Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

Mama-skoro mowa o cieście 😄 to myślę by zrobić Brownie z fasoli. Slyszalas o tym lub robiłaś może kiedyś?? ciasto dietetyczne 🙂 ale ogólnie staram się o słodyczach nie myśleć za dużo. Jutro wezmę do pracy na przekąskę warzywa - ogórek zielony, pokrojony w słupki, marchew i może paprykę... I lubię czasem zjeść trochę orzechów z żurawiną.

😊😊

Jak wam weekend mija?? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Molly010 napisał:

Mama-skoro mowa o cieście 😄 to myślę by zrobić Brownie z fasoli. Slyszalas o tym lub robiłaś może kiedyś?? ciasto dietetyczne 🙂 ale ogólnie staram się o słodyczach nie myśleć za dużo. Jutro wezmę do pracy na przekąskę warzywa - ogórek zielony, pokrojony w słupki, marchew i może paprykę... I lubię czasem zjeść trochę orzechów z żurawiną.

😊😊

Jak wam weekend mija?? 

 

 

Ja osobiście nie robiłam ale pisała tu kiedyś Triple, która to ciacho robiła wielokrotnie i ponoć jest rewelacyjne. Nie wiem czy nasza Milky tez go nie robiła, coś tak mi świta. 

U mnie z dietą było dobrze......do teraz😕 właśnie zjadłam 2 kanapki z pastą łososiową, takiego głoda złapałam. Zdecydowanie za próźno i  ponad limit. No ale nie będę płakać nad rozlanym mlekiem, stało się no cóż.

Miłej nocy, paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry😊 

Mama ja robię ten makaron przy użyciu zwykłej obieraczki, wychodzą mi takie szersze wstęgi. Podsmażę czosnek na oliwie, wrzucam cukinie, smażę koło minuty i dolewam parę łyżek mleka i znowu chwila i posypuje parmezan plus pieprz i sól.  Pycha do mięsa 😊 znalazłam też przepis na lasagne z cukinii i będę robić na spróbowanie 😊

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MamaMai napisał:

Ja osobiście nie robiłam ale pisała tu kiedyś Triple, która to ciacho robiła wielokrotnie i ponoć jest rewelacyjne. Nie wiem czy nasza Milky tez go nie robiła, coś tak mi świta. 

U mnie z dietą było dobrze......do teraz😕 właśnie zjadłam 2 kanapki z pastą łososiową, takiego głoda złapałam. Zdecydowanie za próźno i  ponad limit. No ale nie będę płakać nad rozlanym mlekiem, stało się no cóż.

Miłej nocy, paaaaaa

Kanapki nie są złe. Co innego gdybyś zjadła słodycze 😊😊

A głodnym też nie można chodzić. 

Może w sobotę zrobię to Brownie. 😊

Miłego dnia wszystkim 😊😊💖

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie filmiki na youtubie z jogą na kręgosłup i biodra i chyba zacznę ćwiczyć od dzisiaj bo ostatnio czuję często kręgosłup a raczej nie powinny mi zaszkodzić na przepuklinę (z wyjątkiem kilku pozycji które pominę). Niestety joga brzucha nie dla mnie, bynajmniej bez konsultacji ze specjalistą byłabym się ćwiczyć żeby tej przepukliny nie powiększyć. Obejrzę jeszcze ćwiczenia na rozstępy kresy białej, może tam coś znajdę dla siebie. 

Śniadanie zjedzone, kalorie policzone. Znowu mąż mi wyjechał na 2 dni, a ja już tęsknię😥

Miłego poniedziałku🌸

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny!!!

Nareszcie na swoich smieciach. Co prawda był pomysl zebym zostala z dziecmi jeszcze na tydzirn albo chociaz kilka dni ale sie nie zdecydowalam.

Z jedzeniem bylo wyjątkowo dobrze. Tylko wczoraj wieczorem zjadłam za późno kolacje i mało dietetyczna bo był kabanos z sosem majonezowym. Ale nie za duzo. Ważenie będzie w piątek, jestem dobrej mysli bo sie nie obzeram😊

Widze ze u Was sezon ogorkowy w pelni, u mnir dopiero sie zaczynaja, dzisiaj pojade na dzialke i zobacze swoim okiem czy juz cos jest (maz dogladal od srody i mowi ze powinnam dzisiaj zebrac). Chociaz moj starszy synek tak posmakowal ogorki prosto z krzaka, takie chrupiace, ze skorka ze nie wiem czy cos bedzie do wkladania😂

Jasminka gratuluje spadku😊 bardzo szkoda ze musicie powtarzać badania, tym bardziej ze transfer nie odbyl sie nie z Waszej winy.

