Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasiakasia88

Apetyt na endorfiny

Polecane posty

1 godzinę temu, CandyGirl napisał:

Swoją drogą to cud prawdziwy- wcześniej mąż musiał jej zmieniać pieluchy, wszystko przy niej robić bo jak twierdziła sama nie jest w stanie, a teraz nagle będzie mieszkać samodzielnie?

Ktoś tutaj kłamie i a)albo nie byla w takim złym stanie jak to przedstawiała i była bardziej samodzielna niż to opisywała ludziom (by wzbudzić większą litości i więcej zebrac)

Lub b) to ściema że będzie mieszkać sama i się rozstają a historyjka ma wzbudzić litość i otworzyć ludzkie kieszenie (nawet jak będzie widywana z mężem i córka po "rozstaniu," może ściemniać ze spotykają się "dla dziecka " a wcale razem nie są).

Jak dla mnie to ewidentnie b.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam jej posty i z okazji walentynek byli razem w kinie. Coś chyba ściemnia z tym, że od roku żyli jak współlokatorzy 🤔 

Mogłaby pokazać swój dzień, bardzo chciałabym zobaczyć jak sobie radzi z podstawowymi czynnościami, bo sorry ale nie wierzę w to, że robi wszystko sama. Może ma jakąś opiekunkę 2 razy dziennie, ale myślę, że i to byłoby za mało 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak robiła live to było przez chwilę widać w lustrze jej męża.Nie wiem o co tu chodzi,ale skoro jest tak chora to nie mam pojęcia jak sobie sama radzi w domu,nawet jeśli przychodzi rehabilitantka to nie jest z nią cały dzień.A znów rozstanie się i liczenie na opiekę męża w jej mieszkaniu jest moim zdaniem bez sensu,bo za mieszkanie trzeba zapłacić plus inne opłaty.Dla mnie to bardzo dziwna sytuacja,tak samo jak te faktury,są na duże kwoty,ale tak naprawdę nikt nie wie kto wystawił,czy to dla niej itp.Jest dużo wątpliwości odnośnie zbiórek,więc będąc na jej miejscu pokazałabym wszystkie faktury,rozliczenia i tym sposobem ucięte by były wszelkie spekulacje czy oskarżenia.Nie ma wątpliwości,że jest bardzo chora i współczuję jej,ale naprawdę bardzo dziwnie to wszystko wygląda,bo ciągle zbiórki bez rozliczeń,brak samodzielności a potem mieszkanie samej itd.

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na story jest wszystko wyjaśnione 😂 czepiamy się. Mówię wam, zbierze kasę i wróci do domu bo córka tęskni, bo za ciężko...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jakiś żart to co ona pisze. Tylko dołożyła facetowi roboty, bo zajmuje się dzieckiem, a dodatkowo zajmuje się nią tylko w innym mieszkaniu. Skoro tamto mieszkanie było wykończone pod nią, to on i dziecko powinni się wyprowadzić, bo dla nich to nie problem mieszkać w zwykłym mieszkaniu. 

Dodatkowo nie chce mi się wierzyć, że właściciel mieszkania pozwoli na tyle zmian w wynajmowanym mieszkaniu. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się udzielam, ale to co robi ona czy to co robiła pudlowa, przechodzi ludzkie pojęcie. Jakie mamy czasy, każdy widzi, większości się nie przelewa, a niektórym bardzo łatwo przychodzi żądanie pieniędzy od obcych ludzi na fanaberie. Skoro mieszkanie było doposażone z pieniędzy ze zbiórki to jakim prawem ma tam mieszkać jej (jeszcze rzekomo)mąż? Ile mieszkań można w taki sposób remontować czy przystosowywać za cudze, a później tłumaczyć się rozstaniem? Czy uczciwy człowiek nie postąpiłby tak, jak pisaly dziewczyny wyżej - nie rozliczyłby się z każdej otrzymanej złotówki? Nie neguje jej choroby czy też trudnej sytuacji, ale ona zachowuje się tak, jakby obcy ludzie mieli ZASRANY OBOWIĄZEK spełniać jej życzenia czy ja utrzymywać. Niedługo zacznie nazywać bezczelnymi tych, którzy jej pomogli i śmią pytać, co się stało z pieniędzmi. 

