Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
84Michal84

czy to normalne w wieku 36 lat?

Polecane posty

1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Wszystko i tak zostaje w rodzinie.

Niby tak , ale nie dla każdego taki "model rodziny" będzie odpowiedni bo trzeba jeszcze mieć mentalność podobną do autora tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Niby tak , ale nie dla każdego taki "model rodziny" będzie odpowiedni bo trzeba jeszcze mieć mentalność podobną do autora tematu.

Nadal nie wierzę, że to prawda. Tacy ludzie żyli w bajkach dla mnie dopóki nie weszłam tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Nadal nie wierzę, że to prawda. Tacy ludzie żyli w bajkach dla mnie dopóki nie weszłam tutaj. 

Tylko że tutaj niektórych troszeczkę ponosi fantazja , a w życiu codziennym nawet jeżeli podobne sytuacje się zdarzają to ludzie raczej nie mówią o tym głośno tylko ukrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co mam zrobic? stalo sie, w kazdym razie jak ktos nie wierzy to nie uwierzy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

W zadzie czemu nie? Pamiętam, że na studiach na roku (to znaczy na sąsiednim kierunku) były kiedyś bliźniaczki, ale tak średnio w moim typie były (i jeszcze kojarzyły mi się z nauczycielką z ogólniaka, której nie lubiłem). Chociaż w celach badawczych... podobno c*pka jest jak odcisk palca (nie ma dwóch takich samych), można by sprawdzić w jakim stopniu się u bliźniaczek różnią 😉

Zamienić siekierkę na kijek. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Tylko że tutaj niektórych troszeczkę ponosi fantazja , a w życiu codziennym nawet jeżeli podobne sytuacje się zdarzają to ludzie raczej nie mówią o tym głośno tylko ukrywają.

No ja wiem, ale chyba i tak wolałam być naiwna 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Kluczowe. Bez niej jest tylko zwykła fizjologia. Z chemią zdarzają się: "cuda".

I nie śmiejecie się zacni, internetowi interlokutorzy. Takie rzeczy się dzieją tylko nigdy nie doświadczyliście tak silnej chemii.

Ja się nie śmieje, bo też mi się zdarzały różne akrobacje, ale jest różnica między kilka a kilkanaście razy pod rząd 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

No ja wiem, ale chyba i tak wolałam być naiwna 😔

Nie wszyscy są perfidni , wyrachowani i pozbawiemi uczuć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, TakaJedna napisał:

Zacznij się pakować. Masz prze...e. 

czemu/?

jej siostry nie bylo od 3 tyg, moze znajdzie sobie faceta ale na pewno nic nie wyjdzie na jaw 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 84Michal84 napisał:

czemu/?

jej siostry nie bylo od 3 tyg, moze znajdzie sobie faceta ale na pewno nic nie wyjdzie na jaw 🙂

Chyba że siostrzyczka żony jednak zwizualizuje sobie dziecko z Tobą na tyle, że świadomie z Tobą wpadnie, i wtedy wszystko wyjdzie na jaw 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Chyba że siostrzyczka żony jednak zwizualizuje sobie dziecko z Tobą na tyle, że świadomie z Tobą wpadnie, i wtedy wszystko wyjdzie na jaw 😄

mozesz juz nie pisac w moich tematach?

nie chce z toba podejmowac zadnych dyskusji, widac ze jestes naprade pogubionym czlowiekiem ktory zyje tym zeby dokuczyc komus i zrobic przykrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2021 o 08:05, 84Michal84 napisał:

no w sumie u mnie to zalezy z zona moge tylko raz pod rzad, czasem jak mam 2-3 dni przerwy to 2-3 razy, ale z jej siostra to juz moge kilkanascie razy pod rzad, dzien w dzien przez caly tydzien, naczynia krwionosne mam zdrowe, kregoslup tez wiec pod tym wzgledem spoko, no ciekaw jestem jak to u mlodszych osob wyglada. chociaz jak mialem 25-30 lat to moglem 3x dziennie w odstepach kilkogodzinnych teraz to sie jakos polepszylo

Obłóż przyrodzenie lodem i dawaj dalej może trafisz do księgi rekordów, przecież taaaaaaaki "wyjątkowy" jestes".🤮

Za to też powinni wystawić Ci pomnik ku czci twej zaaajeeebistosci? 🧐🤔🤯

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TakaJedna napisał:

Pożyjemy, zobaczymy. Powinna Ci uciąć chu... Przy samej dupie. Jesteś seksoholikiem i po...encem. 

nie, nie jestem, tlumacze wszystkim tu i pisze ze to byl jeden taki incydent, tylko z siostra zony, tlumacze jak pracuje w jakim trybie, tlumacze kiedy byla kulminacja romansu i namietnosci i tych wzwodow calodobowych w ktore ludzie niedowierzaja, a oni dalej przekrecaja i dopisuja swoja wersje mojej historii, ze to niby moj staly tryb zycia, przeciez pisalem o tym ze nie 😞 ehhh nie mam sily na tutejsze trole.