Musze troche poogarniac chate, niby maz caly dzien bywal poza domem ale i tak zawsze jest cos do roboty😊

Milego dnia!!!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas dzisiaj piekna pogoda, zaraz naleje malutkiej wody do baseniku i bedzie miala zabawe- uwielbia To😊

mamamai ja dzisiaj robilam keczup z cukinii, wyszly mi 2 sloiczki na teraz, Ale mozna zapasteryzowac i miec na zime Jak wolisz😋 zawsze to zdrowsze mit te kupne cuda.. u mnie tez cukinii pelno, troche mroze, troche jemy na biezaco a Czesc rozdam 😬  Ciasto z cukinii tez planuje zrobic Moze na weekend … zobaczymy, Bo planujemy jakis Shopping 40 km od nas a Wiec caly dzien poza domem, pewnie wpadnie tez cos na miescie zamiast domowego obiadu.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Milkyway38 napisał:

U nas dzisiaj piekna pogoda, zaraz naleje malutkiej wody do baseniku i bedzie miala zabawe- uwielbia To😊

mamamai ja dzisiaj robilam keczup z cukinii, wyszly mi 2 sloiczki na teraz, Ale mozna zapasteryzowac i miec na zime Jak wolisz😋 zawsze to zdrowsze mit te kupne cuda.. u mnie tez cukinii pelno, troche mroze, troche jemy na biezaco a Czesc rozdam 😬  Ciasto z cukinii tez planuje zrobic Moze na weekend … zobaczymy, Bo planujemy jakis Shopping 40 km od nas a Wiec caly dzien poza domem, pewnie wpadnie tez cos na miescie zamiast domowego obiadu.. 

 

O fajnie zobaczę przepis na ten ketchup. Dzięki Milky. Tych wariacji na ciasto z cukinii jest pełno, robiłam zwykle jasne ale i czekoladowe, z owocami i kremem. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama zajęła mi się dziećmi wiec kręgosłup i biodra poćwiczone,  żeby nie było że tylko ogładam jak ćwiczą inni😂, narazie 20 minut, ale mam nadzieję że regularność z czasem przyniesie ulgę. Teraz boli głównie od podnoszenia syna, i wszelkich rzeczy porozrzucanych przez niego na podłodze, ale zaraz wrócę do pracy, pozycja głównie siedząca i będzie jeszcze gorzej, także muszę wziąć się porządnie za te ćwiczenia. 

Zaraz zjem zupę (pomidorową z makaronem) ogarnę się trochę sama i idę na spacerek z dziećmi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama-ja miałam kolezanke która tez cierpiała z powodu bólu kręgosłupa bo dużo dzwigała prawie rocznego synka.

ja z moim kregoslupem moge spac tylko na plecach,jesli zdarzy mi sie zasnac na brzuchu to rano okropny bol kręgosłupa

oj dziewczyny tez lubie ogorki kiszone i małosolne ale rzadko robię.

Czasem zjem taki swiezy chrupiacy 🙂

ja sie pochwale że ubyło mi cm w pasie bo dzis ubrałam spodnie z paskiem i w pasku jedną dziurke mniej zapinam 😃😃a tydzien temu jeszcze zapinalam jak zawsze na prawie wszystkie dziurki 

nie byłam dzis rano na tych badaniach 😛

tak mi sie dobrze spało. ale mam juz ustawiony budzik na jutro na 6 🙂

pa pa miłego wieczorku

Edytowano przez Molly010
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Molly010 napisał:

Mama-ja miałam kolezanke która tez cierpiała z powodu bólu kręgosłupa bo dużo dzwigała prawie rocznego synka.

ja z moim kregoslupem moge spac tylko na plecach,jesli zdarzy mi sie zasnac na brzuchu to rano okropny bol kręgosłupa

oj dziewczyny tez lubie ogorki kiszone i małosolne ale rzadko robię.

Czasem zjem taki swiezy chrupiacy 🙂

ja sie pochwale że ubyło mi cm w pasie bo dzis ubrałam spodnie z paskiem i w pasku jedną dziurke mniej zapinam 😃😃a tydzien temu jeszcze zapinalam jak zawsze na prawie wszystkie dziurki 

nie byłam dzis rano na tych badaniach 😛

tak mi sie dobrze spało. ale mam juz ustawiony budzik na jutro na 6 🙂

pa pa miłego wieczorku

No i to kolejna motywacja, dzisiaj jedna dziurka mniej, za jakiś czas druga itd. Pewnie jeszcze jakbyś te Góralski, Grzeski ograniczała do minimum to byłoby teraz więcej takich miłych momentów. Niemniej cieszę się razem z Tobą. Supcio. Działaj dalej i melduj. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MamaMai Ty to masz gadane🤣 Dziekuje za motywacje. Sprobuje jakos nadrobic czytanie choc tu widze ze mozna byloby ksiazke opublikowac z Waszech postow. 

