Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, justysiek napisał:

Oni po prostu sugerują, że najwyższy czas się spotkać na żywo, bo obciążamy internety 😄

Jest to wielce prawdopodobne 🤣🙈😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Ja tez właśnie na zdrowy rozum tak to zrozumiałam no bo po co te anty skoro jest miesiąc przerwy ? Ale opisałam cała sytuacje Pani która mnie rejestrowała i mówiła ze wszystko przekaże mojej doktor prowadzącej i zapewniła ze odpisze mi na e-mail w dniu wczorajszym niestety nic zero odpowiedzi tylko przesunięta wizyta na dwa dni wcześniej. Szkoda mi tez badań bo większość jest ważna 3 miesiące i zaraz będę musiała je powtarzać . Jak lekarz przepisywał mi anty to powiedział ze mam się zarejestrować przy końcu i nie jest istotne którego dnia cyklu się zjawie na wizycie. Czy jest tu jakaś kobietka która miała również „przerwę” między tabletkami anty a zastrzykami ?

Martyna..  źle to wygląda, że olewają. Może kazał zarejestrowac sie przy końcu brania anty? Zastanów się czy Ty go źle zrozumiałaś czy to oni jako klinika zawalają sprawę? Jak takie rzeczy wychodzą na początku to co będzie później? No chyba że w tym stresie coś pomieszałaś,  albo taki był zamiar lekarza. A nie dostałaś rozpiski na piśmie? Bo wiadomo na początku jest dużo stresu, wszystko nowe to ciężko zapamiętać co i jak 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Ja tez właśnie na zdrowy rozum tak to zrozumiałam no bo po co te anty skoro jest miesiąc przerwy ? Ale opisałam cała sytuacje Pani która mnie rejestrowała i mówiła ze wszystko przekaże mojej doktor prowadzącej i zapewniła ze odpisze mi na e-mail w dniu wczorajszym niestety nic zero odpowiedzi tylko przesunięta wizyta na dwa dni wcześniej. Szkoda mi tez badań bo większość jest ważna 3 miesiące i zaraz będę musiała je powtarzać . Jak lekarz przepisywał mi anty to powiedział ze mam się zarejestrować przy końcu i nie jest istotne którego dnia cyklu się zjawie na wizycie. Czy jest tu jakaś kobietka która miała również „przerwę” między tabletkami anty a zastrzykami ?

W protokole długim z symulacja ruszasz zaraz po skończeniu antykoncepcji. Moim zdaniem powinnaś umówić się na cito do lekarza w klinice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na 100% tak lekarz mi powiedział ze nie jest to istotne w którym dniu cyklu się zjawie bo na poprzedniej wizycie musiałam być między 25 a 28 dc i pilnie prosiłam o przyjęcie przez jakiegokolwiek lekarza. Podlamalyscie mnie szczerze mówiąc 😓😓😓 ja dzwoniłam do kliniki i tłumaczyłam cala sytuacje wiec ja tu już nic złe zrozumieć nie mogłam ale masz racje właśnie martwię się co będzie później skoro teraz jest takie olewanie mnie.. nie dostałam rozpiski tylko wykaz badań do zrobienia a na następnej tylko tabletki antykoncepcyjne 🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Waszymi radami próbowałam jeszcze raz dzwonić . mojej Pani doktor nie było w tamtym tygodniu w dniu dzisiejszym była i nie będzie jej znowu do końca tygodnia powiedziałam ze mnie olewaja i tyle niestety Pani z rejestracji powiedziała tylko ze wizytę mam umówiona na 16.11 i tyle.... 😳

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam antykoncepcję 2 cykle i odrazu przeszłam do stymulacji. Myślę, że warto skontaktować się z kliniką ( najlepiej osobiście ) i wyjaśnić sytuację. 

Pozatym jeśli nie ma Twojego lekarza to powinien przyjąć Cię inny. 

