Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Eviqs

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

Polecane posty

Iga┬áwydaje mi sie niestety ze gada byle co, zeby tylko gadac. ­čś×┬á100 zachwyt├│w nad tym ze naprawde wzieli slub, a po ludzku┬áporozmawia─ç z mezem nie umiala i przy pierwszej okazji zwia┼éa od go┼Ťci. Reszta par zaczela sie tez powoli poznawa─ç, a ona tylko "ooo jaki fajny obraz" xd

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem dlaczego sparowali tak─ů fajn─ů, dojrza┼é─ů kobitk─Ö z tym uszatym 29-latkiem. Na jej miejscu by┼éabym totalnie rozczarowana.

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Laura i Maciek bardzo na plus, Mackowi sie bardzo Laura podoba ­čÖé
Iza i Kamil tez okej, chociaz Iza jeszcze w szoku.
Iga za to nadal nie plusuje ­čś×

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Wgl co myslicie o tej plotce, ze organizatorzy pomylili sie w organizacji (w koncu kazdy slub mial troche inny termin), przez co musieli zlaczyc ze soba osoby, ktore mialy byc z kims innym?

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

13 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Iga┬áwydaje mi sie niestety ze gada byle co, zeby tylko gadac. ­čś×┬á100 zachwyt├│w nad tym ze naprawde wzieli slub, a po ludzku┬áporozmawia─ç z mezem nie umiala i przy pierwszej okazji zwia┼éa od go┼Ťci. Reszta par zaczela sie tez powoli poznawa─ç, a ona tylko "ooo jaki fajny obraz" xd

I to ci─ůg┼ée "wow uda┼éo nam sie" wtf┬á

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Sylwia76682 napisał:

Wgl co myslicie o tej plotce, ze organizatorzy pomylili sie w organizacji (w koncu kazdy slub mial troche inny termin), przez co musieli zlaczyc ze soba osoby, ktore mialy byc z kims innym?

Obstawiam, ze to celowe plotki dla podniesienia ogladalnosci

Udost─Öpnij ten post

20 minut temu, Karynaaa napisał:

Nigdy nie zrozumiem dlaczego sparowali tak─ů fajn─ů, dojrza┼é─ů kobitk─Ö z tym uszatym 29-latkiem. Na jej miejscu by┼éabym totalnie rozczarowana.

Ja te┼╝ tego nie rozumiem. Ona by┼éa w szoku gdy on powiedzia┼é jej, ┼╝e ma 29 lat. S─ůdz─Ö,┬á ┼╝e oczekiwa┼éa starszego od siebie partnera, ostatecznie r├│wnolatka.┬áWida─ç by┼éo, ┼╝e by┼éa zawiedziona i od razu zrobi┼éa si─Ö dr─Ötwa atmosfera. Ona ma klas─Ö, wi─Öc dymu nie zrobi┼éa. Zachowa┼éa zimn─ů┬ákrew. Chleba z tej m─ůki raczej jednak nie b─Ödzie.┬á

Udost─Öpnij ten post

Najbardziej ┼╝al mi fryzjerki. Kobieta jest w takim wieku, ┼╝e na pewno my┼Ťli powa┼╝nie o za┼éo┼╝eniu i powi─Ökszeniu rodziny, a trafi┼é jej si─Ö typek rocznikowo o 6 lat (!) m┼éodszy (a mentalnie to ju┼╝ w og├│le). Mamusia, bilardzik i tyle w temacie. Nie m├│wi─ůc ju┼╝ o tym, ┼╝e ona nawet patrze─ç na niego nie mo┼╝e ­čÖé Kompletna strata czasu.

Iga gada┼éa jak naj─Öta ze zdenerwowania, ale nie tylko. Moim zdaniem ona wyczu┼éa, ┼╝e nie podoba si─Ö chomikowi (jego mina nie mog┼éa budzi─ç ┼╝adnych w─ůtpliwo┼Ťci) i pr├│bowa┼éa to jako┼Ť przykry─ç.

