Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

12 godzin temu, e-miska napisał:

 

Cześć wszystkim 🌻

Emiska, karmie piersią i boję się schodzić poniżej 1800 kcal, niby młody ma już 8 miesięcy i nie będzie tragedii jak przestanę karmić ale jakoś ciężko mi się z tym rozstać 🙈

Dziś na śniadanie tarta ze szpinakiem i serami, dużo kcal ale dostałam od szwagierki, muszę spróbować 🤷‍♀️

Pozdrawiam wszystkich 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kabanosik napisał:

Cześć wszystkim 🌻

Emiska, karmie piersią i boję się schodzić poniżej 1800 kcal, niby młody ma już 8 miesięcy i nie będzie tragedii jak przestanę karmić ale jakoś ciężko mi się z tym rozstać 🙈

Dziś na śniadanie tarta ze szpinakiem i serami, dużo kcal ale dostałam od szwagierki, muszę spróbować 🤷‍♀️

Pozdrawiam wszystkich 👋

Kabanosik mniam jakie pysznności u Ciebie na śniadanie. U mnie była kaszamanna na mleku z bananem. Też dużo kcal😵 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama kasza manna to mój koszmar dzieciństwa 🙈 babcia mnie tuczyła, pamiętam, że chowałam się w ogrodzie jak mnie chciała karmić 😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🌞⏰☕

Nie śpię od drugiej w nocy. O 3 nie wytrzymałam i zrobiłam test☺

Dwie kreseczki🥰🥰🥰🥰 jak ja się cieszę dziewczyny😃😃😃 hura hura hura🍀🍀🍀❤ jeszcze beta została 🌞

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek:)

Wczorajszego dnia zaliczylam 24 tys krokow. Wieczorem Poszlam Po raz pierwszy od lat..pobiegac. AZ wstyd sie przyznac, ze przebieglam 4 km..z dwoma krotkimi przerwami. Dzis troche czuje miesni ud.

Ale Taka grzeczna z jedzeniem nie bylam, zjadlam dwa  spore kawalki ciasta 😬😬 

Milego dnia dziewczyny  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry🌞⏰☕

Nie śpię od drugiej w nocy. O 3 nie wytrzymałam i zrobiłam test☺

Dwie kreseczki🥰🥰🥰🥰 jak ja się cieszę dziewczyny😃😃😃 hura hura hura🍀🍀🍀❤ jeszcze beta została 🌞

Super Jasminka, gratuluje serdecznie! 🌺🌺🌺

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasminka cieszę się. Super Kochana. Teraz dbaj o siebie, niech bombelek zdrowo rośnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja zostanę na tym forum jeszcze bardzo długo 😂

I będzie to najdziwniejszy wątek 😂😂😂 ciężarna i dietowiczki😂😂😂

A tak serio to czeka mnie pewnie ścisła dieta jak u siostry Emisi☺

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry z kawka, 

godzina pracy już za mną, wstawiłam już pranie bo piękna pogoda trwa 

sniadanie zapiekanki z serem i szynka, lunch koktajl białkowy a na kolacje wędzona ryba ze szpinakiem podana z ryżem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry🌞⏰☕

Nie śpię od drugiej w nocy. O 3 nie wytrzymałam i zrobiłam test☺

Dwie kreseczki🥰🥰🥰🥰 jak ja się cieszę dziewczyny😃😃😃 hura hura hura🍀🍀🍀❤ jeszcze beta została 🌞

Gratulacje 😀👏 ale Ci zazdroszczę...ale tak pozytywnie 😉 też planuje ciążę za kilka miesięcy i bardzo przeżywam takie momenty u innych 🙂

miałam tak samo jak Ty w grudniu. Wstałam nad ranem i zrobiłam test bo nie mogłam wytrzymać do rana 😊

Edytowano przez Kama7
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kama7 napisał:

Gratulacje 😀👏 ale Ci zazdroszczę...ale tak pozytywnie 😉 też planuje ciążę za kilka miesięcy i bardzo przeżywam takie momenty u innych 🙂

miałam tak samo jak Ty w grudniu. Wstałam nad ranem i zrobiłam test bo nie mogłam wytrzymać do rana 😊

