Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

1 godzinę temu, Molly_00 napisał:

Cześć, u mnie na wadze 60.8 a we wtorek sobie tez stanęłam na wadze i było 59,7 myślę ze to przez @ którą dostałam wczoraj. Cóż, można się załamać 😂😂

dziś mam rybę na obiad, filet z dorsza i kartofle. 

Molly nie załamuj się. Na pewno masz wzrost przez okres. Ja w ogóle się w okres nie wążę. Właśnie żeby się nie załamać. Jak wszystko się informuje ze 2 -3 dni po okresie, dopiero się zważ. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Elmirka napisał:

Hej , hej, ja dziś melduję 83,1 kg, czyli spadek tygodniowy o 0,9 kg 😄

Gratuluję 👏 Bardzo ładny spadek 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Majax123 napisał:

Gratuluję 👏 Bardzo ładny spadek 😉

Emirka Wow Wow Wow. Dałaś czasu. Super wynik. Gratulacje i brawka👏💪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!!!

Elmirka super, sa juz pierwsze spadki!!! To bardzo cieszy zarowno Ciebie jak i nas😊 gratuluje!!!

Majax Ty jak zawsze wymiatasz, super.

Mama odpusc troszke😉 goscie na pewno glodni nie wyjdą a Ty sie biedna urobisz po lokcie.

Molly trudni, czasem tak bywa ze przy okresie waga idzie w gore.

U mnie melduje ladny spadek, moja waga pokazuje 66,1 kg, nowa waga 66 kg i 32,6% tluszczu, 36,1% miesni, 12,1% kosci, nawodniwnie organizmu po nocy jest 47,6 %. Musze pozniej w necie popatrzec czy to dobre parametry. No ale ogolnie patrzac to mam spadek az o 1,3 kg od poniedzialku - po prostu zeszlo z jelit i ogolnie organizmu to wszystko co nagromadzilam u rodzicow. Jestem zadowolona😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 😊

gratuluje spadkow👍💪  i tym „nowym“ i tym „starym“😂 Brawo Za wyniki👏👏

powoli do celu, przeciez Kazda z nas Go na lub Jak ja  miala😄 

u mnie dzisiaj Rowne 54kg waga opymalna dla mnie, chociaz na kuchni mojej mamy mozna przytyc, No Ale kobieta lubi gotowac i tu Jej bronic  nie bede😜

wczoraj maz był z dziećmi ( cała 4 ) na borowkach amerykańskich… urwali 7 kg😱, pojechali na taka plantacje, rwiesz ile chcesz i płacisz za kg mniej niż w sklepie.. 

wiec wczoraj pieklam Ciasto drozdzowe, troche pomrozilam, dzisiaj pierogi z borowkami beda, w miedzy czasie koktajl Owocowy a jesli cos zostane To chce pare sloiczkow konfitury zrobic na zime 😅

Widze Ze kazda cos z Was na zime robi💪👍 Jak sa To szkoda nie zrobic, zawsze Co swoje To swoje..

moj Tato biedny sie rozchorowal, lezy w lozku😒 maz zaraz jedzie kupic cos na przeziebienie, oglada Za to w lozku serial „ szkola dla elity „ 😁 podoba mu sie To Niech spedzi dzien przed 📺 

e miska parametry masz dobre, tylko tkanka miesniowa troche u Ciebie niska( poniżej 36,50 już jest za mało , ja Mam 37.20% i chce sobie jeszcze ja troche zwiekszyc.. im wiecej miesni tym mniejsza tkanka tluszczowa 💪pamiętaj 

Mamamai nie narob się tam za dużo w kuchni, biedna Ty… będzie wszystko super zobaczysz😊 ty to chyba jesteś taka perfekcjonistka jak ja… mozemy sobie rękę podać 

molly zważ się po okresie, waga powinna być mniejsza😊

elmirka witaj i zycze wytrwałości w osiągnięciu celu😘

mikego dnia kochane❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, E-MIŚKA napisał:

Czesc dziewczyny!!!

