Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
84Michal84

czy to normalne w wieku 36 lat?

Polecane posty

otoz... wczoraj zasypiajac myslalem o dawnej kolezance ze studiow ktora spotkalem niedawno, generalnie w fantazji wspominalem dawne pocalunki z nia, troche poplynalem w wyobrazeniu sobie co by bylo i ......zasnalem. po jakims czasie obudzilem sie z.... wzwodem i mokrymi majtkami, z tego co pamietam snilo mi sie cos pikatnego z nia... ale takie rzeczy mialem ostatnio jak mialem 16 lat, czy zmazy nocne sa normalne w tym wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Ero powinieneś iść z tym pytaniem, ale myślę, że to kwestia bardzo indywidualna. Mi się zdarza, ale mam 31 lat + od ponad roku jestem sam. A znam ludzi 5-10 lat młodszych, którzy mają problemy ze wzwodem albo mogą tylko raz pod rząd. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, agent of Asgard napisał:

Na Ero powinieneś iść z tym pytaniem, ale myślę, że to kwestia bardzo indywidualna. Mi się zdarza, ale mam 31 lat + od ponad roku jestem sam. A znam ludzi 5-10 lat młodszych, którzy mają problemy ze wzwodem albo mogą tylko raz pod rząd. 😛

no w sumie u mnie to zalezy z zona moge tylko raz pod rzad, czasem jak mam 2-3 dni przerwy to 2-3 razy, ale z jej siostra to juz moge kilkanascie razy pod rzad, dzien w dzien przez caly tydzien, naczynia krwionosne mam zdrowe, kregoslup tez wiec pod tym wzgledem spoko, no ciekaw jestem jak to u mlodszych osob wyglada. chociaz jak mialem 25-30 lat to moglem 3x dziennie w odstepach kilkogodzinnych teraz to sie jakos polepszylo

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, 84Michal84 napisał:

no w sumie u mnie to zalezy z zona moge tylko raz pod rzad, czasem jak mam 2-3 dni przerwy to 2-3 razy, ale z jej siostra to juz moge kilkanascie razy pod rzad, dzien w dzien przez caly tydzien, naczynia krwionosne mam zdrowe, kregoslup tez wiec pod tym wzgledem spoko, no ciekaw jestem jak to u mlodszych osob wyglada. chociaz jak mialem 25-30 lat to moglem 3x dziennie w odstepach kilkogodzinnych teraz to sie jakos polepszylo

A nie kilkaset albo kilka tysięcy razy pod rząd? Może kilka milionów? 😉

Chłopie, nie musisz się ograniczać w swoich fantazjach, we wspaniałej krainie mitomanii wszystko jest możliwe 🤣

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

A nie kilkaset albo kilka tysięcy razy pod rząd? Może kilka milionów? 😉

Chłopie, nie musisz się ograniczać w swoich fantazjach, we wspaniałej krainie mitomanii wszystko jest możliwe 🤣

z poczatku mialem na pewno z 10x dziennie, wlasciwie po wytrysku od nowa mi stawal czego przy zonie doswiadczalem tylko na poczatku zwiazku.

mowie prawde, sam bylem zaskoczony, bo myslalem od jakiegos czasu ze sie starzeje a tu przeciwnie, jest lepiej niz jak bylem mlody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Qwerty82 napisał:

Kto bedzie nastepny? Tesciowa? A moze sasiadka staruszka z 3-go pietra?? Przekieruj energie na żone wszystkim wyjdzie to na zdrowie

po co ta zlosliwosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kulfon napisał:

Kilkanascie razy dziennie, wtedy to chyba nic nie robisz tylko seks uprawiasz od rana do wieczora.

Mam nadzieje, ze uzywacie duzo lubrykantu, bo dla kobiety taka ilosc tarcia moze byc dosyc bolesna.

W bajecznej krainie mitomanii tarcie podczas stosunku nie występuje, więc i lubrykanty są zbędne 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

al;e wy pusci jestescie.... w dodatku przekrecacie moje slowa

no tak jak zona byla w trakcie porodu to przez tydzien z jej siostra seks byl od rana do nocy i w nocy i pracznie caly tydzien bez przerwy, przy niej moje mozliwosci seksualne wzrosly od 3 wzwodow, do kilkunastu.

ten siurek i kulfon to najwieksi trole tego forum

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 84Michal84 napisał:

al;e wy pusci jestescie.... w dodatku przekrecacie moje slowa

no tak jak zona byla w trakcie porodu to przez tydzien z jej siostra seks byl od rana do nocy i w nocy i pracznie caly tydzien bez przerwy, przy niej moje mozliwosci seksualne wzrosly od 3 wzwodow, do kilkunastu.

ten siurek i kulfon to najwieksi trole tego forum

Długo trwał ten poród. 🤔
Mieliście wtedy oboje z siostrą żony letnie wakacje od zajęć szkolnych?