Co to za klinika ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Za Waszymi radami próbowałam jeszcze raz dzwonić . mojej Pani doktor nie było w tamtym tygodniu w dniu dzisiejszym była i nie będzie jej znowu do końca tygodnia powiedziałam ze mnie olewaja i tyle niestety Pani z rejestracji powiedziała tylko ze wizytę mam umówiona na 16.11 i tyle.... 😳

Martyna kiedy masz mieć okres? Nie ma możliwości, żeby przyjął Cię inny lekarz?

Inaczej będziesz musiała wszystko zaczynać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Za Waszymi radami próbowałam jeszcze raz dzwonić . mojej Pani doktor nie było w tamtym tygodniu w dniu dzisiejszym była i nie będzie jej znowu do końca tygodnia powiedziałam ze mnie olewaja i tyle niestety Pani z rejestracji powiedziała tylko ze wizytę mam umówiona na 16.11 i tyle.... 😳

Matko... ale jesteś w trakcie leczenia więc to oni powinni się dostosować. Jak ja miałam jakiś problem to dzwoniłam do kliniki mówiłam o co chodzi i ktoś pytał mojego lekarza a jak go nie było to innego który akurat był i otrzymywałam odpowiedź! Szczególnie że masz sprawę na już a nie na za 2 tyg. Poza tym czasami jest tak że coś się przesunie i trzeba umówić wizytę z dnia na dzień! Np. Trzeba sie stawić 2dc to dzwoni się 1dc że jest okres I potrzebna wizyta jutro... ech... szkoda gadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jest to klinika w invimedzie we Wrocławiu a okres mam już od trzech dni w sumie dzis jest trZeci i ostatni z tego co wyglada bo krwawienie ustalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Dziewczyny jest to klinika w invimedzie we Wrocławiu a okres mam już od trzech dni w sumie dzis jest trZeci i ostatni z tego co wyglada bo krwawienie ustalo

Hmmm... to chyba już powinnaś zaczac stymulację... wygląda na to że dopiero w następnym cyklu wyjdzie stymulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie od nowa bo będę musiała od nowa robić większość wyników badań ciekawe kto za to zapłaci bo myśle ze oni nie będą chętni jestem zażenowana sytuacja w jakiej się znalazłam rozmawiając przed chwila z kimś z kliniki mało się nie zaplułam mówiąc tej babie ze są nie poważni ze czuje się olana ze zostawia się kupę kasę u nich a nawet głupiej odpowiedzi na e-mail nie dostałam. Czy jest możliwe ze zacznę przyjmowanie zastrzyków bez ponownego brania anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Dziewczyny jest to klinika w invimedzie we Wrocławiu a okres mam już od trzech dni w sumie dzis jest trZeci i ostatni z tego co wyglada bo krwawienie ustalo

Ja też invimed Wro. Nigdy nie mialam tam takich problemów. Jaki lekarz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Mam nadzieje ze nie od nowa bo będę musiała od nowa robić większość wyników badań ciekawe kto za to zapłaci bo myśle ze oni nie będą chętni jestem zażenowana sytuacja w jakiej się znalazłam rozmawiając przed chwila z kimś z kliniki mało się nie zaplułam mówiąc tej babie ze są nie poważni ze czuje się olana ze zostawia się kupę kasę u nich a nawet głupiej odpowiedzi na e-mail nie dostałam. Czy jest możliwe ze zacznę przyjmowanie zastrzyków bez ponownego brania anty?

Zależy jaki protokół czy krotki czy długi. Jak krotki to zaczynasz w 2dc stymulacje a długi to najpierw anty a później stymulacja. Może dziewczyny mają jakieś doświadczenie z ta klinika i coś Ci podpowiedzą? Może trzeba zmienić klinike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A badania są ważne 6 mcy, przynajmniej ja tak mialam. Więc skoro ta sama klinika to twoje też 6 mcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Dr. Omiecina 

 

4 minuty temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Ale większość badań z tego co patrzyłam maja ważność 3 miesiące 

Ja jestem u dr MT. Jestem zadowolona. Słyszałam o niej różne opinie, niekoniecznie pozytywne. Poradzę Ci od serca. Zanim jeszcze zaczęłaś zmień lekarza. Mój mi mówił że badania ważne są 6mcy.

