Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
babyf16

To jest nie fair.

Polecane posty

1 minutę temu, Sylwia1991 napisał:

Dlatego trzeba chwalić przyjaciela mężczyzny. Nawet jeśli okaże się za słaby a to będzie jednorazowa przygoda, to warto powstrzymać się od komenatrza. Po co mężczyzna ma później żyć z kompleksami. 

Sylwia - masz rację - widocznie jesteś doświadczona. Tak samo jak mężczyzna powinien chwalić figurę a także wygląd intymnych miejsc swojej ukochanej tak bardzo często jest tak, że pochwalenie mężczyzny nawet jeśli raz na jakiś czas nie wyjdzie idealnie uskrzydla i powoduje, że facet bardziej się stara i więcej oraz lepiej może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

Facet ktory zna swoja wartosc  nie przejmuje sie komentarzami  niezadowolonej kobiety bo nie jest bohiem aby je zadowolic wszystkie.Stara sie te zadowolic ,na ktorej mu zalezy.

Skoro nie zadowolil to znaczy obu im nie zalezalo na tej  kobiecie 🙂 

Nie, kiedy idzie się do łóżka z kobieta która coś dla mężczyzny znaczy. Wtedy usłyszeć od niej że ma się małego... Ałć=) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ddt60 napisał:

Sylwia - masz rację - widocznie jesteś doświadczona. Tak samo jak mężczyzna powinien chwalić figurę a także wygląd intymnych miejsc swojej ukochanej tak bardzo często jest tak, że pochwalenie mężczyzny nawet jeśli raz na jakiś czas nie wyjdzie idealnie uskrzydla i powoduje, że facet bardziej się stara i więcej oraz lepiej może

Racja-jak mężczyzna zachwyca się ciałem swojej kobiety, to pryz odrobinie szczęścia może się za jakiś czas cieszyć nieskrępowanym seksem. Jak się czepia-to kobieta będzie się starała coś zakryć i będzie o tym myśleć w trakcie=) 

Ogólnie Pochwała to najlepsza motywacja. Mężczyźni chyba lubią słuchać że są "męscy", takimi pochwałami można wiele zdziałać i co nieco mężczyznę nauczyć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Nawet jeśli okaże się za słaby a to będzie jednorazowa przygoda, to warto powstrzymać się od komenatrza. Po co mężczyzna ma później żyć z kompleksami. 

Dokładnie, nie ma po co psuć atmosfery, nawet jeżeli nie było super. Poza tym pierwszy raz z nowym partnerem nie zawsze jest ekstra. A jeżeli to ma być jednorazowa przygoda, tym bardziej szkoda strzępić sobie język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, ddt60 napisał:

Tak samo jak mężczyzna powinien chwalić figurę a także wygląd intymnych miejsc swojej ukochanej tak bardzo często jest tak, że pochwalenie mężczyzny nawet jeśli raz na jakiś czas nie wyjdzie idealnie uskrzydla i powoduje, że facet bardziej się stara i więcej oraz lepiej może

Nie ma ideałów, każdy ma jakieś kompleksy, ale daje to poczucie akceptacji, czuje się, że podoba się partnerowi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylwia1991 napisał:

 takimi pochwałami można wiele zdziałać i co nieco mężczyznę nauczyć. 

to prawda. Jeśli mężczyzna za szybko skończy ale partnerka powie "masz cudownego i chciałbym za chwilę mieć jeszcze raz go w sobie" to jest duża szansa, że stanie drugi a nawet trzeci i czasami kolejny raz w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

Dlatego trzeba chwalić przyjaciela mężczyzny. Nawet jeśli okaże się za słaby a to będzie jednorazowa przygoda, to warto powstrzymać się od komenatrza. Po co mężczyzna ma później żyć z kompleksami. 

I vice wersa. Facet też nie powinien mówić kobiecie,że ma za małe ..... lub za duży .... itp. itd. To chodzi o zwykłą kulturę osobistą, przyzwoitość i szacunek. Facet jak ma małego, to o tym wie. Tak samo kobieta o wielkości swoich piersi. Jest tabela rozmiarów i nie trzeba o tym jeszcze na głos gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2021 o 17:59, ddt60 napisał:

arbitralnie z kilku źródeł w tym najnowszych badań

z 2012 roku wynika, że przy uczciwie przeprowadzonych pomiarach (bez doliczania sobie) średnia wielkość członka wynosi 15cm (6 cali) +/- 2 cm w obie strony, co oznacza, że statystycznie biały mężczyzna najczęściej (najczęstszy przedział krzywej Gaussa) ma członek między 12-17cm . Członki mniejsze niż 12 cm uważane są za małe a powyżej 17 cm za duże. i stanowią tzw. mniejszy przedział krzywej dzwonowej (czyli odchylenie

