Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AntonellaP

Petting

Polecane posty

Hejka, 

czy jest możliwość zajścia w ciąże jeżeli MIAKAM na ręce preejakulat który później umylam woda i mydłem a partner miał wytrysk w prezerwatywie po czym również umył ręce a później dotykał mnie jedynie przez bieliznę a ja raz dotknęłam się pod bielizna w okolicach łechtaczki 

czy istnieje ryzyko ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AntonellaP napisał:

czy istnieje ryzyko ciąży??

Murowane bliźniaki.

Ten temat już dzisiaj był, nie wydurniaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2021 o 08:47, Szyderca bezlitosny napisał:

Ten temat pojawia się regularnie odkąd pamiętam to forum... czyli gdzieś od 2010/11 😎

To może świadczyć o problemie, który ciągle spotyka mniej wyedukowane przedstawicielki płci pięknej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydumane 😉 , co to, seks polega tylko na wsadzaniu panisa w waginę? Brak wyobraźni. Ale ja tam bym się ciąży nie bała, jeżeli prezerwatywa się nie zsunęła, a ręce były umyte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2021 o 23:28, Szyderca bezlitosny napisał:

Problemie? Gdzie tu problem, że dziewczę dotknęło łiły rączką, na której wcześniej miało preejakulat (czyli prawdopodobnie trzepała chłopakowi konika)? Przecież to jakaś mega wydumana sytuacja... Poza tym kobieta które rzeczywiście ma problem pytałaby co ma zrobić, a nie "czy istnieje ryzyko" 

dlatego na wszelki wypadek lepsza jest kolejność najpierw pani a potem pan. Miałem w latach gdy głównie uprawialiśmy petting nawet takie panie, gdzie ja mogłem zdjąć slipki (wtedy chodziłem w slipkach) po ich zaspokojeniu  a one z kolei wkładały na wszelki wypadek majtki a potem dopiero zabierały się za zaspokajanie mnie. Czuły się przez to bezpieczniej - więc może jeśli pieszczą się bardzo młodzi ludzie i bardzo się ciąży - może nawet słusznie - boją to niech też tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×