Co cwiczycie dziewczyny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mamawsieci33 napisał:

MamaMai Ty to masz gadane🤣 Dziekuje za motywacje. Sprobuje jakos nadrobic czytanie choc tu widze ze mozna byloby ksiazke opublikowac z Waszech postow. 

Co cwiczycie dziewczyny? 

Myślałam że będę dziś pierwsza a tu taka miła niespodzianka. Witamy ponownie😉 kupa lat😂 Mamawsieci to jaki masz plan na teraz? Początki zawsze są trudne ale dasz radę, wierzę w to. I błagam tylko nie mów że jednak 10 kg w 50 dni😂 Trzeba mierzyć cele na zamiary, odchudzać się mądrze i zdrowo (choć czasem łatwiej powiedzieć😀),  tak czy siak będzie dobrze, musi i koniec kropka😄 

Mamawsieci ja staram się, oczywiście na ile czas mi pozwala jeżdzić na rowerze, czasem chodzę z kijkami choć teraz bardziej sporadycznie w zimę i na wiosnę chodziałam nawet po 4 razy w tyg, a tak to głównie spacery z synem (z wózkiem), i plan od wczoraj jest na spokojne ćwiczenia kręgosłupa. Ja mam przepuklinę pępkową i nie mogę ćwiczyć wszystkiego co popadnie niestety.

Wypiłam już wodę z octem jabłkowym. Kabanosik (jeśli nas podczytujesz) to powiem Ci ze przyjęłam twój patent i piję z ciepłą wodą i sokiem z cytryny. Lepiej wchodzi😄 Ale i tak nienie mogę s8ę przekuć by pić codziennie😕

 U mnie zaraz śniadanko. Obudziłam sie strasznie głodna, ale wiadomo w pierwszej kolejności trzeba było nakarmić dzieciaki. Więc dopiero teraz Królowa zasiądzie do uczty😂 A propose cukinii dzisiaj zrobię pierwszy raz omlet z cukinią i pomidorkami. Aż jestem ciekawa jak wyjdzie. 

Miłego dnia dla Wszystkich

 

 

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chyba nie nową zawodniczkę ale dawno tu nie zaglądająca jak zdążyłam się zorientować. Jeśli chodzi o nadwagę to chyba ja tu mam największą 91kg przy wzroście 157cm. A obecna waga to  70.4kg ,tak że od 4 stycznia prawie 21 kg🙂 i jeszcze 10 kg chcę schudnąć 🏃💪🏋️😁  . 

Weekend był trochę bardziej kaloryczny więc waga nie spada i dalej czekam na 6 z przodu 😒

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Majax123 napisał:

Witam chyba nie nową zawodniczkę ale dawno tu nie zaglądająca jak zdążyłam się zorientować. Jeśli chodzi o nadwagę to chyba ja tu mam największą 91kg przy wzroście 157cm. A obecna waga to  70.4kg ,tak że od 4 stycznia prawie 21 kg🙂 i jeszcze 10 kg chcę schudnąć 🏃💪🏋️😁  . 

Weekend był trochę bardziej kaloryczny więc waga nie spada i dalej czekam na 6 z przodu 😒

O Majax serio juz 21 kg, a ja tu myślałam że jakieś 17. Bony ty to masz tempo👏💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MamaMai napisał:

O Majax serio juz 21 kg, a ja tu myślałam że jakieś 17. Bony ty to masz tempo👏💪

No jak zgubię to 0.4 kg to będzie równe 21kg🤸 może w ten piątek doczekam się 69.9🤔 .Pamiętam jak 12 kwietnia doczekałam się 79.9 i to już była radość 😁 no ale wiadomo ciągle nam mało, wciąż chcemy więcej 🤪 Dziś muszę poćwiczyć bo nie ćwiczyłam od czwartku.

Edytowano przez Majax123
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mamawsieci33 napisał:

MamaMai Ty to masz gadane🤣 Dziekuje za motywacje. Sprobuje jakos nadrobic czytanie choc tu widze ze mozna byloby ksiazke opublikowac z Waszech postow. 

Co cwiczycie dziewczyny? 

