Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malutka92

Czy wykonać ten krok? Nie wiem czy warto...

Polecane posty

Moj dzisiejszy temat o instagramie zostal skasowany przez administratorow, mimo ze nie było w nim.wulgaryzmów i jakiś kontrowersji, hejtu wiec nie rozumiem tego 😐...  Moze cos doradzicie?  Chodzi o to ze kiedyś, jakiś rok temu na badoo dał mi serduszko mój sąsiad (z tym, ze 2 lata młodszy ode mnie, ma 26 lat), Michał. Zdziwiłam sie, wymagało to od.niego minimum.odwagi bo jednak mieszka pietro niżej ode mnie i czasem mijamy sie na klatce (mówi mi tylko czesc)- a gdybym.totalnie to zlala.i nie dala mu serduszka to penie byloby mu glupio mnie widywac. Ja rowniez dalam mu serduszko, wiec sie sparowalismy ale nic nigdy nie napisal tam.do mnie. Dodam ze kiedyś jako male dzieci bawilismy sie razem na podwórku i był moim podworkowym.mężem  dostalam od niego pierścionki które wziął od swojej mamy . Później, jak byłam nastolatka to nieraz zaczepial mnie na podwórku, takie tam.końskie zaloty 😄...wiec chyba mu sie podobalam I raczej nadal podobam skoro jednak dal mi jakiś sygnał na badoo, a nie musial przecież, mógł tylko obejrzeć ... Do tej pory nic w moim kierunku nie robi, mamy tylko siebie na FB w znajomych no ale może wstydzi sie, bo jeśli dalabym mu kosza a on mieszka tak blisko to ,,nie przeżyłby tego" 😅...co.innego gdybyśmy dalej od siebie mieszali a tak, to...mijać na klatce kobietę która dala.mu kosza to słabo. Mi tez on sie trochę podoba, jest slodki, w miarę przystojny, nie jakiś model idealny, noi dosyć niski, chyba równy ze mną lub ciut niższy/wyższy (mam 165cm), ma ładnie wyrzeźbione ciało ale nie jakiś typowy paker. Widać po nim ze nie jest na pewno jakiś zbyt pewny siebie, cwany, typ kobieciarza, to na pewno nie...raczej widzę w nim lekka nieśmiałość, dosyć cichy, a przede wszystkim dobrze wychowany i kulturalny, uczynny (jest zodiakalna panna)- co pokazał np. wnosząc mojej mamie ciężkie zakupy po klatce pod nasze mieszkanie, sam sie zaoferował. Od dawna mam chęć zaczepic go na klatce i zapytać, dlaczego dal mi to serduszko na.badoo, czy to objaw zainteresowania mną czy tylko chciał sprawdzić jak zareaguje (sprawdzić czy lece na niego, dowartosciowac sie jedynie) ale to wymaga odwagi a ja boje sie...co jeśli by odpowiedział ze przypadkowo dal serduszko? Czy cos innego, nic by nie powiedział.ze mu sie podobam.i ja bym sie skompromitowała? 😐 I to jeszcze przed młodszym.chłopakiem... Jeszcze ostatnio zobaczylam Michała.na instagramie, obserwuje dużo lasek ale to jak każdy chyba, no ale lajkuje takie ,,plastiki" które maja napompowane usta, mocno pomalowane, wypinajace tylki na zdjęciach i pokazujące dekolty... Dodam ze nie komentuje tych zdjec (na fb tez nie) chyba jedyna kobiete jaka miał (z zadna inna go nigdy nie widzialam) to była ładna, dosyć naturalna dziewczyna, nie taka zrobiona lalka (z która długo był) i od jakiś 2 lat jest sam, no ale może gdyby którąś z tych reklamujacych się na insta ,,plastikow" by go zechciala to może i by poleciał.na taka, kwestia czy ktoras z takich kobiet go chce, bo jednak wiele kobiet może go odrzucać ze względu na jego niski wzrost... juz chciałam go zapytać o te serduszko ale zobaczylam co lajkuje na insta i pomyslalam ze ja ginę na tle tych laleczek, ze jemu znacznie bardziej one sie podobają niż ja... Ja jestem ładna, delikatnie sie maluje (myslalam.ze raczej takie kobiety są w jego typie), lubie sie stroic i kobieco wyglądam zwykle ale nigdy nie wulgarnie, jednak nie jestem idealna ,,modelka". Nie wiem.co o tym.myśleć...

