Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

Jasminka zobacz jak rozkręciłyśmy wątek😂 pamietasz jak byłyśmy tylko we dwie😊 a teraz jaki tu ruch, aż miło🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MamaMai napisał:

Witaj I can, miło że wybrałaś nasz wątek. Oczywiście zapraszamy😊

Dziekuje 🙂 Widze, po twojej stopce, ze ty juz zrzucilas pare kiloskow 🙂  Gratki 🙂  

Ja niby zle nie wygladam, a nawet jak wciagnie brzuch, to jest calkiem niezle 😛 AAALEE.. jak zdejme ubranie i popatrze w lustro..to moja sylwetka wcale nie wyglada tak dobrze 😕 Wiekszosc odklada mi sie w brzuchu i w talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MamaMai napisał:

Jasminka zobacz jak rozkręciłyśmy wątek😂 pamietasz jak byłyśmy tylko we dwie😊 a teraz jaki tu ruch, aż miło🌻

Pamiętam że mnie zgarnęłaś z tej mojej samotni😂😂😂😂😂

Witaj I_can☺☺🌞🌹

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 😊

milo sie was czyta i az sie ma ochote trzymac diete😂 ja dopiero zjadlam sniadanie, Bo mala mi usnela... zjadłam kawałek łososia i brokuł do tego, zaraz wypije szklankę wody z cytryna i miodem... ja tam kalorii nie liczę... po prostu staram się nie podjadać i trzymać posiłki w ryzach😊 kupiłam sobie książkę Agnieszki Maciag „ smak zdrowia” bardzo mnie inspiruje ona jako kobieta i matka, bardzo ciekawe rzeczy tam pisze i nawet ma bloga z przepisami... dzisiaj ostatni dzień ładnej pogody, postanowiłam umyć okna😎 No i jadę później do rossmana bo chemia się kończy i zaglądam tam tez na bio produkty... bardzo lubię pastę z ciecierzycy z suszonymi pomidorami😋 aha i kupię sobie dzisiaj białko w proszku, dodaje do sheka i pije zamiast posiłku...e miska dobrze ze wróciłaś na czas do domu😅najadlas się biedna strachu🤦🏼‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, I_can napisał:

Dziekuje 🙂 Widze, po twojej stopce, ze ty juz zrzucilas pare kiloskow 🙂  Gratki 🙂  

Ja niby zle nie wygladam, a nawet jak wciagnie brzuch, to jest calkiem niezle 😛 AAALEE.. jak zdejme ubranie i popatrze w lustro..to moja sylwetka wcale nie wyglada tak dobrze 😕 Wiekszosc odklada mi sie w brzuchu i w talii.

Kochana musisz popracować nad mięśniami bo one ładnie modelują sylwetkę😁 to mamy podobnie, mi jeszcze brakuje ok 5 kg 

ja staram się ćwiczyć brzuch po ciąży i go wzmacniać i widzę powoli jak mięśnie pracują 😅 No po ciąży to łatwo nie jest ale powoli do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed ciaza chodziłam na siłownie i wiem ze mając mięśnie szybciej się spała tłuszcz ... teraz niestety ćwiczę tylko brzuch, mięśnie skośne i grzbietowe -  jak mam czas, ale na jesień chce wrócić na siłownie💪😊 kuzyn pokazał mi ze trening siłowy ładnie modeluje sylwetkę i szybciej spała tłuszcz... tylko tego czasu brakuje😢  

witam nowa koleżankę ja tez swiezak jestem na grupie👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Milkyway38 napisał:

Kochana musisz popracować nad mięśniami bo one ładnie modelują sylwetkę😁 to mamy podobnie, mi jeszcze brakuje ok 5 kg 

ja staram się ćwiczyć brzuch po ciąży i go wzmacniać i widzę powoli jak mięśnie pracują 😅 No po ciąży to łatwo nie jest ale powoli do celu

masz racje, nie wolno zapominac o miesniach. Ja w grudniu stwierdzilam, ze wszystkie miesnie, ktore mialam przepadly wraz z ciaza 😛 Doslownie czulam, jak robie sie taka "miekka".. 😕 Kondycje mam straszna, w poniedzialek chyba zapisze sie na moj online sport (chodzilam jeszcze dwa lata temu na sport, co dwa, trzy dni)ale przez pandemie moje "stowarzyszenie" jest zamkniete..Jedank widzialam, ze prowadza kursy online. Bedzie ciezko,by cala rodzina nie wchodzila do salonu przez godzine..ale moze sie uda 😛 AH, pamietam te energie po sporcie. Niby czlowiek sie niemilosiernie spocil, zmeczyl..ale po prysznicu czulam, ze moge przenosic gory- nawet jeszcze na drugi dzien ta pozytywna energia mnie rozpierala.