Co do ćwiczeń to u mnie jak na razie tylko bieżnia od samego początku. Ciągle się zamierzam do innych ćwiczeń przede wszystkim na brzuch ale jakoś czasu brak 😞.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omlet z cukinią na stałe wchodzi do mojego menu, myślę że nawet bez pomidorków smakowałby super. Następnym razem dam jakąś zieleninę szczypiorek, natkę z pietruszki itp. Może nawet kilka listków szpinaku też by pasowało. Tak czy siak naprawdę polecam. Było zdrowo, dietetycznie i smacznie😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 minut jogi kręgosłupa za mną, zaraz idę na krótki spacer do sklepu (w obie strony łącznie z 800 m) mam nadzieję że zdążę bo coś sie chmurzy. A u Was jak tam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, MamaMai napisał:

20 minut jogi kręgosłupa za mną, zaraz idę na krótki spacer do sklepu (w obie strony łącznie z 800 m) mam nadzieję że zdążę bo coś sie chmurzy. A u Was jak tam? 

Super ze znalazłaś dla siebie jakieś ćwiczenia 😊 każda forma jest dobra, tym bardziej ze dzieci obciążają nam kręgosłupy i inne obowiązki domowe..a praca siedząca to już wogole 😒

Z tym omletem tez już próbowałam, do tego ser np. Mozzarella i niebo w gębie😋 ja dzisiaj robiłam cukinie jako dodatek do obiadu.. podsmazylam cebulkę, pokroiłam cukinie i dodałam, poddusilam  to wszystko chwile, na koniec dodałam czosnek, sól, pieprz i trochę zieleniny- pycha 

ja jakaś taka senna jestem, teraz pije kawe, mała śpi a ja się relaksuje😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja dziś walczę na tarasie bo prawie ususzyłam sobie kwiaty 🤦‍♀️ część muszę wymienić. Syf niemiłosierny🙉 z dietą tak sobie. Ja teraz prawie wcale nie gotuje więc jem co dadzą i nie kręcę nosem. 

Co do transferu to klinika poczuła się do odpowiedzialności i zapłacimy tylko tysiąc z około 2,5 koła więc chociaż tyle ale nerwów nikt nam nie zwróci. 

Na obiad miałam udka z rekawa, ziemniaki i buraczki z papryką. 

W sobotę jedziemy do Poznania na urodziny a wieczorem ma przyjechać kolega J na weekend 😊

Witam Mama wSieci😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja też miałam cwiczyć ale zdałam sobie sprawę że moja praca daje mi niezle w kość fizycznie, wierzcie mi. Jestem szczęśliwa gdy juz mogę w domu usiąść na tyłku i odpocząć.

No i krokomierz pokazał o 18:00 10.000 kroków bo dziś od 6 na nogach. Najpierw byłam na tym badaniu krwi o 6.40 już. Potem wrociłam do domu. O 10:00 miałam wizyte u pani psychoterapeutki, no a o 13 praca.

Dziś nie było żadnych batoników także super 😊😂😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Molly010 napisał:

Hejka, ja też miałam cwiczyć ale zdałam sobie sprawę że moja praca daje mi niezle w kość fizycznie, wierzcie mi. Jestem szczęśliwa gdy juz mogę w domu usiąść na tyłku i odpocząć.

No i krokomierz pokazał o 18:00 10.000 kroków bo dziś od 6 na nogach. Najpierw byłam na tym badaniu krwi o 6.40 już. Potem wrociłam do domu. O 10:00 miałam wizyte u pani psychoterapeutki, no a o 13 praca.

Dziś nie było żadnych batoników także super 😊😂😂

 

Brawo za wstrzemięźliwość od batonów. Czyli miałaś udany dzionek pod względem diety i ruchu👏💪👏💪

Edytowano przez MamaMai
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piekę czekoladowe ciacho z cukinią. Jutro owulacja, więc wkoło mam ciągoty na słodkie. Poza tym może koleżanka dziś do mnie wpadnie to będę miała czym poczęstować. Uwielbiam zapach pysznego domowego ciasta. Przełożę je domowym dżemem porzeczkowo jeżynowym który robiłam wczoraj. Mniami😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!!

Az zazdroszcze Wam tego urodzaju cukini. Moja w zeszlym roku tez tak szalala. Za to w tym roku na calutkiej dzialce sa mszyce i slimaki, cukinie sa takie zdeformowane i srednio rosna.

Na sniadanie mialam galarete z indyka z pomidorem, ogorkiem i chlebkiem zytnim. Na deser byl kawalek drozdzowca😐 nie moglam sie oprzec, wczoraj po poludniu upieklam z rabarbarem i malinami. W zyciu taki dobry nie wyszedl.