  • Like 6
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakturę (a właściwie jej kawałek) która wstawiła na stories można sobie samemu wydrukować. Nie ma ani nazwy firmy ani pieczątki, jeżeli firma wystawia fakturę to chyba nie ma obowiązku ukrywania jej danych. I tak jak ktoś wczesniej napisał-wyprowadza się z mieszkania, które było już dostosowane do jej potrzeb, no niestety ale coś tu jest nie tak.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ta zbiórka dość kiepsko idzie, przy tylu obserwujących te 30k powinna mieć zebrane w kilka godzin. Denerwuje mnie jej roszczeniowość. A to co napisała na story to najlepszy dowód na to, że nie powinna mieszkać sama bo się do tego najzwyczajniej nie nadaje. 

Faktury powinny być jawne od kogo dla kogo a nie takie coś co nie wiadomo czyje jest. Jedynie jej adres i PESEL powinny być zamazane, a ona nawet swoje nazwisko usuwa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PandaWanda napisał:

Dlatego ta zbiórka dość kiepsko idzie, przy tylu obserwujących te 30k powinna mieć zebrane w kilka godzin. Denerwuje mnie jej roszczeniowość. A to co napisała na story to najlepszy dowód na to, że nie powinna mieszkać sama bo się do tego najzwyczajniej nie nadaje. 

Faktury powinny być jawne od kogo dla kogo a nie takie coś co nie wiadomo czyje jest. Jedynie jej adres i PESEL powinny być zamazane, a ona nawet swoje nazwisko usuwa.

I bardzo dobrze, że idzie powoli. Niech darczyńcy szanują siebie i swoje pieniądze i pomagają tam, gdzie sprawa jest nie tylko jasna ale są również traktowani z szacunkiem. Te pseudo żarciki i komentarze są słabe i przykre. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też nie podoba jej postawa. W ogóle teraz wiele osób, które robią zbiórki, nie czuje obowiązku rozliczania tego i to rzutuje później na tych co nie mieliby z tym problemu. I jeszcze to nabijanie się na stories, że paragony tym razem nie są sfabrykowane. Mam wrażenie, że to jak odbierałam Ulę przed wypadkiem jest wypisz wymaluj tym, jak to teraz wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona zebrała przeszło 2 miliony (!!!) Rehabilitacja jest droga ale NIE AZ TAK😱

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, CandyGirl napisał:

Ona zebrała przeszło 2 miliony (!!!) Rehabilitacja jest droga ale NIE AZ TAK😱

A wstawia paragony na 30 i 90 i jeszcze szydzi, ze nie są sfabrykowane. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, FrutakzAmeryki napisał:

A wstawia paragony na 30 i 90 i jeszcze szydzi, ze nie są sfabrykowane. 

Takie babska są bardziej szkodliwe od Żółtej (sama jestem w szoku, że muszę to napisać!). Szkodzą przede wszystkim tym, którzy naprawdę mogliby skorzystać z pomocy, a nie otrzymają jej, bo jeśli ktoś trafi na taką wyłudzaczkę, to na wszystkich innych patrzy już później z dystansem. Sama zawsze chętnie pomagałam, ale Pudlica i ona skutecznie otworzyły mi oczy. Dodatkowo pan kloszard, który poprosił o 5 zł, a potem z rozbrajającą szczerością przyznał, że on stojąc codziennie pod lidlem po 2-3 h wyciąga spokojnie 5k/m-c i po co ma iść do pracy jeśli z wyłudzania spokojnie się utrzymuje i opłaca rachunki 😳 A, jeszcze ma czas "kobitę przytulic".