Edytowano przez LuLa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, LuLa napisał:

 

Ja jestem u dr MT. Jestem zadowolona. Słyszałam o niej różne opinie, niekoniecznie pozytywne. Poradzę Ci od serca. Zanim jeszcze zaczęłaś zmień lekarza. Mój mi mówił że badania ważne są 6mcy.

Niektóre 6 miesiecy a niektore 3 miesiące 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marynka zadzwoń do kliniki, powiedz że jesteś rozczarowana postawą i chcesz zmienić lekarza. Ta pani doktor z tego co słyszałam jest trudna. Ostatnio transfer robił mi dr Ż też bardzo spoko. I opinie również ma dobre. Zobacz do kogo będzie szybszy termin i się przepisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W invictcie np badania infekcyjne ważne są 3msce, nie wiem czy to nie jest czasem określone ustawowo? Czy to zależy od kliniki? Usg piersi i cytologia pół roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Lula w ogóle nie pomyślałam o tym aby zmienić lekarza a to chyba jedno sensowne wyjście kiedy owa Pani doktor przyjmuje dwa dni w tygodniu i do tego olewa pacjentkę, moim zdaniem odpisanie na e-mail kiedy jesteś w pracy należy również do jej obowiązków . Ja jedyne co o niej słyszałam to to ze jest tam nowa zero opini jak szukałam 😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Widzisz Lula w ogóle nie pomyślałam o tym aby zmienić lekarza a to chyba jedno sensowne wyjście kiedy owa Pani doktor przyjmuje dwa dni w tygodniu i do tego olewa pacjentkę, moim zdaniem odpisanie na e-mail kiedy jesteś w pracy należy również do jej obowiązków . Ja jedyne co o niej słyszałam to to ze jest tam nowa zero opini jak szukałam 😟

Powiem Ci, że ciężko robić transfer u lekarza, który jest dwa razy w tygodniu. Jeśli będziesz miała obserwacje cyklu to będziesz musiała pojawić się w konkretnym dniu cyklu na kontroli, ciężko tak się wstrzelić w grafik lekarza, który przyjmuję 2 razy w tygodniu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Martnka sama do tego doszłaś, tamci są minimum 4 razy czasem 5 chyba co drugi tydz. 

Ps. Może ja nie mialam robionych takich badań co są ważne 3 mce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i nigdy nie mialam tam problemu z przyjęciem mnie danego dnia. Jeśli dostawałam okres a dr kazał być 10dc i nie było mniejsc to i tak mnie przyjmował. Recepcja dawala mu znać a on odpowiadał o której mam być. Tak samo miałam z monitoringiem owu przed transferem, przyjmował mnie nawet z dnia na dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Widzisz Lula w ogóle nie pomyślałam o tym aby zmienić lekarza a to chyba jedno sensowne wyjście kiedy owa Pani doktor przyjmuje dwa dni w tygodniu i do tego olewa pacjentkę, moim zdaniem odpisanie na e-mail kiedy jesteś w pracy należy również do jej obowiązków . Ja jedyne co o niej słyszałam to to ze jest tam nowa zero opini jak szukałam 😟

Powiem Ci szczerze, jeśli tak wygląda początek współpracy z lekarzem, to lepiej go zmienić teraz na samym początku. Jak zaczniesz stymulację to będziesz musiała przychodzić w określone dni, podobnie z transferem. Nieraz leczenie in vitro jest trudne są niepowodzenia, albo trzeba szybko zareagować, coś zmienić w lekach. Jeśli lekarka nie odpisuje na maile i zostałaś z niczym to szkoda Twoich nerwów, szczególnie, że samo już leczenie jest stresujące. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LuLa napisał:

Marynka zadzwoń do kliniki, powiedz że jesteś rozczarowana postawą i chcesz zmienić lekarza. Ta pani doktor z tego co słyszałam jest trudna. Ostatnio transfer robił mi dr Ż też bardzo spoko. I opinie również ma dobre. Zobacz do kogo będzie szybszy termin i się przepisz. 