Elmirka super, sa juz pierwsze spadki!!! To bardzo cieszy zarowno Ciebie jak i nas😊 gratuluje!!!

Majax Ty jak zawsze wymiatasz, super.

Mama odpusc troszke😉 goscie na pewno glodni nie wyjdą a Ty sie biedna urobisz po lokcie.

Molly trudni, czasem tak bywa ze przy okresie waga idzie w gore.

U mnie melduje ladny spadek, moja waga pokazuje 66,1 kg, nowa waga 66 kg i 32,6% tluszczu, 36,1% miesni, 12,1% kosci, nawodniwnie organizmu po nocy jest 47,6 %. Musze pozniej w necie popatrzec czy to dobre parametry. No ale ogolnie patrzac to mam spadek az o 1,3 kg od poniedzialku - po prostu zeszlo z jelit i ogolnie organizmu to wszystko co nagromadzilam u rodzicow. Jestem zadowolona😊

Ty też nieźle pocisnełaś ze spadkiem wagi 👏 

Ponieważ ja pierwszy posiłek zaczynam dopiero po południu to się jeszcze zważę przed jedzeniem 🤪 bo na razie jeszcze nic się nie zmieniło z wagą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej😊

U mnie takie burze, że nie mogę zasnąć po nocce😠

Gratuluję pięknych spadków 💪 a zastojami się martwimy😊 u mnie na wadze 69,9 czyli tyle co dzień przed ślubem 🥰

Mama na pewno będzie pysznie😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milky masz racje, sama zauwazylam ze gdy 2 lata trmu wazylam najmniwj 68 ale chodzilam na zumbe wygladalam troche lepiej niz teraz. Ciesnie swoje waza ale ladnie rysuja sylwetke. Czyli po prostu musze ruszyc 4 litery i zabrac sie za sport😂

A Szkola dla elity fajny serial, nowy sezon właśnie jest. Aczkolwiek jest tam dużo odważnych scen i gdy sama zaczelam ogladac (mąż miał swoje zajecia) i gdy owy mąż wchodzil do pokoju zawsze pytal co ja ogladam😂😂😂 ale później dołączył do oglądania.  

Majax mi po prostu zeszlo wszystko co wciagnelam u rodzicow. Tam tez malo warzyw jadlam, sporo pszennego pieczywam wiec te kilka dni z wieksza iloscia zieleniny i chleba z ziarnami itd od razu oczyscilo jelita. I jeszcze na mnie bardzo dobrze dziala mala kolacja, bez objadania. W nocy uklad pokarmowy daje rade wszystko strawic, rano toaleta i sa efekty na wadze. Gdy sie objem kolacją to zostaje duzo w jelitach wiec i waga wyzsza.

Jasminka u nas od 6 rano grzmi, raz mniej raz wiecej ale w zasadzie caly czas. Gratuluje wagi, super!!! Obie odzyskalysmy w koncu nadze najnizsze wyniki😊

Edytowano przez E-MIŚKA
Literowki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-miś, no to poszłaś po bandzie z tym spadkiem. Jesteś niesamowita. Masz dziś pierwsze miejsce na podium. Brawo Ty!

Elmirka a jak ten chlebek? Nie pleśnieje?

Haha już wykreśliłam 2 pozycje z mojej roboczej listy dań. Zobaczymy co będzie dalej😂 Mąż też mówi że zwariowałam tym sporządzaniem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlebek super,  bardzo smaczny i po 2 dniach smakuje nadal jak świeży. Będę kupować:) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka :) jaka u was pogoda? wyspane? u mnie dzis pochmurno. Wczoraj padało i była burza ale jak widziałam tę powodz w innych miastach (na facebooku) to dziękowalam Bogu że nas to ominęło. 