  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 84Michal84 napisał:

al;e wy pusci jestescie.... w dodatku przekrecacie moje slowa

no tak jak zona byla w trakcie porodu to przez tydzien z jej siostra seks byl od rana do nocy i w nocy i pracznie caly tydzien bez przerwy, przy niej moje mozliwosci seksualne wzrosly od 3 wzwodow, do kilkunastu.

ten siurek i kulfon to najwieksi trole tego forum

Brawo ! Moje gratulacje , jak bym miała w życiu taką sytuację że partner by mnie zdradzał w czasie porodu to by był jednym z najgorszych gowien chodzących po tym świecie. Jeszcze raz gratuluje i życzę powodzenia 😗

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Długo trwał ten poród. 🤔
Mieliście wtedy oboje z siostrą żony letnie wakacje od zajęć szkolnych?

 

2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Brawo ! Moje gratulacje , jak bym miała w życiu taką sytuację że partner by mnie zdradzał w czasie porodu to by był jednym z najgorszych gowien chodzących po tym świecie. Jeszcze raz gratuluje i życzę powodzenia 😗

dokladnie opisalem ta sytuacje w porzednich tematach, gdybyscie je czytali nie bylo by glupich pytan i zaskoczenia, no tak wyszlo, ale romans rozwinal sie wczesniej wtedy po prostu byl najdluzszy okres nieobecnosci zony, no i tak wyszlo jakos podswiadomie ze trzeba bylo to wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Naukowy czepek napisał:

Mi się takie coś nie zdarza

Nie dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie rozumiem o czym mówi autor . Takie rzeczy zdarzają się tylko z kobietą która potrafi cię rozpalic.

Pamiętam jak miałem dziewczynę i myślałem że ogólnie coś z moim popędem nie tsk. Mogłem uprawiać seks raz dziennie i mi nie stawal drugi raz.  

Później miałem różne związki przygody aż po wielu podbojach trafiłem na kobietę przy której praktycznie dwie minuty po wytrysku znowu mi stawal. Generalnie nie mówiłem o tym nikomu. Dopiero jak gadałem ze znajomymi że szkolenia uwodzenia na którym byłem oni potwierdzili że mieli podobne doświadczenia i to też kwestia zdrowo i wydolności ale podniecenia jakie generują w nas poszczególni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, NieLubieTatuazy napisał:

Dokładnie rozumiem o czym mówi autor . Takie rzeczy zdarzają się tylko z kobietą która potrafi cię rozpalic.

Pamiętam jak miałem dziewczynę i myślałem że ogólnie coś z moim popędem nie tsk. Mogłem uprawiać seks raz dziennie i mi nie stawal drugi raz.  

Później miałem różne związki przygody aż po wielu podbojach trafiłem na kobietę przy której praktycznie dwie minuty po wytrysku znowu mi stawal. Generalnie nie mówiłem o tym nikomu. Dopiero jak gadałem ze znajomymi że szkolenia uwodzenia na którym byłem oni potwierdzili że mieli podobne doświadczenia i to też kwestia zdrowo i wydolności ale podniecenia jakie generują w nas poszczególni ludzie

A co na toć sarna z mema? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NieLubieTatuazy napisał:

Dokładnie rozumiem o czym mówi autor . Takie rzeczy zdarzają się tylko z kobietą która potrafi cię rozpalic.

Pamiętam jak miałem dziewczynę i myślałem że ogólnie coś z moim popędem nie tsk. Mogłem uprawiać seks raz dziennie i mi nie stawal drugi raz.  

Później miałem różne związki przygody aż po wielu podbojach trafiłem na kobietę przy której praktycznie dwie minuty po wytrysku znowu mi stawal. Generalnie nie mówiłem o tym nikomu. Dopiero jak gadałem ze znajomymi że szkolenia uwodzenia na którym byłem oni potwierdzili że mieli podobne doświadczenia i to też kwestia zdrowo i wydolności ale podniecenia jakie generują w nas poszczególni ludzie

Tu nie chodzi o to, że nie wierzymy, iż Autorowi nie staje krótko po wytrysku, bo mi czasem nawet nie opada. Nierealny jest sex kilkanaście razy dziennie, przez tydzień i dłużej. Raz, bo to już nie wiek na taką chutliwość. Dwa, bo zwykle każdy kolejny stosunek jest dłuższy, przerwy między nimi też, więc spada trochę napięcie. Chyba, że byli na środkach pobudzających. Trzy, bo przy takiej częstotliwości oboje mieliby różne zatarcia i uszkodzenia. W jednodniowy, nawet dwudniowy maraton bym uwierzył, choć naprawdę niewiele osób ma takie możliwości i ma tak dobrą technikę. Ale Autor sugeruje, że to nie tylko upojny weekend, ale wręcz styl życia. No, chyba, że zarabia na życie kręceniem por-no i liczy każdorazowe włożenie, każdą scenkę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Na Ero powinieneś iść z tym pytaniem, ale myślę, że to kwestia bardzo indywidualna. Mi się zdarza, ale mam 31 lat + od ponad roku jestem sam. A znam ludzi 5-10 lat młodszych, którzy mają problemy ze wzwodem albo mogą tylko raz pod rząd. 😛

Ciekawe skąd to wiesz 😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NieLubieTatuazy napisał:

Dokładnie rozumiem o czym mówi autor . Takie rzeczy zdarzają się tylko z kobietą która potrafi cię rozpalic.

