Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

I co teraz,  chciałam mieć tak córeczkę, a tu drugi syn... Jestem załamana... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba która nie wie, że ciąża to nie koncert życzeń... 

Tak swoją drogą uważam, że ludziom przed zajściem w ciąże powinno robić się jakieś testy psychologiczne. 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddaj go do okna życia i rób następne, aż do skutku.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, .Gość napisał:

Dziecko jest dzieckiem,nie ma płeć znaczenia.

Takie zdanie jest do bani.Równie dobrze można powiedzieć Syn to syn,a córka to córka.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z perspektywy czasu chciałbym mieć jednak syna nie córke.Dziewczyny to bałaganiary, robią sweet focie a w pokoju syf. Chłopak jest czyscoejszy i bardziej ogarnięty. Widze jak żona toczy boje z córką o czystosc. Nawet jak byłem dzieciakiem to pomagałem mamie odkurzać a siostra miała wszystko gdzieś.Chłopak wrażliwszy... 

  • Thanks 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Fidodido napisał:

Ja z perspektywy czasu chciałbym mieć jednak syna nie córke.Dziewczyny to bałaganiary, robią sweet focie a w pokoju syf. Chłopak jest czyscoejszy i bardziej ogarnięty. Widze jak żona toczy boje z córką o czystosc. Nawet jak byłem dzieciakiem to pomagałem mamie odkurzać a siostra miała wszystko gdzieś.Chłopak wrażliwszy... 

Zapewniam Cię, że płeć nie na znaczenia. Chłopak też może być nieogarniętym bałaganiarzem. Zależy od charakteru i wychowania.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Zoma napisał:

Takie zdanie jest do bani.Równie dobrze można powiedzieć Syn to syn,a córka to córka.

a czym rozni sie wychowanie dziecka? Po zatym ze kupujesz rozowe ubranka,albo z batmanem? 

Przeciez juz dawno odeszlo sie od kupowania zabawek pod plec dzieckam. Tak samo mozna kupic corce autko,a synkowi zestaw garnuszkow do gotowania. 

Ja mam dwie corki i syna i zupelnie nie widze roznicy,bo tak samo chlopak potrzebuje sie prytulic do mamy jak i dziewczynka. Wszystko jednak zalezy od wychowania. Mozesz nauczyc syna gotowac a corke wymieniac kontakty w scianie.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trzech synow. Przy drugim dziecku  tez chcialam corkę.  I w sumie nie wiem, czemu. Chyba dlatego, ze długo  nie znaliśmy płci i kazdy komentował w stylu: moze teraz córka.  Takie byly oczekiwania  dookoła. 

Potem się okazało, że dziecko  może miec poważne wady i po poltora miesiaca nerwów dostalismy wiadomość, ze będzie  zdrowy syn.  I wtedy mi się w glowie wyprostowało. 

Przy trzecim dziecku juz chcialam syna. I wszyscy sie dziwili, jak to możliwe.  U mnie byla mała  różnica wieku. Ale nadal najwiecej do powiedzenia mieli inni ludzie.  Baby zaczepiające w sklepie, dalsza rodzina itd. Ojej! Trzeci syn? Ojej! 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rzczej_gosc napisał:

Mam trzech synow. Przy drugim dziecku  tez chcialam corkę.  I w sumie nie wiem, czemu. Chyba dlatego, ze długo  nie znaliśmy płci i kazdy komentował w stylu: moze teraz córka.  Takie byly oczekiwania  dookoła. 

Potem się okazało, że dziecko  może miec poważne wady i po poltora miesiaca nerwów dostalismy wiadomość, ze będzie  zdrowy syn.  I wtedy mi się w glowie wyprostowało. 

Przy trzecim dziecku juz chcialam syna. I wszyscy sie dziwili, jak to możliwe.  U mnie byla mała  różnica wieku. Ale nadal najwiecej do powiedzenia mieli inni ludzie.  Baby zaczepiające w sklepie, dalsza rodzina itd. Ojej! Trzeci syn? Ojej! 

