Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kiki57

Dietetyczka bez matury, uwaga Leszno i okolice!

Polecane posty

7 godzin temu, Skandia napisał:

Nie pokazuje Artka i Igora. To jaka decyzja? Że brunka nie pokaże?

Jak dla mnie to jak stwierdziła, że nie będzie pokazywać Brunka to ok. Ale niech powie normalnie, że z Brunkiem wszystko ok tylko ona go nie pokazuje. A tak to plecie trzy po trzy i w sumie nie wiadomo co w końcu z tym Brunkiem. Zawsze był a teraz nagle nie ma.... Tym bardziej, że ostatnio chyba była sytuacja że kiepsko się czuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, renulka60 napisał:

Uważajcie co piszecie bo Malina pozwami grozi 😅

Malina mi może na kant d.py naskoczyć 🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szara mysz napisał:

Odkad się z tych Mikulic wyniosła to ja nie jestem w stanie jej słuchać. Wszystko owiane wielka tajemnicą. Tam to chociaż garaże pokazała,a tutaj wielka gfiasda. Dawniej przykladala sie do tych filmów,  pokazywala jak gotuje , sprzata , lubilam  również jej vlogmasy byly proste bez przepychu ,ale estetyczne i zarazem ciekawe. Teraz nic tylko widac jej głowę gadajaca i te tytuły do filmow niesamowicie drażniące 🤦

Powinna już skończyć nagrywać bo widać że YT już ją tylko drażni. Niech pójdzie przykładem miszmaszowej....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, kiki57 napisał:

Już niedlugo chyba wątek zniknie, Anka nie wytrzyma cisnienia 🤣

 

Póki co nie ma czasu to mozna pisac 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby czemu nie powinna nagrywać i miałaby z tego zrezygnować? Niech nagrywa, lubi to i ma swoich widzów, po prostu to bez sensu ze pół filmu gada o dwóch komentarzach ktore jej się nie podobały, zamiast się zwracać do swoich widzów. Mowi (też odnosząc sie do tych kilku komentarzy) jak moglaby naklamac i nikt by nie wiedział, zamiast swoim widzom powiedzieć coś sensownego o swojej sytuacji. 

Z pracy tez robiła wielką tajemnicę, a coraz więcej o tym mowi, więc pewnie w koncu i o innych rzeczach powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
12 minut temu, Anka1212 napisał:

A niby czemu nie powinna nagrywać i miałaby z tego zrezygnować? Niech nagrywa, lubi to i ma swoich widzów, po prostu to bez sensu ze pół filmu gada o dwóch komentarzach ktore jej się nie podobały, zamiast się zwracać do swoich widzów. Mowi (też odnosząc sie do tych kilku komentarzy) jak moglaby naklamac i nikt by nie wiedział, zamiast swoim widzom powiedzieć coś sensownego o swojej sytuacji. 

Z pracy tez robiła wielką tajemnicę, a coraz więcej o tym mowi, więc pewnie w koncu i o innych rzeczach powie.

Bo widac, że ją ludzie denerwują. A zwłaszcza pytania od nich. Nawet te zwykle. Wielka tajemnica gdzie pies, myślałby kto. Robi 💩burze z niczego. Ale to akurat robila od zawsze. Triggerują ją pytania co z psem. Ciekawe dlaczego. Nie wiem po co nagrywa jak już zadać  nawet pytania co u niej nie można bo się unosi nieadekwatnie do sytuacji 

Edytowano przez Etoile
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellena.De.Vil napisał:

czego i do czego?😆

Do niczego 🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Szara mysz napisał:

Odkad się z tych Mikulic wyniosła to ja nie jestem w stanie jej słuchać. Wszystko owiane wielka tajemnicą. Tam to chociaż garaże pokazała,a tutaj wielka gfiasda. Dawniej przykladala sie do tych filmów,  pokazywala jak gotuje , sprzata , lubilam  również jej vlogmasy byly proste bez przepychu ,ale estetyczne i zarazem ciekawe. Teraz nic tylko widac jej głowę gadajaca i te tytuły do filmow niesamowicie drażniące 🤦

Zaraz napisze ze ludzie jej teraz zazdroszczą bo prowadzi życie o jakim marzyła 🤣 no serio ona jest nawiedzona. A na Instagram wczoraj wstawiła że gdyby ludzie wiedzieli gdzie teraz była to by zawału dostali xD to mnie rozwalilo ona chyba serio myśli że ludzie mają takie myślenie jak ona i mierzy swoją miarą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już poszła do nowej pracy i już z kimś sie pokłóciła bo tylko to potrafi a następnego dnia wrocila do tej osoby karma! No wiedźma normalnie. Serio malina zastanów się nad sobą bo to mało kto cie lubi nie wynika z tego że ludzie ci zazdroszczą tylko poprostu jesteś niemiła 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, renulka60 napisał:

Uważajcie co piszecie bo Malina pozwami grozi 😅

Już po nas jadą. Hallo policja czykto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pstarzynskaaa napisał:

Już poszła do nowej pracy i już z kimś sie pokłóciła bo tylko to potrafi a następnego dnia wrocila do tej osoby karma! No wiedźma normalnie. Serio malina zastanów się nad sobą bo to mało kto cie lubi nie wynika z tego że ludzie ci zazdroszczą tylko poprostu jesteś niemiła 🙂

Może długo tam nie popracuje, a może już nie pracuje. Z tą pracą to jak z brunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ona pracuje w gastroo. Mam na myśli catering, diety pudełkowe. Oni właśnie w nocy pracują, a rano ma się zarcie pod drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Choc mowila że można tam zjesc i coś wypić, więc bardziej zrozumiałam jako miejsce do którego można pójść cos zamówić, ale kto wie na ile malinka mozna wierzyć ;-D

