Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dona1321

Dieta mż gdzie jest ten temat??? Zniknął?

Polecane posty

20 tysięcy kroków to dużo, podziwiam że masz jeszcze czas i siłę po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Majax123 napisał:

A tak wogole to przyznam wam sy że jest od wczoraj na poście wodnym. Mam już dosyć tego ciągłego wzrostu i spadku wagi.

Majax jak wygląda ten post wodny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dona1321 napisał:

20 tysięcy kroków to dużo, podziwiam że masz jeszcze czas i siłę po pracy.

Ja w pracy tyle chodzę😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jasminka napisał:

Majax jak wygląda ten post wodny? 

Tylko woda😀 zero jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Majax123 napisał:

Tylko woda😀 zero jedzenia

Długo tak? Ja bym zdechła chyba🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Milkyway38 napisał:

Tez sie nie moge zalogowac tam, Wiec chyba zostane tu😊

A już myślałam że tylko ja taka ciapa jestem😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Majax123 napisał:

Albo od razu na Facebooku, tam też można założyć post mż

Ja jakoś wolę forum a nie fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Jasminka napisał:

Długo tak? Ja bym zdechła chyba🤦‍♀️

Planuje chociaż tydzień , zobaczę jak dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekałam. Ależ się wczoraj nawkurzalam bo nie mogłam was znaleźć. Ale wiedziałam że jak usunąć wątek prędzej czy później pojawi się nowy. Nie pamiętałam nazwy drugiego forum. Jak w końcu znalazłam to w ogóle jakiś niedorozwój jestem i nie mogłam nic znaleźć nawet nie zarejestrowałam się bo nawciskalam coś nie tak tymi swoimi parówkowatymi paluchami że zrezygnowałam bo mi nerwy puściły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ileONKA napisał:

 na tym forum jestemfit.pl całkiem fajne są te suwaczki z wagą, tylko czemu nie da się tam pisać...hmm

    może kto tam będzie mógł to niech pisze a kto chce tutaj to niech pisze tutaj, w sumie można i tu i tam być 

Może wkoncu da się tamto forum ogarnąć z czasem. Na pewno będę próbować.

A ty korzystasz z telefonu czy innego sprzętu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Majax123 napisał:

Planuje chociaż tydzień , zobaczę jak dam radę

Podziwiam 😊 ja bym nie dała rady no i bałabym się że zaslabne. A co potem? Jakieś stopniowe wprowadzenie jedzenia? 

Ja właśnie zjadłam udko z rękawa i trochę ziemniaków. Nie najadłam się więc to jest chyba dieta mż 😃 do pracy kanapka, jabłko i kefir. Jutro ważenie 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jasminka napisał:

Podziwiam 😊 ja bym nie dała rady no i bałabym się że zaslabne. A co potem? Jakieś stopniowe wprowadzenie jedzenia? 

Ja właśnie zjadłam udko z rękawa i trochę ziemniaków. Nie najadłam się więc to jest chyba dieta mż 😃 do pracy kanapka, jabłko i kefir. Jutro ważenie 🤦‍♀️

No stopniowo oczywiście, z postów z tego co się zorientowałem wychodzi się tyle samo dni ile się było na poście.  Doksztalce się jeszcze i zorientuje w temacie. Poza tym we wtorek znalazłam na Facebooku post chętnych do właśnie takiego postu wodnego zgłosiłam się jako chętna no i nazbierało się nas 20 babeczek 😉 wczoraj jeszcze jedna z nich założyła grupę na Messenger i teraz razem się wspieramy w tym czasie , jedne mają już 6 dzień inne 4 , jedna zaczęła dopiero dziś, różnie zaczęte posty. Nie które przeprowadziły już w swoim życiu kilka takich postów po 14 a nawet 21 dni wczoraj któraś z nich napisała. 

No zobaczymy co z tego będzie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% fajnie Ci się oczyści organizm, odpocznie 😍 Ja nie mam chyba na to psychy, dlatego jadę na warzywkach 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dona1321 napisał:

Na 100% fajnie Ci się oczyści organizm, odpocznie 😍 Ja nie mam chyba na to psychy, dlatego jadę na warzywkach 😇

To też oczyszczający sposób, dieta Dąbrowskiej też na warzywach. Choć ja jej nigdy nie stosowałam. Tak od razu z marszu ja też bym rady nie dała . Ale ja dzięki postom schudłam 20kg, dlatego chcę teraz podjąć większe wyzwanie.

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Majax123 napisał:

To też oczyszczający sposób, dieta Dąbrowskiej też na warzywach. Choć ja jej nigdy nie stosowałam

Polecam chociaz też łatwo nie jest 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim! Parę dni założyłam wątek o starej, grubej babie która sie odchudza (to ja) nie było w niż NIC obraźliwego, po prostu codziennie opisywałam swoją dietę i dodawałam parę słów, pojawiło sie też kilka komentarzy-nic obraźliwego! Dzis rano chciałam sprawdzić czy osoba, która ze mna rozmawiała wpisała coś, okazało sie że wątek zniknał a mój nick jest zbanowany. Nic nie rozumiem, co tu się dzieje? Wygodnie było mi sie wpisywać bo to trzymało mnie w ryzach, komu to przeszkadzało? Nie mogę sie zalogować na swój nick bo nie mam dostępu. Przeczytałam wasze komentarze i widzę ze to powszechna praktyka na tym forum, szkoda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ziutta napisał:

Dzień dobry wszystkim! Parę dni założyłam wątek o starej, grubej babie która sie odchudza (to ja) nie było w niż NIC obraźliwego, po prostu codziennie opisywałam swoją dietę i dodawałam parę słów, pojawiło sie też kilka komentarzy-nic obraźliwego! Dzis rano chciałam sprawdzić czy osoba, która ze mna rozmawiała wpisała coś, okazało sie że wątek zniknał a mój nick jest zbanowany. Nic nie rozumiem, co tu się dzieje? Wygodnie było mi sie wpisywać bo to trzymało mnie w ryzach, komu to przeszkadzało? Nie mogę sie zalogować na swój nick bo nie mam dostępu. Przeczytałam wasze komentarze i widzę ze to powszechna praktyka na tym forum, szkoda.

