Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

21 minut temu, LuLa napisał:

 

Teraz czekam na Ciebie, dołącz do mnie jutro z piękna beta 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martuska napisał:

Mamo Anioła otwieramy już szampana ? 🥳

Tylko bezalkoholowego! 🤰🥰🥳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

Gratulacje 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

Mówiłam że to dzidziuś podnosi  poprzedni wynik HCG !!!! Wiedziałam !!! 

Gratuluję !!! 

Edytowano przez d.o.r.k.a.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

Wspaniałe 🥳🥳🥳 cieszymy się razem z Tobą ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MamaAniola napisał:

Tylko bezalkoholowego! 🤰🥰🥳

Oczywiście! 🥳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MamoAniola bardzo się cieszę z Twojego wyniku, super!!!! 🙂

Dziewczyny moje kochane 🤗❤️, jestem teraz w pracy, więc napiszę do Was wieczorem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, d.o.r.k.a. napisał:

Mówiłam że to dzidziuś podnosi  poprzedni wynik HCG !!!! Wiedziałam !!! 

Gratuluję !!! 

W punkt to oszacowałas, dodałaś mi wówczas wiary 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

Superrrrrrrr, teraz już będzie tylko dobrze, inaczej nawet nie myśl! 💕

Jestem zesrana w gacie, tak bardzo boję się jutra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że jesteście 🤗

I tak jeszcze wspieracie i przezywacie wszystko ze mną.. . Nie wiem czym zasłużyłam na takich ludzi wokół siebie. Jeszcze raz dziękuję! ♥️

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, LuLa napisał:

Superrrrrrrr, teraz już będzie tylko dobrze, inaczej nawet nie myśl! 💕

Jestem zesrana w gacie, tak bardzo boję się jutra. 

Nie dziwie się wcale i rozumiem całkowicie. Zajmij sobie czas na 100 proc. Na pewno transfer miałaś przeprowadzony podobnie do poprzedniego, a to daje ogromną nadzieję. Jestem z Tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MamaAniola napisał:

Teraz czekam na Ciebie, dołącz do mnie jutro z piękna beta 

 

Przed chwilą, MamaAniola napisał:

Nie dziwie się wcale i rozumiem całkowicie. Zajmij sobie czas na 100 proc. Na pewno transfer miałaś przeprowadzony podobnie do poprzedniego, a to daje ogromną nadzieję. Jestem z Tobą. 

Dziękuję ci. Byłoby cudownie. Badałas progesteron. Teraz ważny żeby ciążę utrzymać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Tak czytałam o tym niestety mało informacji w klinice, chodzi mi o to ze będzie miesiąc przerwy po tabletkach anty bo przecież okres mi się już zaczął zastrzyki nie przepisane a wizyta dopiero za dwa tygodnie 😞

Ja wybrałam tabletki do końca i przerwę miałam kilka dni (chyba 3 czy 5) gdzie powinno zacząć się krwawienie i od tego tam 3 czy 5 dnia zaczynalam zastrzyki, akurat ja miałam ich 16dni.

Czy jak umawialas się na wizytę na 16go, to mowilas w jakim dniu cyklu jesteś i kiedy kończą Ci się tabletki anty? 

Nie mam pojęcia czy praktykowana jest przerwa pomiędzy tabletkami a rozpoczęciem stymulacji. 

Zadzwoń do kliniki i będziesz pewna. Pamiętaj, ladujemy w to tyle kasy i energii, klinika jest dla Ciebie a nie Ty dla kliniki. Każda wątpliwość powinien rozwiać lekarz lub ktoś z personelu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

Moje gratulacje, super, udało się 👊👊👍🤗👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam tabletki od 2 dc bez przerwy i przy ostatniej tabletce zaczęłam krwawić już. Tak dzwoniłam do klinki, pisałam meila do mojej doktorki w czwartek ale niestety pod tym względem jestem mega zawiedziona klinika bo myślałam, ze skoro zostawiamy tam tyle kasy to nie będzie chociażby problemu z kontaktem z lekarzem. Informowałam Panią która prosiłam o szybszy termin o końcu tabletek. Odpowiedzi na mojego meila do dnia dzisiejszego nie mam ale dostałam info o wizycie dwa dni szybciej niż pierwotnie mnie zapisano. 😞 trochę to dla mnie dziwne bo nawet u poprzedniego lekarza do którego chodziłam zawsze mogłam mieć kontakt, odpisywał na moje meile nawet o północy naprawdę mega zawiedziona jestem tym bardziej ze jestem zielona w temacie i oczekiwałam większego zaangażowania ze strony kliniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