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

A propos niespe┼énionych oczekiwa┼ä uczestnik├│w programu, to cz─Östo w ┼╝yciu tak jest, ┼╝e to co nam si─Ö wydaje dla nas dobre, niekoniecznie takie jest. Mo┼╝e eksperci uznali, ┼╝e np. Iza fryzjerka┬á ma tak stanowczy (czy nawet despotyczny) charakter, ┼╝e ┼╝aden facet w jej wieku, czy starszy nie pozwoli ju┼╝ sob─ů kierowa─ç, a m┼éodszego m─Ö┼╝a, m├│wi─ůc kolokwialnie, sobie wychowa. Tak samo Laura opowiada┼éa, ┼╝e chcia┼éaby faceta z du┼╝ym poczuciem humoru, a mo┼╝e oka┼╝e si─Ö, ┼╝e b─Ödzie szcz─Ö┼Ťliwa z Mackiem, kt├│ry wydaje si─Ö do┼Ť─ç rozwa┼╝ny i opieku┼äczy, ale niekoniecznie jest jakim┼Ť superweso┼ékiem.

• Like 3
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Karol Krawczyk reaktywacja napisał:

Najbardziej ┼╝al mi fryzjerki. Kobieta jest w takim wieku, ┼╝e na pewno my┼Ťli powa┼╝nie o za┼éo┼╝eniu i powi─Ökszeniu rodziny, a trafi┼é jej si─Ö typek rocznikowo o 6 lat (!) m┼éodszy (a mentalnie to ju┼╝ w og├│le). Mamusia, bilardzik i tyle w temacie. Nie m├│wi─ůc ju┼╝ o tym, ┼╝e ona nawet patrze─ç na niego nie mo┼╝e ­čÖé Kompletna strata czasu.

Iga gada┼éa jak naj─Öta ze zdenerwowania, ale nie tylko. Moim zdaniem ona wyczu┼éa, ┼╝e nie podoba si─Ö chomikowi (jego mina nie mog┼éa budzi─ç ┼╝adnych w─ůtpliwo┼Ťci) i pr├│bowa┼éa to jako┼Ť przykry─ç.

A jednak w odcinku z weselem Iza i Kamil bardzo dobrze si─Ö dogaduj─ů, moim zdaniem ta para przetrwa.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

3 godziny temu, Sylwia76682 napisał:

Ja to ju┼╝ naprawd─Ö zaczynam w to wierzy─ç bo po prostu NIE MOG─ś poj─ů─ç, ┼╝e Iga mia┼éa by─ç dla Karola, a Kamil dla Izy. Naprawd─Ö szkoda mi Karola, bo go┼Ť─ç na poziomie, i tak nie┼║le si─Ö ch┼éopina trzyma┼é bo ja na jego miejscu wybieg┼éabym z tego wesela i krzykn─Ö┼éa na ca┼ée gard┼éo:┬á "k..., dlaczego???!!!"┬á­čś│ Trzyma┼é fason, ┼╝artowa┼é, ale jego ┼Ťmiech to ┼Ťmiech przez ┼ézy i wo┼éanie o pomst─Ö do Nieba ­čÖĆ Zreszt─ů, ich zdj─Öcie ┼Ťlubne wyra┼╝a wi─Öcej ni┼╝ 1000 s┼é├│w :classic_unsure: Podobnie z Iz─ů, kt├│ra od przybycia na ┼Ťlub po podr├│┼╝ po┼Ťlubn─ů jest w szoku... m┼éodego ch┼éopaka o beztroskim ┼╝yciu kawalera daj─ů dojrza┼éej, starszej o 6 lat kobiecie i jeszcze go┼Ťcie krzycz─ů w tle, ┼╝e spodziewaj─ů si─Ö wnuk├│w... Ja jej oczywi┼Ťcie ┼╝ycz─Ö jak najlepiej, ale akurat z ci─ů┼╝─ů w tym wieku i dalej mo┼╝e by─ç naprawd─Ö r├│┼╝nie. Iga... no c├│┼╝. Spuszcz─Ö tu zas┼éon─Ö milczenia. Na miejscu jej matki chyba bym stamt─ůd uciek┼éa... :classic_ninja:

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Jak na moje oko rokuj─ůc─ů par─ů mog┼éaby by─ç Iza z Karolem, oboje dojrzali, w podobnym wieku, jako┼Ť tak pasuj─ů do siebie nawet wizualnie, widzia┼éabym ich razem obok siebie. Nie zdziwi─Ö si─Ö jak rzeczywi┼Ťcie Karol rozstanie si─Ö z Ig─ů zaraz po podr├│┼╝y. U niego ewidentnie nie klikn─Ö┼éo.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

