Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Naaatalia213

Nagle urwał kontakt

Polecane posty

Cześć , 

Bije się z myślami i nie wiem co myśleć. 

jakiś czas temu poznałam pewnego chłopaka . Fajnie się rozmawiało , poznawaliśmy się . Wszystko szło ku dobremu . straciliśmy kontakt na jakiś czas , ale szybko to nadrobiliśmy . 
Relacja wciąż toczyła się pomyślnie . 
duzo opowiadał o swojej rodzinie , planach na przyszłość , ogólnie o wszystkim . Nigdy nie brakowało tematów do rozmów 
Pare dni temu tak nagle z dnia na dzień przestał się odzywać .. mija już trzeci dzień a ja nadal czekam aż on się odezwie .. dlaczego faceci tak się zachowują ? Może zbyt szybko ta relacja zaczęła nabierać tępa ? Jak powinnam się zachować ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema. on ma cie w dhhooopie. 

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Ewidentnie ma Cie gdzieś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Naaatalia213 napisał:

Cześć , 

Bije się z myślami i nie wiem co myśleć. 

jakiś czas temu poznałam pewnego chłopaka . Fajnie się rozmawiało , poznawaliśmy się . Wszystko szło ku dobremu . straciliśmy kontakt na jakiś czas , ale szybko to nadrobiliśmy . 
Relacja wciąż toczyła się pomyślnie . 
duzo opowiadał o swojej rodzinie , planach na przyszłość , ogólnie o wszystkim . Nigdy nie brakowało tematów do rozmów 
Pare dni temu tak nagle z dnia na dzień przestał się odzywać .. mija już trzeci dzień a ja nadal czekam aż on się odezwie .. dlaczego faceci tak się zachowują ? Może zbyt szybko ta relacja zaczęła nabierać tępa ? Jak powinnam się zachować ? 

dałaś mu dupy? jak nie to nie masz nad nim żadnej władzy, może cie olać z dnia na dzień i nie możesz mieć o to pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Naaatalia213 napisał:

Jak powinnam się zachować ? 

Tak samo jak on. Prawdopodobnie przestał udawać sam przed sobą, że jest fajnie? Szkoda Twojego czasu. Jest wielu, innych, fajnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Tak samo jak on. Prawdopodobnie przestał udawać sam przed sobą, że jest fajnie? Szkoda Twojego czasu. Jest wielu, innych, fajnych facetów.

Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Alain_Delon napisał:

Mógł zapić. Niektórzy tak mają.

Mógł zapić, mieć wypadek, zostać porwany. Jest też wiele, bardziej sensacyjnie brzmiących możliwości. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Mógł zapić, mieć wypadek, zostać porwany. Jest też wiele, bardziej sensacyjnie brzmiących możliwości. 😜

Ale przyznasz, że tygodniowy odpał alkoholowy jest zdecydowanie bardziej prawdopodobny niż np. porwanie przez kosmitów celem pobrania narządów do badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Alain_Delon napisał:

Ale przyznasz, że tygodniowy odpał alkoholowy jest zdecydowanie bardziej prawdopodobny niż np. porwanie przez kosmitów celem pobrania narządów do badań.

No wiadomo. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, jakby mu zależało to by się odezwal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×