Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolcia_987

Dwaj lekarze a sprzeczna ocena jaka płeć dziecka 12 tc

Polecane posty

Hej, w piątek byłam na badaniach prenatalnych 12 tc i lekarz powiedział, że chyba będzie dziewczynka. Ucieszyłam się, bo w domu mam synka, ale w zasadzie to bez większej różnicy nam jaka będzie płeć. Na drugi dzień miałam sytuację awaryjna i inny lekarz na usg powiedział przy okazji "ale fajny chłopak". I już nie wiem komu wierzyć. Ten pierwszy to mega dokładny specjalista od badań genetycznych. Czy komuś też się tak zdarzyło? Dwie diagnozy w krótkim czasie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej. Mi lekarz na prenatalnych powiedział że chyba dziewczynka. Bo nie widać siusiaka. Ale wiadomo dzidziuś jest jeszcze wtedy malutki. Poczekałam do kolejnej wizyty w 16 tygodniu i było wyraznie widać że jest chłopczyk. Takze poczekaj jeszcze chwilkę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj lekarka na prenatalnych powiedziała żeby się nie nastawiać ale chyba raczej chłopak 😊 ale sama stwierdziła że na początku dziewczynki też mają taki stożek między nózkami więc trzeba cierpliwie czekać na kolejne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 12 tc, to lekarz to z całą pewnością nie stwierdzi jaka jest płeć...Czasem też po prostu nie widać dobrze. Ale za 3, 4 tygodnie raczej już będziesz pewna co do płci 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w 12 tygodniu na prenatalnych powiedział, że prawdopodobnie chłopak a miesiąc później na wizycie, że jednak dziewczynka. No i dziewczynka została ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie to wróżenie z fusow. Kat nachylenia wyrostka moze sie zmienić, stad pomylki. Mnie w 1 ciazy super specjalista powiedzial, ze bedzie dziewczynka a urodził sie chlopczyk. W drugiej ciazy nie chcialam znac plci az do drugich badań prenatalnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ami napisał:

W 12 tc, to lekarz to z całą pewnością nie stwierdzi jaka jest płeć...Czasem też po prostu nie widać dobrze. Ale za 3, 4 tygodnie raczej już będziesz pewna co do płci 😉

zgadza się, bardzo dobra pani doktor we Wrocławiu na badaniach prenatalnych w 13 tygodniu ciąży powiedziała mi ,że nie da się rozpoznać płci na tym etapie ciąży, że to jest zgadywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Logina napisał:

zgadza się, bardzo dobra pani doktor we Wrocławiu na badaniach prenatalnych w 13 tygodniu ciąży powiedziała mi ,że nie da się rozpoznać płci na tym etapie ciąży, że to jest zgadywanie.

Ja tez mialam we Wrocławiu stwierdzona dziewczynke przez super hiper specjaliste. Zreszta moj syn byl dlugo dziewczynka, do cos ok.  18, 19tygodnia. I to przez dwoch lekarzy i jednego na SoRZe w szpitalu. A doslownie 3 dni pozniej moja prowadzaca pani doktor powiedziala podczas wizyty : jaka  tam dziewczynka, chlopiec i to na 100%. No i mam chlopaszka. Ja na szczęście nie wpadlam w wir zakupowy rozowych ubranek, bo cos czulam, ze jak sie zmieni, to co z tym zrobię? Ale maz musial odkrecac, bo zdazyl obdzwonic swoich rodziców ze bedzie wnuczka, moim tez nagadal, choc mowilam, zeby sie wstrzymal. Ale do konca zycia nie zapomne jego miny jak mu powiedzialam, ze jednak nie dziewczynka a chlopiec. Byl w szoku. W drugiej ciazy mialam potwierdzona dziewczynke od drugich prenatalnych, ale tez nie moglam uwierzyc jakos w ta plec i lekarz mial mnie juz chyba dosyć, a na dziesiate pytanie na ile procent to dziewczyna, odpowiedzial z lekka irytacja: nooooo dziewczynka. Potem poszlam do innego na usg 3/4 d i tez mi powiedzial, ze dziewcze i ze moge kupowac ...enki bo na pewno sie w szafie nie zmarnuja. Ogolnie jest tak, ze jak lekarz wczesnie stwierdza dziewczynke, to nie warto sie na 100% nastawiac, bo jeszcze moze sie zmienic. A w drugiej ciazy bylam pewna ze to chlopiec, bo wszystko bylo " na chlopca".  Od tego momentu nie wierze w zadne planowanie plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Christmas_Pudding napisał:

Ja tez mialam we Wrocławiu stwierdzona dziewczynke przez super hiper specjaliste. Zreszta moj syn byl dlugo dziewczynka, do cos ok.  18, 19tygodnia. I to przez dwoch lekarzy i jednego na SoRZe w szpitalu. A doslownie 3 dni pozniej moja prowadzaca pani doktor powiedziala podczas wizyty : jaka  tam dziewczynka, chlopiec i to na 100%. No i mam chlopaszka. Ja na szczęście nie wpadlam w wir zakupowy rozowych ubranek, bo cos czulam, ze jak sie zmieni, to co z tym zrobię? Ale maz musial odkrecac, bo zdazyl obdzwonic swoich rodziców ze bedzie wnuczka, moim tez nagadal, choc mowilam, zeby sie wstrzymal. Ale do konca zycia nie zapomne jego miny jak mu powiedzialam, ze jednak nie dziewczynka a chlopiec. Byl w szoku. W drugiej ciazy mialam potwierdzona dziewczynke od drugich prenatalnych, ale tez nie moglam uwierzyc jakos w ta plec i lekarz mial mnie juz chyba dosyć, a na dziesiate pytanie na ile procent to dziewczyna, odpowiedzial z lekka irytacja: nooooo dziewczynka. Potem poszlam do innego na usg 3/4 d i tez mi powiedzial, ze dziewcze i ze moge kupowac ...enki bo na pewno sie w szafie nie zmarnuja. Ogolnie jest tak, ze jak lekarz wczesnie stwierdza dziewczynke, to nie warto sie na 100% nastawiac, bo jeszcze moze sie zmienic. A w drugiej ciazy bylam pewna ze to chlopiec, bo wszystko bylo " na chlopca".  Od tego momentu nie wierze w zadne planowanie plci.

A druga była dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2020 o 21:31, Christmas_Pudding napisał:

Tak, drugie dziecko to coreczka. 

No to super.Syn i córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×