No c├│┼╝, po kolejnym odcinku utwierdzam si─Ö w tym, ┼╝e Iga i Karol to pomy┼éka. Ewidentnie┬áwida─ç, ┼╝e ze┬á strony Karola nie ma ┼╝adnego zainteresowania. Nie wida─ç, ┼╝eby o ni─ů zabiega┼é, troszczy┼é si─Ö, czy chocia┼╝ chcia┼é nawi─ůza─ç rozmow─Ö. Teskty Igi zaczynaj─ů ju┼╝ by─ç naprawd─Ö ┼╝enuj─ůce. Facet znosi to naprawd─Ö ze stoickim spokojem. Dziwny jest te┼╝ fakt, ┼╝e w zapowiedzi kolejnego odcinka s─ů tylko dwa urywki z nimi.┬á

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Te┼╝ na pocz─ůtku sobie myslalam jak to Karol nie dla Izy przecie┼╝ idealnie by do siebie pasowali, Kamila widzia┼éam z Iga, ale teraz sobie my┼Ťl─Ö ┼╝e mo┼╝e faktycznie im si─Ö uda─ç, mo┼╝e Kamil maj─ůc wi─Ökszy respekt do kilka lat starszej i zr├│wnowa┼╝onej Izy odetnie si─Ö od natretliwej mamusi, kt├│ra my┼Ťli ┼╝e synu┼Ť b─Ödzie zawsze Clay dla niej. Gdyby na miejscu Izy by┼éa jaka┼Ť dziewczyna w wieku np 23 lat to my┼Ťl─Ö ┼╝e mia┼éa by wi─Öksz─ů odwag─Ö ┼╝eby mu si─Ö tam wtr─ůcac, a Iza jest ju┼╝ dojrza┼éa kobieta i nie da sobie w kasze dmucha─ç┬á

Edytowano przez Ana5892
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

Iga i Karol to pora┼╝ka, szkoda mi go strasznie. Iga jest ok, ale za bardzo postrzelona. A Karol taki zdystansowany. Podobno przeciwie┼ästwa si─Ö przyci─ůgaj─ů ale ja tutaj tego nie widz─Ö. Z ch─Öcia bym sie z Ig─ů zamieni┼éa, bo Karol to totalnie m├│j typ┬á:classic_love:

Kamil i Iza super, Iza by┼éa w szoku ale my┼Ťl─Ö ┼╝e z czasem mo┼╝e im si─Ö uda─ç ­čśë┬á

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Iga ma ┼Ťwietn─ů figur─Ö, jest bardzo zgrabna. Ma specyficzn─ů urod─Ö je┼Ťli chodzi o bu┼║k─Ö. Z charakteru sprawia wra┼╝enie ekstrawertyczki, trajkotki, gadaj─ůcej byle by tylko cokolwiek gada─ç. Ci─ůgle si─Ö powtarza- ,,mamy to", ,,wzi─Öli┼Ťmy ┼Ťlub!". Rozumiem emocje s─ů ogromne i dodatkowo wida─ç , ┼╝e Karol przypad┼é jej wizualnie do gustu, ale ile┼╝ mo┼╝na? Niestety wida─ç du┼╝e rozczarowanie na twarzy Karola, ale jako dojrza┼éy facet pr├│buje zachowa─ç spok├│j. Swoj─ů drog─ů, spodoba┼é mi si─Ö on, jest w moim typie.

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Chandler Bing napisał:

Iga i Karol to pora┼╝ka, szkoda mi go strasznie. Iga jest ok, ale za bardzo postrzelona. A Karol taki zdystansowany. Podobno przeciwie┼ästwa si─Ö przyci─ůgaj─ů ale ja tutaj tego nie widz─Ö. Z ch─Öcia bym sie z Ig─ů zamieni┼éa, bo Karol to totalnie m├│j typ┬á:classic_love:

Kamil i Iza super, Iza by┼éa w szoku ale my┼Ťl─Ö ┼╝e z czasem mo┼╝e im si─Ö uda─ç ­čśë┬á

R├│wnie┼╝ mi wpad┼é w oko, ch─Ötnie bym si─Ö z nim zapozna┼éa ­čść Co taki facet robi w takim programie? My┼Ťl─Ö, ┼╝e bez problemu by pozna┼é w realu jak─ů┼Ť sensown─ů kobiet─Ö.