No ja mam nadzieję że nie będę jedynym grubciem ☺ na pewno wszystko się Wam uda. Tyle kciuków naraz działa cuda ☺

Dziękuję Wam wszystkim kobietki☺ jesteście cudowne🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kama7 napisał:

Gratulacje 😀👏 ale Ci zazdroszczę...ale tak pozytywnie 😉 też planuje ciążę za kilka miesięcy i bardzo przeżywam takie momenty u innych 🙂

miałam tak samo jak Ty w grudniu. Wstałam nad ranem i zrobiłam test bo nie mogłam wytrzymać do rana 😊

Kama, wierzę z całego serducha że i Tobie się uda! Będziemy z Tobą, będziemy trzymać mocno kciuki i wysyłać dobrą energię. To będzie wyjątkowy topik🌹🌸☝ 2 ciężarne i 9 (a może I więcej) na diecie😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasminka gratuacje!!!! Jeju jeju!!!! Chlop Cie pewnie na rękach nosi😁

Uwierz, diete dla dziecka duzo latwiej utrzymac niz diete dla siebie!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Kochana❤️❤️❤️👏👏👏😚😘😘😘😘🍀🍀🍀🍀🍀 bawo, udalo sie🌹🌹🌹 super, wiedzialysmy Ze sie uda👍👍👍👍

Teraz tylko dbaj o siebie😘❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza dawka ruchu zaliczona, narazie krótki spacer do sklepu ogrodniczego (1 km) plus zabawa z córką na podwórku.

W święta mam mieć @. Już ciągnie mnie do słodkiego. Kurde co to za zależność????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś trochę zaczęłam ogarniać w ogrodzie☺ będę tam siedzieć 2 tygodnie w takim tempie😀 zmieniłam pościele i pralka chodzi cały czas. Okna sobie odpuściłam na maj

Na obiadek carbonara z razowym makaronem, a na kolacje zrobiłam sałatkę z tuńczykiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Jasminka napisał:

Ja dziś trochę zaczęłam ogarniać w ogrodzie☺ będę tam siedzieć 2 tygodnie w takim tempie😀 zmieniłam pościele i pralka chodzi cały czas. Okna sobie odpuściłam na maj

Na obiadek carbonara z razowym makaronem, a na kolacje zrobiłam sałatkę z tuńczykiem. 

Jasminka nie myj narazie tych okien wogóle, nawet może w maju za wcześnie, nie podnoś rąk do góry. Może to głupie mojeand myślenie ale znam dziewczynę która wieszała pranie na sznurku na dworzu bedac w ciązy, ręce podnosiła do góry I niestety zaraz poroniła. Kurde naprawdę narazie uważaj na siebie. Moja mama też poszła kiedyś rwać koniczynę I dziecko wcześniak nie przeżyło. Weź nabawię się schizy przez ciebie. Dobrze że nie mieszkasz ze mną pod jednym dachem bo byłabym "gorsza" niż twój J. Ale tyle starań nie może pójść na marne, rozumiesz, nie może i już!!!! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, MamaMai napisał:

Jasminka nie myj narazie tych okien wogóle, nawet może w maju za wcześnie, nie podnoś rąk do góry. Może to głupie mojeand myślenie ale znam dziewczynę która wieszała pranie na sznurku na dworzu bedac w ciązy, ręce podnosiła do góry I niestety zaraz poroniła. Kurde naprawdę narazie uważaj na siebie. Moja mama też poszła kiedyś rwać koniczynę I dziecko wcześniak nie przeżyło. Weź nabawię się schizy przez ciebie. Dobrze że nie mieszkasz ze mną pod jednym dachem bo byłabym "gorsza" niż twój J. Ale tyle starań nie może pójść na marne, rozumiesz, nie może i już!!!! 

😂😂😂 Mama bardzo miło że się martwisz ale ja naprawdę uważam na  siebie☺ i tak już zostanie . Słowo ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MamaMia ma racje, wieszanie firan, mycie okien i rozne roboty z rękami w górze zabronione. Mowilam tak też siostrze ale dobrze sie czula i jakies pprzadki na Boze Narodzenie robila, umyla okno w kuchni itd. 7 stycznia juz byla w szpitalu bo brzuch twardnial i lekarka sie martwila. Jasmina niech swieta nie bedzie widziec przez szyby ale okna zostaw w spokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, I_can napisał:

Super Jasminka, gratuluje serdecznie! 🌺🌺🌺

Serdecznie gratlacje 🥰🌹🌹🌹dbaj o siebie i maluszka 🤰A co do diety to dziś już lepiej jeśli chodzi o jedzenie ale  nic dziś nie ćwiczyłam i muszę zaraz iść 🏃Ale od jutra zaciskam pasa i ostro działam bo przecież i tak już czasu nie cofnę .