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bierz się za niego, jest w pobliżu, a jest nieśmiały bo nie chce kosza, on zrobił krok, teraz ty mu daj znaki JASNE że go nie olejesz i może próbować dalej, on z czasem się oswoi i też sam się zdobędzie na śmiałość, wiek nie istotny, działaj, piłka po twojej stronie boiska, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

1. Ani ja, ani moi znajomi nie lajkujemy „dużo lasek na Instagramie”. Lajkujemy rzeczy, które są inspirujące, powiązane z naszymi hobby, z działalnością.

2. Raczej nie jest Tobą zbyt mocno zainteresowany, bo gdyby był, to by położył na szali chwilową nieprzyjemność dostania kosza, mając szanse związać się z ukochaną osobą. Myślę, że nie jesteś w jego typie. Może dał Ci serduszko jako coś w rodzaju znaku „cześć, sąsiadka, też tu jestem".

No na pewno nie jestem dla niego, ,,ukochaną" 😅😅. Tylko gdybym nie była w jego typie, to odkąd bylam nastolatka, to by mnie zlewał raczej... A ja myślę ze jakby chciał pokazać tylko ze on tez jest na badoo to tylko wszedlby na mój profil, i tak przecież pokazuje sie w ,,gościach" kto wchodzi na czyis profil... 🤔. A czy nie uwazasz ze dostanie kosza od kobiety która gdzieś tam sie np. Sporadycznie widuje na mieście, w barze czy gdzieś jest mniej bolesne od kosza od sąsiadki? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, Malutka92 napisał:

No na pewno nie jestem dla niego, ,,ukochaną" 😅😅. Tylko gdybym nie była w jego typie, to odkąd bylam nastolatka, to by mnie zlewał raczej... A ja myślę ze jakby chciał pokazać tylko ze on tez jest na badoo to tylko wszedlby na mój profil, i tak przecież pokazuje sie w ,,gościach" kto wchodzi na czyis profil... 🤔. A czy nie uwazasz ze dostanie kosza od kobiety która gdzieś tam sie np. Sporadycznie widuje na mieście, w barze czy gdzieś jest mniej bolesne od kosza od sąsiadki? 

 

Mówi ci dzień dobry albo cześć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu autorki bym mu dawał jasne zielone światło, tyle razy ile potrzeba aby zakumał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pari napisał:

Mówi ci dzień dobry albo cześć?

Zawsze mówi mi cześć. Ale to chyba nic nie zmienia? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, Malutka92 napisał:

Zawsze mówi mi cześć. Ale to chyba nic nie zmienia? 😅

Nie gadacie o pogodzie?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Romantyczny Biceps napisał:

Ale się rozpisałaś...  Może tchórzy czy coś ale pewnie chciałby z tobą coś zadziałać...

Ty ciągle o tych pannach z insta,  że ktoś miałby Cie odrzucić bo nie jesteś panną z insta,  serio,  daj spokój.  

Pewnie przez wzrost jest mniej pewny siebie i może dlatego nie podejmuje odpowiednich kroków.  

Nie ze nie jestem panna z insta tylko nie jestem taka modelka 9-10/10 jak one...mam swoje kompleksy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Jeśli ktoś Ci się podoba na zasadzie „może być ta osoba, a może być inna”, to kosz w ogóle nie jest bolesny.