Pamiętam jak miałem dziewczynę i myślałem że ogólnie coś z moim popędem nie tsk. Mogłem uprawiać seks raz dziennie i mi nie stawal drugi raz.  

Później miałem różne związki przygody aż po wielu podbojach trafiłem na kobietę przy której praktycznie dwie minuty po wytrysku znowu mi stawal. Generalnie nie mówiłem o tym nikomu. Dopiero jak gadałem ze znajomymi że szkolenia uwodzenia na którym byłem oni potwierdzili że mieli podobne doświadczenia i to też kwestia zdrowo i wydolności ale podniecenia jakie generują w nas poszczególni ludzie

Czyli to jednak ozacza ze tzw chemia ma duże znaczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, agent of Asgard napisał:

Tu nie chodzi o to, że nie wierzymy, iż Autorowi nie staje krótko po wytrysku, bo mi czasem nawet nie opada. Nierealny jest sex kilkanaście razy dziennie, przez tydzień i dłużej. Raz, bo to już nie wiek na taką chutliwość. Dwa, bo zwykle każdy kolejny stosunek jest dłuższy, przerwy między nimi też, więc spada trochę napięcie. Chyba, że byli na środkach pobudzających. Trzy, bo przy takiej częstotliwości oboje mieliby różne zatarcia i uszkodzenia. W jednodniowy, nawet dwudniowy maraton bym uwierzył, choć naprawdę niewiele osób ma takie możliwości i ma tak dobrą technikę. Ale Autor sugeruje, że to nie tylko upojny weekend, ale wręcz styl życia. No, chyba, że zarabia na życie kręceniem por-no i liczy każdorazowe włożenie, każdą scenkę.

Ja generalnie wierze, bo mialem podobnie, trwalo to nawet dluzej niz tydzien gdy oboje mielismy urlop - otarcia? Dopiero byly odczuwalne jak oboje wytrzezwielismy z tej chemii porzadania, wlasciwie mozna powiedziec ze doswiadczylem czego co wczesniej zdarzalo sie tylko w historyjkach, stan gotowosci do ciaglego wzwodu, ona takze miala ciagla ochote na mnie.

Generalnie gdy tylko o niej myslalem od razu czulem ze juz zaczyna stawac, stawal nawet mimo bolu zwiazanego z tym ze wczesniej mialem kilka wytryskow,  generalnie trwalo to prawie rok po czym pozadanie i namietnosc wygasly.. i nagle jakby cala super moc seksualna odeszla.. 36 lat to nic takiego, ja mam 33 i mam super wzwody,  czasem potrafi wejsc na kilkanascie jak u autora ale potem mam dzien przerwy i spadek popedu

Ja zrozumialem ze to byl tylko tydzien u autora w trakcie porodu tak napisal. Jak dla mnie historia jak najbardziej mozliwa do wydarzenia sie w realu.

Edytowano przez NieLubieTatuazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

W bajecznej krainie mitomanii tarcie podczas stosunku nie występuje, więc i lubrykanty są zbędne 🤣

😁👽😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwy, że trafiłem na tak wyjątkowe forum, pełne bogatych inwestorów, super atrakcyjnych ludzi i cudów biologicznych. ❤️

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Jestem szczęśliwy, że trafiłem na tak wyjątkowe forum, pełne bogatych inwestorów, super atrakcyjnych ludzi i cudów biologicznych. ❤️

Jak by we wszystko wierzyć co inni piszą to by człowiek w większe kompleksy popadł.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, marie3 napisał:

Czyli to jednak ozacza ze tzw chemia ma duże znaczenie 

Kluczowe. Bez niej jest tylko zwykła fizjologia. Z chemią zdarzają się: "cuda".

I nie śmiejecie się zacni, internetowi interlokutorzy. Takie rzeczy się dzieją tylko nigdy nie doświadczyliście tak silnej chemii.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, TakaJedna napisał:

Pan Michał czuje chemię chyba do każdej istoty, która ma cycki i pipe. Zapytaj żony czy to jest normalne. 

Mylisz się. Do żony nie czuje.😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Kluczowe. Bez niej jest tylko zwykła fizjologia. Z chemią zdarzają się: "cuda".

I nie śmiejecie się zacni, internetowi interlokutorzy. Takie rzeczy się dzieją tylko nigdy nie doświadczyliście tak silnej chemii.

dokladnie, wszystko co do tej pory napisalem na tym forum jest prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Kto bedzie nastepny? Tesciowa? A moze sasiadka staruszka z 3-go pietra?? Przekieruj energie na żone wszystkim wyjdzie to na zdrowie

Oj tam, oj tam... Erotoman - gawędziarz!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Trzeba szukać chłopa z kilkoma braćmi 🤔

Dobre ! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×