Chociaż plany mojej i oczekiwaniami były inne, marzyłam o 7 z przodu na wadze 😕 a tu masz babo placek.

Jutro się zwarze , wolę się już dziś nie wkurzać.

Byłam dziś na zakupach, trochę ciuszków dla dzieci i siebie kupiłam.Miedzy innymi bardziej dopasowanie ,żebym miała większy zapał do odchudzania 😊🤸

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, e-miska napisał:

MamaMia ma racje, wieszanie firan, mycie okien i rozne roboty z rękami w górze zabronione. Mowilam tak też siostrze ale dobrze sie czula i jakies pprzadki na Boze Narodzenie robila, umyla okno w kuchni itd. 7 stycznia juz byla w szpitalu bo brzuch twardnial i lekarka sie martwila. Jasmina niech swieta nie bedzie widziec przez szyby ale okna zostaw w spokoju!!!

Będę grzeczna☺ i cieszę się bardzo że mam tu tyle mam które są na bieżąco bo ja to już zapomniałam 😃

Będę Wam kibicować dziewczynki żeby do lata były z Was szczuplutkie laseczki ☺

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Tak zmeczona, Ze masakra... zaraz kąpanie i lulu😊 dom fajnie mieć ale ta robota wieczna przy domu już nie jest taka fajna, a z mała to 2 razy trudniejsze... 

dzisiaj zrobiłam pasztet z piersi indyka, jutro dietetyczne ciasto marchewkowe- bananowe i cwika😋 zakupy zrobione, zioła posadzone... na święta to będę leżeć i odpoczywać😬 

moze w piątek się jeszcze zwaze 😜bo po świętach to nie będzie miarodajne🤣

jasminka, teraz rodzina będzie cię rozpieszczać cała ciąże☺️ I robić większość za Ciebie❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj wpadło 6 nieplanowanych biszkoptów (zachcianki przed okresem).....chociaż i tak uważam że zjedzeniem wyszłam nienajgorzej. Nie raz potrafiłam bardziej popłynąć przy takich zachciankach. Ogólnie dzień oceniam pozytywnie, wieczorem wyszłam jeszcze na rower i przejechałam 8 km💪🚵😊 . Ciekawe czy jutro poczuję uda? 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio troche grzesze😶 tak mnie ciągnie do czkolady i wafelkow czekoladowych ze dzisiaj poszedl w ruch torcik wedlowski😭😭😭  okres powiniem w zasadzie juz byc (spokojnie, w ciazy nie jestem,  przed urodzeniem dzieciakow okres mialam jak w zegarku, teraz sa widelki czasowe) wiec hormony szaleją. Chociaż tyle ze opaska pokazuje 17 tys krokow. 

W ogole to zalamka, jutro jedziemy do moich Rodzicow na święta wiec dzisiaj wieczorem przymierzylam z pol szafy. Nie mam nic ładnego, nawet jak już coś pasuje to jest takie nijakie, bez polotu. Chyba powinnam sie udac na porządne zakupy ale jakos nie mam weny, chyba juz nie potrafie kupowac ubran. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim ☀️

Emiska, ja mam postanowienie, że nie kupuję żadnych ubrań dopóki nie zobaczę 6 z przodu wagi no chyba, że mi się coś zniszczy i nie będę miała wyjścia. W ogóle to chce zmienić podejście do kupowania ubrań, mniej szmat a lepsze. 

Wczoraj z kaloriami w miarę ok, był krótki spacer ale jednak ciągle mi ta kostka dokucza, nie boli przy chodzeniu ale jest spuchnięta i boli jak dotykam. Po Świętach jeśli nic się nie zmieni to pójdę jeszcze raz do lekarza, może jakąś wodę trzeba ściągnąć czy coś 🤷‍♀️

Miłego dnia dziewczynki💐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×