Edytowano przez Sołkjutowa
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sołkjutowa napisał:

Takie babska są bardziej szkodliwe od Żółtej (sama jestem w szoku, że muszę to napisać!). Szkodzą przede wszystkim tym, którzy naprawdę mogliby skorzystać z pomocy, a nie otrzymają jej, bo jeśli ktoś trafi na taką wyłudzaczkę, to na wszystkich innych patrzy już później z dystansem. Sama zawsze chętnie pomagałam, ale Pudlica i ona skutecznie otworzyły mi oczy. Dodatkowo pan kloszard, który poprosił o 5 zł, a potem z rozbrajającą szczerością przyznał, że on stojąc codziennie pod lidlem po 2-3 h wyciąga spokojnie 5k/m-c i po co ma iść do pracy jeśli z wyłudzania spokojnie się utrzymuje i opłaca rachunki 😳 A, jeszcze ma czas "kobitę przytulic".

Ale z pani kłamczucha. Niemożliwe jest aby uzbierać w 2 - 3 godziny tyle uzbierać. Aby dostać 5k musiałoby zarabiać po minimum 27 zł na minutę aby zarobić te kilka tysięcy. Ale tak to jest, że osoby naciągają rzeczywistość pod swoje poglądy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, karola_bambi napisał:

Ale z pani kłamczucha. Niemożliwe jest aby uzbierać w 2 - 3 godziny tyle uzbierać. Aby dostać 5k musiałoby zarabiać po minimum 27 zł na minutę aby zarobić te kilka tysięcy. Ale tak to jest, że osoby naciągają rzeczywistość pod swoje poglądy. 

Przecież napisała, że miesięcznie 5 tys., przecież taki żebrak potrafi w ciągu dnia uzbierać od 200 do 500 złotych. A pod marketem to nie źle uzbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, co jej dokładnie jest? Jakieś powikłania po operacji? Przeglądam instagram i widzę, że będąc w ciąży dowiedziała się o guzie mózgu, później była operacja i chyba długo się nie wybudzała.. 

Faktycznie dziwna sprawa z tym mieszkaniem i jej wyprowadzką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, karola_bambi napisał:

Ale z pani kłamczucha. Niemożliwe jest aby uzbierać w 2 - 3 godziny tyle uzbierać. Aby dostać 5k musiałoby zarabiać po minimum 27 zł na minutę aby zarobić te kilka tysięcy. Ale tak to jest, że osoby naciągają rzeczywistość pod swoje poglądy. 

Radzę najpierw nauczyć się czytać ze zrozumieniem, a potem liczyć. I nie życzę sobie personalnych wycieczek ze strony kogoś, kto ma braki w elementarnej wiedzy. Niestety internet ma ta wadę, że głos może zabrać każdy, nawet (jak widać) ci niezręczni umysłowo.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że rozstała się z mężem ale on dalej jej pomaga tylko musi do niej dojeżdżać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, trzyczwarte napisał:

Dobrze rozumiem, że rozstała się z mężem ale on dalej jej pomaga tylko musi do niej dojeżdżać? 

Coś w tym stylu. W sumie trudna sprawa, mąż był jej pielęgniarzem jakby nie patrzeć, bo ona jest całkowicie niesamodzielna. Teraz raptem twiedzi ze samodzielna jest na tyle, żeby robić wokół siebie jakieś czynności. Dla mnie to jest dziwne i mało klarowne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Evil Bitch napisał:

Słuchajcie, co jej dokładnie jest? Jakieś powikłania po operacji? Przeglądam instagram i widzę, że będąc w ciąży dowiedziała się o guzie mózgu, później była operacja i chyba długo się nie wybudzała.. 

Faktycznie dziwna sprawa z tym mieszkaniem i jej wyprowadzką. 