Właśnie siedzę i piję kawkę rozpuszczalną. Na śniadanie 3 kanapki chrupkiego chleba z Wasy z wędliną i serem. 

Pod koniec lipca mam gastroskopię jak i tym razem nic nie wykaże a miewam silne bóle żołądka to zrobię jeszcze badanie z krwi na helicobakter, może to jest powodem tych bóli zwłaszcza na czczo. 

Buziaki, miłego dzionka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Molly_00 napisał:

Hejka 🙂 jaka u was pogoda? wyspane? u mnie dzis pochmurno. Wczoraj padało i była burza ale jak widziałam tę powodz w innych miastach (na facebooku) to dziękowalam Bogu że nas to ominęło. 

Właśnie siedzę i piję kawkę rozpuszczalną. Na śniadanie 3 kanapki chrupkiego chleba z Wasy z wędliną i serem. 

Pod koniec lipca mam gastroskopię jak i tym razem nic nie wykaże a miewam silne bóle żołądka to zrobię jeszcze badanie z krwi na helicobakter, może to jest powodem tych bóli zwłaszcza na czczo. 

Buziaki, miłego dzionka :))

A jak często masz te bóle? Może mylisz ból żołądka z innym bólem. Przykład u mnie. Po drugim porodzie zrobiła mi się boląca owulacja, ale boli inaczej niż przy okresie. Jakby bóle pęcherza. Na początku myślałam ze mam zapalenie lub jakaś infekcję pęcherza brałam furagin, ale ból nie ustępował, a trwał tyle co owulacja, dopiero po 3 miesiącach skojarzyłam. Więc nie pęcherz a sprawy kobiece U mnie😉

Coś Ty, kompletnie jestem niewyspana, 3 noce z rzędu chodziłam spac o 2:30. Ale jak przetrwam jeszcze dzisiejszy dzień to będzie dobrze. Jedzenia pewnie zostanie na 2 dni to odpocznę od gotowania i może w końcu jutro się wyśpię.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MamaMai napisał:

A jak często masz te bóle? Może mylisz ból żołądka z innym bólem. Przykład u mnie. Po drugim porodzie zrobiła mi się boląca owulacja, ale boli inaczej niż przy okresie. Jakby bóle pęcherza. Na początku myślałam ze mam zapalenie lub jakaś infekcję pęcherza brałam furagin, ale ból nie ustępował, a trwał tyle co owulacja, dopiero po 3 miesiącach skojarzyłam. Więc nie pęcherz a sprawy kobiece U mnie😉

Coś Ty, kompletnie jestem niewyspana, 3 noce z rzędu chodziłam spac o 2:30. Ale jak przetrwam jeszcze dzisiejszy dzień to będzie dobrze. Jedzenia pewnie zostanie na 2 dni to odpocznę od gotowania i może w końcu jutro się wyśpię.

Bóle nieraz codziennie przez na przykład 2 tygodnie potem kilka miesięcy spokój. Ból pod mostkiem, podobno żołądek i tabletki pomagają więc to będzie żołądek. 

O jeny to życzę byś się wkoncu wyspala 😊

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny przeżyłam😂 jutro napiszę więcej. Mąż teraz mnie wymasuje, zwłaszcza moje obolałe nóżki i idę spać. Choć nie wiem co będzie bo córka po powrocie z kościoła zaczęła gorączkować, dostała syrop i poszła od razu spać. Niemniej cieszę się, że już po wszystkim. A co u Was? Dobrej nocy. Pozdrawiam. Do jutra!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej😊 w końcu nadeszła noc przespana w łóżku , prawie bo o 2 się obudziłam wyspana i dotrwałam w łóżku do 6. Teraz piję kawę i ogarnę jeszcze troszkę w domu a potem biorę się za obiad. Dziś szaszłyki i ziemniaki z piekarnika a do tego sos czosnkowy. 

Mama fajnie że wszystko się udało i będziesz mogła w końcu odpocząć 😊

Pozdrawiam 🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w piękną, słoneczną niedzielę.

