Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

14 godzin temu, Dziewczyna93 napisał:

Migotka czasami praca dużo daje. Wpływa na wszystko, ja niby odpuściłam pogodziłam się z myślą ale wciąż myślę czy w nastpentm miesiącu dostanę @.z mężem już dawno powiedzieliśmy że odpuszczamy ale jednak i on myśli i ja, chciałabym tak wyrzucić to z głowy ale nie potrafię. 

Jak to mój lekarz powiedział to jest dziadostwo. 

Czasami jak słyszę w pracy że jakaś ku**a dziecko urodziła i je zabiła to aż mnie nosi. 

 

wydaje mi się ze nikt nie jest wstanie pogodzić się z tym ze nie może zajść w ciążę i odpuścić na 100% jeżeli się o tym marzy

 

dziewczyny musimy być silne i motywować się nawzajem liczę ze każda z nas zobaczy te 2 upragnione kreseczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jestem w trakcie dni płodnych i właśnie wyleciał ze mnie mały kawałek zakrwawionej tkanki w zeszłym miesiącu podczas dni płodnych przytrafiło mi się to samo wtedy był to pierwszy raz, myślicie ze to może oznaczać ze doszło do owulacji czy ze nie udało mi eis zapłodnić jajeczka dlatego to wyleciało a może całkowicie coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

dziewczyny jestem w trakcie dni płodnych i właśnie wyleciał ze mnie mały kawałek zakrwawionej tkanki w zeszłym miesiącu podczas dni płodnych przytrafiło mi się to samo wtedy był to pierwszy raz, myślicie ze to może oznaczać ze doszło do owulacji czy ze nie udało mi eis zapłodnić jajeczka dlatego to wyleciało a może całkowicie coś innego ?

Nigdy nic podobnego mi się nie zdarzyło. Nie wiem co to może być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Michalina_ napisał:

Nigdy nic podobnego mi się nie zdarzyło. Nie wiem co to może być. 

w piatek mam wizyte u gin to sie zapytam jak nie zapomne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2021 o 15:35, spelniajac_marzenia napisał:

w piatek mam wizyte u gin to sie zapytam jak nie zapomne 🙂

To daj znać:) 

Ja dziś miałam wizyte. Teraz byłam na dawce 2 tabletek z clo dr mnie pyta czy coś czuje, że któraś strona bardziej, a ja że to jest drugi cykl gdzie nie czuje kompletnie nic. Ale wyszło, że pierwszy raz od ponad pół roku mam pęcherzyk na prawym jajniku 17mm w 10dc. Na jutro przepisał mi ovitrelle i na odchodne dodał że weekend ma być pracowity:) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Michalina_ napisał:

To daj znać:) 

Ja dziś miałam wizyte. Teraz byłam na dawce 2 tabletek z clo dr mnie pyta czy coś czuje, że któraś strona bardziej, a ja że to jest drugi cykl gdzie nie czuje kompletnie nic. Ale wyszło, że pierwszy raz od ponad pół roku mam pęcherzyk na prawym jajniku 17mm w 10dc. Na jutro przepisał mi ovitrelle i na odchodne dodał że weekend ma być pracowity:) 

super wiadomości :) mam nadzieje ze wam się uda w tym miesiącu :)

ja tez liczę na ten miesiąc <3

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, ja już po wizycie 🙂

z usg wyszło ze jestem już po owulacji, dostalam skierowanie na badanie:

-estradiol

-hormon foliklotropowy

-hormon luteinizujacy

-progesteron

-prolaktyna

-testosteron

+ badanie nasienia

 

jak będę miała już wszystkie wyniki to mam się umówić na wizytę jeżeli wyniki będą ok to będziemy sprawdzać drożność, z tego wszystkiego zapomniałam spytać o ta zakrwawiona tkankę i co gin sadzi o Ovarinie

na razie muszę czekać na @ bo większość badani mam zrobić podczas @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej to fajnie że ci się udało dostać. To najważniejsze że już jakiś krok powiedziałaś. Jak powiedziała moja ciocia jak się powiedziało a to trzeba powiedzieć b. 

