Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzień dobry! Jestem tutaj nowa. Od dwóch dni przeszukuję wszystkie fora bo dzieje się coś dziwnego. A więc zacznijmy od początku. Drugi cykl starań o dzidziusia. Poki co działamy tylko według kalendarzyka. Moje cykle są 30-32 dniowe. Ostatnia wizyta u ginekologa niecały miesiąc temu - USG, cytologia ok. Obecnie jestem w 22 dc a miesiączka powinna przyjść 30.04. W 19 dc wieczorem podczas podcierania się na papierze zauważyłam różowo-brazowy śluz i jakby takie niteczki z domieszką tego śluzu. Utrzymywało się to do południa dnia następnego. Czyli nawet nie pełne 24h. Nigdy wcześniej tyle dni przed okresem nie miałam takich plamień o ile tak można nazwać te zabarwienie śluzu podczas podcierania. Jakos dwa dni przed tym poczułam chwilowe dosc mocne uķłucie prawego jajnika, ale tak jak szybko przyszło tak równie szybko poszło dosłownie moze 10 sekund. Od czasu do czasu poczuje niewielki bol podbrzusza ale również chwilowy i zaraz mija. Nie wiem czy może mieć to coś wspólnego z tym śluzem. Stąd moje pytanie czy może któraś z was miała cos takiego? Przyznam, że trochę mnie to zaniepokoiło bo nigdy przenigdy nie występowały u mnie takie rzeczy. Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, idź jak najszybciej do ginekologa i popytaj go o to. Lub chociaż zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2021 o 14:41, Lady S napisał:

Proszę, idź jak najszybciej do ginekologa i popytaj go o to. Lub chociaż zadzwoń.

To może być coś poważnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Rzczej_gosc napisał:

To mogło byc plamienie implantacyjne. Czekaj na termin miesiaczki i wtedy zrob test.

 

Dzisiaj próbowałam ale biel vizira spodziewałam się bo przecież jeszcze tydzień do okresu. Ah ta niecierpliwość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ja czasem mam takie plamienia przed okresem. najlepiej zadzwon do zaufanego ginekologa 😉 a na przyszlosc jesli starasz sie o dzieciatko to do kontrolowania cyklu polecam ci adrodyte smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, vantiel napisał:

dziwne, ja czasem mam takie plamienia przed okresem. najlepiej zadzwon do zaufanego ginekologa 😉 a na przyszlosc jesli starasz sie o dzieciatko to do kontrolowania cyklu polecam ci adrodyte smart

Dziękuję i zapamiętam! Jeśli w tym cyklu się nie uda to przy następnym wypróbuje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×