Witam kolezanke😊 co do spoetow upraeianych przeze mnie to jest slaboooo, az wstyd. Zamknęli moja siłownię a sama w domu jakos nie umiem sie zebrac. Ale za to wczoraj umylam okna😁 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam zazdroszczę tych działek 😍mieć swoj kawałek ziemi, też bym sadziła warzywka, mmmmmmm :)

super :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Molly010 napisał:

A ja wam zazdroszczę tych działek 😍mieć swoj kawałek ziemi, też bym sadziła warzywka, mmmmmmm 🙂

super 🙂

 

No ja też nie mam takich możliwości, mimo że mieszkm prawie na wsi😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!!!

Nie wierzę ze dzisiaj jestem tutaj pierwsza😂😂😂 

Wlasnie pije wode z ostem i zastanawiam sie co zjesc na sniadanie, czy jajecznice czy galarete z kurczaka. Na obiad mam zupe kalafiorowa z dodatkiem fasolki szparagowej - kocham taka zupe chociaz teraz zaprawiam ja mlekiem a powinnam śmietaną.  

Ogorkow jednak nie robilam bo bylo za malo, w zasadzie zjedlismy wszystkie. Dzisiaj pojade sprawdzic jak wyglada sytuacja, moze cos zrobie. A powiedzcie, ile dajecie soli? Ja daaawno nie robilam i juz sama nie wiem.

Slonko za oknem ladne, wczoraj padalo ale bez burzy, wieczorkiem ładnie mieszkanie przwietrzone. 

Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 😊

u nas pogoda taka sobie, jest wietrznie i chlodno 20-23 stopnie.. wogole To lato jakies takie chlodne jest, prawie wogole nie zakladam ...enek, chociaz z wiekiem bardziej mi sie podobaja😊

u mnie ogorki beda niedlugo, Ale tez bedziemy jesc na biezaco, w sloiki nie robie, Chyba Ze malosolne tylko.. 

emiska u mnie cukinii jest od zatrzesienia, Szkoda Ze mieszkasz daleko, Bo z checia bym sie podzielila😬

Jutro zrobie chyba marmolade cukiniowo-imbirowa ( Mam 5 cukin To Trzeba wykorzystac) 

zaraz dzieciaka omlet zrobie z cukinia i Mozzarella 

na obiad zupa Ziemniaczana z grzankami.. Za tydzien przyjezdzaja tesciowie, powoli stresik mnie ogarnia😅 

gruntowne sprzatanie czas zaczac, Bo tesciowa z tych pedantycznych.. Oby tylko pogoda dopisala na ich przyjazd 

mamamai i Jak Ciasto Ci wyszlo??

ja bede tez Chyba dzisiaj piekla 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Milkyway38 napisał:

Hej dziewczyny 😊

u nas pogoda taka sobie, jest wietrznie i chlodno 20-23 stopnie.. wogole To lato jakies takie chlodne jest, prawie wogole nie zakladam ...enek, chociaz z wiekiem bardziej mi sie podobaja😊

u mnie ogorki beda niedlugo, Ale tez bedziemy jesc na biezaco, w sloiki nie robie, Chyba Ze malosolne tylko.. 

emiska u mnie cukinii jest od zatrzesienia, Szkoda Ze mieszkasz daleko, Bo z checia bym sie podzielila😬

Jutro zrobie chyba marmolade cukiniowo-imbirowa ( Mam 5 cukin To Trzeba wykorzystac) 

zaraz dzieciaka omlet zrobie z cukinia i Mozzarella 

na obiad zupa Ziemniaczana z grzankami.. Za tydzien przyjezdzaja tesciowie, powoli stresik mnie ogarnia😅 

gruntowne sprzatanie czas zaczac, Bo tesciowa z tych pedantycznych.. Oby tylko pogoda dopisala na ich przyjazd 

mamamai i Jak Ciasto Ci wyszlo??

ja bede tez Chyba dzisiaj piekla 😊

 Hejka 🙂Ja też mam taką pedantyczną teściową 😤Na szczęście bardzo rzadko przyjeżdża, ewentualnie my do nich jedziemy , autem maxi 15 minut. Nie widziałam jej już 2 tygodnie 😁 i nie brakuje mi jej 🤗 im mniej ja widzę tym zdrowsza jestem 🤸💃  z dietą w tym tygodniu tak sobie więc nie wiem czy zobaczę jutro 6 z przodu bo obecnie jeszcze mi brakuje ☹️ Ach nie sądziłam że zdobyć te 6 będzie tak ciężko 🤔 to brzmi jak 6 w szkole 😁🏫. A jak nie jutro to może do niedzieli chociaż żeby już wkoncu zmieniła się ta pierwsza cyfra 🥴

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×