Po opracowaniu zabranych danych naukowcy ustalili, że przeciętny członek podczas erekcji ma 13,12 cm długości i 11,66 cm obwodu, natomiast standardowy rozmiar penisa w stanie spoczynku to 9,16 i 9,31 cm obwodu. U 5 na 100 mężczyzn długość penisa podczas wzwodu nie przekracza 10 cm. Podobnie jest z członkiem większym niż przeciętny - podczas erekcji penis dłuższy niż 16 cm ma 5 panów na 100. grubość 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2021 o 17:59, ddt60 napisał:

arbitralnie z kilku źródeł w tym najnowszych badań

z 2012 roku wynika, że przy uczciwie przeprowadzonych pomiarach (bez doliczania sobie) średnia wielkość członka wynosi 15cm (6 cali) +/- 2 cm w obie strony, co oznacza, że statystycznie biały mężczyzna najczęściej (najczęstszy przedział krzywej Gaussa) ma członek między 12-17cm . Członki mniejsze niż 12 cm uważane są za małe a powyżej 17 cm za duże. i stanowią tzw. mniejszy przedział krzywej dzwonowej (czyli odchylenie standardowe odpowiadające zaledwie 2% w jedną i drugą). Mikro to wymiar poniżej wg. niektórych 7cm a innych 6cm ustalony tak, ponieważ taki wymiar jest faktycznie problemem i uniemożliwia albo utrudnia zarówno odbycie satysfakcjonującego stosunku i a także utrudnia zapłodnienie a członki powyżej 20cm uważane są za bardzo duże także z tego względu, że u niektórych kobiet seks z tak dużym członkiem może powodować ból

źródło: South London and Maudsley NHS Foundation Trust

 Co ciekawe, nie stwierdzono korelacji rozmiaru pe.nisa z cechami takimi jak wzrost, rozmiar stopy, czy BMI. Są to opinie często spotykane w Internecie – jak się okazuje, nie mające poparcia w statystykach. Potwierdzenia nie znalazła także teza o związku pomiędzy rozmiarem członka a przynależnością do określonej rasy czy grupy etnicznej, choć kierujący badaniami psychiatra David Veale podkreśla, że badania nie są pod tym akurat względem wiarygodne, bo większość pomiarów pobrano od mężczyzn rasy kaukaskiej.

Po opracowaniu zabranych danych naukowcy ustalili, że przeciętny członek podczas erekcji ma 13,12 cm długości i 11,66 cm obwodu, natomiast standardowy rozmiar pe.nisa w stanie spoczynku to 9,16 i 9,31 cm obwodu. U 5 na 100 mężczyzn długość pe.nisa podczas wzwodu nie przekracza 10 cm. Podobnie jest z członkiem większym niż przeciętny - podczas erekcji pe.nis dłuższy niż 16 cm ma 5 panów na 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bolek napisał:

Hahahaha chłopaki ale się dowartosciowujecie w kółku wzajemnej adoracji, czy kobieta dojdzie od jednego palca - no jasne, ale by wiła się z rozkoszy, by miała spazmy w czasie orgazmu to trzeba kútasa a nie siusiaczka. Przy 10-12 cm musi się skupić by dojść przy 17-18 dochodzi samoczynnie nawet jak powstrzymuje orgazm. Jak kobieta mówi "jest ok" to myśli "kúrwa ale tragedia" 🤣🤣🤣 Możesz używać wszelakich technik ale dołu łyżeczką nie wykopiesz, potrzebna jest łopata.

Bolek, Ty bysiorze  ty 😉 😄  

Moje osobiste doświadczenia są takie,że dziewczyny były zawsze były zadowolone, kiedy mocniej i szybciej machałem moim małym...czyli jak to się mówi ....`` ostro młóciłem zboże`` i nie przestawałem w kluczowym momencie 😉  Poza tym jeśli mogłem powstrzymać się przed szybkim wytryskiem i dzięki temu dać jej kilka orgazmów szybko po sobie, to naprawdę nie było tak źle 😉  

W moim odczuciu na pewno większy i grubszy ma łatwiej przez siłę tarcia jaką wytwarza. Mały na pewno musi się bardziej napracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marcin40 napisał:

. Mały na pewno musi się bardziej napracować.

i efekt też może być dobry. Ja mam większego ale nie twierdzę, że jeśli jest mniejszy to jest gorzej. Wiele też zależy od relacji z kobietą. A wiele kobiet i tak dochodzi i woli aby ostatecznie pieścić jej  łechtaczkę i wtedy wielkość członka ma drugorzędne znaczenie. Miałem kilka takich partnerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bolek napisał:

Ale ja nie twierdzę że nie robisz dobrze kobiecie, i nawet może mieć kilka orgazmów pod rząd. Duży ma łatwiej, ty jedziesz godzinę i kobieta ma powiedzmy 3 orgazmy, jak duży jedzie godzinę kobieta wpada w drgawki przy 8 i dla tego sex ogólnie wydaje jej się lepszy, no jest lepszy, a co do techniki, ok lepszy mniejszy z techniką niż większy bez, tylko większy też stosuje wszelakie techniki i znów jest daleko z przodu

Wiem Bolku i nic na to nie poradzę 😉 Muszę z tym żyć 😄   Mnie akurat podnieca kiedy kobieta wyznaje mi ,że rozmiar ma dla niej znaczenie. Dodaje mi to wigoru i chcę jej pokazać,że mimo to, dam jej dużo przyjemności. Jednak nie wszyscy tak mają. Takie wyznania mogą podcinać skrzydła. 

Zastanawiam się tylko czy w łóżku chodzi o bicie rekordów i o to, kto ma czy da więcej orgazmów. Czy zawsze ma istnieć jakiś wyścig szczurów kto lepszy? Czy ty oczekujesz od swojej kobiety by dawała ci 3-4 orgazmy podczas jednego zbliżenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin40 napisał:

Zastanawiam się tylko czy w łóżku chodzi o bicie rekordów i o to, kto ma czy da więcej orgazmów. Czy zawsze ma istnieć jakiś wyścig szczurów kto lepszy? Czy ty oczekujesz od swojej kobiety by dawała ci 3-4 orgazmy podczas jednego zbliżenia? 

Tak to mogą się bawić nastolatkowie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Ale ja nie twierdzę że nie robisz dobrze kobiecie, i nawet może mieć kilka orgazmów pod rząd. Duży ma łatwiej, ty jedziesz godzinę i kobieta ma powiedzmy 3 orgazmy, jak duży jedzie godzinę kobieta wpada w drgawki przy 8 i dla tego sex ogólnie wydaje jej się lepszy, no jest lepszy, a co do techniki, ok lepszy mniejszy z techniką niż większy bez, tylko większy też stosuje wszelakie techniki i znów jest daleko z przodu

8 jest dla kobiety męczące i znając życie zaczyna się w trakcie zastanawiać kiedy on już skończy... 

 

1 godzinę temu, Marcin40 napisał:

Bolek, Ty bysiorze  ty 😉 😄  

Moje osobiste doświadczenia są takie,że dziewczyny były zawsze były zadowolone, kiedy mocniej i szybciej machałem moim małym...czyli jak to się mówi ....`` ostro młóciłem zboże`` i nie przestawałem w kluczowym momencie 😉  Poza tym jeśli mogłem powstrzymać się przed szybkim wytryskiem i dzięki temu dać jej kilka orgazmów szybko po sobie, to naprawdę nie było tak źle 😉  

W moim odczuciu na pewno większy i grubszy ma łatwiej przez siłę tarcia jaką wytwarza. Mały na pewno musi się bardziej napracować.

Większy i grubszy też może byc dla kobiet mało satysfakcjonujący. Nie każda lubi jak się w nią pcha taki bydlę a później trzeba walczyć z obtarciami. XD chwilowa przyjemność a później się męcz kilka dni 

Średni rozmiar w zupełności wystarczy kobiecie+ trochę umiejętności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Większy i grubszy też może byc dla kobiet mało satysfakcjonujący. Nie każda lubi jak się w nią pcha taki bydlę a później trzeba walczyć z obtarciami. XD chwilowa przyjemność a później się męcz kilka dni 

Średni rozmiar w zupełności wystarczy kobiecie+ trochę umiejętności. 

Cieszę się 🙂 To jak? Jesteś wolna dziś o 21? 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marcin40 napisał:

Cieszę się 🙂 To jak? Jesteś wolna dziś o 21? 😉 😄 

A gdzie atmosfera, wino i te wszystkie piękne wyznania? 😃😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sylwia1991 napisał:

A gdzie atmosfera, wino i te wszystkie piękne wyznania? 😃😃

A jakie pijesz? 😉  😄 Świece już są 😄  Bąbelki i pianka w wannie też będą 😄  Widzisz...o wszystko zadbałem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Marcin40 napisał:

A jakie pijesz? 😉  😄 Świece już są 😄  Bąbelki i pianka w wannie też będą 😄  Widzisz...o wszystko zadbałem 😄 

ja Carmenere - na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×