Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nimfetka

Starszy facet i moi rodzice

Polecane posty

Witajcie! Mam taki problem, bo znalazłam sobie faceta i nie wiem jak o nim powiedzieć rodzicom. Spotykam się z nim kilka razy w tygodniu i uprawiamy seks u niego w mieszkaniu. Bardzo się kochamy😍 i chciałabym przestać się z tym ukrywać przed rodzicami. Dodam jeszcze, że jest on trochę starszy ode mnie i boję się o tym powiedzieć rodzicom, szczególnie ojcu, który jest zawsze wściekły na mnie jak coś zrobię czy powiem źle albo coś. A mama chyba się domyśla, że mam chłopaka, ale nic nie mówi. Mam 19 lat, tylko nie powiem wam ile mój facet ma, bo się będziecie śmiać i wyzywać mnie o gówniar... albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bluewatermelon2137 napisał:

A czy ow facet cie sponsoruje?

Czasami pójdziemy do sklepu i kupi mi jakieś buty albo bluzkę 🙂

1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Jakiej odpowiedzi oczekujesz , jak powiedzieć rodzicom o nim ? 

Nie wiem od czego w ogóle zacząć i jak go przedstawić. Co mam rodzicom powiedzieć? Chciałabym, aby zaakceptowali nas razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Nimfetka napisał:

Czasami pójdziemy do sklepu i kupi mi jakieś buty albo bluzkę 🙂

Nie wiem od czego w ogóle zacząć i jak go przedstawić. Co mam rodzicom powiedzieć? Chciałabym, aby zaakceptowali nas razem.

To jeszcze zależy od tego jaka jest między wami różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

To jeszcze zależy od tego jaka jest między wami różnica wieku.

Mój ukochany ma 39 lat.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nimfetka napisał:

Mój ukochany ma 39 lat.

No to ja nie wiem co im możesz powiedzieć ...sama bym nie wiedziała co jak bym była na Twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Elciaa29 napisał:

No to ja nie wiem co im możesz powiedzieć ...sama bym nie wiedziała co jak bym była na Twoim miejscu

No ja też właśnie nie wiem, a nie chcę się z nim rozstawać przez rodziców, bo jest dobry w łóżku i czuję, że mnie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Nimfetka napisał:

No ja też właśnie nie wiem, a nie chcę się z nim rozstawać przez rodziców, bo jest dobry w łóżku i czuję, że mnie kocha...

Nie rozstawaj jak nie chcesz , przecież jesteś pełnoletnia , ale jak to powiesz rodzicom to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bledny napisał:

Powiedz że w obawie przed tym iż twój chłopak nie dogada się z twoim ojcem wzięłaś se chłopaka który jest w wieku twojego ojca. Pewnie się dogadają bo oboje oglądali "krwawy sport" z kaset VHS 😂

Ja też oglądałam filmy z VHS ale akurat nie sport 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bledny napisał:

Nawet krwawy?

Nie , byłam w takim wieku że większość to były bajki 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bledny napisał:

Hmmmm

Mała syrenka 😁

Tak 🙂 mam do tej pory gdzieś te filmy i Pocahontas i Króla lwa 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Bledny napisał:

Powiedz że w obawie przed tym iż twój chłopak nie dogada się z twoim ojcem wzięłaś se chłopaka który jest w wieku twojego ojca. Pewnie się dogadają bo oboje oglądali "krwawy sport" z kaset VHS 😂

No nawet się uśmiechnęłam czytając to 🙂 ale proszę o poważne odpowiedzi, bo dręczy mnie to od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bledny napisał:

Lubiłem króla lwa. Pocahontas tak se. Za to byłem fanem trzech edkow z carton network. Lubiłem też chojraka tchórzliwego psa i atomówki 😁

Atomówki 🤩 i jeszcze Laboratorium Dextera 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Nimfetka napisał:

No nawet się uśmiechnęłam czytając to 🙂 ale proszę o poważne odpowiedzi, bo dręczy mnie to od dłuższego czasu.

