Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej mamusie 😉

Czy na połówkowych potwierdziła wam się płeć z pierwszych badań  prenetalnych? No i czy faktycznie wam się ona utrzymuje w dalszych tygodniach? No a jeżeli urodziłyście już to czy faktycznie się sprawdziło ? 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na pierwszych prenatalnych lekarz nie powiedział płci a dopiero na drugich. I jak powiedział tak też było😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kwiatuszek92 napisał:

Hej mamusie 😉

Czy na połówkowych potwierdziła wam się płeć z pierwszych badań  prenetalnych? No i czy faktycznie wam się ona utrzymuje w dalszych tygodniach? No a jeżeli urodziłyście już to czy faktycznie się sprawdziło ? 😉

 

u mnie się sprawdziło, ale wiem, że to nie jest reguła.

Płeć na pierwszych prenatalnych to loteria, albo lekarz trafi albo nie trafi, ma 50% szans na sukces. Na drugich już powinno być widać, ale może być tak, że dziecko będzie się ruszać albo ułoży się tak, że nic nie zobaczysz. Pewność masz albo po testach genetycznych/amniopunkcji albo po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, roztargniona09 napisał:

Na prenatalnych nie poznalam plci. Na polowkowych tak. Nie sprawdzilo sie.

Co znaczy że się nie sprawdziło? W sensie że lekarz obstawiał co innego a urodziłaś co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Annn2020 napisał:

Mi na pierwszych prenatalnych lekarz nie powiedział płci a dopiero na drugich. I jak powiedział tak też było😊

I też bym tak chciała. Na 1 prenetalnych lekarka obstawiała chłopca ale mówiła że to 50 na 50 i żeby się nie przywiązywać. Na połówkowych inna lekarka potwierdziła chłopca. Nawet dostałam ładne zdjęcie siurka. Chociaż no to jest takie moje marzenie mieć synka bo mam już córkę, że boje się że się nie coś zmieni.. nie dociera to do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Foko Loko napisał:

u mnie się sprawdziło, ale wiem, że to nie jest reguła.

Płeć na pierwszych prenatalnych to loteria, albo lekarz trafi albo nie trafi, ma 50% szans na sukces. Na drugich już powinno być widać, ale może być tak, że dziecko będzie się ruszać albo ułoży się tak, że nic nie zobaczysz. Pewność masz albo po testach genetycznych/amniopunkcji albo po porodzie.

No właśnie na połówkowych lekarka potwierdziła chłopca którego też inna lekarka obstawiała na 1 prenetalnych.oby się nic nie zmieniło ! Dlatego jestem ciekawa.. zastanawiam się czy coś się może zmienić. Chociaż doktor mówiła że to się już nie zmieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kwiatuszek92 napisał:

No właśnie na połówkowych lekarka potwierdziła chłopca którego też inna lekarka obstawiała na 1 prenetalnych.oby się nic nie zmieniło ! Dlatego jestem ciekawa.. zastanawiam się czy coś się może zmienić. Chociaż doktor mówiła że to się już nie zmieni. 

Jak było dobrze widać, to nie powinno się zmienić. Ale pewność to po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, kwiatuszek92 napisał:

Co znaczy że się nie sprawdziło? W sensie że lekarz obstawiał co innego a urodziłaś co innego?

Lekarz nie tyle obstawiał co zapewniał mnie co widzi na połówkowych. A potem szok, że płeć inna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie lekarz dwa razy trafil, jak robilam pierwsze prenatalne. Raz dziewczynke, raz chlopca. Zastrzegal, ze to bardzo wczesnie i moze sie mylic ale sie nie pomylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 12 tyg lekarz na prenatalnych - dziewczynka. 

W 13 tyg na prenatalnych inny lekarz stwierdził chłopca (miałam robione dwa razy prenatalne). 

W 14 tyg prowadząca obstawiała dziewczynkę. 

Dopiero na połówkowy się potwierdziło, że to jednak chłopak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na 1 prenatalnych wyszło że 60% chłopak. 

12.12 mam połówkowe zobaczymy czy się potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Migotka95 napisał:

Mi na 1 prenatalnych wyszło że 60% chłopak. 

12.12 mam połówkowe zobaczymy czy się potwierdzi.

Daj znać czy na połówkowych się potwierdzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pierwszej ciąży na 1 prenetalnych lekarz obstawiał chłopca w 17 mój prowadzący gin stwierdził dziewczynkę, na połówkowych okazało się że to dziewczynka.

Teraz od początku mówią że chłopiec. Na monitorze jak lekarka badała widziałam że coś między nóżkami jest dużego no zobaczymy na 3 prenetalnych 20 grudnia. Termin mam na 6 marca 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×