🥳🥳🥳🥳🥳 Super! 😀 😀 😀 Teraz czekamy na 💖!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

Mówiłyśmy że przełamiesz złą passę????? I tak będzie 🤩🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim wątku pytałam o KOENZYM Q10 

Możecie coś polecić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Iskrzynka napisał:

MamoAniola bardzo się cieszę z Twojego wyniku, super!!!! 🙂

Dziewczyny moje kochane 🤗❤️, jestem teraz w pracy, więc napiszę do Was wieczorem.

Dziękuję kochana, czekam na wiesci wieczorem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, LuLa napisał:

 

Dziękuję ci. Byłoby cudownie. Badałas progesteron. Teraz ważny żeby ciążę utrzymać. 

Teraz nie badałam, sprawdzam w pt. Żadnego plamienia narazie nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

o Matko ale cudownie! Gratulacje!! Trzymamy kciuki za serduszko i za przyrosty i za wszystko. Pięknie przełamana passa niepowodzeń :classic_love:

Ja dla odmiany jestem załamana 😞 Mój małżonek ma Covid, na szczęście dość łagodnie go przechodzi. Ja póki co nie mam żadnych objawów, ale nałożono na mnie kwarantannę do 25 listopada 😞 Jeśli dostanę przyspieszoną @ to nie dam rady iść na monitoringi cyklu i cały cykl pójdzie do kosza. W sumie to jeszcze nie wiadomo ile blastek się uda wyhodować, jutro lub w czwartek powinnam mieć informację na ten temat, ale jednak po cichu licze na to, że będzie przynajmniej jedna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Jak mam być szczera to nawet nie wiem czym się różnią .. wyglądała sytuacja u mnie tak ze byłam na pierwszej wizycie jakieś dwa miesiące temu, tam dostałam wykaz wszystkich badań które wraz z partnerem musimy zrobić . Po wykonaniu badań w ubiegłym miesiącu byłam na wizycie gdzie przepisano mi leki anty które skończyłam brać i z tego co zrozumiałam 16.11 na wizycie będę badana oraz zostaną przepisane mi zastrzyki (12zastrzykow w brzuch) 

Hej, ja już w pod koniec brania anty dostawalam zastrzyki.  To był dlugi protokół.  Szczerze to nie wiem po co miałabyś brac anty i później cykl przerwy i następnie stymulacja. Dobrze zrozumiałaś lekarza? Może zadzwon do kliniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, kaja356 napisał:

Na poprzednim wątku pytałam o KOENZYM Q10 

Możecie coś polecić???

To ja pisałam o tym 🙂 mi lekarz polecił mitchopharmy ale jest bardzo drogi. Osobiście teraz brałam Swanson.  Ważne żeby był ubiquinol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Martynaaaaaa1994 napisał:

Ja brałam tabletki od 2 dc bez przerwy i przy ostatniej tabletce zaczęłam krwawić już. Tak dzwoniłam do klinki, pisałam meila do mojej doktorki w czwartek ale niestety pod tym względem jestem mega zawiedziona klinika bo myślałam, ze skoro zostawiamy tam tyle kasy to nie będzie chociażby problemu z kontaktem z lekarzem. Informowałam Panią która prosiłam o szybszy termin o końcu tabletek. Odpowiedzi na mojego meila do dnia dzisiejszego nie mam ale dostałam info o wizycie dwa dni szybciej niż pierwotnie mnie zapisano. 😞 trochę to dla mnie dziwne bo nawet u poprzedniego lekarza do którego chodziłam zawsze mogłam mieć kontakt, odpisywał na moje meile nawet o północy naprawdę mega zawiedziona jestem tym bardziej ze jestem zielona w temacie i oczekiwałam większego zaangażowania ze strony kliniki. 

Co do kontaktu z lekarzem to zależy od kliniki. W mojej z lekarzem nie miałam, ale była koordynatorka, która zawsze miała dla nas czas... 

Pozostaje Ci tylko cierpliwie czekać do wizyty....