Mogłaś odpowiadać  "Może czwarta albo piąta będzie córka " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Fidodido napisał:

Ja z perspektywy czasu chciałbym mieć jednak syna nie córke.Dziewczyny to bałaganiary, robią sweet focie a w pokoju syf. Chłopak jest czyscoejszy i bardziej ogarnięty. Widze jak żona toczy boje z córką o czystosc. Nawet jak byłem dzieciakiem to pomagałem mamie odkurzać a siostra miała wszystko gdzieś.Chłopak wrażliwszy... 

Jak wychowasz bałaganiarę to tak masz. Trzeba było uczyć dziecka porządku i wymagać tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Jak wychowasz bałaganiarę to tak masz. Trzeba było uczyć dziecka porządku i wymagać tego. 

Ja jestem pedantem. Nawet w aucie jesc zabraniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Fidodido napisał:

Ja jestem pedantem. Nawet w aucie jesc zabraniam

No to masz odpowiedź, dlaczego twoja córka jest bałaganiarą. O ile w ogóle jest, może po prostu nie jest pedantką tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iwna napisał:

No to masz odpowiedź, dlaczego twoja córka jest bałaganiarą. O ile w ogóle jest, może po prostu nie jest pedantką tak jak ty.

Ja jeszcze nie uważam, że jej bałaganiarstwo jest jakies tragiczne. Ma 10 lat i żona Ją strasznie gania ze sprzątaniem.Moja siostra ma 14 letniego syna to nawet składa sobie ubrania i prasuje. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Icoteraz napisał:

I co teraz,  chciałam mieć tak córeczkę, a tu drugi syn... Jestem załamana... 

Leczymy nóżki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Fidodido napisał:

Ja jeszcze nie uważam, że jej bałaganiarstwo jest jakies tragiczne. Ma 10 lat i żona Ją strasznie gania ze sprzątaniem.Moja siostra ma 14 letniego syna to nawet składa sobie ubrania i prasuje. 😉

I naprawdę uważasz, że to zależy od płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Icoteraz napisał:

I co teraz,  chciałam mieć tak córeczkę, a tu drugi syn... Jestem załamana... 

Przecież to dopiero drugie dziecko!!Może kolejna będzie córka.U mnie po trzech synach urodziła się córcia.Miałam same cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mahinka napisał:

Przecież to dopiero drugie dziecko!!Może kolejna będzie córka.U mnie po trzech synach urodziła się córcia.Miałam same cesarki.

Nie wiadomo czy autorka chce jeszcze zachodzić w ciąże. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mahinka napisał:

Przecież to dopiero drugie dziecko!!Może kolejna będzie córka.U mnie po trzech synach urodziła się córcia.Miałam same cesarki.

 

2 minuty temu, Marzycielka_Monika napisał:

Nie wiadomo czy autorka chce jeszcze zachodzić w ciąże. 

Właśnie ja już nie chcę zachodzić w kolejną ciąże. Po 1 chcę się realizować zawodowo, po 2  jaki i pierwsza, jak i druga ciąża była dla mnie męcząca, a po 3 nie chcę mieć aż tyle dzieci. Chciałam mieć córeczkę choć 1. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Icoteraz napisał:

 

Właśnie ja już nie chcę zachodzić w kolejną ciąże. Po 1 chcę się realizować zawodowo, po 2  jaki i pierwsza, jak i druga ciąża była dla mnie męcząca, a po 3 nie chcę mieć aż tyle dzieci. Chciałam mieć córeczkę choć 1. 

Trudno, ciesz się, że zdrowe, bo to jest, szczególnie teraz najważniejsze. Płeć nie ma tu znaczenia. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marzycielka_Monika napisał:

Trudno, ciesz się, że zdrowe, bo to jest, szczególnie teraz najważniejsze. Płeć nie ma tu znaczenia. 

Tak tylko ja już mam 5 letniego synka i on nie jest grzecznym dzieckiem, robi ciągle bałagan, ciągle ryczy, rozwala zabawki jest niegrzeczny wobec mnie i mojego męża, a dziewczynki są grzeczne, sprzątają, pomagają mamusi, itp. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Icoteraz napisał:

Tak tylko ja już mam 5 letniego synka i on nie jest grzecznym dzieckiem, robi ciągle bałagan, ciągle ryczy, rozwala zabawki jest niegrzeczny wobec mnie i mojego męża, a dziewczynki są grzeczne, sprzątają, pomagają mamusi, itp. 