No udało się prawie wszystko... prawie bo garaletki z kurczakiem nie stężały, przy wyjmowaniu się rozlatywały, nie wiem czemu bo robiłam wg przepisu na opak. zelatyny. W końcu nie podawałam ich nawet. A i szarlotka byla taka średnia bo jabłka się rozplywaly po bokach, w smaku super, ale ta konsystencja, taka średnia. Ale za to sernik wyszedł idealny. Rurki z kremem zniknęły w mig, tak samo devolaje, i szaszłyki. Jedzenia mam jeszcze na 2 dni, dzisiaj na obiad gotuje tylko ziemniaki, resztę mamy. A po południu mam drugą dawkę szczepionki.

Edytowano przez MamaMai
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drzemka dwugodzinna zaliczona👏 Od razu czuj się lepiej. Nogi już mnie tak nie bolą, choć głowa jeszcze taka "ciężka"😂 Dzisiaj u mnie wciąż bez diety, ze zmęczenia i lenistwa. Nie chcę nic tam wymyślać, trzeba dojeść co jest. Boję się trochę tej drugiej dawki szczepionki. Po pierwszej strasznie mnie ręką bolala, więc wnioskuję że dziś będzie gorzej. Dobrze ze to wypada za każdym razem w niedzielę. 

Obejrzałam zdjęcia z chrzcin. Jestem.na nich szczupła. Może to kwestia dobrze dobranej ...enki. Niestety na twarzy widać trochę ze byłam zmęczona. Ale w końcu bez drugiego podbródka i policzków jak u chomika💜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamana. Chciałam dzisiaj założyć obrączkę pierwszy raz po porodzie. I za ciasna😕 Jak to możliwe.????????????????????????????Ważę przecież mniej niż przed drugą ciążą gdy normalnie wchodziła na palec a dziś weszła tylko do połowy palca. Czy jeśli jeszcze schudłabym trochę to z palców też schudnę? Ktoś wie? Milky a Tobie obrączka juz wchodzi na palec?

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Molly_00 napisał:

Może tylko spuchły palce przez to woda ci się zbiera??? 

Zobaczę za kilka dni.

Hehe może to głupie ale czytałam na ten temat jakieś stare forum oraz wpis jednego trenera personalnego. Są nawet zestawy ćwiczeń wyszczuplających na palce😀 Jednak przez slowo cwiczenia nie jestem przekonana do konca😂Ale ponoć pomaga też pisanie na klawiaturze. Może i to prawda. Bo mimo większej wagi wcześniej obraczka normalnie wchodziła na palec tyle że wtedy pisałam na kompie duzo w pracy. Zobaczę zresztą jak teraz wrócę do pracy. Bony to już za 20 dni😭😩😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam kanabialica schudlam moje 4 kg w miesiąc których nie mogłam się już żadna dieta pozbyć po prostu waga stała jak ktoś ma ten sam problem to polecam konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!!!

Weekend zapracowany - dzieci byly na weekend u dziadkow a mi maz na dzialce wymyslil duzo roboty i wracalismy stamtad o 22.

Wczoraj do poludnia bylam za zakupach, kupilam ...enke na wesele siostry i buty (tutaj jeszcze musze sie zastanowic, maja przyjsc drugie do domu kurierem z grubszym obcasem ale obie sa wysokie malinowe szpilki). ...enka czadowa, dluga, u gory pudrowy roz przechodzacy do dolu w malinowa czerwien. Maz sie zakochal na nowo😍😍😍 w dodatku wysokie szpilki i juz by mnie podrywal na nowo😂😂😂 tylko nie wiem czy ja nogi nie wykrece w nich🤣 ale do ...enki moglabym jeszcze te 2 kg schudnac, bede ko trolowac sytuacje.