No nie stety. To dołącz do nas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie sobie tutaj popiszę, szkoda, że nie mogę z kompa bo mam komunikat, że jestem zbanowana a mi się automatycznie logowało, teraz korzystam z cudzego kompa gościnnie, a w domu mam tablet. To ja, stare, grube babsko- Ziutta. Szkoda mi tamtego wątku bo traktowałam go jako codzienne sprawozdanie, ale się do was przytulę. Po jakimś czasie cofają ten ban na konto? Wie ktoś? W sumie to bezsensowne przecież w żaden sposób nie złamałam regulaminu. Z nikim się nie kłóciłam, nie napisałam nikomu nic niemiłego. Są tu posty o odsprzedaży Mysimby i nikt ich nie usuwa.

Moja dieta kwalifikuje sie jak najbardziej do MŻ, rezygnuję ze słodyczy, zostawiam sobie tylko cukier do herbaty, będę pić kawę z mlekiem bo lubię, wodę mineralną i czasem wyciskane soki, początkowo (do świąt) mam zamiar przede wszystkim jeść warzywa, surowe i gotowane, 0 pieczywa, po świętach dołączę chude mięso i trochę nabiału, teraz tylko śladowe ilości, gotuję obiady dla rodziny, czasem coś spróbuje, skubnę ale tylko odrobinę. Wciąż nabieram odwagi żeby się zważyć. Niech moc będzie z nami!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nowo przybyłych. Jeszcze tylko dodam że dziś na wadze 93.5 w tym miesiącu spadek o 3.5 kg. Miłego dnia

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ziutta napisał:

Chętnie sobie tutaj popiszę, szkoda, że nie mogę z kompa bo mam komunikat, że jestem zbanowana a mi się automatycznie logowało, teraz korzystam z cudzego kompa gościnnie, a w domu mam tablet. To ja, stare, grube babsko- Ziutta. Szkoda mi tamtego wątku bo traktowałam go jako codzienne sprawozdanie, ale się do was przytulę. Po jakimś czasie cofają ten ban na konto? Wie ktoś? W sumie to bezsensowne przecież w żaden sposób nie złamałam regulaminu. Z nikim się nie kłóciłam, nie napisałam nikomu nic niemiłego. Są tu posty o odsprzedaży Mysimby i nikt ich nie usuwa.

Moja dieta kwalifikuje sie jak najbardziej do MŻ, rezygnuję ze słodyczy, zostawiam sobie tylko cukier do herbaty, będę pić kawę z mlekiem bo lubię, wodę mineralną i czasem wyciskane soki, początkowo (do świąt) mam zamiar przede wszystkim jeść warzywa, surowe i gotowane, 0 pieczywa, po świętach dołączę chude mięso i trochę nabiału, teraz tylko śladowe ilości, gotuję obiady dla rodziny, czasem coś spróbuje, skubnę ale tylko odrobinę. Wciąż nabieram odwagi żeby się zważyć. Niech moc będzie z nami!

Warto się zważyć i zmierzyć, bo późniejsze efekty motywują 💪🏻 Ja ważę się i mierzę co tydzień i nie mogę się zawsze doczekać 😅 A warto połączyć jedno z drugim bo czasem waga stoi a wymiary się zmieniają szczególnie przy cwiczenich 🥰 No i wiadomo że warto znać swoje wymiary do zakupów internetowych 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, miałam taki zapiernicz w pracy, że dzis do tej pory zjadłam tylko 2 jabłka. Brzuch wali mi juz o kregosłup. Idę coś zjeść bo tak być nie może. Sylwia gratuluje spadku. Majax podziwiam. Ziutta rozumiem, tez mnie zbanowali dziady, witaj u nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałam tutejszy wątek nasz zapisany w zakładkach  ale pisze mi że został USUNIĘTY. Podobno nie umiecie się tam zarejestrować, ja też miałam problem ze smartfona sie zarejestrwac ale z laptopa bez problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dona1321 napisał:

Mam dokładnie tak samo, wyskakuje mi white screen albo błąd logowania. Może to kwestia tego że mój telefon nie obsługuje tamtej strony.

mam to samo gdy korzystam ze smartfona, Nie macie możliwosci zarejestrowania się z laptopa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a tak się tam na forum napracowałam by znaleść  suwaczek byście sobie mogły ustawić ehhhhhh no cóż, będę pisała i tu i tam bo tam są różne przepisy i różne działy. Oby nam znów nie skasowali wątku😡😞😞😞😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sylwia90 napisał:

Próbowałam znowu i to samo.

Ja też ciągle próbuje. Widzę te wiadomości które pisała MamaMai  i Mooly ale nie mogę się zalogować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Majax123 napisał:

Ja proponuję przenieść się na Vitalia albo Facebook.

No to dziewczyny co robimy? 🙂 facebook ? Vitalia? ale masz na myśli jakąś grupę na messengerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam  przed jutrzejszym ważeniem ? ja się boję że znów będzie 6 z przodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×