Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

Dzięki za przyjęcie 🙂 

O sobie to tak mam 31 lat jestem mamą na pełen etat narazie bez pracy. Mój problem to 90 kg przy wzroście 163 cm. 

Mój plan to zmienić nawyki na lepsze i wprowadzić więcej ruchu. Od tygodnia narazie regularne spacery. Pije dużo wody i staram się jeść więcej warzyw i odstawić przetworzone jedzenie i słodycze. Jaki będzie tego efekt to zobaczymy. 

Mój cel na początek to tak ok 75 kg🙂 myślę że tak do końca roku się uda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc Roza!!! Witamy w naszym gronie!!! Na pewno Ci sie uda. Mysle ze ba sylwestra to juz bedziesz laska😁

Gratulacje Majax!!! Widzisz, ruszylo juz. A jak ruszy to jest motywacja i energia😁

I can wczoraj nawet moj 6 latek wspominal jak to bylo fajnie jak mogli wyjsc na dwor tak jak stali a teraz przebieranie, kurtki, czapki itd. Ale dzis pogoda wiosenna. 

Mam dzis strasznie zabiegany dzien. Jedziemy na weekend do tesciow (ich domu rodzinnego) i czeka mnie jeszcze pakowanie siebie i dzieciakow. Upieklam juz ciasto - plesniak, wczoraj zrobilam mala babke i troche salatki jarzynowej, taka namiastka swiat bo a tydzien nas u nich nie bedzie. Tesciowa ma noge w ortezie wiec staram sie cos zabrac ze sobą zeby nie musiala tyle stac. Powiesilam juz 2 prania (taras mam od wschpdniej strony i zeby wykprzystac slonce pranie robie rano). Tak intensywnie wieszalam ze opaska wykryla jakis dziwny trening😁😂 teraz odkurzam i musze wywiwtrzyc dzieci. Juz nie moga w domu wysiedziec. 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi To zegarek liczy jako trening wchodzenie Po schodach, a od dwoch dni biegam do corki na Gore kilka razy dziennie Bo lezy biedulka chora, a To sniadanie, herbata, leki itp. 😅😂  

Emiska Ty To masz powera 💪 

tesciowa Pewnie zachwycona z takiej synowej- skarb poprostu🙏😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Triple panic napisał:

Majax - cudnie ❤️ Najważniejsze, to się nie poddawać - niezależnie od częściowych rezultatów - a prędzej czy później osiągniesz sukces 💪

 

No teraz widzę że faktycznie te moje posty i głodówki opłacały się 🤗 Będę walczyć dalej 🏋️🚶🤸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Roza1990 napisał:

Hej 🙂 czy mogę dołączyć do Was? Zaczęłam przygodę z odchudzaniem i brakuje mi trochę motywacji, wsparcie i towarzystwa do pogadania. W już któryś dzień Was podglądam 😁 i widzę że się dużo dzieję i jest całkiem miło 😍

Pozdrawiam🧡

Widzę że podobnych problem mamy 🙂Mój wzrost to 157 i zaczynałam z wagą 91 ,od 4 stycznia zaczęłam odchudzanie i na obecną chwilę 80.4😉Mój cel to 65 a potem jak się uda było może 60😉

Dasz radę najważniejsze to że chcesz zacząć i nie poddawać się 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już ładnie ci zeszło 🙂 u mnie już prawie do stówy dochodziło w tamtym roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawka za wyniki dla wszystkich wojowniczek👏👏👏

Witaj Roza ☺ dziewczyny na tym forum są nieocenione w motywowaniu☺

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milky powiem Ci ze jestem najulubienszą synową😁 hmmm moze to dlatego ze jedyną? Maz jest jedynakiem😊 ale na początku byla taka jakby lekka rywalizacja, ale i tak stosunki sa dobre. Wiesz, kochają wnuki i co by sie nie dzialo to i tak sie bedziemy spotykac wiec wszyscy sa serdecznie do siebie nastawieni. 