No ale to już zależy od wychowania dziecka. Moja znajoma ma córkę i syna, i właśnie synek jest grzeczniejszy a córka to wrodzony diabeł. Więc tu jest już problem wychowawczy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Icoteraz napisał:

Tak tylko ja już mam 5 letniego synka i on nie jest grzecznym dzieckiem, robi ciągle bałagan, ciągle ryczy, rozwala zabawki jest niegrzeczny wobec mnie i mojego męża, a dziewczynki są grzeczne, sprzątają, pomagają mamusi, itp. 

Płeć nie ma tu żadnego znaczenia. Ma charakter i przede mną wszystkim wychowanie. Co to za bzdury z tym, że dziewczynki są grzeczne i nie bałaganią, a chłopcy niegrzeczni i robią bałagan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Iwna napisał:
1 minutę temu, Iwna napisał:

Płeć nie ma tu żadnego znaczenia. Ma charakter i przede mną wszystkim wychowanie. Co to za bzdury z tym, że dziewczynki są grzeczne i nie bałaganią, a chłopcy niegrzeczni i robią bałagan. 

Nie chodzi tu o 5 letnie dziecko. Moj kolega ma 20 letnią córkę. Leń i brudas straszny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iwna napisał:

Płeć nie ma tu żadnego znaczenia. Ma charakter i przede mną wszystkim wychowanie. Co to za bzdury z tym, że dziewczynki są grzeczne i nie bałaganią, a chłopcy niegrzeczni i robią bałagan. 

Bzdury wypowiadane przez duże dziewczynki, które chciałyby mieć maskotkę i by znów bawić się lalkami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

""W wywiadzie dla “Naszego Dziennika”, metropolita poznański ostrzegł przed upadkiem tradycyjnej rodziny. Według hierarchy, szczególnie groźna dla prawidłowego wypełniania ról kobiety i mężczyzny w rodzinie, jest “lansowana pod płaszczykiem programu równościowego – ideologia genderyzmu”.

Niektórym rodzicom podoba się uczenie chłopców, że winni po sobie sprzątać, a nie czekać, aż zrobią to za nich dziewczynki. Pociągające jest również hasło, że wszyscy ludzie są sobie równi i mają prawo do szczęścia – grzmiał abp. Gądecki.""

No, to już wiecie kto ma sprzątać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iwna napisał:

Płeć nie ma tu żadnego znaczenia. Ma charakter i przede mną wszystkim wychowanie. Co to za bzdury z tym, że dziewczynki są grzeczne i nie bałaganią, a chłopcy niegrzeczni i robią bałagan. 

To nie jest bzdura.Córeczka ma 7 lat,garnie się do pomocy w kuchni,trzyma porządek a synowie tylko wariują i bałaganią.Jest grzeczna,wyważona,zupełne przeciwieństwo synów. Zresztą Mama mi opowiadała,że mój o 2 lata mlodszy brat był diabełkiem a ja aniołkiem.Kiedyś rozmawiałam z sąsiadką,która ma 6 wnuków,3 chłopców i 3 dziewczynki.Powiedziała,że jest ogromna różnica w zachowaniu chłopaków i dziewczyn.Że wnuczki są spokojne,grzeczne, malują,rysują,bawią się w dom a wnukom tylko dokuczanie i psoty w głowie.

Więc niestety to nie jest bzdura.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mahinka napisał:

To nie jest bzdura.Córeczka ma 7 lat,garnie się do pomocy w kuchni,trzyma porządek a synowie tylko wariują i bałaganią.Jest grzeczna,wyważona,zupełne przeciwieństwo synów. Zresztą Mama mi opowiadała,że mój o 2 lata mlodszy brat był diabełkiem a ja aniołkiem.Kiedyś rozmawiałam z sąsiadką,która ma 6 wnuków,3 chłopców i 3 dziewczynki.Powiedziała,że jest ogromna różnica w zachowaniu chłopaków i dziewczyn.Że wnuczki są spokojne,grzeczne, malują,rysują,bawią się w dom a wnukom tylko dokuczanie i psoty w głowie.

Więc niestety to nie jest bzdura.

 

to jest kwestia wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×