Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oczarowana45

Czy tylko mnie brzydza faceci którzy

Polecane posty

Niestety w dzisiejszych czasach jak dziewczyna ma dużo partnerów seksualnych albo "pieprzy co popadnie" to jest nazywana .... Jak mężczyzna, albo raczej nazwę gościu pieprzy co popadnie lub miał dużo partnerek seksualnych to jest mega koksu, po prostu na samym topie. 

Tak, mnie też obrzydzają tacy faceci. W sensie nie mam nic przeciwko jak powiedzmy facet miał 5 związków w przeciągu np.: 2 lat i z każdą było co nie co, jednak obrzydza mnie to jak gościu jest tydzień/miesiąc z dziewczyną, pieprzy ją, później zrywa a za chwilę ma kolejną. Takich "mężczyzn" właśnie nazywam męskimi ...ami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poznajesz jakiegos goscia i skad wiesz ile mial partnerek ? na czole nikt nie ma wypisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego co idzie do łóżka z kim popadnie to może i bym się nie brzydziła, ale zwyczajnie bała że mnie czymś zarazie. Natomiast do kogoś kto miał dużo partnerek ja był wolny, ale zachował jakieś standardy: no problem.

Nie brzydzi mnie to bo sypiałam tylko z takimi co sie myją:) Wątpie jednak czy stworzyłaby z kimś takim związek, bo pewnie traktowałby mnie powierzchownie. No wiecie: po 30 to już stara rura, a on taki ogier że nie będzie z kimś takim:)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×