E-miska, tak to jest, jak czlowiek ma na glowie tysiac rzeczy.. dobrze, ze obylo sie bez zadnych strat. Ja tak kiedys gotowalam ziemniaki..i wyszlam sobie z dzieckiem na ganek 😛  ..garnek zaczal sie juz robic czarny, ale cale szczescie weszlam do domu -dziecko zazyczylo sobie jabluszko...uff. Od tamtej pory nigdzie nie wychodze, jak cos sie gotuje 😄

 

 

Edytowano przez I_can
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soda oczyszczona stosowana w formie rozpuszczonej ma właściwości detoksykujące. Dzieje się tak za sprawą jej zdolności do pozbywania się z organizmu nadmiaru wody. Ta bardzo często przyczynia się do tego, że odzież staje się przyciasna, a nasze dobre samopoczucie znika.

Zwłaszcza kobiety bardzo często borykają się z problemem zatrzymania wody w tkankach, co skutkuje puchnięciem i pojawieniem się cellulitu. 

Działa też przeczyszczająco jeśli macie jakieś uczucie ciężkości w żołądku.

Więcej informacji można znaleźć w internecie bo dużo by można  pisać o wpływie sody na organizm.

Mam sąsiadkę która pije  sodę codziennie, kobieta już starsza ale zadbana i dba o zdrowie ma około 70 lat jest aktywna fizycznie,biega też liczy  codziennie kroki i kilometry.

Oj chciałabym ważyć  te 60 kg jak kiedy.

 

 

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do ilości kalorii to właśnie aplikacja fitatu obliczyła mi mój bilans kaloryczny a dokładnie 1387 kcl oczywiście gdybym nic nie robiła miała zupełnie siedzący tryb życia.

Na bieżni dziś według krokomierza spaliłam 500kcl  w 1h i 20 min,  wiadomo że do końca żadna aplikacja nie jest 100% wiarygodna ale jakiegoś schematu czy wykresu aktywności trzeba się trzymać jeśli mają być widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wypiłam litr wody i teraz pomarańcza☺

Łazienka wysprzątana🌞 nawet taras zmyłam. Teraz się biorę za obiadek i wyprasuje kilka koszul chociaż u mnie każdy prasuje sobie sam to niech J. zna serce chama😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jasminka napisał:

Ja już wypiłam litr wody i teraz pomarańcza☺

Łazienka wysprzątana🌞 nawet taras zmyłam. Teraz się biorę za obiadek i wyprasuje kilka koszul chociaż u mnie każdy prasuje sobie sam to niech J. zna serce chama😂

U mnie z piciem słabo jest, dużo kawy pije a mniej wody, chociaz staram się jak mogę... zrobiłam sobie teraz herbatę rumiankowa z cytryna... maz później musi pojechać na zakupy, bo brakuje mi już warzyw i owoców 😒 na obiad dzisiaj ryż i potrawka z kurczaka plus brokuł 

moje dziecię spało tylko pół godziny i dużo przy niej nie zrobię, ma 6 mcy i wymaga mnóstwo zainteresowania, No nie posiedzi sama w leżaczku, trzeba ja zabawiać i powiem wam ze po całym dniu wysiadam😥 zaraz wroci córka ze szkoły to posiedzi z nią chwile a ja może pomyje podłogi ... później jakiś spacer z malutka, trzeba skorzystać z pogody😎 

jasminka a twoja córka to ile lat ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Milkyway38 napisał:

 

jasminka a twoja córka to ile lat ma??

Ja mam dwie córki 22 i 20 lat☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Jasminka napisał:

Ja mam dwie córki 22 i 20 lat☺

Czyli jedna wyfrunęła już z gniazda??? A druga została ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Milkyway38 napisał:

Czyli jedna wyfrunęła już z gniazda??? A druga została ?

Jedna mieszka raczej już na stałe z chłopakiem w Holandii a druga pisze maturę w tym roku ☺ stare mam te dzieci 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milky nie pocieszę cię, będzie gorzej jak zacznie raczkować, mój jest na tym etapie. Myślałam że może dziewczynki spokojniejsze, moja taka była, do 10 mca życia jakbym dziecka nie miała, potem.tez pół biedy bo nie raczkowała, od razu stanęla I tak stała ze 2 mce😂 umiała sama się bawić, w domu miałam jak w pudełku, czysto wysprztane na glans, obiad z dwich dan i deserek😂 a teraz wsio w pospiechu, musze go.miec na oku, bo kwiaty skubie, obija sie o meble, jak nie ma zainteredowania ryk, nawet jak teraz piszę to przed nim pajacuję😵😎😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam już z małym na spacerze, 45 min., tyle że tempo raczej rekreacyjne. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majax zainteresowałaś mnie tą sodą,aż poczytam jeszcze o tym. A rozpyszczasz to w przegotowanej, letniej wodzie? mineralnej? W pierwszym podejsciu do odchudzania, pisałam z dziewczyną, która piła rozpuszczone drożdze na utratę wagi, tyle że szczegółów mikstury nie pamiętam, a że zablokowali nam wątek to nie sprawdzę. Pamiętam, że sama kilka razy ją sobie robiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że szwagier dawno temu pił na kaca ale z dodatkiem octu😂 brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiad znowu inny niż w planach. Wykopałam 2 cukinie w lodowce i zrobiłam faszerowane mięsem i ryżem☺ jutro mam w planach pierogi ruskie... Ciekawe czy dojdą do skutku😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, MamaMai napisał:

Majax zainteresowałaś mnie tą sodą,aż poczytam jeszcze o tym. A rozpyszczasz to w przegotowanej, letniej wodzie? mineralnej? W pierwszym podejsciu do odchudzania, pisałam z dziewczyną, która piła rozpuszczone drożdze na utratę wagi, tyle że szczegółów mikstury nie pamiętam, a że zablokowali nam wątek to nie sprawdzę. Pamiętam, że sama kilka razy ją sobie robiłam. 