Znasz swoich rodziców, więc powinnaś się domyślać jak zareagują. Jeżeli może dojść do wojny i wyrzucą Cię za to z domu, to nic nie mów do czasu aż  będziesz pewna, że chcecie razem być i mieszkać. Jeżeli są w stanie zaakceptować wiek chłopaka to poczekaj na odpowiednią okazję np.kiedy powiesz że jedziesz z chłopakiem w góry, a mama zapyta o niego 🤔. Wtedy jej wyjaśnisz że się boisz, że go nie zaakceptują a ty go kochasz i zależy Ci. Resztę zostaw mamusi, ona już ojca uświadomi 😉😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nimfetka napisał:

Dodam jeszcze, że jest on trochę starszy ode mnie i boję się o tym powiedzieć rodzicom, szczególnie ojcu

Normalnie, tak jak się klasyczne to robi. Mówisz, że jesteś w ciąży. Wszyscy w szoku, awantura się zaczyna. Wtedy mówisz, żartowałam ale mam super faceta i mówisz. Wszyscy odetchną z ulgą. 😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nimfetka napisał:

Witajcie! Mam taki problem, bo znalazłam sobie faceta i nie wiem jak o nim powiedzieć rodzicom. Spotykam się z nim kilka razy w tygodniu i uprawiamy seks u niego w mieszkaniu. Bardzo się kochamy😍 i chciałabym przestać się z tym ukrywać przed rodzicami. Dodam jeszcze, że jest on trochę starszy ode mnie i boję się o tym powiedzieć rodzicom, szczególnie ojcu, który jest zawsze wściekły na mnie jak coś zrobię czy powiem źle albo coś. A mama chyba się domyśla, że mam chłopaka, ale nic nie mówi. Mam 19 lat, tylko nie powiem wam ile mój facet ma, bo się będziecie śmiać i wyzywać mnie o gówniar... albo coś...

Długo jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nimfetka napisał:

Ponad pół roku.

Poczekaj z przedstawieniem towarzysza, z rewolucją rodzinną jeszcze trochę. 

Pół roku to krótko na taki krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bela. napisał:

Poczekaj z przedstawieniem towarzysza, z rewolucją rodzinną jeszcze trochę. 

Pół roku to krótko na taki krok.

Te jej obawy z niczego się nie biorą. Ale potwierdzam =Pół roku to zbyt wcześnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla twoich rodzicow to bedzie cios, 20 lat starszy partner jest doswiadczonym kochankiem, i zapewni ci pewnie wygodne zycie, ale na ojca juz sie tak bardzo dobrze nie kwalifikuje, przede wszystkim moze juz nie chciec dzieci, wstawania w nocy, sluchania jak placza, kolejny problem dla twoich rodzicow do przelkniecia, co bedzie z taka relacja powiedzmy za 20 lat, ty 39, a on 59?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PrawiczekPzn napisał:

Przy takiej różnicy to męża się przedstawia.

 

A mogę się spytać, co skłoniło, by pytanie zadać na erotycznym, a nie na uczuciowym?

może odpowie na to a może nie. Ale gdybyś przeanalizował dokładnie jej wpisy w różnych dyskusjach to zauważyłbyś, że dla niej sfera erotyczna w związku jest niezwykle ważna. Może nawet na tyle, że przez udane relacje erotyczne definiuje cały związek. To oczywiście moje przypuszczenie ale być może to jest powodem umieszczenia tego na ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

może odpowie na to a może nie. Ale gdybyś przeanalizował dokładnie jej wpisy w różnych dyskusjach to zauważyłbyś, że dla niej sfera erotyczna w związku jest niezwykle ważna. Może nawet na tyle, że przez udane relacje erotyczne definiuje cały związek. To oczywiście moje przypuszczenie ale być może to jest powodem umieszczenia tego na ero.

Ciekawe jak potoczyła się ta historia i jakie dalsze kroki poczyniła Autorka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Magda bez loginu napisał:

Ciekawe jak potoczyła się ta historia i jakie dalsze kroki poczyniła Autorka 😉

Nooo. Minęło już 4 dni. Pewnie są już po ślubie i doczekali się maleństwa🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×