 

odnosnie tego ze tu wszyscy sa miliarderami no to dobra, wiekszosc zarabia srednia krajowa a 50% populacji minimalna, wiec wystarczy sobie zobaczyc na procentowy udzial absolwentow poszczegolnych szkol i przydzielic zarobki do wykszalcenia, wiadomo kto ile bedzie zarabiac.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2021 o 10:26, 84Michal84 napisał:

o tak jak zona byla w trakcie porodu to przez tydzien z jej siostra seks byl od rana do nocy... 

 sam w domu, nuda, nie było komu gaci uprać i gary pozmywać, a jeszcze te ciśnienie w gaciach...biedaczysko.. No przecież żona była na wakacjach i popijała drinki, no nie ma tematu.. 😕 

Zostań zigolo Ty jurny ogierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, TakaJedna napisał:

Nie jestem trolem to raz, a po drugie napisałam o Tobie prawdę. Kawał ... a i ...a. Do utylizacji. 

jestes nieludzka

 

2 minuty temu, KKeira napisał:

 sam w domu, nuda, nie było komu gaci uprać i gary pozmywać, a jeszcze te ciśnienie w gaciach...biedaczysko.. No przecież żona była na wakacjach i popijała drinki, no nie ma tematu.. 😕 

Zostań zigolo Ty jurny ogierze. 

to byl incydent jedna sytuacja, przeciez pisalem ze przed siostra zony stawal mi max 3x dziennie, wszystko tu jest napisane, nie jestem zadnym ogierem tylko inteligentem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2021 o 08:45, Doktor Siurek napisał:

A nie kilkaset albo kilka tysięcy razy pod rząd? Może kilka milionów? 😉

Chłopie, nie musisz się ograniczać w swoich fantazjach, we wspaniałej krainie mitomanii wszystko jest możliwe 🤣

On liczy "pchnięcia" jako razy, to się zdarza..

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

On liczy "pchnięcia" jako razy, to się zdarza..

no i po co ten hejt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

no i po co ten hejt?

Już będę "grzeczna" 😉

Muszę być miła dla Ciebie, Twoje historie poprawiają mi humor 😊

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, 84Michal84 napisał:

mozesz juz nie pisac w moich tematach?

nie chce z toba podejmowac zadnych dyskusji, widac ze jestes naprade pogubionym czlowiekiem ktory zyje tym zeby dokuczyc komus i zrobic przykrosc

Nie, nie mogę 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kulfon napisał:

Nawet wiem w ksztalcie czego powinien byc ten pomnik 😄

On porównywał się tu kiedyś  do Napoleona, także patrząc pod tym kątem będzie to mały pomniczek, wręcz kikucik🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 84Michal84 napisał:

 

 

to byl incydent jedna sytuacja, przeciez pisalem ze przed siostra zony stawal mi max 3x dziennie, wszystko tu jest napisane, nie jestem zadnym ogierem tylko inteligentem !

Uważasz że jak staje Ci więcej niż 3 razy, to jest to przejaw twej wybitnej inteligencji??? 

Nieee nie mogę, hehehehe poprostu padlam że śmiechu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Wzruszyłeś mnie k..., naprawdę 🙂

A mnie, jak zwykle, urzekła kolejna odsłona historii MM 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, KKeira napisał:

Uważasz że jak staje Ci więcej niż 3 razy, to jest to przejaw twej wybitnej inteligencji??? 

Nieee nie mogę, hehehehe poprostu padlam że śmiechu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😄 matko i zobacz sama, celowo przekrecasz moje slowa, wiesz ze nie o to chodzilo, ojjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, TakaJedna napisał:

Zajmij się sobą Ty rozochocony kogucie. Żegnam. 

Żegnasz się już któryś raz i wciąż tu jesteś. 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, 84Michal84 napisał:

no i po co ten hejt?

Bo ludzie potrzebują obwieszczać światu, kim są. Przycież to co piszą i mówią, świadczy tylko o nich. Nie przejmuj się. Można im tylko współczuć. 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TakaJedna napisał:

Udanego dnia Nemetiisto pełnego słońca i uśmiechu. Kochajmy się 🖤

Dziękuję i pozdrawiam. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×