A jeśli Ci na kimś zależy - a to nie jest pierwsza lepsza osoba, bo już się trochę znacie, macie jakieś interakcje - to kosz może być bolesny, ale chyba bardziej bolesna jest świadomość, że się przez głupotę przegapiło swoją szansę. Na logikę: JEŚLI MU SIĘ PODOBASZ, są następujące możliwości:
1. zaproponuje Ci związek, a Ty się zgodzisz = wygrana
2. zaproponuje Ci związek, a Ty dasz mu kosza = przegrana
3. będzie milczał = przegrana.

Kto normalny w takim wypadku wybiera rozwiązanie, które daje mu 100% możliwości na przegraną, jeśli ma 50% możliwości na wygraną? A to, że jest nieśmiały i że się obawia, że go odrzucisz i będziecie się widywać, to tylko podszepty Twojego ego, które broni się przed uznaniem faktu, że nie jesteś dla niego wystarczająco atrakcyjna, fajna i wartościowa, by zaryzykować.

Możesz być świetną dziewczyną, ale widać on ma inny gust, i tyle.

 

Przecież nie od razu musi to być związek. Najpierw jest chyba koleżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj se spokoj. Zawsze piszesz ze faceci chcą 10/10 i inne rzeczy tego typu a ty nie jesteś wiec daruj sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, BBBrutal napisał:

Daj se spokoj. Zawsze piszesz ze faceci chcą 10/10 i inne rzeczy tego typu a ty nie jesteś wiec daruj sobie. 

 

3 minuty temu, Malutka92 napisał:

Nie ze nie jestem panna z insta tylko nie jestem taka modelka 9-10/10 jak one...mam swoje kompleksy. 

Tak jak wyżej BBB zasugerowała, nigdy nie podnoś tego wątku w rozmowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Romantyczny Biceps napisał:

A ty na pewno jesteś zainteresowana?  Bo ja nie wierzę,  żeby on nie chciał.  

Nie mogę powiedzieć ze on mnie pociąga tak typowo, ze o nim marzę ale jest słodki a zresztą mi pociąg sie uaktywnia zwykle dopiero jak sie z kimś pocaluje, wedy faktycznie widzę jak mi z nim jest...chciałabym sie z nim poprzytulac i to sprawdzić 😅😁. Jak nie wierzysz, ze on by nie chciał, skąd ten wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

To po co dawal serduszko? Mącicie nam w glowach tylko

No dokladnie, po co?? Najgorsze ze może to była tylko gra, on zwyczajnie chciał sprawdzić czy od wzajemnie to, czy jestem zainteresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie obawiał się założyć konta na Badoo i zaczepić sąsiadki, ale zaprosić na kawę (nie musi się od razu oświadczać) się boi? Coś tu nie gra...

rzadko się zgadzam z agentem ale tu akurat tak...:/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze prawie od razu jak sie sparowalismy na badoo to ktoś incognito odwiedzał kilka razy mój profil (pokazuje sie jako ,,gość niewidoczny" bez zdjecia, nie wiem kto to) i myślę ze to może mógł być on. Baardzo rzadko miałam tych ,,niewidocznycb gości" na profilu jak do tej pory a tutaj chwile po naszym sparowaniu, ze 3 razy co kilka dni/ tydzień ktoś obserwował z ukrycia mój profil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Nie wiem.co o tym.myśleć

Ja zawsze dawałem znajomym kobietom serduszka żeby im było miło. Nic poza tym.

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

A wczesniej noe mogl rozumiem? To wiele tlumaczy, moze chcial zobaczyć Twoj profil po prostu 

Wczesniej normalnie widział mój profil w ,,osobach w okolicy" (i normalnie mogl na niego wejsc wiec wszedl i dal serduszko) a ten niewidoczny profil to sobie sie specjalnie ustawia jak ktoś ma wykupiona ta opcje (nie każdy ma mozliwosc podgladania kogoś incognito).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Wysoki wzrost 😍 szczupłość 😍 końska twarz 😍 uwielbiam. 😂😈

Jak końska twarz to fryzura tylko z grzywką😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Ja zawsze dawałem znajomym kobietom serduszka żeby im było miło. Nic poza tym.

