Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

W jakich okolicznościach chciałabyś/chciałbyś poznać Ukochanego/Ukochaną?

Polecane posty

Pytam serio. Oaza, bo jesteś żarliwym katolikiem? Dicho, bo lubisz zabawę? Na kursie tanecznym, bo kochasz taniec? Popuśćcie wodze fantazji 😅

Zacznę pierwsza jako autorka tematu. Samochód zdechł na ruchliwym skrzyżowaniu. Godziny szczytu, więc każdy pospiesznie omija, ale nie On. Nie wiedząc komu idzie z odsieczą podchodzi zapytać czy może pomóc. Samochód spychamy na pobocze, a On proponuje podwózkę. Grzecznie proszę o podwiezienie do pracy, gdyż spieszę się. W drodze rozmawiamy. Okazuje się, że mamy wiele wspólnych tematów, wrażenie, że znamy się od zawsze. Ja zaczynam zdanie on je kończy, ja chce go o coś zapytać i on robi to w tym samym czasie... Iskry i porozumienie. Na koniec pytam czy mogę mu jakoś odwdzięczyć się za pomoc. Przyznaje, że wspólna kawa byłaby dla niego ogromną przyjemnością. Bach☕ Już każdą poranną kawę zaparza mi już tylko On🥰

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chcialam poznać w szkole, ale nie mialam szczęścia. Wszędzie gdzie trafilam było więcej bab. Nieliczne okazy mężczyzn albo były zajęte albo srodze wybrakowane. A w szkołach artystycznych większość to pedzie (bez urazy Bennie)

Edytowano przez Onkosfera
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Onkosfera napisał:

Zawsze chcialam poznać w szkole, ale nie mialam szczęścia. Wszędzie gdzie trafilam było więcej bab. Nieliczne okazy mężczyzn albo były zajęte albo srodze wybrakowane. A w szkołach artystycznych większość to pedzie (bez urazy Bennie)

Nie żywię urazy, bo to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBirdy napisał:

Wygon mnie na kopach

Z oddziału miłości są często niesamowite, moim zdaniem jesteś romantyczna babko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBirdy napisał:

To mówisz że warto się zamknąć? Nie znam żadnych ciekawych historii. Wszystkie są typowe i banalne.

Warto, darmowe wakacje i zakazana miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Electra napisał:

Z Was tacy romantycy jak z koziej dupy waltornia 😩

Tak? Dobra, to w trakcie straszliwego trzęsienia ziemi, gdy będę się już osuwala w stronę przepaści, wówczas pochwyci mnie mocarna łapa mojego ksieciunia na białym koniu, wyciagnie mnie wpół omdlałą za fraki na siodło i powlecze do swojej jaskini sado maso, ukrytej na szczycie najwyższej góry. Pasuje bardziej?😏

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBirdy napisał:

Sanatorium miłości 

Najlepsza jest miłość z zakładu karnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bennie1 napisał:

Najlepsza jest miłość z zakładu karnego. 

Każdemu życzę miłości. Recydywie, wariatowi, zaborczemu okazowi, pustakowi, ruuchaczowi, biednemu i głupiej. Każdemu.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niby normalny napisał:

CHyba tylko ja potraktuje to pytanie na poważnie .

Miałem sporo marzeń jakbym, chciał spotkać swoją miłość.

często wiążące się z bohaterstwem.

1. kiedy stoje na dachu budynku i jakaś dziewczyna stoi na krawędzi budynku i  mówi mi że życie jest bez sensu nikt jej nie kocha i chce skoczyć,a ja w ostatnim momencie ją ratuje. Ona się pyta mnie dlaczego ją uratowałem?, a ja jej mówię że jest piękną dziewczyną, i szkoda byłby gdyby zgineła, ona patrzy mi głeboko w oczy i przytula się płacząc.

Alternatywną wersją może być kiedy pyta sie dlaczego ją uratowałem ? a ja mówie jej bo akurat w tym miejscu jest mój balkon a mi się nie chce go sprzątać i przesuwam ją kilka metrów w prawo by spadła na balkon somsiada  😀

2. Kiedy ratują ją przed zbirami którzy chcieli ją zgwałcić (miałem już podobne sytuacje ale usłyszałem coś w stylu wypierdalaj, poradziłabym se sama 😕)

3. miałem wypadek zapadam w śpiączke, trafiam do szpitala, i jest ze mną na sali pewna bardzo samotna dziewczyna która nie ma przyjaciół,rodzina odwiedza ją bardzo rzadko i zaczyna czuć więź łączącą mnie z nią.

zawsze czuła presje spotykając się z chłopakiem przez co uciekała z randek.Ale przez to że nie mogłem się ruszyć zaczeła traktować mnie jak swojego chłopaka, po miesiącach spędzonych w szpitalu coraz bardziej sie do mnie przywiązywała i odważyła się wreszcie mnie pocałować.

