Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AgsAgsAgs

Spodnie na bardzo szczupłego chlopca.

Polecane posty

Mam wielką prośbę. Mój synek nie ma jeszcze 3 lat ale jest wysoki jak na swój wiek ( nosi ubranka na 104) i bardzo, bardzo szczuplutki. Mam problem z dostaniem odpowiednich spodni dla niego. Oczywiście wciągam gumki lub je skracam gdzie tylko się da ale fajnie by było dostać coś co będzie na tą chudą pupkę pasować. Czasem nawet te spodnie które mają teoretycznie regulowany pas i tak są za szerokie. Ręce mi już opadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Mam wielką prośbę. Mój synek nie ma jeszcze 3 lat ale jest wysoki jak na swój wiek ( nosi ubranka na 104) i bardzo, bardzo szczuplutki. Mam problem z dostaniem odpowiednich spodni dla niego. Oczywiście wciągam gumki lub je skracam gdzie tylko się da ale fajnie by było dostać coś co będzie na tą chudą pupkę pasować. Czasem nawet te spodnie które mają teoretycznie regulowany pas i tak są za szerokie. Ręce mi już opadają. 

Miałam podobny problem ze starsza a teraz z młodsza córka. Nie są może bardzo wysokie ale mają bardzo bardzo długie nogi. Mniejsze rozmiary mają za krótkie nogawki a większe spadają z tyłka. U nas sytuację ratują trochę leginsy  ale też są za luźne w pasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, .Gość napisał:

 tam gdzie sznurek od dresiakow przewlecz gumke i po klopocie.

Robię tak cały czas, tylko on troszkę śmiesznie wygląda w takich szerokich spodenkach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, AgsAgsAgs napisał:

Robię tak cały czas, tylko on troszkę śmiesznie wygląda w takich szerokich spodenkach.:)

kupuj spodnie dla dziewczynki. sa wezsze, a spokojnie dostaniesz szare czy granatowe. 

Na allegro kiedys widzialam dresik bluze +spodnie za 30 zl,babka sama szyla.. 

Edytowano przez .Gość
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smyk (najlepiej w promocjach). Im często zarzucają, że ubrania są na szczupłe dzieci. Ja też tam kupuję i potwierdzam.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam 😏 mój miał 3 latka w maju i też już nosi 104 choć parę 98 jeszcze ma. Ja mu zawsze kupowałam spodnie firmy Ewa Klucze, bo chyba jako jedne z niewielu nie spadały mu 😁 poza tym jakość bardzo dobra. H&m w ogóle odpada bo za szerokie w pasie. Teraz w lato jak były upały to nosił krótkie spodenki w rozmiarze 92. Kupowałam mu mniejsze bo były węższe w pasie, z długimi trochę problem bo nogawka krótsza. W czerwcu mieliśmy chrzciny córki, kupiłam mu on line spodnie to poszły w odstawkę bo oczywiście szerokie i musiałam mu kupić jakieś ze ściągaczem. Dobrze, że córka jest jedzaca, bo bym się chyba wykończyła .... 

 

Ma też kilka spodni 5 10 15, są w miarę ok, spróbuj jeszcze Sinsay albo Pepco. Nie są drogie więc jak zniszczy to i nie szkoda. Mój chodzi do przedszkola, to cały czas pralka chodzi.

Edytowano przez Christmas_Pudding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Christmas_Pudding napisał:

Skąd ja to znam 😏 mój miał 3 latka w maju i też już nosi 104 choć parę 98 jeszcze ma. Ja mu zawsze kupowałam spodnie firmy Ewa Klucze, bo chyba jako jedne z niewielu nie spadały mu 😁 poza tym jakość bardzo dobra. H&m w ogóle odpada bo za szerokie w pasie. Teraz w lato jak były upały to nosił krótkie spodenki w rozmiarze 92. Kupowałam mu mniejsze bo były węższe w pasie, z długimi trochę problem bo nogawka krótsza. W czerwcu mieliśmy chrzciny córki, kupiłam mu on line spodnie to poszły w odstawkę bo oczywiście szerokie i musiałam mu kupić jakieś ze ściągaczem. Dobrze, że córka jest jedzaca, bo bym się chyba wykończyła .... 

 

Ma też kilka spodni 5 10 15, są w miarę ok, spróbuj jeszcze Sinsay albo Pepco. Nie są drogie więc jak zniszczy to i nie szkoda. Mój chodzi do przedszkola, to cały czas pralka chodzi.

Latem też zakładałam mu 92 a jedne nawet 86 i było.ok. akurat na jego chuda pupke. Teraz pojawił się problem bo wszystko za szerokie. Właśnie kupiłam mu spodenki z Sinsaya, by miał do przedszkola i już uszykowalam agrafkę i gumkę bo za szerokie. H&M nawet nie wspomnę, z 5 10 15 też za luźne z Endo to samo, Ewa Klucze znam i lubię, dziś przyszły spodenki z allegro producent CiuchCiuch i nie wierzę ale są waziutkie i idealnie dopasowane. Tylko, że to spodnie buggy i to cieniutkie, w sumie beż ściągacza.Jednak idealne.1😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, AgsAgsAgs napisał:

Latem też zakładałam mu 92 a jedne nawet 86 i było.ok. akurat na jego chuda pupke. Teraz pojawił się problem bo wszystko za szerokie. Właśnie kupiłam mu spodenki z Sinsaya, by miał do przedszkola i już uszykowalam agrafkę i gumkę bo za szerokie. H&M nawet nie wspomnę, z 5 10 15 też za luźne z Endo to samo, Ewa Klucze znam i lubię, dziś przyszły spodenki z allegro producent CiuchCiuch i nie wierzę ale są waziutkie i idealnie dopasowane. Tylko, że to spodnie buggy i to cieniutkie, w sumie beż ściągacza.Jednak idealne.1😀

O widzisz, to ja ciuchciuch nie miałam ale spróbuję 😁 a jeszcze mój miał takie legginsy Pinokio. Z cienkiej bawełny, na wiosnę, lato i były super, choć na przykład body z tej firmy mi nie podeszło jak był niemowlęciem bo były za szerokie rękawy. U córki jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j

Sinsay, Pepco, Smyk. Dobre są też z Lidla (mają sznurki i dobrze się zawiązują)

Dla dziewczynek są węższe faktycznie, można ubierać niektóre modele chłopcu. 

A jak wpadną w ręce fajne i za szerokie to zrobić z tyłu dziurkę, wywlec gumkę, przeciąć i związać (zwężyć). Najprostszy sposób gdy nie ma czasu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepco ma szerokie spodnie wg mnie. W smyku na dziewczecym sa zwykle spodnie bawelniane czarne i granatowe. Spokojnie mozesz chlopcu założyć, nikt sie nie zorientuje nawet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×