Majax marudo!!!! Tak sie martwilas ze slabo Ci idzie odchudzanie a tutaj sie okazuje ze juz 10 kg zrzucilas!!!👏👏👏

Roza ja przez pierwsze dwa tyg po prostu staralam sie jesc mniej slodyczy - ale nadal je jadlam  nastepny tydzien byl cel jesc bez dokladek - tylko to co jest na talerzu ale byla to normalna jak do tej pory. A pozniej zrowiej i troche mniej😊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie tak dużo nie jem słodyczy mimo tego że dzieci są i zawsze pełny barek słodyczy. Mam takie napady to bym wtedy jadła wszystko i słodkie, słone, kwaśne wszystko co znajdę. A też nie jem tak żeby sobie dokładać kilka razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już po obiadku☺ zjadłam jednego dużego kotleta z ziemniaków i surówkę ☺ znalazłam w zamrażalniku bigos i wędzonego kurczaka, muszę to powyjadac bo za chwilę znowu będzie świeża wędzonka☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jasminka napisał:

Ja już po obiadku☺ zjadłam jednego dużego kotleta z ziemniaków i surówkę ☺ znalazłam w zamrażalniku bigos i wędzonego kurczaka, muszę to powyjadac bo za chwilę znowu będzie świeża wędzonka☺

Ja tez wyciagnelam kotlety z zamrazarki ( jakos czas temu Za duzo zrobilam i zamrozilam) dzisiaj bylo Jak znalazl, do tego upieklam babke ziemniaczana- wersja odchudzona ( Bez boczku i z warzywami)  wypilam od Rana Juz 0,5 l maslanki 😋 pozniej chce jechac do Lumpka ( Moze znajde jakies perelki)

jasminka Mam nadzieje Ze Ci przejdzie z tymi plecami, Niech Cie ten Twoj J porzadnie wymasuje😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na obiad spagetti durum z sosem pomidorowym domowej roboty i mięsko drobiowe. Do tego cukinia w ziołach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Roza1990 napisał:

To już ładnie ci zeszło 🙂 u mnie już prawie do stówy dochodziło w tamtym roku. 

No gdybym w styczniu nie wzięła się za siebie to bym już teraz też pewnie 100kg miała ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, e-miska napisał:

Milky powiem Ci ze jestem najulubienszą synową😁 hmmm moze to dlatego ze jedyną? Maz jest jedynakiem😊 ale na początku byla taka jakby lekka rywalizacja, ale i tak stosunki sa dobre. Wiesz, kochają wnuki i co by sie nie dzialo to i tak sie bedziemy spotykac wiec wszyscy sa serdecznie do siebie nastawieni. 

Majax marudo!!!! Tak sie martwilas ze slabo Ci idzie odchudzanie a tutaj sie okazuje ze juz 10 kg zrzucilas!!!👏👏👏

Roza ja przez pierwsze dwa tyg po prostu staralam sie jesc mniej slodyczy - ale nadal je jadlam  nastepny tydzien byl cel jesc bez dokladek - tylko to co jest na talerzu ale byla to normalna jak do tej pory. A pozniej zrowiej i troche mniej😊

No tak dokładnie e-miska to prawie 11 kg.

Ale ja jestem taka trochę nie cierpliwa, wogole jak waga dłuższy czas stoi w miejscu albo trochę się podniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Majax123 napisał:

No tak dokładnie e-miska to prawie 11 kg.

Ale ja jestem taka trochę nie cierpliwa, wogole jak waga dłuższy czas stoi w miejscu albo trochę się podniesie.

 My tu wszystkie szukałyśmy przyczyny, apelowałyśmy byś nie odpuszczała a ty już byłaś po takiej utracie wagi???? No nie, strzelę zaraz focha😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Róża a masz jakiś konkretny dzień w tyg. na ważenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MamaMai napisał:

Róża a masz jakiś konkretny dzień w tyg. na ważenie??

Nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Roza1990 napisał:

Nie mam

A kiedy planujesz znowu się zważyć, tylko nie mów że codziennie? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MamaMai napisał:

A kiedy planujesz znowu się zważyć, tylko nie mów że codziennie? Hehe

Nie codziennie nie, nawet rzadziej niż raz w tygodniu się ważyłam. W niedzielę się zważę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, MamaMai napisał:

Jasminka jak się czujesz, przeszło trochę???

Trochę lepiej. Napisałam do lekarza prowadzącego i zalecił badanie moczu i mogę brać nospe i po pigułkach da się żyć ☺

Chodzi za mną pizza i jutro zrobię na obiad, ☺

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wymiekam, zrobilam dzisiaj 21 tys krokow i padam, nie wyobrażam sobie na codzień takiej normy wyrabiac.