Niestety invitro to ciągłe czekanie..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, AsiaWin napisał:

Hej, ja już w pod koniec brania anty dostawalam zastrzyki.  To był dlugi protokół.  Szczerze to nie wiem po co miałabyś brac anty i później cykl przerwy i następnie stymulacja. Dobrze zrozumiałaś lekarza? Może zadzwon do kliniki...

Ja tez właśnie na zdrowy rozum tak to zrozumiałam no bo po co te anty skoro jest miesiąc przerwy ? Ale opisałam cała sytuacje Pani która mnie rejestrowała i mówiła ze wszystko przekaże mojej doktor prowadzącej i zapewniła ze odpisze mi na e-mail w dniu wczorajszym niestety nic zero odpowiedzi tylko przesunięta wizyta na dwa dni wcześniej. Szkoda mi tez badań bo większość jest ważna 3 miesiące i zaraz będę musiała je powtarzać . Jak lekarz przepisywał mi anty to powiedział ze mam się zarejestrować przy końcu i nie jest istotne którego dnia cyklu się zjawie na wizycie. Czy jest tu jakaś kobietka która miała również „przerwę” między tabletkami anty a zastrzykami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, justysiek napisał:

o Matko ale cudownie! Gratulacje!! Trzymamy kciuki za serduszko i za przyrosty i za wszystko. Pięknie przełamana passa niepowodzeń :classic_love:

Ja dla odmiany jestem załamana 😞 Mój małżonek ma Covid, na szczęście dość łagodnie go przechodzi. Ja póki co nie mam żadnych objawów, ale nałożono na mnie kwarantannę do 25 listopada 😞 Jeśli dostanę przyspieszoną @ to nie dam rady iść na monitoringi cyklu i cały cykl pójdzie do kosza. W sumie to jeszcze nie wiadomo ile blastek się uda wyhodować, jutro lub w czwartek powinnam mieć informację na ten temat, ale jednak po cichu licze na to, że będzie przynajmniej jedna. 

Bardzo Ci dziękuję. Teraz wszystkim dziewczynom czekającym na betę, życzę tłustych wyników. Niech ta dobra passa teraz trwa i trwa. I niech nam brzuchy pięknie rosną przez 9 miesięcy. 

Sama czekam na info ile masz zarodeczkow. Dawaj znać koniecznie. 

Powiedz mi czy przechorowalas wcześniej covid albo czy jesteś zaszczepiona? Bo jeśli zachorujesz moze mieć to wpływ na termin transferu. Ja złapałam covida przez początkiem drugiej procedury i kazano mi odczekać 3 msce od momentu wyzdrowienia. Z czego ja zaczynałam procedurę, a nie czekałam na transfer. Wiem też, że co Klinika to inne zasady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, MamaAniola napisał:

Bardzo Ci dziękuję. Teraz wszystkim dziewczynom czekającym na betę, życzę tłustych wyników. Niech ta dobra passa teraz trwa i trwa. I niech nam brzuchy pięknie rosną przez 9 miesięcy. 

Sama czekam na info ile masz zarodeczkow. Dawaj znać koniecznie. 

Powiedz mi czy przechorowalas wcześniej covid albo czy jesteś zaszczepiona? Bo jeśli zachorujesz moze mieć to wpływ na termin transferu. Ja złapałam covida przez początkiem drugiej procedury i kazano mi odczekać 3 msce od momentu wyzdrowienia. Z czego ja zaczynałam procedurę, a nie czekałam na transfer. Wiem też, że co Klinika to inne zasady. 

Dam znać oczywiście 🙂 Nie przechorowywałam, nie jestem zaszczepiona i teraz też w zasadzie nie wiem, czy mam czy nie mam Covida, także jak nie wystąpią żadne objawy to już w ogóle nie wiem, co z tematem zrobić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MamaAniola napisał:

O jeżuuuuuu jeżu jeżu jeżu!!!!!!! 

BETA 115!!!!!!! 

8 dpt

Boże, jak się cieszę!!!!!!!!!!! 

Gratulacje !🥰❤️😍 niech pięknie rośnie 🥰

Edytowano przez Strusio85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja 😁 chyba ktoś nas nie lubi na kafeterii  bo ciągle nam wątek zamykają 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Strusio85 napisał:

Jestem i ja 😁 chyba ktoś nas nie lubi na kafeterii  bo ciągle nam wątek zamykają 😜 

Oni po prostu sugerują, że najwyższy czas się spotkać na żywo, bo obciążamy internety 😄

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×