Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

No niestety. To kwestia silnej woli, której wielu nie posiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie może lub nie chce schudac to jej sprawa, mam to szczęście, ze nie lubię słodyczy nie zasnę jak zjem kolacje i uwielbiam chodzić, a i tak mam rozm. 40, ale nie przyszło by mi do głowy wciska się w roz. 36, ostanio pani z Zary przeprosiła mnie, ze jednak muszę mieć rozm 44 spodni bo to dziwna rozmiarówka jakiś narodowa  paranoja z tym ukrywaniem rozmiaru, 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sylka856 napisał:

 

Żeby schudnąć też trzeba się poglodzić, mówię o osobach, które jedzą z koryta a nie z talerza, bo normalne porcje będą dla nich glodowe. Coś za coś, nie ma łatwo. Te osoby panicznie boją się bycia głodnym. Ledwo najdzie ochotka już lodówka otwarta 

No dokładnie. Każda tutaj zakłada, że nasza Karolcia ma jakieś ogromne problemy, a moim zdaniem jest zwyczajnie zafiksowana na żarciu wszystkiego i sobie nie odmawia. Ogromne porcje lodów, co pokazuje w Pradze, cały dzień non stop pełna micha. Twarz obrzęknięta, bo je do później nocy i budzi się wtedy w takim stanie. I to, że ona siebie akceptuje, a nie akceptuje, nie oznacza, że ja nie widzę, jak ona wygląda.  I tutaj podobnie, jak z jej vlogami- nieciekawe treści, dużo, szybko, byle jaki i ma tragiczne odsłony i z wagą podobnie. Dużo je, nie uważa, wyglada, jak wygląda. Ta pani, gdyby miała zdrowotne problemy, już by na nich waliła kasę, jak na aferze z Kerdem,  najlepiej się zapchać i później nagrywać spod szafy wyciągając palec…..

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Sylka856 napisał:

Jak potrafi udawać co do swojego rozmiaru, związku to co dopiero tego co i ile je. 

Moja otyla sąsiadka też ma dietę pudełkowa i co i nic 🤔

Tak, udawanie i kłamstwa weszły jej w krew i przestała się kontrolować, uważając widzów za nierozgarniętych, a Warszawę za wioskę, gdzie nikt o niej niczego nie wie, nie spotyka jej na ulicy, evencie i nie widzi, jak ona wygląda. Kobiety mające problemy zdrowotne, również stosują dietę, albo narzuconą przez lekarza prowadzącego, jednostkę chorobowa, albo same ograniczają konkretne produkty. A jeżeli jedzenie jest nałogiem, nagrodą za bolączki dnia codziennego, to leczymy psychikę i stosujemy dietę również. A Karo w Pradze jak sztandar trzyma największą porcję lodów, po czym chodzi z Keradem od lokalu do lokalu i zjada kolejno wszystko, na co ma ochotę. A zaczęła skromnie od 3 porcji śniadaniowych ….

Wygląda mi ta wycieczka na podziękowanie od synusia, za ukrywanie jego skłonności, a w nagrodę w pakiecie pełne koryto dla ukrywającej

Edytowano przez Maszeńka1980
  • Like 6
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gosc__ napisał:

Ona ma diete pudelkowa, ktora pokazuje i dostaje jeszcze za to hajs. Wydaje mi sie ze odkad jest wege to dowalila najbardziej. 

Pewnie je więcej węgli przez to że nie je mięsa. Ona ma dietę pudełkowa plus, czyli dieta plus dojadanie. Czy ktos mi powie skąd się wziął Kerad?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, salatkazmakreli napisał:

Nawet nie chce mi się dyskutować z kimś kto zaczyna tak agresywnym tonem, podrzuć jakies badania na temat tego jak mało znacząca jest produkcja greliny dla ludzi z otyłością, chętnie się doedukuje skoro nie mam pojęcia o czym pisze i mowie to zupełnie nieironicznie.

Co z produkcja greliny u więźniów? Rozumiem że ta grupa ludzi bez dostępu do nadmiaru jedzenia ma inne greliny niż podjadacze domowi? 😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym w ogóle jest ta dyskusja? K twierdzi, że się akceptuje, nie ogranicza się w jedzeniu, więc tyje 😅 tak samo tyłaby każda z nas (poza skrajnymi przypadkami dziewczyn z turbo metabolizmem)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Hit & Raszyn napisał:

Co z produkcja greliny u więźniów? Rozumiem że ta grupa ludzi bez dostępu do nadmiaru jedzenia ma inne greliny niż podjadacze domowi? 😆

Proponuję niedowiarkom iść do szpitala, na szpitalna dietę, nawet bez ruchu schudną 😆 chyba, że sobie przemyca cały regał sklepowy słodyczy 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gdzierower napisał:

Ale o czym w ogóle jest ta dyskusja? K twierdzi, że się akceptuje, nie ogranicza się w jedzeniu, więc tyje 😅 tak samo tyłaby każda z nas (poza skrajnymi przypadkami dziewczyn z turbo metabolizmem)

Nie akceptuje, bo ukrywa swój wygląd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sylka856 napisał:

Proponuję niedowiarkom iść do szpitala, na szpitalna dietę, nawet bez ruchu schudną 😆 chyba, że sobie przemyca cały regał sklepowy słodyczy 🤣

Byłam jedną dobę w szpitalu ze względu na planowany zabieg - tego co podają w szpitalu nie nazwałabym jedzeniem i nie ma w nim zbyt dużo wartości odżywczych- pomyje, nic więcej 🤮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2024 o 20:26, salatkazmakreli napisał:

W ogole po tej akcji z mieszkaniem nabralam do nich takiej odrazy, ze nawet mi sie mierzymy dla beki nie chce ogladac. Wspolczuje ludziom ktorzy musza dla nich pracowac, bo zaloze sie ze sa typowymi Januszami Biznesu typu "Panie Areczku". Mysle, ze akurat pod tym wzgledem doskonale sie dobrali, dwojka cwaniakow, ktora jakby mogla to by sie dorobila na wciskaniu emerytom garnkow. Chodzacy obraz stereotypowego "nie masz cwaniaka nad warszawiaka". (Warszawa prosze sie nie oburzac, wiadomo ze to nie o wszystkich!:D)

Ja ich nie oglądam - wcześniej zaglądałam do nich od czasu do czasu, to ich narzekanie na hejt, ojoj że oni tyle robią etc I ciągle proszenie o suby,bo ciągle brakuje do miliona 🤮 jak to tak oglądacie, a nawet suba nie dacie? Jak oni to wszystko robią dla widzów, no ja nie wiem jak tak można- oglądać, nie dać suba i jeszcze negatywnie ich komentować 🤢🤮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, ECh napisał:

Byłam jedną dobę w szpitalu ze względu na planowany zabieg - tego co podają w szpitalu nie nazwałabym jedzeniem i nie ma w nim zbyt dużo wartości odżywczych- pomyje, nic więcej 🤮 

Nic się komuś nie stanie, po całym życiu jedzenia odżywczego po korek 😆

Swoją drogą, ja dobrze wspominam menu szpitalne, nie było sushi ani schabowych ale było smacznie, lekko strawnie. 

Edytowano przez Sylka856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2024 o 21:03, Maszeńka1980 napisał:

Rozumiem ośrodek odczuwania sytości, rozumiem uczucie głodu, ale nie pojmuję czego innego. Przecież każdy dorosły wie, że zjadł, ile zjadł, jak to się ma do dobowego zapotrzebowania, do wydatkowania energii- ci myślący, ogarnięci tak mają, kobiety zwracają uwagę. Zatem, kiedy Karolina wie, że zjadła śniadanie, wie ze zjadła obiad, wypiła białe kawy, zjadła tez coś słodkiego i nadal czuje głód, to nadal uważa, ze musi jeść? Bo ja kiedy czuję głód po godz 16, to biorę paprykę, zielonego ogórka, coś co niemal jest bezkaloryczne - kilka, kilkanaście kalorii. Uczucie głodu nie zwalnia mnie z myślenia, postrzegania swojej sylwetki w lustrze, w ubraniach. Nie o każdej porze człowiek musi się napchać po korek czując głód, to nas odróżnia od zwierząt, ze to kontrolujemy. To podobnie, jak z tym, że w czasie owulacji mamy większa ochotę na męża, partnera -robimy to wszędzie bez zahamowań? Karolina folguje sobie z jedzeniem bardzo, kiedyś więcej tego pokazywała, teraz się wstydzi. To chyba już nałóg.

To już wiem czemu tu ciągle siedzisz i zioniesz jadem. To z głodu xD

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, GallAnonim napisał:

To już wiem czemu tu ciągle siedzisz i zioniesz jadem. To z głodu xD

Ty zioniesz jadem w stosunku do mnie ze skrajnej głupoty, czy wyglądasz, jak Karo i personalnie to odbierasz? Napchaj się i ode mnie w podskokach, dzień jeszcze długi i noc przed tobą, wyjmij wiadro, koryto i smacznego. Jak masz jakiś problem, to idź pod vlogi lizać szeroką.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Ty zioniesz jadem w stosunku do mnie ze skrajnej głupoty, czy wyglądasz, jak Karo i personalnie to odbierasz? Napchaj się i ode mnie w podskokach, dzień jeszcze długi i noc przed tobą, wyjmij wiadro, koryto i smacznego. Jak masz jakiś problem, to idź pod vlogi lizać szeroką.

Wolałabym wyglądać jak Karo niż być taką wredną babą jak ty 🙂

  • Like 1
  • Thanks 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby jadła nor.alne ilości, ona tego nie spala.Mówiła że ze  nie lubi ruchu. Jak byla w Szczawnicy na jakims wyjezdzie sponsorowanym inni poszlinna spacer a ona kisila tylek w hotelu. Zauwazcie że nigdy nie relacjonuje spacerow czy wycieczek gdzieś za miasto czy lesie. To nie jest calkiem normalne prowadzić aż tak siedzacy tryb życia, życie to ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, masala napisał:

Nawet jakby jadła nor.alne ilości, ona tego nie spala.Mówiła że ze  nie lubi ruchu. Jak byla w Szczawnicy na jakims wyjezdzie sponsorowanym inni poszlinna spacer a ona kisila tylek w hotelu. Zauwazcie że nigdy nie relacjonuje spacerow czy wycieczek gdzieś za miasto czy lesie. To nie jest calkiem normalne prowadzić aż tak siedzacy tryb życia, życie to ruch.

Mnie się wydaje, że one jest inwalidką i to ukrywa.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GallAnonim napisał:

Wolałabym wyglądać jak Karo niż być taką wredną babą jak ty 🙂

Wg mnie masz pakiet, dorzucę jeszcze złośliwość, zazdrość i taką głupotę, ukierunkowaną na czepialstwo. Zawsze jakaś tutaj jedna z drugą, obrończyni zwałów, przyczepi się, jakby musiała personalnie konkretnie coś mi powiedzieć. Wiesz, gdzie ja mam twoje zadnie? My tu piszemy o kimś, nie o sobie. Ja widzisz nie zauważyłabym twoich wpisów, jesteś tak nijaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej całej aferce mam w głowie widok jak Karyna daje popalić tarkowi gigantycznym strap-on em...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maszeńka1980 napisał:

Wg mnie masz pakiet, dorzucę jeszcze złośliwość, zazdrość i taką głupotę, ukierunkowaną na czepialstwo. Zawsze jakaś tutaj jedna z drugą, obrończyni zwałów, przyczepi się, jakby musiała personalnie konkretnie coś mi powiedzieć. Wiesz, gdzie ja mam twoje zadnie? My tu piszemy o kimś, nie o sobie. Ja widzisz nie zauważyłabym twoich wpisów, jesteś tak nijaka. 

Pisz pisz dalej i obrazaj, bo jak się kiedyś ugryziesz w język to się otrujesz własnym jadem  😄

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogromne rozczarowanie, nie informują widzów na jakim etapie jest sprawa grindr.. Ani słowa we vlogach, całkowity brak szacunku dla widza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kafegate napisał:

Ogromne rozczarowanie, nie informują widzów na jakim etapie jest sprawa grindr.. Ani słowa we vlogach, całkowity brak szacunku dla widza. 

Na takim ze u Kerada nie stwierdzono osobowosci. Za kare pojechali do Pragi, mama jadla co chciala synek nagrywal. Zamykam sprawe.

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Internet nie zapomina. W swoim czasie ktos wyciągnie to zdjęcie i pomacha ekranem przed nosem lali czy jak tam ma to biedne dziecko na imię. 

Gorzej jak i ona rozpozna dywanik 😉

Edytowano przez Dumchen
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2024 o 14:32, Kartofelcia napisał:

Pewnie je więcej węgli przez to że nie je mięsa. Ona ma dietę pudełkowa plus, czyli dieta plus dojadanie. Czy ktos mi powie skąd się wziął Kerad?

Kerad czytany od tyłu to ... ;) 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane, podeślijcie na priv zapro na Latte Juciubee 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kafegate napisał:

Ogromne rozczarowanie, nie informują widzów na jakim etapie jest sprawa grindr.. Ani słowa we vlogach, całkowity brak szacunku dla widza. 

Pojechali do Pragi manifestować miłość i wleciały już bodajże dwa vlogi z tegoż pięknego czasu. A nóż internet zapomni 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam największy rozmiar XXL ale rozmiar nie jest ważny. 
Bluzka opięta…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, redżina napisał:

Wzięłam największy rozmiar XXL ale rozmiar nie jest ważny. 
Bluzka opięta…

Oj tam, skoro raz w tygodniu ma porządne wyświetlenia, to może pograć w komedii pt- Mierzymy… Ten dzisiejszy vlog, bez jednej dobrej kreacji to komediodramat był. Całe 10 minut? Czy 15? Moim zdaniem powinna zrezygnować z ubrań, skoro jest za wysoka i ma za duży biust, to wszystko tłumaczy. Ona ma 178? Modelki ponad 180 zazwyczaj i czy coś jest na nie za krótkie? To nie o co innego chodzi?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×