Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Hej. Na wstępie chciałabym przeprosić za tworzenie tyle kont i robienie na forum "syfu" i spamu tym samym wątkiem. Nie ukrywam wszystko to wina przez strach, lęk-emocje wzięły górę. Codziennie płaczę, zaniwdbywam relacje z każdym, szkole zaniwdbywam (mam 18 lat). Wiem, że dziecinne. Ale tym razem prosiłabym o nie wysmiewanie a odpowiednie odpowiedzi, bynajmniej byłabym bardzo wdzięczna. Chyba każdy już tutaj wie o moim problemie i o jakim wątku mówię-mianowicie o tym, że mój chłopak miał cienkie bokserki oraz dresy a ja byłam naga. Że miał te bokserki świeżo co mokre prawdopodobnie od preejkulatu, ponieważ doszedł dopiero na końcu gdzie styczności, ze sperma nie miałam. No i również każdy wie, że boję się o ciążę bo:Usiaslam nagą pochwa na te jego mokre dresy a on zaczął robić mi palcowke -Poprawiał sobie penisa poprzez dresy (nie wkładał rąk do środka dresów ani bokserek) i mógł mieć mokre palce od dresów i robił mi również od razu palcowke. -Gdy zrobiłam mu dobrze ręka (miałam rękę w środku majtek jego) po chwili, jakieś minucie poszłam do toalety załatwić się i dotknęłam ta ręka majtek w środku. Dostałam wiele odpowiedzi, że znikome ryzyko ciąży, że nie. Lecz dziś zaczął boleć mnie prawy jajnik(kłuję, boli) Gdy chodzę, przy naciskaniu. Mój śluz jest rozciągliwy, przezroczysto-żółtawy, i jest go nawet dużo. Nie wiem czy miałam już owulacje, gdyż moje miesiączki od grudnia były co 30/31 dni a w marcu dostałam 35 dnia a w kwietniu 27 dnia. Więc nie wiem zbytnio kiedy dni płodne co o jak. Ale gdy robiłam kalkulator dni płodnych z tymi różnymi cyklami no to już dawno jest po owulacji a czytałam na internecie, że jak po owulacji boli jajnik to prawdopodobne to ciąża.. Gdy dziś chodziłam po galerii to bolały mnie mięśnie ud? Może to że zmęczenia nie wiem bo generalnie jestem dziś "na kacu" ale jakoś nie mogłam w ogóle chodzić, był to taki ból. Nie mogłam ustać, tak jakby paliło kłuło. 

Edytowano przez Idaliaaaa
Źle napisałam
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 bol prawego jaknika wskazuke na ciaze blizniacza,bo komorka jajowa najpierw schodzi z lewego i przy ciazy pojedynczej bolalby lewy.  Bol ud to miednica ktora sie rozciaga szykujac do porodu- to normalne. Sluz z opisu tez.Na bank ciaza.

Gratuluje.  Zaloz ksiazeczke przed 12 tyg,dostaniesz becikowe,prawie na wozek i czteropak dla tatusia.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE MA MOZLIWOSCI CIAZY PRZEZ UBRANIE!!! Zapamietaj raz na zawsze!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno ile razy można ci pisać, że nie jesteś w ciąży!!!! Męczysz temat od ponad dwóch tygodni i każdy pisze ci, że nie jesteś ale nie odpuszczasz. Piszesz, że jesteś na kacu??? Boisz się, że jesteś w ciąży a pijesz???? Co za patologia bo inaczej tego nie można nazwać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ten chłopak nie może założyć cholernej prezerwatywy, jeżeli tak bardzo boisz się ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Eva napisał:

A czy ten chłopak nie może założyć cholernej prezerwatywy, jeżeli tak bardzo boisz się ciąży?

Od teraz tak będziemy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasia190019 napisał:

Czyli tak już ostatecznie-nie mam się przejmować tak? 

No jak to nie przecież można w ten sposób zajść w ciążę. I pewnie w niej jesteś, bo masz objawy. Szykuj kasę na wyprawkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy test ciążowy strumieniowy 10mlu/ml robiony w 15 dniu od stosunku ale 8/9 dni przed okresem jest wiarygodny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ulotce pisało, że wykrywa 2-3 dniową ciążę i, że jak nie robi się w dniu spodziewanej miesiączki to z porannego moczu. 

A gdybym poszła jutro na bhcg to byłaby wiatygodna? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasia190019 napisał:

Na ulotce pisało, że wykrywa 2-3 dniową ciążę i, że jak nie robi się w dniu spodziewanej miesiączki to z porannego moczu. 

A gdybym poszła jutro na bhcg to byłaby wiatygodna? 

A w kilku jak nie kilkunastu odpowiedziach powyżej pisało że nie jesteś w ciąży. Nie dotarło? 

Dziewczyno jesteś młoda zajmij się czymś poucz się poczytaj spotkaj że znajomymi wyjdź na rower rolki czy co tam lubisz. Nie szkoda ci czasu na walkowanie w koło tego samego tematu??? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ciąża. Przeżywasz za bardzo, stąd te reakcje. Na przyszłość postaraj się zabezpieczać, będziesz spokojniejsza.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Kasia190019 napisał:

Na ulotce pisało, że wykrywa 2-3 dniową ciążę i, że jak nie robi się w dniu spodziewanej miesiączki to z porannego moczu. 

