Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mrsmariah

Wanna czy prysznic

Polecane posty

Planujemy remont łazienki, mąż chce prysznic jednak spodziewamy się dziecka i moim zdaniem wygodniejsza była by wanna. Mamy z prysznicem jak radziłyscie sobie z kąpielą dziecka? Dodam, że to nasze pierwsze dziecko stąd te dylematy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyobrażam siebie życia bez wanny. Zarówno dzieci lubia posiedzieć w wodzie i nie chciałabym się zagracać jakimiś dmuchanymi improwizorkami i dla mnie prysznic to żadna przyjemność z kąpieli. Piana,gorąca woda i książka. U nas jest wanna z opcją prysznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas jest płytki brodzik i na początku w pokoju myliśmy synka na podłodze przy łóżeczku, żeby zaraz móć położyć go spać. Teraz wanienkę wstawiamy w brodzik i mały świetnie się bawi i chlapie wodę a kabina trochę zabezpiecza łazienkę przed szturmem wody.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wanna. Czasem trzeba coś większego namoczyć co się nie nadaje do pralki i co zrobisz? Mężuś mądrala, bo nóg i okolic bikini nie goli, a ty się kobieto męcz z nienagrzaną skórą. Wiem, wiem, są woski, czy kremy, ale nie wszyscy to lubią. Depilacja depilatorem na rozgrzanej miękkiej skórze też tak bardzo nie boli. W każdy razie nie daj się wkręcić w prysznic, tylko przekonaj go do wanny ze sztywnym, składanym parawanem i jakimś fajnym panelem prysznicowym. 

 

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że dla mnie prysznic przy dziecku to było wyzwanie. Oczywiście można zakupić wanienkę i po problemie ale ja za to nie wyobrażam sobie raz w tygodniu przynajmniej nie wziąć kąpieli (spokojnie inne dni to prysznic 🤣)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może wanna z takimi przesuwanymi szklanymi drzwiczkami przy prysznicu? 2w1. Na wynajmie mielismy kabine prysznicowa tylko i to był problem. Po pół roku od porodu zaczelam szukac innego mieszkania koniecznie z wanna. Mąż czesto wieczorami pracowal, a ja po cesarce musialam sie meczyc z wanienka pełna wody... najgorsze bylo to, ze lazienka malutka i musialam tą wanne przenosic sama. Dla starszaka tez o niebo wygodniej z wanna. 4-latek sie nie zmiesci do malej wanienki. Sprobuj umyc pod prysznicem włosy 2-latkowi, który przechodzi etap lęku przed wodą na twarzy. Oczywiscie to wszystko mozliwe, ale wygodniej z wannna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież niemowlaka i tak pod prysznic nie dasz, a wannę można gdziekolwiek postawić dla dziecka. Ja bym wolała wannę i prysznic 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prysznic z glebokim bordzikiem. 90cm. Dwoje dzieci 2 i 3 lata kapia sie razem jak w wannie. 

Na wanne teoretycznie nie bylo miejsca albo musialaby byc mala. Remont lazienki robi sie na lata. Dzieci szybko rosna. 

Pytanie czy Wy wolicie prysznic czy wanne i na ile starczy miejsca. 

Przy niemowlaku zginanie sie nad wanna i tak jest niewygodne,jest zbyt gleboka,gleboki brodzik jest plytszy. a do 6-7rz starczy jako wanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie wolę prysznic ale jak już są w domu dzieci to wanna jest wybawieniem. Ja jej nie mam i żałuję. Jak dzieci były maleńkie kąpałam je w wanienkach dla niemowląt ustawianych na ławie. Teraz gdy sa większe, kąpię je w dużej misce która wstawiam pod prysznic, choć moja pięciolatka czasem kąpię się już na stojąco. Wannę jednak uwielbiają oboje i gdy jesteśmy u dziadków lub w hotelu gdzie jest wanna to dzieciaki szaleją że szczęścia. 

Zróbcie wannę z prysznicem. Dwa w jednym. Wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wanna ze szklanym.parawanem. Na poczatku kąpiesz maleństwo tam, gdzie Ci wygodnie. Potem stawiasz wanienkę do dużej wanny i okolica nie pływa. Później o wiele łatwiej w wannie. Przez jakiś czas musiałam kąpać dzieci w dmuchanym brodziku, bo w wynajmowanym mieszkaniu byly 2 łazienki z kabinami. W końcu zrobilismy jedną wannę i jest o niebo przyjemniej. Starszy syn i my zwykle prysznic, a maluchy wanna.  Nawet umycie ich na szybko na siedząco w wannie bezpieczniejsze. Szklany parawan przy wannie świetnie się sprawdza. Miałam kiedyś, remont właśnie przed narodzinami dziecka, mąż chciał zostawić kabinę, ja chciałam wannę I taki był kompromis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to i to . Jeśli nie m a miejsca to prysznic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×