Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Odmówiłam właśnie różaniec i wg dnia dzisiejszego powinna to być tajemnica chwalebna. Ja przez brak wiedzy, bo tak mi sie pomyliło odmówiłam radosną.  Czy taka modlitwa była nieważna? Czy to niewłaściwe było ją odmówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Luna Ursi napisał:

Odmówiłam właśnie różaniec i wg dnia dzisiejszego powinna to być tajemnica chwalebna. Ja przez brak wiedzy, bo tak mi sie pomyliło odmówiłam radosną.  Czy taka modlitwa była nieważna? Czy to niewłaściwe było ją odmówić?

pierd...olnij się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2024 o 11:34, Luna Ursi napisał:

Odmówiłam właśnie różaniec i wg dnia dzisiejszego powinna to być tajemnica chwalebna. Ja przez brak wiedzy, bo tak mi sie pomyliło odmówiłam radosną.  Czy taka modlitwa była nieważna? Czy to niewłaściwe było ją odmówić?

Tam gdzie się mylisz, rozpraszasz, czy nie potrafisz własnymi słowami, tam Twój anioł stróż pomaga, nie przejmuj się, jest ważna za jego przyczyną.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś taki jak Bóg jest to on się tym nie interesuje. Tajemnice różnica wymyślił człowiek jak i kolejność odmawiania danego dnia wiec się tym nie przejmuj. Jeśli Bóg jest to dla niego tylko jest ważne że w ogóle się pomodliłaś. A te odmawianie się pozmieniało po wprowadzeniu tajemnicy światła kiedyś było co innego tego dnia i to nie jest takie ważne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jak odmawiam, to w dowolnej kolejności. Poza tym jeśli nawet wymyślił je człowiek to był tchnięty duchem św., tak jak apostołowie spisując ewangelie. A jeszcze lepsze jest to, że oglądałam ostatnio dokument o tajemnicach fatimskich, i jest to mega ciekawe, 3 tajemnica mówiąca o zamachu już w roku bodajże 46 spisana, więc nie mogło to być oszustwo. Pocisk pasujący idealnie do korony, i wiele różnych innych rzeczy, w które jak zwykle nie wierzy masa niedowiarków... 

Kilkadziesiąt tysięcy świadków którzy podpisali się pod tym, że widzieli taniec słońca. (...). 

Edytowano przez jesionowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W różnych religiach ludzie przewidywany przyszłość a tam nie ma duchów świętych. Dlaczego tylko jedna miałaby być prawdziwa. Jeśli wszystkie prawdziwe to znaczy że wszystkie fałszywe. Może niektórzy mają moc przewidywania przyszłości I to nie jest żadna wizja boża. A może choroba psychiczna, omam, a potem się coś wydarzy i ludzie to dopasują do tych przepowiedni. A tamto mogła być zbiorowa halucynacja, przybysze z kosmosu. Księży też powołuje duch święty a jacy co niektórzy są. Papieża też wybierają pod natchnieniem to po co się zbierają razem powinni wszyscy widzieć co ten duch im powiedział. Bóg jeśli to jest ktoś to to nie jest ktoś opisany przez jakąkolwiek religie. A jak tak spojrzeć na świat to raczej go wcale nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Cisza_nocna napisał:

W różnych religiach ludzie przewidywany przyszłość a tam nie ma duchów świętych. Dlaczego tylko jedna miałaby być prawdziwa. Jeśli wszystkie prawdziwe to znaczy że wszystkie fałszywe. Może niektórzy mają moc przewidywania przyszłości I to nie jest żadna wizja boża. A może choroba psychiczna, omam, a potem się coś wydarzy i ludzie to dopasują do tych przepowiedni. A tamto mogła być zbiorowa halucynacja, przybysze z kosmosu. Księży też powołuje duch święty a jacy co niektórzy są. Papieża też wybierają pod natchnieniem to po co się zbierają razem powinni wszyscy widzieć co ten duch im powiedział. Bóg jeśli to jest ktoś to to nie jest ktoś opisany przez jakąkolwiek religie. A jak tak spojrzeć na świat to raczej go wcale nie ma. 

Ale bełkot. 

Skąd wiesz, że w innych religiach nie ma duchów św? Jeżeli coś w katolicyzmie jest najbardziej autentyczne - to zapewniam Cię, że jest to Duch św. 

Kto powiedział, że tylko jedna religia jest prawdziwa? A nie mogą być wszystkie prawdziwe, bo wcale wykluczać się wzajemnie nie muszą. 

Najlepiej wszystko tłumaczyć chorobą psychiczną 👍

Zbiorowa halucynacja - ale jaka fajna! A jakbyś się wglebiala w temat, to byś wiedziała, że już od dawna zastanawiano się czy maryja nie była mylona z przybyszka z kosmosu, a taniec słońca nie był tzw. kosmicznym zdarzeniem. Tylko co z tego?? To tylko dowód na to, że tysiące osób halucynacji nie miało, bo nigdzie nie podawali w relacjach aby ludziom podano wcześniej jakiś środek halucynogenny. 

Księży zazwyczaj powołuje "kasa" i dla kasy tam idą. Niewielu, bo garstka słyszy głos ducha św. 

Papieża powołują będąc natchnionymi duchem św. Po co się zbierają...? Ano, niech lepiej home office przez internet zrobią, tak jest przecież dzisiaj modnie, no nie? 😉

Człowieku małej wiary, idź i nie grzesz więcej (...). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo inne religie o tym nie mówią sa co najwyżej duchy przodków. Każda religia, wierzący w nią mówią że to ich jest prawdziwa. Po za tym one się nawzajem wykluczają. 

Właśnie nie jestem małej wiary ja po latach wiary jestem w końcu uświadomiona i nie tkwię w tej ciemnocie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×