Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anszkapy

Czy wy trwały byście w takim ZWIĄZKU??

Polecane posty

Cześć, mam taki problem.. Jesteśm 6 lat w związku z moim PARTNEREM. Z poprzedniego MAŁŻEŃSTWA ma on 10 letnia córkę. Od samego paczatku związku wiedział że bardzo chce miec SWOJE dzieci, zawsze obiecywał, że on też chce ze mną stworzyć rodzinę. Rok temu zaszłam w ciąże jego celowym dzialaniem :)... Ale... Jego reakcja bardzo mnie zdziwiła, nie był zadowolony, wręcz przeciwnie przez kilka dni nie odzywał się i spał na kanapie!?!?!? Tak, naprawdę. Odebrał mi tym całkowicie radość z wiadomości o mojej ciąży. Potem już było ok ale i tak np. Przy próbie rozmowy na temat imienia dziecka nigdy nie podchodził do tego POWAŻNIE tylko wymyślał głupkowate imiona i się śmiał... Na szczęście dla niego (tak mi się wydaje) w 4 miesiącu trafiłam do szpitala z krwotokiem i poroniłam. Chciała bym żeby poszedł na banaia ponieważ jest +40 a ja niecałe 30 ale on jest anty - lekarze i z resztą uważa, że FACET MOŻE MIEĆ DZIECKO NAWET PO 60, więc to z pewnoscia że mną jest coś nie tak... Mam już mieszane uczucia, nie wiem czy on wgl chce mieść jeszcze dzieci tak naprawdę. Może powinnam znaleźć kogoś z czysta karta tak jak moja, kogos kto nie ma dzieci a bardzo by chciał założyć normalna szczęśliwa rodzinę. Nie chcę zebrać o dziecko, o miłość. Boli tym bardziej że on ma już swoje i być może ono mu "wystarcza". Ale kocham go, mimo że bardzo rozczarowuje mnie w tym temacie.. Co myślicie?  BOJĘ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o posiadaniu dziecka powinna byc wspólna. Jego zachowanie nie wskazuje, że tego by chciał. Musisz szczerze z nim porozmawiać, bo Ty chcesz mieć dzieci i dzielić z kimś tę radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Anszkapy napisał:

Może powinnam znaleźć kogoś z czysta karta tak jak moja, kogos kto nie ma dzieci a bardzo by chciał założyć normalna szczęśliwa rodzinę.

No widzisz, sama sobie odpowiedziałaś na najważniejsze pytanie!

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety od dawna potrafiły samotnie wychować dziecko . Miej to pod uwagą . Facet ucieka od tego ,czas spojrzeć krytycznie na jego działania ,to czasem przynosi dobry skutek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iskra* napisał:

1- Wiedział od początku że chcesz mieć dzieci.         2- Obiecywał że tak będzie
3- Czekanie aż obietnica się ziści trwało 6 lat
4- Gdy się to stało zachowywał się jak id.iota
5- Ty masz czystą kartę
Suma summarum powinien być szczęśliwy że z nim jeszcze jesteś.
Ja bym odeszła od egoisty z którym nie jestem przecież  niczym związana i mam drogę wolną.

Nie dziwi mnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci starszy facet który już nie chce mieć dzieci? To bardzo ważna kwestia. Szukaj młodszego i bez dzieci, który będzie najszczęśliwszym facetem na ziemi jak zajdziesz w ciążę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam myślę że twój partner raczej nie specjalnie chce mieć więcej dzieci? Zresztą z tego co piszesz takie są wnioski Poprostu jest mu wygodnie tak jak jest Moja rada konkretna rozmowa karty na stół i krótka piłka Pragniesz mieć swoje dziecko i to nic dziwnego większość kobiet czy par pragnie mieć potomstwo Mam nadzieję że znajdziesz wyjście z tej sytuacji i zrobisz tak byś była szczęśliwa Powodzenia 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idźcie na terapię i przy terapeucie porozmawiajcie o tym jak widzicie Wasz związek. Nie obudź się z ręka w nocniku za 5 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×