Mama co do tej obraczki to mam tak samo. Urodziłam pierwsze dziecko i lekko poszerzylam obraczke bo byla lekko ciasna. I chodzilam w niej bo byla ok, wazylam jakies 68 kg. Po drugiej ciazy nadal nie zakladam obraczki bo gdy ja zaloze mam duuuzy problem zeby zdjac, palce ewidentnie sa teraz grubsze niz po pierwszej ciazy przy wadzw o 2 kg nizszej. Takze cos moze byc na rzeczy.

Jak samopoczucie po szczepionce? Fajnie ze dzieciątko ochrzczone😊

Jasminka ja za to nie moge z lozka sie zwlec😊 moglabym spac dluuugo. I tak wstanę niewyspana😐

Wracam do ogladania meczu!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze tylko zw wykorzystalam wyprzedaze i ...enka w Orsayu przeceniona z 180 zl na 50 zl a buty w CCC za 50 albo 70 zl😁😁😁 przymierzalam jeszcze cudne kurtki ramoneski😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, E-MIŚKA napisał:

Czesc dziewczyny!!!

Weekend zapracowany - dzieci byly na weekend u dziadkow a mi maz na dzialce wymyslil duzo roboty i wracalismy stamtad o 22.

Wczoraj do poludnia bylam za zakupach, kupilam ...enke na wesele siostry i buty (tutaj jeszcze musze sie zastanowic, maja przyjsc drugie do domu kurierem z grubszym obcasem ale obie sa wysokie malinowe szpilki). ...enka czadowa, dluga, u gory pudrowy roz przechodzacy do dolu w malinowa czerwien. Maz sie zakochal na nowo😍😍😍 w dodatku wysokie szpilki i juz by mnie podrywal na nowo😂😂😂 tylko nie wiem czy ja nogi nie wykrece w nich🤣 ale do ...enki moglabym jeszcze te 2 kg schudnac, bede ko trolowac sytuacje.

Mama co do tej obraczki to mam tak samo. Urodziłam pierwsze dziecko i lekko poszerzylam obraczke bo byla lekko ciasna. I chodzilam w niej bo byla ok, wazylam jakies 68 kg. Po drugiej ciazy nadal nie zakladam obraczki bo gdy ja zaloze mam duuuzy problem zeby zdjac, palce ewidentnie sa teraz grubsze niz po pierwszej ciazy przy wadzw o 2 kg nizszej. Takze cos moze byc na rzeczy.

Jak samopoczucie po szczepionce? Fajnie ze dzieciątko ochrzczone😊

Jasminka ja za to nie moge z lozka sie zwlec😊 moglabym spac dluuugo. I tak wstanę niewyspana😐

Wracam do ogladania meczu!!!

...enka musi być piękna, to tez moje kolory, lubię zwłaszcza odcienie malinowe, fuksje kolor taki biskupi, a jeszcze takie cieniowanie kolory to w ogóle musi być bomba. A jeszcze pomysl jak zrobisz włosy makijaż paznokcie to dopiero bedzie Wow. Fajnie ze mąż tak zareagował. Mój jest niestety powściągliwy w komplementach, zawsze tak mial. Nawet na początku znajomości mnie to wkurzalo, bo były sytuacje ze wszyscy na okolo chwalili A ta moja OWCA nie😂 teraz już przywykłam, ten typ tak ma. Jak jego ojciec, choć tamten jeszcze był powściągliwy w uczuciach, mój bardziej wylewny😂 choć w sumie niewiadomo jaki bedzie na starość.

Po szczepionce o dziwo narazie lepiej już po pierwszej dawce, ręka wprawdzie boli ale nie jest jest źle, rzekłabym ze jest znosnie, wtedy najmniejszy ruch powodował straszny ból. Dzisiaj tylko jakby wystąpił obrzęk błon śluzowych takie drapanie w gardle ale czytałam ze tak może byc. Więc odpukac może da się przeżyć. Dzięki że pytasz💟

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MamaMai napisał:

Jestem załamana. Chciałam dzisiaj założyć obrączkę pierwszy raz po porodzie. I za ciasna😕 Jak to możliwe.????????????????????????????Ważę przecież mniej niż przed drugą ciążą gdy normalnie wchodziła na palec a dziś weszła tylko do połowy palca. Czy jeśli jeszcze schudłabym trochę to z palców też schudnę? Ktoś wie? Milky a Tobie obrączka juz wchodzi na palec?