😉

Serduszka na badoo lub innej aplikacji randkowej czy dawales serduszka- lajki na FB lub insta? 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Jeśli ktoś Ci się podoba na zasadzie „może być ta osoba, a może być inna”, to kosz w ogóle nie jest bolesny.


A jeśli Ci na kimś zależy - a to nie jest pierwsza lepsza osoba, bo już się trochę znacie, macie jakieś interakcje - to kosz może być bolesny, ale chyba bardziej bolesna jest świadomość, że się przez głupotę przegapiło swoją szansę. Na logikę: JEŚLI MU SIĘ PODOBASZ, są następujące możliwości:
1. zaproponuje Ci związek, a Ty się zgodzisz = wygrana
2. zaproponuje Ci związek, a Ty dasz mu kosza = przegrana
3. będzie milczał = przegrana.

Kto normalny w takim wypadku wybiera rozwiązanie, które daje mu 100% możliwości na przegraną, jeśli ma 50% możliwości na wygraną? A to, że jest nieśmiały i że się obawia, że go odrzucisz i będziecie się widywać, to tylko podszepty Twojego ego, które broni się przed uznaniem faktu, że nie jesteś dla niego wystarczająco atrakcyjna, fajna i wartościowa, by zaryzykować.

agent ...znowu muszę się z Toba zgodzić 😮 

tylko, że takie przekonanie, że "facet się nie odzywa bo jest taki nieśmiały" utrwalają tu w kobietach niektórzy męscy (a raczej płci męskiej bo określenie męscy jednak słabo tu pasuje)  użytkownicy tego forum...

 w czasie sprawa jest jasna.... facet się nie odzywa = bo nie jesteś w jego typie/ nie jest zainteresowany/ albo nie jest aż na tyle zainteresowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

I przez takich wlasnie my potem po nocach nie spimy watki zakladamy. A tu taka beztroska! Mogles sie juz nawet nie  przyznawac

Ha, ha...😁

No ludzie, bo serduszko dał w Internecie? To gdyby puścił oko na ulicy to kisiel w majtkach? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Przypomniała mi się jeszcze jedna możliwość. Znajomy mówił, że lajkuje wszystkie profile, które mu się wyświetlają, bo później ma większy wybór. Może tak zrobił i nie przejrzał tak naprawdę Twojego profilu, więc nawet nie wie, że Cię zalajkował, a w międzyczasie poznał jakąś ciekawą osobę, z którą rozmawiał...

Tez mi nowość 😆 wiem o tym ze faceci prawie każda lajkuja i potem patrzą która odwzajemniała (czyli u której potencjalnie maja szansę) i wśród tej puli kobiet wybieraja- najpierw te które blisko mieszkaja-do popisania. Ale gdyby faktycznie nie chciał mi dac zielonego światła to widząc moje zdjecie wsrod tych profili, nie dalby serduszka tylko jedynej obejrzalby mój profil, żeby ,,nie robić jej nadziei". Ale mógł tylko faktycznie sprawdzać czy jestem zainteresowana, zeby podniesc sobie ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Malutka92 napisał:

Serduszka na badoo lub innej aplikacji randkowej czy dawales serduszka- lajki na FB lub insta? 

Na Badoo albo Tinderze znajomym zawsze. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

I jak się z tym czujesz? 😈

normalnie,

czasami się z Tobą nie zgadzam ale w niektórych kwestiach mówisz w porównaniu do innych "męskich" użytkowników z sensem, jak chociażby temat o "płaceniu za kawę za kobiete" czego kaspej tak nie potrafi przeżyć 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Malutka92 napisał:

Ale mógł tylko faktycznie sprawdzać czy jestem zainteresowana, zeby podniesc sobie ego.

