Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasiakasia88

Apetyt na endorfiny

Polecane posty

Przed chwilą, stokroteczka napisał:

A co z pieniędzmi ze zbiórki. Jak myślicie zamknie czy będzie chciał zbierać dla małej? Na życie itd. Dużo jest takich zbiórek gdzie umiera rodzic i zakładana jest zbiórka. Ja tego nie pochwalam, ale każdy z kasą robi co chce. 

Oni już tyle zebrali ze dałby już spokój. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, stokroteczka napisał:

A co z pieniędzmi ze zbiórki. Jak myślicie zamknie czy będzie chciał zbierać dla małej? Na życie itd. Dużo jest takich zbiórek gdzie umiera rodzic i zakładana jest zbiórka. Ja tego nie pochwalam, ale każdy z kasą robi co chce. 

Myślę, że już nie będzie zbierać. Przeżyją żałobę i wróci do swojego życia z Alą z dala od IG. 

Strasznie smutna to była historia i zakończona tragicznie, ale pozwoli to też Sebastianowi na rozpoczęcie nowego życia za jakiś czas. 

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, stokroteczka napisał:

A co z pieniędzmi ze zbiórki. Jak myślicie zamknie czy będzie chciał zbierać dla małej? Na życie itd. Dużo jest takich zbiórek gdzie umiera rodzic i zakładana jest zbiórka. Ja tego nie pochwalam, ale każdy z kasą robi co chce. 

wg regulaminu może albo zwrocić darczyńczom wpłacone środki albo wyznaczyć nowy cel zrzutki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Hkhm napisał:

On przy niej trwał. Również po tym, jak podjęła decyzję o wyprowadzce i rozstaniu. 

Pomagał, jeździł do niej gdy tylko czegoś potrzebowała. Twoja ocena jest krzywdząca.

Broń boże. Bardzo go cenie, jest dla mnie bohaterem! I jednocześnie bardzo współczuję, nie mieli szczęścia  w życiu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmierć wiadomo przykra sprawa, ale tutaj no, dziwne to kiedy to samodzielne mieszkanie zagrało. W głowie różne scenariusze się piszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2023 o 00:05, qra89 napisał:

Śmierć wiadomo przykra sprawa, ale tutaj no, dziwne to kiedy to samodzielne mieszkanie zagrało. W głowie różne scenariusze się piszą. 

Jeśli faktycznie to we śnie, to nawet jakby sama nie mieszkała, to ciężko byłoby ją uratować - a respirator z tego, co pisał jej mąż działał. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2023 o 13:40, Olaolaseniora napisał:

Długo 

Pewnie będzie sekcja zwłok z jakiej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykra historia, przykre, że to tak się skończyło, mimo tych kontrowersji. Szkoda mi tylko Sebastiana, który był mieszany przez fanki z błotem, a tymczasem mimo rozstania bardzo dużo jej pomagał, żeby każdy miał takie relacje po rozstaniu... Mam nadzieję, że odzyska wkrótce spokój ducha i będzie mógł zacząć nowe życie także dla dobra córki.

  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, goscini napisał:

Bardzo przykra historia, przykre, że to tak się skończyło, mimo tych kontrowersji. Szkoda mi tylko Sebastiana, który był mieszany przez fanki z błotem, a tymczasem mimo rozstania bardzo dużo jej pomagał, żeby każdy miał takie relacje po rozstaniu... Mam nadzieję, że odzyska wkrótce spokój ducha i będzie mógł zacząć nowe życie także dla dobra córki.

Kafe czy discord zamilkło a na jej profilu wiele osób napisało co myślało... jakby nie mogli swojej opinii zostawić dla siebie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2023 o 15:12, karola_bambi napisał:

Jeśli faktycznie to we śnie, to nawet jakby sama nie mieszkała, to ciężko byłoby ją uratować - a respirator z tego, co pisał jej mąż działał. 

 

Czekawe czy będą opublikowane gdzieś wyniki autopsji? Czekawe czy przyczyna śmierci była faktycznie wewnętrzna np. przez niewydolność serca czy z winy sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Zabazuba11 napisał:

Czekawe czy będą opublikowane gdzieś wyniki autopsji? Czekawe czy przyczyna śmierci była faktycznie wewnętrzna np. przez niewydolność serca czy z winy sprzętu?

Dlaczego ktoś ma udostępnić te wyniki? Żeby zaspokoic ciekawość ludzi? Co to za wymysł 

  • Like 5
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zabazuba11 napisał:

Czekawe czy będą opublikowane gdzieś wyniki autopsji? Czekawe czy przyczyna śmierci była faktycznie wewnętrzna np. przez niewydolność serca czy z winy sprzętu?

Tak, specjalnie dla ciebie opublikują 🤦‍♀️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zabazuba11 napisał:

Czekawe czy będą opublikowane gdzieś wyniki autopsji? Czekawe czy przyczyna śmierci była faktycznie wewnętrzna np. przez niewydolność serca czy z winy sprzętu?

Chore podejście, chora ciekawość. 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę rozumiem skandal doookola zbiórek czy to, że ludzie nie rozumieją jej decyzji odnośnie rozstania z mężem ale oczekiwanie upublicznienia wyników sekcji zwłok (o ile zostanie przeprowadzona) nie mieści mi się w głowie

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2023 o 13:36, Hkhm napisał:

Chore podejście, chora ciekawość. 

Jestem lekarzem, stąd "ciekawosć", żadne oczekiwanie ;]. 

A btw dzisiaj był pogrzeb Uli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Zabazuba11 napisał:

Jestem lekarzem, stąd "ciekawosć", żadne oczekiwanie ;]. 

A btw dzisiaj był pogrzeb Uli

Chroń nas Boze przed takimi lekarzami 😮

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolalola napisał:

Chroń nas Boze przed takimi lekarzami 😮

Którzy chcą znać przyczynę śmierci danego przypadku (wiem, brzmi to okropnie) i zagłębić temat? Medycznie pewnie Ula była akurat ciekawym przypadkiem.

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To lekarzy zmarnowali jej zdrowie i życie. Ale dla „was” (wątpię, że jesteś lekarzem) to jest tylko ciekawy przypadek medyczny. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Leelith napisał:

Którzy chcą znać przyczynę śmierci danego przypadku (wiem, brzmi to okropnie) i zagłębić temat? Medycznie pewnie Ula była akurat ciekawym przypadkiem.

Takich którzy na forum plotkarskim zastanawiają się czy ktoś opublikuje w sieci wyniki autopsji. Przecież to nawet brzmi absurdalnie 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2023 o 14:41, blam napisał:

Ja naprawdę rozumiem skandal doookola zbiórek czy to, że ludzie nie rozumieją jej decyzji odnośnie rozstania z mężem ale oczekiwanie upublicznienia wyników sekcji zwłok (o ile zostanie przeprowadzona) nie mieści mi się w głowie

To jest obrzydliwe po prostu i jak dla mnie nie mieści się w normach człowieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×