Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny,  melduje się i ja! 🙂

Martuska, trzymam kciuki za jutro! Daj koniecznie znać czy Ci Malenstwo pomachało  🙂

MamoAniola... niebawem 13... aaaaa! Zwariuje! Będzie piekna beta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, AsiaWin napisał:

Dziewczyny,  melduje się i ja! 🙂

Martuska, trzymam kciuki za jutro! Daj koniecznie znać czy Ci Malenstwo pomachało  🙂

MamoAniola... niebawem 13... aaaaa! Zwariuje! Będzie piekna beta!!!!

Dam znać na pewno 🥰 

Teraz trzymamy kciuki za Mamę Anioła i jej mega betę 😘☺️🙃😊😚🙂☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele ja mam już sraczke, a co dopiero jutro. MamoAniola jesteś teraz w myślach nas wszystkich 💗

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha dziękuję za sraczke i pozytywna energie 🤗🤗🤣

Dzisiaj chyba postanowiono przetestować przede wszystkim moja cierpliwość. W sobotę miałam wynik o 11:50. Teraz nadal czekam 😱

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, justysiek napisał:

Trzymamy! Ja też się melduję 🙂

U mnie 20 dzień cyklu, w piątek była punkcja a ja się czuję jak na okres. Gdzieś mi kiedyś mignęła czyjaś wypowiedź, że po punkcji @ przychodzi bardzo szybko, ktoś potwierdza?

U mnie cykl z punkcją trwał 17 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, MamaAniola napisał:

Hahahaha dziękuję za sraczke i pozytywna energie 🤗🤗🤣

Dzisiaj chyba postanowiono przetestować przede wszystkim moja cierpliwość. W sobotę miałam wynik o 11:50. Teraz nadal czekam 😱

Ale emocje ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kaja356 napisał:

U mnie cykl z punkcją trwał 17 dni

U mnie dokładnie dwa tygodnie😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, MamaAniola napisał:

Hahahaha dziękuję za sraczke i pozytywna energie 🤗🤗🤣

Dzisiaj chyba postanowiono przetestować przede wszystkim moja cierpliwość. W sobotę miałam wynik o 11:50. Teraz nadal czekam 😱

MamoAniola z całych sił trzymam za Ciebie kciuki ✊🍀

I za wszystkie Was dziewczyny 🤗 Cały czas mam Was w sercu i mocno kibicuje ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iskrzynka napisał:

MamoAniola z całych sił trzymam za Ciebie kciuki ✊🍀

I za wszystkie Was dziewczyny 🤗 Cały czas mam Was w sercu i mocno kibicuje ❤️

Iskrzynko, jesteś  🙂 jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jennn napisał:

 

Czy pamiętasz co mi wczoraj odpisałaś na temat gruczolakowlokniaka w piersi I invitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Iskrzynka napisał:

MamoAniola z całych sił trzymam za Ciebie kciuki ✊🍀

I za wszystkie Was dziewczyny 🤗 Cały czas mam Was w sercu i mocno kibicuje ❤️

Iskrzynko jak miło Cię tu widzieć😍, myślałam że już tu nie zaglądasz. Jak się czuje Twoja córka i Ty? 

Wiele razy myślałam co słychać u Was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jennn napisał:

Iskrzynko jak miło Cię tu widzieć😍, myślałam że już tu nie zaglądasz. Jak się czuje Twoja córka i Ty? 

Wiele razy myślałam co słychać u Was. 

Też jestem ciekawa ❤ mam nadzieję, że córcia czuje się już dobrze ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AsiaWin napisał:

Czy pamiętasz co mi wczoraj odpisałaś na temat gruczolakowlokniaka w piersi I invitro?

Tak, sama mam gruczolaki i torbiele w obu piersiach. Jeden z nich był nawet dwa razy badany przez biopsje. Mnie lekarz przed in vitro kazał zrobić badań USG. Wiem, że mpwi tak wszystkim pacjentkom. Najważniejsze to regularnie badać zmiany najlepiej co 6m. Ja miałam kolejne USG po 4m od stymulacji i doszła mi nowa torbiel. Reszta zmian jest taka jaka była. Jeśli jakaś zmiana jest podejrzana to lepiej wcześniej zrobić biopsję przed stymulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny nie wiem czy dobrze trafiłam ale myśle ze tak 😆 nie mogłam od jakiegoś czasu zalogować się na wątek gdzie rozmawiałyśmy ale z tego co rozumiem są blokowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jennn napisał:

Tak, sama mam gruczolaki i torbiele w obu piersiach. Jeden z nich był nawet dwa razy badany przez biopsje. Mnie lekarz przed in vitro kazał zrobić badań USG. Wiem, że mpwi tak wszystkim pacjentkom. Najważniejsze to regularnie badać zmiany najlepiej co 6m. Ja miałam kolejne USG po 4m od stymulacji i doszła mi nowa torbiel. Reszta zmian jest taka jaka była. Jeśli jakaś zmiana jest podejrzana to lepiej wcześniej zrobić biopsję przed stymulacją.