Mówię Ci, że jeśli się nie odzywa to tylko chciał żeby Ci było miło. To nie jest żadna nieśmiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa noi przypomniała mi sie jeszcze jedna sytuacja...gdy stalam kiedyś (ok.3 lata temu) przy moim bloku z moim chłopakiem (teraz juz byłym) i sie calowalismy na pożegnanie to akurat ten sąsiad wchodził do klatki,  widział nas i myśląc, ze ja zaraz Wejde do klatki, zapytał mnie ,,wchodzisz"? Przytrzymując jednocześnie mi drzmi żebym weszła...zanim zdążyłam cos odpowiedziec to mój chłopak powiedział ze ,,jeszcze nie" (ze jeszcze nie IDE na gore) i mój chłopak potem sam z siebie mi powiedzial (nie poruszalam tego tematu) ze ,,ten sąsiad miał niezadowolona minę, jakby sie wkurzyl ze nas razem widział" tak jakby był zazdrosny...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Malutka92 napisał:

Aaa noi przypomniała mi sie jeszcze jedna sytuacja...gdy stalam kiedyś (ok.3 lata temu) przy moim bloku z moim chłopakiem (teraz juz byłym) i sie calowalismy na pożegnanie to akurat ten sąsiad wchodził do klatki,  widział nas i myśląc, ze ja zaraz Wejde do klatki, zapytał mnie ,,wchodzisz"? Przytrzymując jednocześnie mi drzmi żebym weszła...zanim zdążyłam cos odpowiedziec to mój chłopak powiedział ze ,,jeszcze nie" (ze jeszcze nie IDE na gore) i mój chłopak potem sam z siebie mi powiedzial (nie poruszalam tego tematu) ze ,,ten sąsiad miał niezadowolona minę, jakby sie wkurzyl ze nas razem widział" tak jakby był zazdrosny...  

Uwielbiam te wasze, nieuzasadnione rozkminy na podstawie domysłów mimo, że fakty im jednoznacznie przeczą. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Może miał zatwardzenie.
Znam ten mechanizm, nie polecam. Też sobie kiedyś tak tłumaczyłem różne ludzkie zachowania. Nie warto.

Albo moze raczej to sydrom ,,psa ogrodnika". Ze jak mialam faceta to jakaś atakcyjniejsza mu sie wydawalam(zakazany owoc) i może pomyślał ,,szkoda ze jest zajęta" podczas tej sytuacji pod blokiem...a teraz, od 2,5 roku sama jestem to juz z automatu mniej atrakcyjna...

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Malutka92 napisał:

Albo moze raczej to sydrom ,,psa ogrodnika". Ze ja mialam faceta to jakaś atakcyjniejsza mu sie wydawalam(zakazany owoc) i może pomyślał ,,szkoda ze jest zajęta" podczas tej sytuacji pod blokiem...a teraz, od 2,5 roku sama jestem to juz z automatu mniej atrakcyjna...

malutka...pisałam Ci na priv, nie przejmuj się...w najgorszym wypadku nie będziesz mieć dzieci kurdupli (sorry ale facet poniżej 170 cm to trochę słabo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, agent of Asgard napisał:

Tego też nie warto robić.

Nie czekaj na niego. Nie zastanawiaj się, co zrobiłaś źle, co z Tobą nie tak i czy nie jesteś dość atrakcyjna w porównaniu do dziewczyn z Instagrama. Nie, to nie. Pies mu mordę lizał, a jeż go drapał. 😈

Latwo powiedzieć, tylko ze ja nie mam teraz żadnych innych opcji, nie mam szans na poznawanie facetów w Realu bo wszystko pozamykane...zwykle na imprezach ich poznawałam. A faceci to wystarczy ze instagrama zaloza i juz maja ,,candy shop" z mnóstwem pięknych kobiet, zawsze mogą poprobowac i pisać, nawet jak 1wsza czy 10ta ich oleje to może 50ta z kolei da im szanse...

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×