Edytowano przez Karynaaa
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Karynaaa napisał:

R├│wnie┼╝ mi wpad┼é w oko, ch─Ötnie bym si─Ö z nim zapozna┼éa ­čść Co taki facet robi w takim programie? My┼Ťl─Ö, ┼╝e bez problemu by pozna┼é w realu jak─ů┼Ť sensown─ů kobiet─Ö.

Dok┼éadnie, takiego faceta, takim wieku wolnego to jak ze ┼Ťwiec─ů szuka─ç

Udost─Öpnij ten post

22 minuty temu, Chandler Bing napisał:

Dok┼éadnie, takiego faceta, takim wieku wolnego to jak ze ┼Ťwiec─ů szuka─ç

Na Facebooku ma status ,,wolny", wi─Öc by─ç mo┼╝e to prawda, ┼╝e ju┼╝ jest po rozwodzie. Cho─ç zdaj─Ö sobie spraw─Ö, ┼╝e niekt├│rzy w og├│le nie przyk┼éadaj─ů uwagi do ustawiania swoich aktualnych status├│w zwi─ůzku.

Udost─Öpnij ten post

Im chyba nie wolno nic mowic o statusie zwiazku do zakonczenia programu?

Udost─Öpnij ten post

Nie oszukujmy si─Ö, ja Idze i Karolowi daj─Ö najmniej szans z tych trzech par

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

21 minut temu, Chandler Bing napisał:

Nie oszukujmy si─Ö, ja Idze i Karolowi daj─Ö najmniej szans z tych trzech par

Zrobi┼éam ,,dochodzenie" na Ig i nawet si─Ö nie obserwuj─ů wzajemnie.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

17 minut temu, Karynaaa napisał:

Zrobi┼éam´╗┐ ,,doc´╗┐hodzenie" na Ig i nawet si─Ö nie obserwuj´╗┐─ů wzajemnie.

To ┼╝e kto┼Ť ci─Ö nie obserwuje albo ma status na Facebooku niezmieniony to akurat nie musia┼éoby teoretycznie o niczym z┼éym ┼Ťwiadczy─ç, bo oni maj─ů zakazane komentowanie i podejrzewam nawet ┼╝e celowo produkcja ka┼╝e im takie mylne sygna┼éy wysy┼éa─ç ┼╝eby niczego nie zdradza─ç. Ale akurat w tym wypadku to absolutnie nie widz─Ö szans na powodzenie tego zwi─ůzku. Ona jest zadowolona i podjarana,┬ábo trafi┼é jej si─Ö dosy─ç przystojny facet a on wida─ç ┼╝e najch─Ötniej by si─Ö ewakuowa┼é.┬á Nie do┼Ť─ç ┼╝e wygl─ůdu nie ma, to jeszcze zachowanie┬ádosy─ç dziwaczne. Pewnie za tydzie┼ä w kolejnym odcinku b─Ödzie dalszy┬áfestiwal ┼╝enady

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

11 godzin temu, marcowa16 napisał:

A jednak w odcinku z weselem Iza i Kamil bardzo dobrze si─Ö dogaduj─ů, moim zdaniem ta para przetrwa.

Ta taktyka nazywa si─Ö "robi─ç dobr─ů min─Ö do z┼éej gry" i stosuje j─ů r├│wnie┼╝ Karol, chocia┼╝ jak na faceta przysta┼éo mniej umiej─Ötnie. ­čśë

12 godzin temu, Wie┼Ťka napisa┼é:

┬áMo┼╝e eksperci uznali, ┼╝e np. Iza fryzjerka┬á ma tak stanowczy (czy nawet despotyczny) charakter, ┼╝e ┼╝aden facet w jej wieku, czy starszy nie pozwoli ju┼╝ sob─ů kierowa─ç, a m┼éodszego m─Ö┼╝a, m├│wi─ůc kolokwialnie, sobie wychowa.

Iza (czy ka┼╝da inna kobieta) nie potrzebuje synusia, kt├│rego sobie wychowa tylko partnera ┼╝yciowego. Poza tym maminsynek na zawsze pozostanie maminsynkiem.

