Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PJ#1

Kocham ją ale chce jej dobra i chce usunąć się z jej życia

Polecane posty

Witam mam dość spory problem. Jestem w 4 letnim związku z dziewczyną. Jest to związek na odległość widujemy się głównie w weekendy i wolne dni. Mieliśmy plan wspólnego mieszkania lecz coś nie pykło. Ogólnie było nam dobrze do czasu gdy usłyszałem od niej że chemia znikła.

Udało nam się przezwyciężyć te chwile słabości ale dało mi to dużo do zrozumienia. Zauważyłem że tak naprawdę zmarnowałem mojej kobiecie 4 lata życia kiedy była że mną w związku. Ona jest piękna dziewczyną na moje miejsce jest kliku chętnych, którzy uważam że byli by lepszymi partnerami dla niej. Są ustawieni mają firmy domy ekskluzywne wakacje, ale nie chodzi tu o pieniądze lecz o to że cały czas by ktoś przy niej był. Nie tak jak ja parę razy w miesiącu.

Kocham ją ona mnie też ale nie chcę jej marnować więcej czasu. Chce aby miała lepiej niż ze mną po prostu. 

Nie wiem jak wpłynie to na nią nie chce żeby bardzo cierpiała z powodu rozstania chciałbym zrobić to najłagodniej. Może ktoś był w podobnej sytuacji i jakoś rozwiązał ten problem bez rozstawania się. 

Z góry dziękuję za rady i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na odległość raczej nic nie wyjdzie nikomu na dłuższą metę i chyba tu tkwi problem twój. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz w sposób jasny, z którego wynikan że przeszło tobie a nie jej. Co. Boisz się, że ego przykuleje bardziej niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, PJ#1 napisał:

Ogólnie było nam dobrze do czasu gdy usłyszałem od niej że chemia znikła.

 

29 minut temu, PJ#1 napisał:

Kocham ona mnie też ale nie chcę jej marnować więcej czasu. 

Jedno przeczy drugiemu. 

Chemia z jej strony wygasła, więc rozmowa będzie tylko formalnością. Nie sądzę, aby cierpiała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×