Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
roztargniona09

Czy w takiej sytuacji może mnie odwiedzić opieka społeczna?

Polecane posty

49 minut temu, roztargniona09 napisał:

Mnie duphaston rozlozyl w drugiej dobie i przez caly tydzien mialam te skutki uboczne. Smialam sie ze chociaz wiem jak to jest byc w ciazy i miec wreszcie objawy. 

A w tych darmowych prenatalnuch test PAPPA też jest czy dodatkowo płacisz? Ja byłam zła bo u mnie wszędzie za to chcieli dodatkową kasę, samo usg cena wyższa i jeszcze test.

To ja mam objawy cały czas 😂 

Jest za darmo PAPPA 🙂 USG też. Rozważałam zrobienie jeszcze testu Nifty Pro żeby mieć większą dokładność i od razu znać płeć, ale w tym momencie ta kasa, którą wydałabym na test (koło 3000zł), pójdzie na wizyty u ordynatora, jakoś przeżyję w nieświadomości.

I wkurzam się, bo ja bym chciała dziewczynkę, a wszyscy mi mówią, że jak mam zupełnie inne objawy niż poprzednio to będzie chłopak. Bo tym razem faktycznie mam fazę na dziwne smaki, poprzednio raczej nie miałam ochoty na żadne jedzenie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

To ja mam objawy cały czas 😂 

Jest za darmo PAPPA 🙂 USG też. Rozważałam zrobienie jeszcze testu Nifty Pro żeby mieć większą dokładność i od razu znać płeć, ale w tym momencie ta kasa, którą wydałabym na test (koło 3000zł), pójdzie na wizyty u ordynatora, jakoś przeżyję w nieświadomości.

I wkurzam się, bo ja bym chciała dziewczynkę, a wszyscy mi mówią, że jak mam zupełnie inne objawy niż poprzednio to będzie chłopak. Bo tym razem faktycznie mam fazę na dziwne smaki, poprzednio raczej nie miałam ochoty na żadne jedzenie po prostu.

Ja miałam krótko zachcianki, ale miałam przeczucie albo moja chęć na chłopaka była taka silna, bo do połówkowego zwracałam się do mojego dziecka w formie męskiej😂 Potem było ciężko mi się przestawić, no ale skoro dziewczynka to mówiłam w formie żeńskiej. Po porodzie zgłupiałam. Przez krótki okres było to dzieciątko, maleństwo, dzidziuś, bo od tych synków i córeczek to już mi mózg nie pracował😂 Jako jedyna nie używałam 3 dni imienia, bo zgłupiałam już od tego wszystkiego. Ale z takich zabobonnych przekonań to faktycznie wszystko na chłopaka wskazywalo. Mimo, że czułam się czasami jak ostatni kocmołuchów to miałam super cerę, włosy, piersi mi się super podniosły, ogólnie czułam się atrakcyjna i napalona😜 Kilka zachcianek było, ale ogólnie miałam słaby apetyt w sensie mało zachciankowy, raczej jak się uczepiłam czegoś to jadłam to w kółko np 3 tygodnie. Jak mi posmakował chleb z masłem i szynką tak nic więcej pare tygodni nie jadłam. Jak mi się zachciało pomodorów koktaajlowych to na kilogramy tylko je jadłam. Jest taki przesąd z dłońmi, ale pewnie znasz, ja pokazałam na chłopca, ale wiedziałam o tym i pewnie zrobiłam to podświadomie😁 Po porodzie jest już człowiekowi obojętne jaka płeć, ważne że małe, ładne, słodkie i inne hormalne pierdoły, które niestety mijają i dopada nas szara rzeczywistość. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×