Zalewam wrzątkiem MamaMai ale na tyle duża ilość żeby można było dolać zimnej wody.

Do smaku możesz dodać sok z cytryny ,bo wiadomo soda zbyt smaczna nie jest 🤪ale da się wytrzymać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleciły byście jakieś dobre ćwiczenia na brzuch , bo najgorsza jest u mnie właśnie ta część ciała 😞 po 3 ciążach w tym 2 cesarkach mam jedną fałdę tłuszczu nad pępkiem a druga pod pępkiem i te części ciała zawsze najgorzej wyszczuplić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisała tutaj Teery I mówiła że na brzuch fajnie działają plank I ćwiczenia martwy robak😂 ja kiedyś robiłam fit ball na brzuch I nie tylko też były efekty

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Majax123 napisał:

Poleciły byście jakieś dobre ćwiczenia na brzuch , bo najgorsza jest u mnie właśnie ta część ciała 😞 po 3 ciążach w tym 2 cesarkach mam jedną fałdę tłuszczu nad pępkiem a druga pod pępkiem i te części ciała zawsze najgorzej wyszczuplić .

Ja polecam planki...oraz masaze :) No i jednak interwaly dobre sa na tluszczyk.. tez mialam dwie cesarki ( trzy ciaze)...dlatego teraz czekalam troche dluzej ze sportem.  Ale czas najwyzszy zaczac sie ruszac. Juz za chwile wiosna, musimy pieknie wygladac ;-) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Majax123 napisał:

Poleciły byście jakieś dobre ćwiczenia na brzuch , bo najgorsza jest u mnie właśnie ta część ciała 😞 po 3 ciążach w tym 2 cesarkach mam jedną fałdę tłuszczu nad pępkiem a druga pod pępkiem i te części ciała zawsze najgorzej wyszczuplić .

Zobacz sobie na you tubie Pamela Rief 

ma bardzo fajne ćwiczenia, może coś ci się spodoba😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jasminka napisał:

Obiad znowu inny niż w planach. Wykopałam 2 cukinie w lodowce i zrobiłam faszerowane mięsem i ryżem☺ jutro mam w planach pierogi ruskie... Ciekawe czy dojdą do skutku😂

Pierogów to chyba już z rok nie jadłam😜 kleić mi się nie chce😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MamaMai napisał:

Milky nie pocieszę cię, będzie gorzej jak zacznie raczkować, mój jest na tym etapie. Myślałam że może dziewczynki spokojniejsze, moja taka była, do 10 mca życia jakbym dziecka nie miała, potem.tez pół biedy bo nie raczkowała, od razu stanęla I tak stała ze 2 mce😂 umiała sama się bawić, w domu miałam jak w pudełku, czysto wysprztane na glans, obiad z dwich dan i deserek😂 a teraz wsio w pospiechu, musze go.miec na oku, bo kwiaty skubie, obija sie o meble, jak nie ma zainteredowania ryk, nawet jak teraz piszę to przed nim pajacuję😵😎😵

To mnie pocieszylas 😢

dwojke wychowałam, ale ten szogun jest najbardziej absorbujący 🤦🏼‍♀️
bylam tez na spacerze, ale usnąć nie chciała 😒🤔

trzeba przetrwać😅 od 2 lat chcemy ja zapisać do przedszkola to odsapne trochę 😜

zaraz robię deser jaglany, dzieciaki szukają coś słodkiego, skubne sobie kawałeczek a co😊 obiadu jeszcze nie jadłam, pije właśnie herbatę z hibiskusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, I_can napisał:

Ja polecam planki...oraz masaze 🙂 No i jednak interwaly dobre sa na tluszczyk.. tez mialam dwie cesarki ( trzy ciaze)...dlatego teraz czekalam troche dluzej ze sportem.  Ale czas najwyzszy zaczac sie ruszac. Juz za chwile wiosna, musimy pieknie wygladac 😉

 

 I_can Co to są planki??

I jakiego typu masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Milkyway38 napisał:

Zobacz sobie na you tubie Pamela Rief 

ma bardzo fajne ćwiczenia, może coś ci się spodoba😊

Dzięki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mną 45 min. chodzenia z kijkami. 

Na kolację było jajko sadzone, 3 różyczki ugotowanego brokuła, trochę surówki z obiadu (mix sałat z pomidorem papryką czerwoną cebulą kukurydzą I vinegretem) oraz pół placka tortilli. Ogólnie kalorycznie spoko, trochę ponad limit, i właśnie jak teraz myślę to tortillę mogłam sobie darować bo na śniadanie w końcu były 3 kromki chleba). 

 A jutro ważenie.....

Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×