Dziękuję za odpowiedź.  Miałam biopsje I wyszło że to zmiana łagodna.  Zastanawia mnie tylko czy nie ma przeciwskazań do stymulacji czy cykli sztucznych.  Wiem że trzeba badać co 6 miesięcy. Ja właśnie odłożyłam procedurę aby zbadać tą zmianę  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, MamaAniola napisał:

Hahahaha dziękuję za sraczke i pozytywna energie 🤗🤗🤣

Dzisiaj chyba postanowiono przetestować przede wszystkim moja cierpliwość. W sobotę miałam wynik o 11:50. Teraz nadal czekam 😱

Czekamy na wyniki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie bo mnie nurtuje, jestem już po wszystkich wynikach i badaniach miesiąc temu lekarz przepisał mi tabletki anty które skończyłam już brać i umówiłam się na wizytę która mam 16 listopad dopiero. Zaczął mi się okres dwa dni temu, czy to normalne ze teraz nic przez miesiąc praktycznie nie będę brała żadnych leków ? Myślałam ze od razu po anty powinny być zastrzyki ale chyba się myliłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AsiaWin napisał:

Dziękuję za odpowiedź.  Miałam biopsje I wyszło że to zmiana łagodna.  Zastanawia mnie tylko czy nie ma przeciwskazań do stymulacji czy cykli sztucznych.  Wiem że trzeba badać co 6 miesięcy. Ja właśnie odłożyłam procedurę aby zbadać tą zmianę  🙂

Asiu to bardzo dobre wieści! 🙂 myślę, że o tym powinien zadecydować lekarz. Już masz umówioną wizytę w klinice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastrzyki do stymulacji zaczyna się od 2dc, przynajmniej ja tak mialam. Czyli 2 dnia okresu. 

Edytowano przez LuLa
Odp do Martynaaaaa94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałam o tym niestety mało informacji w klinice, chodzi mi o to ze będzie miesiąc przerwy po tabletkach anty bo przecież okres mi się już zaczął zastrzyki nie przepisane a wizyta dopiero za dwa tygodnie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Tak czytałam o tym niestety mało informacji w klinice, chodzi mi o to ze będzie miesiąc przerwy po tabletkach anty bo przecież okres mi się już zaczął zastrzyki nie przepisane a wizyta dopiero za dwa tygodnie 😞

A jaki będziesz miała protokół? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Tak czytałam o tym niestety mało informacji w klinice, chodzi mi o to ze będzie miesiąc przerwy po tabletkach anty bo przecież okres mi się już zaczął zastrzyki nie przepisane a wizyta dopiero za dwa tygodnie 😞

Pewnie zaczniesz stymulacje od nastepnego okresu. Jeden cykl będzie bez tabletek. To nic takiego. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, AsiaWin napisał:

Dziękuję za odpowiedź.  Miałam biopsje I wyszło że to zmiana łagodna.  Zastanawia mnie tylko czy nie ma przeciwskazań do stymulacji czy cykli sztucznych.  Wiem że trzeba badać co 6 miesięcy. Ja właśnie odłożyłam procedurę aby zbadać tą zmianę  🙂

Bardzo wiele kobiet ma gruczolakowlówkniaki i inne cuda w piersiach. Badania USG nawet nie są w liście obowiązkowych do wykonania przed in vitro. Niektórzy lekarze zlecają to sami od siebie. Myślę, że Twoja zmiana w piersi nie będzie żadną przeszkodą. Warto na wszelki wypadek zapytać jednak lekarza.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduję się i ja! 🙂 Ciekawe czemu nam te wątki kasują 🤔

Mamo Anioła już czas na info bo całe forum kciuki rozbolą od trzymania 🤞🙈

Martuska super że wreszcie udało się uregulować wszystko 🙂 2 trymestr to najlepszy okres więc korzystaj z tego czasu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

  • Like 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

Moje gratulacje, piękny wynik🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz prawidłowe przyrosty i to serduszko.... Którego ostatnio nie uslyszalam 🙁 ale odganiam zle myśli! 

Może ja mam tak, że co druga moja ciąża kończy się happy endem? Albo że te ostatnie zarodki mnie zaskakują? W końcu córka była ostatnia najsłabsza blastka z pierwszej procedury, a teraz transferowany ostatni mój chłopiec. Niech to się wszystko dalej potoczy. Trzymaj się mojej interpretacji i chwytam myśl, że teraz będzie dobrze! 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Iskrzynka napisał:

MamoAniola z całych sił trzymam za Ciebie kciuki ✊🍀

I za wszystkie Was dziewczyny 🤗 Cały czas mam Was w sercu i mocno kibicuje ❤️

Iskrzynka!!! Myślę często o Tobie, co u Ciebie??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczera to nawet nie wiem czym się różnią .. wyglądała sytuacja u mnie tak ze byłam na pierwszej wizycie jakieś dwa miesiące temu, tam dostałam wykaz wszystkich badań które wraz z partnerem musimy zrobić . Po wykonaniu badań w ubiegłym miesiącu byłam na wizycie gdzie przepisano mi leki anty które skończyłam brać i z tego co zrozumiałam 16.11 na wizycie będę badana oraz zostaną przepisane mi zastrzyki (12zastrzykow w brzuch) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×