Ja w tym momencie się zbudziłem, ona nie wiedziała co powiedzieć i tak o to rozpoczyna się wszystko od nowa.

Same dramatyczne okoliczności, Nibynormalsiu. Trudno będzie to wygenerować...🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niby normalny napisał:

Alternatywną wersją może być kiedy pyta sie dlaczego ją uratowałem ? a ja mówie jej bo akurat w tym miejscu jest mój balkon a mi się nie chce go sprzątać i przesuwam ją kilka metrów w prawo by spadła na balkon somsiada  

Padłam 😝🙈

3 minuty temu, Niby normalny napisał:

nawet kaspejowi ? czy przemowi ?

Wierzę, że miłość (prawdziwa, nie chora czy toksyczna tylko taka pełna akceptacji i wyrozumiałości) odmieni każdego. Wierzę, że Kaspej spotka kobietę która mu powie "Ni chuuja nie zapłacisz za moją kawę! I nie myśl sobie, że jak ją wypijemy to możesz liczyć na ślub bez intercyzy. I żeby było jasne - Ty idąc tu zdarles buty i ja też - jesteśmy kwita!" i wtedy yeb- po Kaspejku 😚 A Przemo? Na erotycznym portalu spotyka koprofilke i duup- love forever. Tak, im też.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Na komendzie 🙂

A jakieś szczegóły? Że co? Zatrzymują Cię za seks napaść w parku, a on skuwa Cię w kajdanki i mówi "Pokaż co chcialas mu zrobić. Wizja lokalna niedoszłego przestępstwa". 😂

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niby normalny napisał:

raczej sporo facetów chce być bohaterem, dla swojej wybranki może z tego to wynika 🤔

Pewno, ja też miewalam takie dramatyczne fantazje z porywającym, acz nieco kiczowatym finałem, ale kurde, rzeczywistość skrzeczy. Gdzie te wszystkie możliwości? Gdzie był mój wyśniony i jedyny, gdy byłam samotną dziewczyną, gdy chcialam skakać z dachu, gdy mnie napadł zboczeniec? W duupie był a romantyczne okoliczności trafily się w przasnych warunkach...

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Electra napisał:

A jakieś szczegóły? Że co? Zatrzymują Cię za seks napaść w parku, a on skuwa Cię w kajdanki i mówi "Pokaż co chcialas mu zrobić. Wizja lokalna niedoszłego przestępstwa". 😂

A dlaczego to ja mam być ta zła ? I to jeszcze za seks napaść 😂 było nie brać na poważnie tego co pisałam do kaspeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ja wiem gdzie możesz się zatrudnić! Na SORze w szpitalu! Żadna ci nie ucieknie 😄

Ratownika medycznego biorę w ciemno, serio🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Elciaa29 napisał:

A dlaczego to ja mam być ta zła ? I to jeszcze za seks napaść 😂 było nie brać na poważnie tego co pisałam do kaspeja

A że Ty ta policjantka? 😎 Hahaaaaa😏 Rewizja osobista się marzy! "Ma Pan niebezpieczne narzędzie przy sobie! Ojej, nie zarekwiruje bez amputacji" 😎

Edytowano przez Electra
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

A że Ty ta policjantka? 😎 Hahaaaaa😏 Rewizja osobista się marzy! "Ma Pan niebezpieczne narzędzie przy sobie! Ojej, nie zarekwiruje bez amputacji" 😎

Mmmm rewizja osobista 😎 Pałka policjanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bennie1 napisał:

Mmmm rewizja osobista 😎 Pałka policjanta.

Starałam się być subtelna w tym zboczkowaniu, a Ty yeb- kawa na ławę... To znaczy tonfa w dupę 🤦‍♀️

Edytowano przez Electra
🙈🙊😁😅🤭🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Starałam się być subtelna w tym zboczkowaniu, a Ty yeb- kawa na ławę to znaczy tonfa w dupę 🤦‍♀️

Ja się w tańcu nie pier;dole. 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi jedno, może mi nawet skasować auto na niemieckiej autostradzie. Byleby obyło się bez poważniejszych uszkodzeń ciała. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

zawodem faceta 

Ratownik medyczny to stan umysłu. Misja. Posługa. Ktoś taki z automatu musi mieć dobre serce. Ciężka, niedoceniona praca.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Albo odwrotnie, ma pani nielegalne substacje, proszę położyć ręce na ściane i szeroko rozstawić nogi a ja panią przeszukam 😏

Fantazje związane z policją zawsze są na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bennie1 napisał:

Ja się w tańcu nie pier;dole. 😆

Z tym patykiem w dupsku to jedynie możesz robić za kukiełkę, a nie odstawiać fokstrota🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Z tym patykiem w dupsku to jedynie możesz robić za kukiełkę, a nie odstawiać fokstrota🤫

Na tym świecie nie ma rzeczy niemożliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×