Miała guza niezlosliwego mózgu, usunięto jej go ale ze względu ba lokalizacje neurochirurdzy naruszyli pewne struktury mozgu odpowiedzialne za poszczególne funkcje motoryczne itp dlatego ma problem z chodzeniem, jej twarz jest niesymetryczna itp 

Ciężko stwierdzić czy kiedykolwiek będzie znów samodzielna, w takim stopniu jak przed operacja na pewno nie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz weszłam na jej profil i jestem w szoku- napisala że mąż musial do niej jechać o 23 bo spadł jej korek od tracheostomi na podłogę i nie mogła go podnieść (a co z dzieckiem? O 23 ojciec ją musiał pakować w fotelik i wieźć na drugi koniec miasta bo jej korek spadł na podłogę?!) Do tego czekał godzinę przed drzwiami bo nie miał klucza a ona się musiała przesiąść ma wózek.

To chyba dobitnie pokazuje że ona nie jest w stanie sama mieszkać, po co się wyprowadzała skoro i tak mąż musi przy niej wszystko robić?

 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, CandyGirl napisał:

Teraz weszłam na jej profil i jestem w szoku- napisala że mąż musial do niej jechać o 23 bo spadł jej korek od tracheostomi na podłogę i nie mogła go podnieść (a co z dzieckiem? O 23 ojciec ją musiał pakować w fotelik i wieźć na drugi koniec miasta bo jej korek spadł na podłogę?!) Do tego czekał godzinę przed drzwiami bo nie miał klucza a ona się musiała przesiąść ma wózek.

To chyba dobitnie pokazuje że ona nie jest w stanie sama mieszkać, po co się wyprowadzała skoro i tak mąż musi przy niej wszystko robić?

 

Oczywiście. Ona nie jest w stanie mieszkać sama/ bez regularnej pomocy opiekuna. 

Wg mnie to co się aktualnie dzieje, sytuacja z korkiem, pokazuje egoizm Uli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hkhm napisał:

Oczywiście. Ona nie jest w stanie mieszkać sama/ bez regularnej pomocy opiekuna. 

Wg mnie to co się aktualnie dzieje, sytuacja z korkiem, pokazuje egoizm Uli. 

Dokładnie!

Jej mąż mieszka z dzieckiem i co? Ma na każde jej skinienie jeździć w tą i z powrotem?skrajna egoistka

Jeśli koniecznie chce się rozstać to niech się wprowadzi do domu pomocy społecznej gdzie będzie miała pomóc 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak wszystkie tutaj opuściłybyście własne mieszkanie kupipne przed ślubem i oddałybyście je żonie/mężowi, bo potrzebuje 😄

przecież to jego mieszkanie. Z jakiej paki miałby się wyprowadzać? A to, ze je dostosowali? No i? Ci, którzy wpłacają Uli na zrzutki robione na ZRZUTCE sami są sobie winni. Gdyby faktycznie chciała to robic fair to miałaby konto na SIEPOMAGA albo subkonto w jakiejś fundacji, teraz ludzie robią tez grupy na fb z licytacjami, da się. Zrzutka to najmniejsza linia oporu, bo nie weryfikuje nic z tego, na co lecą pieniądze.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z resztą się zgadzam- gdyby rzeczywiście zbierała na leczenie robilaby to przez fundacje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Sołkjutowa napisał:

Takie babska są bardziej szkodliwe od Żółtej (sama jestem w szoku, że muszę to napisać!). Szkodzą przede wszystkim tym, którzy naprawdę mogliby skorzystać z pomocy, a nie otrzymają jej, bo jeśli ktoś trafi na taką wyłudzaczkę, to na wszystkich innych patrzy już później z dystansem. Sama zawsze chętnie pomagałam, ale Pudlica i ona skutecznie otworzyły mi oczy. Dodatkowo pan kloszard, który poprosił o 5 zł, a potem z rozbrajającą szczerością przyznał, że on stojąc codziennie pod lidlem po 2-3 h wyciąga spokojnie 5k/m-c i po co ma iść do pracy jeśli z wyłudzania spokojnie się utrzymuje i opłaca rachunki 😳 A, jeszcze ma czas "kobitę przytulic".

 Dziewczyny, o kim piszecie? Dajcie namiar na nią

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Betelgeza napisał:

 Dziewczyny, o kim piszecie? Dajcie namiar na nią

Hmmm...może by tak tytuł wątku sprawdzić?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×