Mi dziś @ przyszła i to azw 23 dc  nigdy tak nie miałam ale może przez bromergon. A bolącą że mała głową jadę od południa na tabletkach przeciwbólowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja @ w tym cyklu w ogóle była dziwna. Nie dość, że prawie 12 dni się spóźniła, to trwała 4 dni. I jakoś tak mniej jej było. Do dziś bolą mnie piersi, najgorzej przy ściągnięciu biustonosza, bo aż pulsują aż tak po bokch..

Mam nadzieję, że u nas będą owocne starania w tym miesiącu. I będą te upragnione dwie kreseczki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Migotka95 napisał:

Moja @ w tym cyklu w ogóle była dziwna. Nie dość, że prawie 12 dni się spóźniła, to trwała 4 dni. I jakoś tak mniej jej było. Do dziś bolą mnie piersi, najgorzej przy ściągnięciu biustonosza, bo aż pulsują aż tak po bokch..

Mam nadzieję, że u nas będą owocne starania w tym miesiącu. I będą te upragnione dwie kreseczki. 

Ja też liczę na ten miesiąc bo przytulaliśmy się regularnie co dwa dni także na pewno trafiliśmy w owulację ❤

Mysle ze zrobię sobie test w dzień matki może dostanę prezent ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

Ja też liczę na ten miesiąc bo przytulaliśmy się regularnie co dwa dni także na pewno trafiliśmy w owulację ❤

Mysle ze zrobię sobie test w dzień matki może dostanę prezent ❤

Oby kochana się udało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Migotka95 napisał:

Oby kochana się udało ❤️

Dziękuję ❤ 

A jak tam u Ciebie? Czujesz już że psychika trochę odpoczywa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

Dziękuję ❤ 

A jak tam u Ciebie? Czujesz już że psychika trochę odpoczywa? 

Czuje się zdecydowanie lepiej. Odpuściłam starania. Nie dopatruje się dni płodnych. Staram się wyluzować i powiem Ci, że chyba się udaje. Teraz skupiam się na pracy. A zaczynam za tydzień, więc nieco się stresuje. Oczywiście nadal najbardziej na świecie pragnę maleństwa, ale trochę nam się sprawy skomplikowały i musimy zwolnić. Powiem Ci tak. Przytulamy się nadal. Jak zajdę w ciążę do cudownie, a jak nie to też dobrze. Bardzo chciałam urodzić dziecko w wieku 26 lat. A, że 26 skończyłam 1 maja, więc z planów nici 😂 Czasem owszem mam takie dziwne podłamki jak widzę, że tutaj koleżanka urodziła, ta w ciąży. Tutaj sesja z brzuszkiem, a gdzie indziej z noworodkiem, ale po chwili mówię sobie, że mnie też to czeka. Tylko nie w tej chwili. ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Migotka95 napisał:

Czuje się zdecydowanie lepiej. Odpuściłam starania. Nie dopatruje się dni płodnych. Staram się wyluzować i powiem Ci, że chyba się udaje. Teraz skupiam się na pracy. A zaczynam za tydzień, więc nieco się stresuje. Oczywiście nadal najbardziej na świecie pragnę maleństwa, ale trochę nam się sprawy skomplikowały i musimy zwolnić. Powiem Ci tak. Przytulamy się nadal. Jak zajdę w ciążę do cudownie, a jak nie to też dobrze. Bardzo chciałam urodzić dziecko w wieku 26 lat. A, że 26 skończyłam 1 maja, więc z planów nici 😂 Czasem owszem mam takie dziwne podłamki jak widzę, że tutaj koleżanka urodziła, ta w ciąży. Tutaj sesja z brzuszkiem, a gdzie indziej z noworodkiem, ale po chwili mówię sobie, że mnie też to czeka. Tylko nie w tej chwili. ❤️

Ja marzyłam aby urodzić dziecko w wieku 25lat a w tym roku skończę już 27:) 

Każda z nas będzie miała malucha w odpowiednim czasie ❤ mam nadzieję że już bliżej niż dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 28 lat i większość moich znajomych mają już dzieci. 

