Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

Mam 168 wzrostu , od samego początku wzięłam soe ostro za to co jem bo wiem że jakbym ograniczyła to stopniowo to nic by to nie dało.. Mam nadzieję że tutaj znajdę dużo inspiracji i wsparcie w tym moim postanowieniu 😊

2 minuty temu, Majka87 napisał:

Mam 168 wzrostu , od samego początku wzięłam soe ostro za to co jem bo wiem że jakbym ograniczyła to stopniowo to nic by to nie dało.. Mam nadzieję że tutaj znajdę dużo inspiracji i wsparcie w tym moim postanowieniu 😊

Czyli dość podobnie do mnie😊 170 cm i 77 kg ( były) 😊 wsparcie jest potrzebna jeszcze silną wola i dobijemy do celu😊

• Thanks 1

A może to nie Twój dom i nie Twoje auto🤣

W jakiej temperaturze pieczesz mięso? 

Mnie też forum dużo daje. Wczoraj miałam ochotę na chleb, bo tak apetycznie wyglądał, ale jak sobie pomyślałam, że znów Wam napiszę, że poległam i będzie mi głupio, to nie zjadłam. 

1 minutę temu, Teery napisał:

Mnie też forum dużo daje. Wczoraj miałam ochotę na chleb, bo tak apetycznie wyglądał, ale jak sobie pomyślałam, że znów Wam napiszę, że poległam i będzie mi głupio, to nie zjadłam. 

😂😂😂😂

Majka a masz konkretny dzień w tyg.na ważenie się?

Majka, witamy, zapomniałam napisać. 

Co masz na myśli, że nie ograniczasz stopniowo tego, co jesz? Czy wyeliminowałaś niektóre rzeczy czy ostro obcięłaś kalorie? 

Postaram się trzymac cały tydzień nawet weekend i w poniedziałek wyjdzie prawda na wadze hahaha

O to super. Jasminka waży się też w poniedziałki, ja i Teery w piątek. Nie wiem tylko kiedy ileOnka?

Zrezygnowałam z węglowodanów. Tak czy tak źle na mnie wpływały, poza tym wszystko słodkie i smazone 

Dnia 11.01.2021 o 08:05, MamaMai napisał:

IleOnka serio śliwki w czekoladzie przy twoich problemach? Nieładnie, grożę paluszkiem😂 Do poprawy!

Dzięki Kochana za reprymendę 😉 Tego mi było trzeba 🙂  Dlatego wczoraj udało mi się już bez słodkości i kapkę dietetycznie na śniadanie 😉 

Menu z wczoraj:

Przed śniadaniem: 1 szkl. ciepłej wody z octem jabłkowym 

I posiłek:

Surówka: pół brokuła (drobno pokrojony) + jabłko reneta (starkowana) + 1/4 słoika jagód pasteryzowanych (bez cukru) + 2 łyżki jogurtu greckiego 

+ 1 szkl. ziółek obniżających cukier 

II posiłek: 

Barszcz czerwony z fasolą jaś (duuża porcja)

+ 1 kubas kompotu domowego z wiśni (rozcieńczony by nie był słodki) z kilkoma wiśniami + sok z aronii (bez cukru) 

Między posiłkami:  1 kubas wody i 1 kubas melisy

III posiłek: 

1 kubas ciepłego mleka 

---------------

Dzisiaj się rano ważyłam na czczo: 68,8 kg.  I fajnie bo o 0,4 kg mniej od ostatniego ważenia 🙂   I modlę się żeby mi się już nie zwiększało 😉 

Staram się też pić jak najwięcej wody.. Bo z tym też się zaniedbałam, zielone herbaty i kawa, no z niej nie zrezygnuje 🤪

O matko, ileONKA, jak Ty mało jesz. Chyba bym padła z głodu. 

13 minut temu, Teery napisał:

Dobrze że chociaż dziecko i facet moje😂😂😂😂😂

Temperatura 😂😂😂 zabij nie powiem. Mam starszą kuchnie i kiedyś poprosilam starszą córkę żeby posprzatala i  umyla kuchnię. Tak szorowala że zmyła mi oznaczenie. Markerem na czuja porobilam kropki więc temperatura waha się między 150  a 180😂

5 minut temu, Teery napisał:

Bardzo mało... 

Majka będziemy ważyć się razem 😊

Dziewczyny a jak się nagradzacie za bycie grzeczna i osiągnięty cel? 