Ogólnie to myske ze jej się podoba pracowanie, widać po jej zakupach albo jak wcześniej mowila ze costam po wypłacie sobie kupi. Wczesniej jednak mimo  wszystko nie miała swobody finansowej. Myślę ze to ze niejednokrotnie czekała z jakimiś zakupami az stary wróci mogło wynikać również z tego, że nie miała na nie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2024 o 13:36, Anka1212 napisał:

Możliwe. Choc mowila że można tam zjesc i coś wypić, więc bardziej zrozumiałam jako miejsce do którego można pójść cos zamówić, ale kto wie na ile malinka mozna wierzyć ;-D

Ogólnie to myske ze jej się podoba pracowanie, widać po jej zakupach albo jak wcześniej mowila ze costam po wypłacie sobie kupi. Wczesniej jednak mimo  wszystko nie miała swobody finansowej. Myślę ze to ze niejednokrotnie czekała z jakimiś zakupami az stary wróci mogło wynikać również z tego, że nie miała na nie kasy.

Ona przez ostatnie 18 (?) lat żyła jak nastolatka na utrzymaniu rodziców - tutaj męża. To chyba oczywiste, że samodzielność finansowa daje poczucie swobody i komfortu, kupujesz coś, choćby pierdołę i nie masz wyrzutów sumienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2024 o 13:36, Anka1212 napisał:

Możliwe. Choc mowila że można tam zjesc i coś wypić, więc bardziej zrozumiałam jako miejsce do którego można pójść cos zamówić, ale kto wie na ile malinka mozna wierzyć ;-D

Ogólnie to myske ze jej się podoba pracowanie, widać po jej zakupach albo jak wcześniej mowila ze costam po wypłacie sobie kupi. Wczesniej jednak mimo  wszystko nie miała swobody finansowej. Myślę ze to ze niejednokrotnie czekała z jakimiś zakupami az stary wróci mogło wynikać również z tego, że nie miała na nie kasy.

Myślę ze nie na długo, teraz jest podniecona a później przyjdzie kryzys i zatęskni za starym życiem i kawka na spokojnie xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, pstarzynskaaa napisał:

Myślę ze nie na długo, teraz jest podniecona a później przyjdzie kryzys i zatęskni za starym życiem i kawka na spokojnie xD 

Tez tak myślę. Jeśli ze starym wszystko ok to długo tam nie popracuje. Teraz na nic czasu nie ma, je w biegu, wraca po nocy bo praca od południa.  No ogólnie lekko nie jest. Choć z drugiej strony co ona ma do roboty popołudniami jak wiecznie sama na chacie. To do głowy idzie dostać. Ani się do kogo odezwać, ani wyjść bo tylko jak stary wraca to ją gdzieś zawiezie. Ale lepsza praca na rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, nuda, nuda, ludzie są tacy, ludzie myślą, ludzie mówią..., matko ta kobita ciągle rozkminia ludzi, ma coś do tych ludzi, ciągle ma jakieś pretensje do ludzi. Po prostu jest to już żenujące.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, kiki57 napisał:

Matko, nuda, nuda, ludzie są tacy, ludzie myślą, ludzie mówią..., matko ta kobita ciągle rozkminia ludzi, ma coś do tych ludzi, ciągle ma jakieś pretensje do ludzi. Po prostu jest to już żenujące.

 

Ona się karmi negatywna energia. Żyje jakimiś urojeniami o zlych ludziach. No jasne. A sama to jest cud, miód i cukierek. Tylko nikt takiej dobroci w niej jakos nie dostrzega po dłuższym poznaniu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kiki57 napisał:

Matko, nuda, nuda, ludzie są tacy, ludzie myślą, ludzie mówią..., matko ta kobita ciągle rozkminia ludzi, ma coś do tych ludzi, ciągle ma jakieś pretensje do ludzi. Po prostu jest to już żenujące.

 

Tak ciągle ludzie to ludzie tamto ludzie gadają a ona tym żyje, a niby tak ma wywalone co mówią inni. 😁 I jej zdanie jest najlepsze i ona jest najmądrzejsza.. Inni ludzie są głupi xD nie dopuszcza do siebie myśli ze ktoś może mieć inne zdanie bo odrazu głupi :] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ona ma wyraz twarzy ciągle przewraca oczami i jak taka czarownica.. Zero uśmiechu jest strasznie poważna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają teorie i w nie wierza...no ty za to malinowa nie masz żadnych teorii xD ty to masz milion dopiero teorii na każdy temat i w nie wierzysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał w komentarzu, że Malyna szuka wrogów tam, gdzie ich nie ma. Może się nad tymi słowami zastanowi, choć nie sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mówi że nie będzie sobie całe życie odmawiać a niedawno mówiła że ona je takie rzeczy dwa razy w roku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pstarzynskaaa napisał:

Teraz mówi że nie będzie sobie całe życie odmawiać a niedawno mówiła że ona je takie rzeczy dwa razy w roku xD

Niezle nasciemniala ze mialo to byc niby na 3 miesiace. Nie potrafi ogarnac domu, diety i pracy jednoczesnie ale nie przyzna sie do tego 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tak cicho o tej książce. mało mówi, reklamuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kiki57 napisał:

Coś tak cicho o tej książce. mało mówi, reklamuje.

 

Chodzi o ten ebook, ktory ma okladke z darmową grafiki sciagnieta z netu?

Edytowano przez Hellena.De.Vil
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×