2 godziny temu, Karynaaa napisał:

Ci─ůgle si─Ö powtarza- ,,mamy to", ,,wzi─Öli┼Ťmy ┼Ťlub!". Rozumiem emocje s─ů ogromne i dodatkowo wida─ç , ┼╝e Karol przypad┼é jej wizualnie do gustu, ale ile┼╝ mo┼╝na?

Zachowywa┼éa si─Ö jak nastolatka, na kt├│r─ů po raz pierwszy zwr├│ci┼é uwag─Ö facet i jakim┼Ť cudem uda┼éo jej si─Ö go usidli─ç.

21 godzin temu, Hauayudoin napisał:

Na podstawie poprzednich edycji mo┼╝na ju┼╝ ter wyci─ůgn─ů─ç bardzo prosty wniosek- je┼Ťli juz w odcinku ze ┼Ťlubem facet zaczyna narzeka─ç ze partnerka jest ÔÇ×nie taka jaki typ preferuje i o jakim marzy┼éÔÇŁ to skonczy si─Ö rozwodem

­čĹî

Dla kobiety wygl─ůd faceta odbiegaj─ůcy od jej idea┼éu jest do przeskoczenia, dla m─Ö┼╝czyzny w pierwszej kolejno┼Ťci liczy si─Ö atrakcyjno┼Ť─ç fizyczna partnerki. Co z tego, ┼╝e Iga wype┼éni┼éa w podobny spos├│b ankiet─Ö skoro Karol nie czuje do niej ┼╝adnego poci─ůgu fizycznego? Je┼Ťli chemii nie ma od razu to ju┼╝ si─Ö nie pojawi.

19 godzin temu, Masakraaa napisał:

Zastanawia mnie tylko, czy faktycznie Ci ludzie maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç odm├│wienia w momencie, gdy zobacz─ů partnera, czy jednak podpisuj─ů cyrograf i musz─ů zgodzi─ç si─Ö na ┼Ťlub.

Podpisuj─ů cyrograf,┬á­čĺ░ i ogl─ůdalno┼Ť─ç musz─ů si─Ö zgadza─ç.

Udost─Öpnij ten post

20 godzin temu, Aleksa279 napisał:

Ogl─ůdaj─ůc Ig─Ö na ┼Ťlubie czu┼éam ciary za┼╝enowania.

Ja te┼╝! Ja dodatkowo wr─Öcz wstydzi┼éam si─Ö za ni─ů i jej zachowanie. I ta reakcja jak zobaczy┼éa Karola­čśé by┼éa w szoku, ┼╝e dali jej takiego fajnego faceta.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

jak prezentowali tego karola w drugim czy tam trzecim odcinku to bylo widac na pierwszy rzut oka, ze jest gejem

• Confused 1

Udost─Öpnij ten post

18 minut temu, tortex napisał:

jak prezentowali tego karola w drugim czy tam trzecim odcinku to bylo widac na pierwszy rzut oka, ze jest gejem

Wychowany w┼Ťr├│d samych kobiet, niekoniecznie gej­čśŤ

Udost─Öpnij ten post

Strasznie mnie zdziwi┼éo i za┼╝enowa┼éo pytanie/zdanie Igi podczas ta┼äca┬á"mam nadziej─Ö, ┼╝e ci─Ö nie rozczarowa┼éam" do Karola. Postawi┼éa (nie jedyny raz) kolesia w kr─Öpuj─ůcej sytuacji. Co mia┼é odpowiedzie─ç? Oczekiwa┼éa szczerej rozmowy, czy chcia┼éa wym├│c komplement?┬áTo nie by┼é moment na takie rozmowy i pytania, kiedy wszyscy si─Ö gapi─ů, oni┬ás─ů pod┼é─ůczeni do mikrofon├│w, a on jedyne co o niej wie, to to co wyczyta┼é z pierwszego wra┼╝enia. Jego mowa cia┼éa wyra┼╝a┼éa wszystko, szczeg├│lnie w por├│wnaniu do innych kolesi. Kamil i Fizjoterapeuta byli opieku┼äczy, podali ┼╝onom rami─Ö, byli szczerze u┼Ťmiechni─Öci, zwr├│ceni ku partnerkom. Iga wydaje si─Ö bardzo sympatyczna i weso┼éa, po prostu by┼éaby przyjemniejsza w odbiorze, gdyby popracowa┼éa nad manierami.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

wiecie moze gdzie i kiedy zobaczyc powtorke z wczorajszego odcinka? 

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö