Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gombrowicz

Do leguminów zaliczyć można kisiele

Polecane posty

Żulczyk pięknie wyjaśnił czym jest feminizm, na czym polega problem z patriarchatem, z PISem (jedno zdanie się pojawiło, GL nie pociągnęła tematu), dlaczego walka z alkoholem jest ważna, ciekawe czy Gabriela skorzysta z tej okazji, żeby to zrozumieć. Mocno starała się sprowadzić rozmowę na poziom "ja i Żulczyk byliśmy hejtowani jako młodzi twórcy" ale nie udało się. Pierwszy podcast Gabrieli, którego udało mi się wysłuchać do końca, miła odmiana po "hehehe, ja też tak myślę" poprzedniego rozmówcy. Mimo, że ona nie potrafi rozmawiać, ciągnąć wątków i czyta pytania z kartki, nie nawiązując do tego, co mówi gość. Pytania też takie trochę od czapy, śmiesznie było jak Żulczyk dopytywał o co jej chodzi i w sumie wychodziło, że ona nie wie o co. Alei tak polecam posłuchać, Żulczyk sobie poradził.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli powtarza się to samo, co w jej wywiadach: Gabę ratują tylko ciekawi goście, którzy sami z siebie mają coś do powiedzenia. Bo ona z nimi rozmawiać nie umie i po tylu przeprowadzonych wywiadach powtarza w kółko te same błędy, niczego się nie ucząc. (Pytania z kartki, brak żywej reakcji na to, co mówi gość i pociągnięcia ciekawszych wątków).

14 godzin temu, Agree napisał:

Mocno starała się sprowadzić rozmowę na poziom "ja i Żulczyk byliśmy hejtowani jako młodzi twórcy" ale nie udało się.

IKS DE DE DE DE DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wspomniał u Ewki, czy gabson jest narcyzem i znów wyolbrzymia, że wszyscy dyskutują, o tym, że ona jest narcyzem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Helenkamilenka napisał:

ktoś wspomniał u Ewki, czy gabson jest narcyzem i znów wyolbrzymia, że wszyscy dyskutują, o tym, że ona jest narcyzem 

Gaba nie jest narcyzem, jest za głupia na to. Gaba jest po prostu p.i.e.r.d.o.l.n.i.ę.t.a

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Suslik napisał:

Gaba nie jest narcyzem, jest za głupia na to. Gaba jest po prostu p.i.e.r.d.o.l.n.i.ę.t.a

no, ale przecież gaba mówi, że teraz wszyscy to analizują czy jest, ciekawe czy zrobić rant na story, o tym, że ludzie myślą, że jest głupia i się nad nią litują, bo wciąż rozstrząsania swoje smutne życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wqrwia to jej nadużywanie słowa "przemoc", kiedy chce "ironicznie" skomentować jakieś niedogodności.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×