Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Angalena

Seks obcej w moim mieszkaniu

Polecane posty

Hej, niedawno wynajęłam swoje mieszkanie na Airbnb, wynajęłam je na 2 tygodnie pewnej młodej Rosjance 27 lat, mówiła że ma rodzinę i przyjeżdża na 2 tygodnie. W tym czasie byłam na wakacjach z córką i niestety po powrocie, sąsiadka powiedziała że w nocy nie mogła spać, bo ktoś uprawiał głośny seks, prawie codziennie, na początku myślała że to ja, ale się zorientowała że nie ma mnie. Kiedy wróciłam do domu, wyprałam pościele u ciebie i u córki i też kanapę. Było mi wstyd że tak załatwiłam sąsiadów. Nie wiem co się tu działo, u mnie w sypialni, w salonie czy pokoju mojej córki. Trochę mi głupio z tego powodu. Mieliście podobne sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marineru napisał:

Wynajmujesz  wiec nie wtracasz sie co lokator robi w mieszkaniu :).Proste.Ryzykujesz gorsze sytuacje, wynajmujac.

A kochanie sie to  nie przemoc wiec  nie ma co rozlewac lzy:) Dociekliwi zas sasiedzi mieli sensacje na jakis czas !

Wprost przeciwnie. Właściciel musi stosować się do reguł społecznych. Tak samo jak lokator. Ale do tego, nakeży sięgać poza czubek własnego nosa. Zbyt trudne dla zbyt wielu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Icran_ napisał:

A jakież tu reguły ( poza ewentualnie sanitarnymi, ale to akurat każdy hotel ma obcykane, w przeciwieństwie do takich podnajmow ) zostały naruszone?

Jesli właścicielka sobie nie życzy sexu, powinna to zastrzec. A i tak wątpliwe, czy jakiś gość trafiający raz na ruski rok do niej się temu podporządkuje.

Prawo do odpoczynku lokatorów. Bez normalnego snu, nie ma normalnego funkcjonowania. Zwłaszcza u dzieci. Tak ciężko się domyślić, że aż trzeba dopowiedzieć. Skutki przećpania netu, są opłakane. 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to fajnie jak obcy facet z kobietą bzykają się w moim łóżku albo na łóżku córki albo na kanapie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, VagViking napisał:

Czasem wystarczy zwykłe poczucie przyzwoitości,

Czasem wystarczy mieć poczucie przyzwoitości i zająć się swoją du.pą a nie sąsiada. Kilka minut odgłosów orgazmu jeszcze nikogo nie zabiło. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, robięjaklubię napisał:

Czasem wystarczy mieć poczucie przyzwoitości i zająć się swoją du.pą a nie sąsiada. Kilka minut odgłosów orgazmu jeszcze nikogo nie zabiło. 

Po pierwsze: nikt nie mówił o kilku minutach. Po drugie: przyzwoitość to uznanie wyższość praw nad innymi. Prawo do odpoczynku w nocy sąsiadów (większej liczby osób) jest ważniejsze niż udany seks pary. Zwłaszcza, że można go uprawiać o wcześniejszych porach. No, ale do tego trzeba ogarniać więcej niż własną d..ę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maciek ad rem napisał:

Po pierwsze: nikt nie mówił o kilku minutach. Po drugie: przyzwoitość to uznanie wyższość praw nad innymi. Prawo do odpoczynku w nocy sąsiadów (większej liczby osób) jest ważniejsze niż udany seks pary. Zwłaszcza, że można go uprawiać o wcześniejszych porach. No, ale do tego trzeba ogarniać więcej niż własną d..ę 🙂

Mam wrażenie, że takie wypowiedzi i myślenie wynika z zawiści, że ktoś inny uprawia seks, samemu mając posuchę. Tylko zgorzkniali nieszczęśliwi ludzie nasłu...ą co robi sąsiad w łóżku, żenujące.

Uprawiając seks nie jest się głośno przez cały czas tylko w pewnych momentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Mam wrażenie, że takie wypowiedzi i myślenie wynika z zawiści, że ktoś inny uprawia seks, samemu mając posuchę. Tylko zgorzkniali nieszczęśliwi ludzie nasłu...ą co robi sąsiad w łóżku, żenujące.

Uprawiając seks nie jest się głośno przez cały czas tylko w pewnych momentach.

Trzaskanie łóżka jest chwilowe ? Powtarzające się jęki i sapanie to tylko "niektóre momenty" ? Nawet chwilowe wybudzenie pogarsza jakość snu. Głównie w pierwszych trzech godzinach. Gdy sen jest najmocniejszy. Jak wspomniałem: jesteście krótkowzroczni i to wpierw wasz problem. Ale to także problem innych. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Maciek ad rem napisał:

Trzaskanie łóżka jest chwilowe ? 

Trzaskanie łóżka zakłóca ciszę nocną 😂🤣😂😍😍😁😁😁🤓🙄, sorry nie mogłam wytrzymać ze śmiechu. Chyba nie trzeba komentarza.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Trzaskanie łóżka zakłóca ciszę nocną 😂🤣😂😍😍😁😁😁🤓🙄, sorry nie mogłam wytrzymać ze śmiechu. Chyba nie trzeba komentarza.

Faktycznie nie trzeba. Pusty śmiech i mnogość emotek. To znak rozpoznawczy pustaków 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maciek ad rem napisał:

Faktycznie nie trzeba. Pusty śmiech i mnogość emotek. To znak rozpoznawczy pustaków 🙂

Bycie pustakiem w oczach takiego stetryczałego mentalnie faceta to jak komplement.🤣 Pocałuj się sam w d...., bo chyba chętnych na to nie będzie.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami w niektórych budynkach bardziej słychać przez ścianę. Zależy od konstrukcji itp. 

Swojego czasu w takim głośnym budownictwie koleżanka miała za ścianą parę. Łóżka mieli akurat praktycznie przez ścianę. 

Sąsiedzi mieli hobby w czasie seksu i facet szczekał, łóżko czasami pukało o ścianę, ale wisienką na torcie było zawsze wycie jak wilk na koniec zabawy 😉

 

Generalnie nie przeszkadzało to koleżance, bardziej z mężem mieli powód śmieszkowania. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×