Pociesze Cie, ja mimo Ze swoja zaloze To wchodzi na palec ciasno, a sa dni Ze wogole jej nie zaloze .. co dziwne nosze ja wtedy na lewej rece, bo tam wchodzi i schodzi bez problemu… niezależnie od pogody😳 dziwne 

raczej obstawiam ze to po ciążach i może wiek 😜 ale niezależnie od wagi 

ja mam z natury grube palce😊

jedyna opcja to trochę powiększyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-mis no to nie pocieszyłas mnie z tą obrączka. Poczekam jeszcze, zobaczę co będzie po powrocie do pracy, jak nie to powieksze

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Milkyway38 napisał:

Pociesze Cie, ja mimo Ze swoja zaloze To wchodzi na palec ciasno, a sa dni Ze wogole jej nie zaloze .. co dziwne nosze ja wtedy na lewej rece, bo tam wchodzi i schodzi bez problemu… niezależnie od pogody😳 dziwne 

raczej obstawiam ze to po ciążach i może wiek 😜 ale niezależnie od wagi 

ja mam z natury grube palce😊

jedyna opcja to trochę powiększyć 

O nieeeeee, czyli te paluchy takie zostaną... Czytałam kiedyś ze po ciazach stopa czasem rośnie nawet o rozmiar, ale te paluchy to jestem zaskoczona. Negatywnie😕

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, mi stopa urosla po drugiej ciazy i wszystkie buty musiałam oddac siostrom (wzięły chetnie chociaz nie wszystko na nie pasuje).  Fizoterapeuta mi mówił ze ogolnie stopa nie urosla ale robi sie czesto plaskostopie w ciazy ktore niestety sie utrwala i zostaje, wtedy stopa nie jest w luku i przez to jest dluzsza. I tak oto awansowalam z rozmiaru 37 na 38.

A co do lewej ręki to moja obrączka jest na nią idealna.

Wieczorem gdy chlopcy wrocili przymierzylam ...enke. Moj mlodszy synek czesto mowi innym komplementy, jest baaardzo wylewny i strasznie dobrze wychodzi mu slodzenie innym. Przez to tez zjednuje sobie ludzi. No i gdy mnie zobaczyl to powiedział ze wygladam jak dama, jak ksiezniczka🤗 jego zona będzie miala dobrze😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, MamaMai napisał:

Drzemka dwugodzinna zaliczona👏 Od razu czuj się lepiej. Nogi już mnie tak nie bolą, choć głowa jeszcze taka "ciężka"😂 Dzisiaj u mnie wciąż bez diety, ze zmęczenia i lenistwa. Nie chcę nic tam wymyślać, trzeba dojeść co jest. Boję się trochę tej drugiej dawki szczepionki. Po pierwszej strasznie mnie ręką bolala, więc wnioskuję że dziś będzie gorzej. Dobrze ze to wypada za każdym razem w niedzielę. 

Obejrzałam zdjęcia z chrzcin. Jestem.na nich szczupła. Może to kwestia dobrze dobranej ...enki. Niestety na twarzy widać trochę ze byłam zmęczona. Ale w końcu bez drugiego podbródka i policzków jak u chomika💜

MamaMai mnie też trochę reka bolała przeliczając to na godziny trwało to jakieś 48 godz .

Pierwszą dawkę miałam 3 lipca o 13 i do poniedziałku koło wieczora już było ok nic nie bolało. Drugą dawkę mamy z mężem 24 na 10;30 . Myślę że nie będzie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×