No i przechwalilam tesciowa😁 na kolacje zrobila nalesniki z dzemem- a wczesniej swojej mamie marudzila zeby schowala przed maluchami Michalki bo jedzą za duzo slodkiego😂 nie lubie jak na kolacje jedzą samo slodkie ale cóż, od święta nic im nie bedzie a nie oplaca sie robic afery.

Zaraz kapanie i spanie, kocham lozko♥️♥️♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MamaMai napisał:

 My tu wszystkie szukałyśmy przyczyny, apelowałyśmy byś nie odpuszczała a ty już byłaś po takiej utracie wagi???? No nie, strzelę zaraz focha😂

Teraz jestem MamaMai w sumie po tej utracie bo jeszcze 9 marca ważyłam 85kg, potem schudłam do 82.6 i wtedy co tak panikiwalam  to miałam już znowu więcej bo 84kg.

Miałam już dziś trochę gości jeszcze tylko jutro przetrwać żeby jak najmniej zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczyny, 

Wczoraj w miarę trzymałam kalorie, dziś od rana jestem mega głodna a jeszcze nie wstałam nawet 😐

Miłej soboty wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🌞⏰☕

Wczoraj na kolacje w ramach zachcianki była duża pita z kotletem drobiowym🤩🤩🤩ogólnie noc była już lepsza trochę puszcza mnie ten ból ale badanie moczu zrobię żeby wykluczyć nerki. Laboratorium od 8 więc jeszcze chwila. Na 11 mam paznokcie, mam nadzieję że wysiedzę jakoś. Co do diety to poza śniadaniem nie mam pojęcia. Miała być pizza ale po wczoraj lepiej dać sobie spokój 😀

Miłego dnia 🌞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Laski! 

Wpadłam się tylko przywitać przy porannej kawce ☕

Trzymajcie kciuki - zaczynam o 8:00 od egzaminu z matmy 🤯 a potem maraton z programowania 🤯🤯🤯

Dobrej soboty! 😘  

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 😊

Mój dzień ważenia i jest 76,8 czyli 0,4 kg mniej 💪🏻
 

hej Róża, fajnie ze jesteś, tutaj mamy super skład i na pewno znajdziesz moc wsparcia 😊 tez jesteś na mż?

Jasminka dobrze ze troszkę puszcza

Majax najlepsze życzenia z okazji urodzin 🎉 to dziś przypada? 
 

Wczoraj dojechałam do domu o 22, długi dzień ale dałam radę 

sniadanie tosty z jajkiem i szynka, mix sałat,  lunch placuszki  z dżemem, na kolacje łosoś z gnocchi w sosie szpinakowym 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Triple panic napisał:

Hej Laski! 

Wpadłam się tylko przywitać przy porannej kawce ☕

Trzymajcie kciuki - zaczynam o 8:00 od egzaminu z matmy 🤯 a potem maraton z programowania 🤯🤯🤯

Dobrej soboty! 😘  

Będę trzymać mocno kciuki 🤞🏻 Powodzenia 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki Triple🤜

Majax najlepszego🌹🍸

Matylda bardzo ładnie 👏👏👏 trzymaj tak dalej👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Triple panic napisał:

Hej Laski! 

Wpadłam się tylko przywitać przy porannej kawce ☕

Trzymajcie kciuki - zaczynam o 8:00 od egzaminu z matmy 🤯 a potem maraton z programowania 🤯🤯🤯

Dobrej soboty! 😘  

Triple trzymamy wszystkie tu kciuki🤞💪 

koniecznie daj znac Jak Ci poszlo🤗

podziwiam Cie jaki kobieta i programowanie- Szacun👏👏👏

moj maz robil politechnike wroclawska na dziale informatycznym i To Co on teraz robi To czarna magia dla mnie😬 Ale Dzieki temu zarabia dobrzei Wiem Ze sie oplacila Cala ta nauka... wiadomo caly czas musi sie dalej szkolic zeby nie wypasc z rynku...u Ciebie Pewnie To samo jest... chociaz i Tak faceci niestety dalej lepiej zarabiaja niz kobiety na tych stanowiskach😔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×