A gdybym poszła jutro na bhcg to byłaby wiatygodna? 

Ani test ciążowy, ani beta nie jest w Twoim przypadku wiarygodne. Wiarygodne są tylko zmoczone sperną gacie twojego fagasa. Jesteś w ciąży na 1000%. Urodzisz syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wolalabym pójść na tą betę i mieć pewność i spokój. Ale nie wiem czy jutro będzie już wynikiem wiarygodnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Kasia190019 napisał:

Po prostu wolalabym pójść na tą betę i mieć pewność i spokój. Ale nie wiem czy jutro będzie już wynikiem wiarygodnym. 

Pieniądze wyrzucone w błoto. Po co Ci beta i testy skoro i tak wyniki będą ujemne? NIE JESTEŚ W CIĄŻY. Wbij sobie to do głowy w końcu i DAJ NAM ŚWIĘTY SPOKÓJ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam również wiele odpowiedzi abym sobie zrobiła dla własnego spokoju 😉 to moja decyzja ja tylko pytam czy będzie już wiarygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kasia190019 napisał:

Powiedzcie mi czy test ciążowy strumieniowy 10mlu/ml robiony w 15 dniu od stosunku ale 8/9 dni przed okresem jest wiarygodny? 

Nie miałaś stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ONA83 napisał:

Nie miałaś stosunku

Wiem pomyliłam się. Myslisz że mogłabym jutro pójść na bhcg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kasia190019 napisał:

Wiem pomyliłam się. Myslisz że mogłabym jutro pójść na bhcg? 

Chcesz to idź rób.

Test jest wiarygodny 14 dni po ryzykownym stosunku. Czyli juz jest wiargodny.

Ale Ty NIE JESTEŚ w ciąży. A nawet gdybyś była, to nie miałabyś ŻADNYCH, ale to ŻADNYCH objawów tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foko Loko napisał:

Chcesz to idź rób.

Test jest wiarygodny 14 dni po ryzykownym stosunku. Czyli juz jest wiargodny.

Ale Ty NIE JESTEŚ w ciąży. A nawet gdybyś była, to nie miałabyś ŻADNYCH, ale to ŻADNYCH objawów tej ciąży.

Dziś pobolewa mnie podbrzusze cały dzień. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kasia190019 napisał:

Dziś pobolewa mnie podbrzusze cały dzień. 

No i co z tego?

Dwutygodniowa ciąża nie daje objawów. Ani bólu jajnika, ani bólu podbrzusza, ani tym bardziej zmęczenia w udach.

Wyobraź sobie, że większość kobiet do nawet i 3-4 tygodnia nie ma pojęcia, że są w ciąży. A zdarzają się takie, które i do 8-9 tygodnia się nie orientują, jak mają nieregularne cykle. Nie ma objawów wczesnej ciąży, wmawiasz sobie to wszystko. Idź, kup test, zrób go rano i sama zobaczysz, że będzie negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

No i co z tego?

Dwutygodniowa ciąża nie daje objawów. Ani bólu jajnika, ani bólu podbrzusza, ani tym bardziej zmęczenia w udach.

Wyobraź sobie, że większość kobiet do nawet i 3-4 tygodnia nie ma pojęcia, że są w ciąży. A zdarzają się takie, które i do 8-9 tygodnia się nie orientują, jak mają nieregularne cykle. Nie ma objawów wczesnej ciąży, wmawiasz sobie to wszystko. Idź, kup test, zrób go rano i sama zobaczysz, że będzie negatywny.

Dziś robiłam test ciążowy po 15 dniach od tego zbliżenia ale 8/9 dni przed okresem, 10miu/ml strumieniowy i wyszła jedna kreska. A słyszałam że beta hcg jest bardziej wiatygodna ale słyszałam że 3 dni przed spodziewanym okresem mozna zrobic dopiero betę hcg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasia190019 napisał:

Dziś robiłam test ciążowy po 15 dniach od tego zbliżenia ale 8/9 dni przed okresem, 10miu/ml strumieniowy i wyszła jedna kreska. A słyszałam że beta hcg jest bardziej wiatygodna ale słyszałam że 3 dni przed spodziewanym okresem mozna zrobic dopiero betę hcg 

Beta nie służy do tego, żeby diagnozować ciążę lub jej brak. Beta powinna być zrobiona kilkukrotnie w kilku(nastu) dniowych odstępach, bo wtedy sprawdza się przyrost i sprawdza czy ciąża się rozwija.

Negatywny test przy okazji tego, że sytuacja naprawdę była bardziej głupia niż ryzykowna pokazuje tyle, że musisz sobie wbić do głowy, że w ciąży nie jesteś. Polecam wziąć rozpęd i prosto głową w ścianę, powinno zadziałać.

Test ciążowy po 14 dniach jest jak najbardziej wiarygodny. Przestań się nakręcać, poucz się biologii i tego, jak faktycznie zajść w ciążę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile będziesz zakładała jeszcze wątków? Zrozum w końcu, że nie jesteś w ciąży. Beta jest ujemna, testy są negatywne. Wypisujesz jak głupia od grudnia ciągle to samo, tylko, że zmieniasz konta. 

Skoro jesteś zestresowana, to po 1. przestań już wypisywać ciągle to samo, bo inni mają już z Ciebie niezłe jaja, i po 2. zabezpieczajcie się z chłopakiem. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×