Moja mama się kiedyś śmiała że skoro mam takie problemy z zajściem to później może być podwójnie 🤣🤣. Ja myślę o wizycie u psychologa bo może mój wypadek który miałam 8 lat temu mi siedzi w głowie i działa na psychikę. 

Z tym się zgodzę każda będzie miała w odpowiednim czasie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dziewczyna93 napisał:

Ja mam 28 lat i większość moich znajomych mają już dzieci. 

Moja mama się kiedyś śmiała że skoro mam takie problemy z zajściem to później może być podwójnie 🤣🤣. Ja myślę o wizycie u psychologa bo może mój wypadek który miałam 8 lat temu mi siedzi w głowie i działa na psychikę. 

Z tym się zgodzę każda będzie miała w odpowiednim czasie. 

szkoda ze tak długo trzeba czekać na ten odpowiedni czas 😜

mi się marzą bliźniaki ❤️

moja mama jest bliźniakiem także jakieś szanse mam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

hej kochane 🙂

co tam u was słychać ?

Hej, hej. 

U mnie dzisiaj monitoring będzie i aż sama jestem ciekawa czego się dowiem bo jakoś szybko owu w tym cyklu była (o ile byla) bo jakoś w 12 albo 13dc tak dr zakladal. Gdzie zawsze była ok 18dc. Ale może ta zwiększona dawka clo miała na to wpływ. 

 

A jak u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Michalina_ napisał:

Hej, hej. 

U mnie dzisiaj monitoring będzie i aż sama jestem ciekawa czego się dowiem bo jakoś szybko owu w tym cyklu była (o ile byla) bo jakoś w 12 albo 13dc tak dr zakladal. Gdzie zawsze była ok 18dc. Ale może ta zwiększona dawka clo miała na to wpływ. 

 

A jak u Was? 

koniecznie daj znac po monitoringu :)

 

ja czekam na @ która ma przyjść 29 maja, od kilku dni mam taki twardy brzuch jakbym miała zakwasy nie wiem czy to jakiś znak, chociaż w głębi serca wydaje mi się ze znowu się nie udało.

 

Jak byłam u gin to okazało się ze jestem już po owulacji a w tym miesiącu staraliśmy sie regularnie także na pewno udalo nam sie trafic w owulacje teraz trzeba tylko czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

koniecznie daj znac po monitoringu 🙂

 

ja czekam na @ która ma przyjść 29 maja, od kilku dni mam taki twardy brzuch jakbym miała zakwasy nie wiem czy to jakiś znak, chociaż w głębi serca wydaje mi się ze znowu się nie udało.

 

Jak byłam u gin to okazało się ze jestem już po owulacji a w tym miesiącu staraliśmy sie regularnie także na pewno udalo nam sie trafic w owulacje teraz trzeba tylko czekac 🙂

Jestem po. Owulacja była tak jak pisałam wyżej w 12lub 13dc endometrium dzisiaj podobno piękne dostałam utrogestan 2:1 od dzisiaj, 31 mam zrobić bete. Dodatkowo dostałam już badania do zrobienia pod inseminacje. Jeżeli teraz nie wyjdzie mamy zrobić miesiąc przerwy i w lipcu umówić się na inseminacje. 

Spelniajac_marzenia jakoś czuje że ten cykl jest Wasz. Trzymam kciuki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Michalina_ napisał:

Jestem po. Owulacja była tak jak pisałam wyżej w 12lub 13dc endometrium dzisiaj podobno piękne dostałam utrogestan 2:1 od dzisiaj, 31 mam zrobić bete. Dodatkowo dostałam już badania do zrobienia pod inseminacje. Jeżeli teraz nie wyjdzie mamy zrobić miesiąc przerwy i w lipcu umówić się na inseminacje. 

