Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, Żarówka100W napisał:

Autorko skoro tak bronisz tego imienia to je daj. Tobie ma się podobać. Dla mnie jest ok nie mam nic przeciwko jednak ja bym tak nie dała.  Przyjąć sie przyjmie. 

A gdzie ona je broni? Napisała tylko jeden post z pytaniem, czy się przyjmie. Tak, przyjmie się. 

Do wszystkiego człowiek się przyzwyczai.

Mi osobiście się to imię nie podoba jeżeli jest to dla Ciebie ważne może dałabyś je jako drugie imię?  🙂

Za "nowoczesne" czasy a z drugiej strony "stare" imiona też są w modzie.

Na drugie bym rozważyła,a na pierwsze raczej nie. Poza tym niby imiona dzieci nie muszą do siebie pasować ale między Diana i Władysława jest zbyt duża przepaść i myślę,że w przyszłości mała Władzia miała by pytania co tobą kierowało,że wybrałaś jej siostrze delikatne kobiece imie,a jej Władysławę. 

OCzywiscie jak Wlada dorosnie moze sie okazac, ze tego typu imiona beda przechodzic renesans (tak jak wszystko w modzie powraca) i Diana sie spyta dlaczego ona ma takie stare imie, a Wladyslawa jest taka fajna 😄

Nie podoba mi się to imię, dzieci mogą śmiać się z tego imienia 

1 minutę temu, Dobrosułka napisał:

OCzywiscie jak Wlada dorosnie moze sie okazac, ze tego typu imiona beda przechodzic renesans (tak jak wszystko w modzie powraca) i Diana sie spyta dlaczego ona ma takie stare imie, a Wladyslawa jest taka fajna 😄

Może się okazać albo i nie. Z mojego pokolenia między Kasiami były też Józie i jeszcze nie doczekały renesansu. 

15 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Może się okazać albo i nie. Z mojego pokolenia między Kasiami były też Józie i jeszcze nie doczekały renesansu. 

No nie wiem.  W ubieglym roku ponad 50 Jozi, ponad 70 Franek i ponad 250 Stefek takze powiedzialabym, ze wlasnie sie zaczyna

Przed chwilą, Dobrosułka napisał:

No nie wiem.  W ubieglym roku ponad 50 Jozi, ponad 70 Franek i ponad 250 Stefek takze powiedzialabym, ze wlasnie sie zaczyna

Może się zaczyna. Zawsze jestem zdania,że żadne imie nie krzywdzi i wyśmiewanie jest głupie,ale w przypadku autorki biję po oczach różnica między imieniem jednego dziecka i drugiego. Zastanawiam się jak mają na imię rodzice... po prostu jakoś mi nie pasuje,zwłaszcza jeśli okaże się że rodzice mają imiona np Anna i Krzysztof,jedna córka Diana a druga Władysława... ale decyzja należy do autorki

2 minuty temu, KateZRzeszowa napisał:

Może się zaczyna. Zawsze jestem zdania,że żadne imie nie krzywdzi i wyśmiewanie jest głupie,ale w przypadku autorki biję po oczach różnica między imieniem jednego dziecka i drugiego. Zastanawiam się jak mają na imię rodzice... po prostu jakoś mi nie pasuje,zwłaszcza jeśli okaże się że rodzice mają imiona np Anna i Krzysztof,jedna córka Diana a druga Władysława... ale decyzja należy do autorki

Poniewaz zadne imie nie krzywdzi.  Ludzie krzywdza innych ludzi.  Rozbieznosc klmiatow pomiedzy imionami jest ogromna i dlatego pewnie bylo to prowo.  Autorka napisala tylko raz i koniec.  

1 minutę temu, Dobrosułka napisał:

Poniewaz zadne imie nie krzywdzi.  Ludzie krzywdza innych ludzi.  Rozbieznosc klmiatow pomiedzy imionami jest ogromna i dlatego pewnie bylo to prowo.  Autorka napisala tylko raz i koniec.  

Tez tak myślę 🙂

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się