5 minut temu, MamaMai napisał:

O to super. Jasminka waży się też w poniedziałki, ja i Teery w piątek. Nie wiem tylko kiedy ileOnka?

Ważę się prawie codziennie o ile jestem w domu rano. Ważę się przed śniadaniem i najlepiej po wc2... no nie zawsze się udaje ale po wc1 to się udaje 😉 żeby było lżej na wadze... 😉  Dzisiaj waga był bez wc2 i dziś i wczoraj także się cieszę, że ciupeńki spadek ale jednak coś drgnęło na cyferblacie 😀

Podbudowana porannym wynikiem dzisiaj udało mi się 2 x 2 min zrobić slow jogging w domu + 20 min callaneticsu tak do lekkiego spocenia. 

A i spadam do pracy. Prawie 4 km przede mną i 8 godzin w hucie 😃 trzymajcie się i grzecznie mi tam

2 minuty temu, Jasminka napisał:

Bardzo mało... 

Majka będziemy ważyć się razem 😊

Będziemy, oczywiście 😊

11 minut temu, Teery napisał:

Tzn. udało mi się tak mało wczoraj bo nie miałam apetytu ani nie czułam głodu... mam zawirowania wczoraj uczuciowe, że tak powiem ładnie ogólnie i odechciało mi się wszystkiego... no tak też bywa.  

7 minut temu, Jasminka napisał:

A i spadam do pracy. Prawie 4 km przede mną i 8 godzin w hucie 😃 trzymajcie się i grzecznie mi tam

Dobrej pracki 🙂 

9 minut temu, Jasminka napisał:

hmm.... jeszcze się nigdy nagradzałam bo celu nie osiągnęłam  😉  ale jeśli osiągnęłabym cel w sensie w wymiarach sylwetki to kupiłabym sobie jakąś pikniutką ...enusie  😙😉 

5 godzin temu, Teery napisał:

Zaczęłam dzień od alpejskiego mleczka

...aa to tak jak ja zakończyłam sobie sobotę śliwkami w czekoladzie 😄 Łączę się w bólu 😉 🙂 

3 godziny temu, Majka87 napisał:

Cześć dziewczyny, chciałam na wstępie zapytać czy mogę dołączyć? Postanowiłam zrzucić parę kilo... ☺️ 

Witaj w śród swoich 😉 

1 godzinę temu, Jasminka napisał:

Mam zagwostke 🤔 otwieram bagażnik auta z którego korzystał ją, moja córka i mój facet w zależności jak potrzeba i które auto stoi pierwsze. Otwieram bagażnik żeby włożyć skrzynki do wymiany na wodę a tam dwa pudełka. W jednym komplet szklankę do latte w drugim do whisky i teraz ciekawostką nikt z domu nie wie skąd się tam wzięły i czyje są 😂😂😂😂

Dobre, dobre 😄 😄 😄 

Ja sobie w nagrodę kupiłam dżinsy. Wcześniej kupowałam jakieś tańsze, bo po co lepsze, jak i tak schudnę. 

Jaśmino, a w jakiej Ty hucie pracujesz?

IleOnko, to niedobrze z tymi zawirowaniami. Ale życzę Ci, żeby wszystko się wyprostowało

31 minut temu, Jasminka napisał:

Dobrze że chociaż dziecko i facet moje😂😂😂😂😂

Temperatura 😂😂😂 zabij nie powiem. Mam starszą kuchnie i kiedyś poprosilam starszą córkę żeby posprzatala i  umyla kuchnię. Tak szorowala że zmyła mi oznaczenie. Markerem na czuja porobilam kropki więc temperatura waha się między 150  a 180😂

😂😂😂😂😂😂

1 godzinę temu, MamaMai napisał:

A coś nam się ileOnka zapodziała....

ano nie pisałam bo miałam zawirowania i się powkurzałam ostro i już mi czasu brakło, więc dzisiaj nadrabiam

Dobrego dnia dziewczynki 🤚 

10 minut temu, Teery napisał:

IleOnko, to niedobrze z tymi zawirowaniami. Ale życzę Ci, żeby wszystko się wyprostowało

Dziękuję Ci Kochana 🙂 

23 minuty temu, ileONKA napisał:

Witaj w śród swoich 😉 

Dziekuje ☺️

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się