Spelniajac_marzenia jakoś czuje że ten cykl jest Wasz. Trzymam kciuki😍

Dziękuję i ja też trzymam kciuki za was ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Michalina_ napisał:

Jestem po. Owulacja była tak jak pisałam wyżej w 12lub 13dc endometrium dzisiaj podobno piękne dostałam utrogestan 2:1 od dzisiaj, 31 mam zrobić bete. Dodatkowo dostałam już badania do zrobienia pod inseminacje. Jeżeli teraz nie wyjdzie mamy zrobić miesiąc przerwy i w lipcu umówić się na inseminacje. 

Spelniajac_marzenia jakoś czuje że ten cykl jest Wasz. Trzymam kciuki😍

dużo trzeba zrobić badan przed inseminacja ?

badania musisz zrobić tylko ty czy partner tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

dużo trzeba zrobić badan przed inseminacja ?

badania musisz zrobić tylko ty czy partner tez ?

I ja i partner. Trochę tego jest... Mogę podesłać jakie ale troszkę pozniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Hej. Ja ten tykl mogę spisać na straty, bo we wtorek zaczęły mi się dni płodne, a mojego w tym tygodniu nie ma. Będzie dopiero w piątek. Ale jestem dobrej myśli. Chyba najbardziej się cieszę, że tarczyca mi się wyregulowała. 

Trzymam za was kciuki dziewczyny! ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Michalina_ napisał:

I ja i partner. Trochę tego jest... Mogę podesłać jakie ale troszkę pozniej 

ok, podeślij w wolnej chwili 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Michalina_ napisał:

I ja i partner. Trochę tego jest... Mogę podesłać jakie ale troszkę pozniej 

Sama jestem ciekawa bo jak byłam w klinice z mezem to jak zobaczył jego wyniki nasienia to powiedzial że inseminacja a wyniki hormonów ma dobre więc myślę że jak bierze suplementy to może trochę mu się poprawi. Znam taka parę która jak miała jechać do kliniki okazało się że jest w ciąży i odwoływały wizytę więc może u was też tak będzie 

Spelnienia marzeń trzymam kciuki aby się jednak udało. 

Migotka dokładnie to jest najważniejsze że tarczyca w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2021 o 10:46, spelniajac_marzenia napisał:

ok, podeślij w wolnej chwili 🙂

Ja:

-HBS antygen,

-Anty-HCV,

-Anty-HBC całk.,

-Anty-HIV 1/2,

-WR,

-CMV IgG,

-CMV IgM, 

-Toxo IgG, 

-Toxo IgM, 

- Różyczka IgG, 

- Różyczka IgM, 

- cytologia, 

-stopień czystości pochwy, 

wymaz w kierunku chlamydia trachomatis met. PCR, 

- grupa krwi. 

Mąż:

HBS antygen,

-Anty-HCV,

-Anty-HBC całk.,

-Anty-HIV 1/2,

-WR,

-CMV IgG,

-CMV IgM, 

wymaz w kierunku chlamydia trachomatis met. PCR, 

- grupa krwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michalina_ napisał:

Ja:

-HBS antygen,

-Anty-HCV,

-Anty-HBC całk.,

-Anty-HIV 1/2,

-WR,

-CMV IgG,

-CMV IgM, 

-Toxo IgG, 

-Toxo IgM, 

- Różyczka IgG, 

- Różyczka IgM, 

- cytologia, 

-stopień czystości pochwy, 

wymaz w kierunku chlamydia trachomatis met. PCR, 

- grupa krwi. 

Mąż:

HBS antygen,

-Anty-HCV,

-Anty-HBC całk.,

-Anty-HIV 1/2,

-WR,

-CMV IgG,

-CMV IgM, 

wymaz w kierunku chlamydia trachomatis met. PCR, 

- grupa krwi. 

Długa lista :)

wszystkie badania zróbcie w jednej klinice ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×