Dokladnie, ja tez nie slyszalam pochlubnych opinii na ten tej pani. Tez chodzilam do tej kliniki. Ja z kolei do dr Lachowskiego i tez zlego slowa o nim nie moge powiedziec. W kazdej chwili moglam do niego dzwonic czy pisac smsy. Odpisywal mi nawet, jak byl na urlopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Izuu07 napisał:

Ja wybrałam tabletki do końca i przerwę miałam kilka dni (chyba 3 czy 5) gdzie powinno zacząć się krwawienie i od tego tam 3 czy 5 dnia zaczynalam zastrzyki, akurat ja miałam ich 16dni.

Czy jak umawialas się na wizytę na 16go, to mowilas w jakim dniu cyklu jesteś i kiedy kończą Ci się tabletki anty? 

Nie mam pojęcia czy praktykowana jest przerwa pomiędzy tabletkami a rozpoczęciem stymulacji. 

Zadzwoń do kliniki i będziesz pewna. Pamiętaj, ladujemy w to tyle kasy i energii, klinika jest dla Ciebie a nie Ty dla kliniki. Każda wątpliwość powinien rozwiać lekarz lub ktoś z personelu. 

Izunia a jak tam Twoje lozysko? Podnioslo sie?

Ja od wczoraj leze w szpitalu, bo zaczelam plamic, ale tu z kolei lekarz twierdzi (info z dzisiejszego usg) ze to lozysko migruje, stad te plamienia 🤷‍♀️ i ze na 99% podniesie sie jeszcze i mam nie panikowac. Biore cyclonaminę, luteinę i nospę i co 6 h mierzą tętno dziecka. Z kolei inny lekarz, który wczoraj robil mi badanie, powiedział ze lozysko lezy nieciekawie i zalecil mi Klinikę we Wro na ul. Borowskiej, ktora specjalizuje sie w takich przypadkach. Mam taki metlik w glowie, ze postanowilam umowic sie z calym kierownikiem tego oddzialu prywatnie na konsultacje. Zobaczymy, co on powie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Dziewczyny jest to klinika w invimedzie we Wrocławiu a okres mam już od trzech dni w sumie dzis jest trZeci i ostatni z tego co wyglada bo krwawienie ustalo

Dziwne że tak Cię potraktowali. Ja również tam się leczyłam i miałam podobną sytuację  że musiałam przyspieszyć termin wizyty i moja koordynatorka pomogła mi w tym. Przerwę pomiędzy tabletkami, a wizytą i zastrzykami miałam 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

Ogromne gratulacje🥳🥳 ❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gulia13 napisał:

Izunia a jak tam Twoje lozysko? Podnioslo sie?

Ja od wczoraj leze w szpitalu, bo zaczelam plamic, ale tu z kolei lekarz twierdzi (info z dzisiejszego usg) ze to lozysko migruje, stad te plamienia 🤷‍♀️ i ze na 99% podniesie sie jeszcze i mam nie panikowac. Biore cyclonaminę, luteinę i nospę i co 6 h mierzą tętno dziecka. Z kolei inny lekarz, który wczoraj robil mi badanie, powiedział ze lozysko lezy nieciekawie i zalecil mi Klinikę we Wro na ul. Borowskiej, ktora specjalizuje sie w takich przypadkach. Mam taki metlik w glowie, ze postanowilam umowic sie z calym kierownikiem tego oddzialu prywatnie na konsultacje. Zobaczymy, co on powie. 

Dziękuję, że pytasz 🙂

U mnie się podnosi. Powoli, ale jednak idzie ku górze więc raczej będzie oki🙂

Masz rację, skonsultuj to... Trzymam za Was kciuki 💪💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×