Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

Polska lepsza niz Grecja czy Wlochy

Polecane posty

Aleksio pięknie wychowany, odpakowuje coś, a śmieci jebs na ziemie. Wyobrażacie sobie, że wasze 10-letnie dziecko rzuca papiery tak jak stoi, na podłogę? A co Julka na to? IHIHIHIHIHIH i podnosi. Chyba już zapomniała o "limitach edukacyjnych".

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszłam biegać 10 razy? Dlaczego jestem więcej niż pewna, że poszła jeden jedyny raz - wtedy kiedy się nagrała?

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Kasja78 napisał:

Julki pasją jest zwiedzanie sklepów spożywczych. Jak jej nie wstyd takich rzeczy mówić... Jeszcze rozumiem starsze babki na osiedlu, co dla nich największą atrakcją jest kręcić się po biedronce dwie godziny, ale dziewczyna niespełna 0-letnia, która mogłaby zrobić coś ze swoim życiem... Brak słów. I wielka podnieta fluorescencyjnymi orenżadami, w sumie jej dziecko już nie ma zębów, to niech pije. A to dopiero pierwsza minuta.

Spożywcze jak i Action a jeszcze odkryła nowy sklep charytatywny czyli taki lumpex albo lombard. Tanie i badziewne. 

Ale co ma lepszego do roboty? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bida piszczy. Proszek tylko na promocji. Ciuchy używane. Coś tej influ nie idzie kariera zawodowa. 

Aż sobie przypomniałam pierwsze święta jak poszła do prawdziwe pracy i dostała wypłatę i taka bogata się czuła jak nigdy. 

A teraz mało wyświetleń na yt, babci nie ma co da kasę na prezenty dzieci. Krucho to widzę. Pewnie znowu tekst "rozmawialiśmy z dziećmi że one też nie chcą prezentów " 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kotusdf napisał:

Ogólnie bida piszczy. Proszek tylko na promocji. Ciuchy używane. Coś tej influ nie idzie kariera zawodowa. 

Aż sobie przypomniałam pierwsze święta jak poszła do prawdziwe pracy i dostała wypłatę i taka bogata się czuła jak nigdy. 

A teraz mało wyświetleń na yt, babci nie ma co da kasę na prezenty dzieci. Krucho to widzę. Pewnie znowu tekst "rozmawialiśmy z dziećmi że one też nie chcą prezentów " 🤣

I mąż też nie chce żadnego prezentu na święta ewentualnie ubrania, ale Julka na ✨30✨ na pewno będzie musiała prezent dostać.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie rozumiem co to za gadka że przez smierc babci nie kontynuuje zdrowych nawyków i że 2 tyg jedli na wynos kurczaka z frytkami... To co ona w życiu robiła? Że nie mogła gotować zupy na 2 dni z bagietką czy coś innego. Albo skoro żarcie na wynos to czemu ciągle To samo. Nie rozumiem jej tego monologu. I brak słów znowu robiła dla siebie to tamto siamto a i tak nie czuje się ładna a w komentarzach piszą umyj głowę i pomaluj się XD hah. Miała włosy farbować? Też nie było farby w promocji?

Edytowano przez kotusdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kotusdf napisał:

I nie rozumiem co to za gadka że przez smierc babci nie kontynuuje zdrowych nawyków i że 2 tyg jedli na wynos kurczaka z frytkami... To co ona w życiu robiła? Że nie mogła gotować zupy na 2 dni z bagietką czy coś innego. Albo skoro żarcie na wynos to czemu ciągle To samo. Nie rozumiem jej tego monologu. I brak słów znowu robiła dla siebie to tamto siamto a i tak nie czuje się ładna a w komentarzach piszą umyj głowę i pomaluj się XD hah. Miała włosy farbować? Też nie było farby w promocji?

Dlatego, że to jest najtańsze. U nas tez dawniej były takie budy z kurczakiem z rożna, kupisz kuraka i jest dla całej rodziny. W Hiszpanii nadal jest to popularne, pół kuraka za 5 euro, gdzie w barze danie dla jednej osoby kilkanaście. A że kupują "u portugalczyka" to pewnie o coś takiego chodzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że u nas te kurczaki to był wtedy rarytas (przynajmniej u mnie w rodzinie) i pamiętam, że naprawdę były pyszne, z chrupiącą skórką, a te w Hiszpanii to takie podłe dość,  bardziej gotowane niż pieczone, taka naprawdę budżetowa opcja żeby napchać więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasja78 napisał:

Tylko że u nas te kurczaki to był wtedy rarytas (przynajmniej u mnie w rodzinie) i pamiętam, że naprawdę były pyszne, z chrupiącą skórką, a te w Hiszpanii to takie podłe dość,  bardziej gotowane niż pieczone, taka naprawdę budżetowa opcja żeby napchać więcej osób.

Zgadzam się, że to najtańsza opcja na gotowy obiad. Do tej pory zdarza mi się kupić takiego kurczaka gotowego, ale to raz na trzy? miesiące? Jak już naprawdę nie mam czasu lub siły na gotowanie. Ale ogólnie jest dużo prostych i szybkich dań do zrobienia, bo wiem, że nie każdy musi być wirtuozem. Poza tym ona robiła te meal prepy to dlaczego nie zrobiła sobie gotowych sosów albo mięs i nie zamroziła na wszelki wypadek? Wtedy tylko by rozmrozila i dogotowała do tego kaszę/makaron/ryż/ziemniaki i miałaby normalny obiad. To miałoby więcej sensu niż gotowanie ryżu na X dni.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi włosami to prawda. W tym vlogu i na ostatnich rolkach jeden łój na głowie, każdy włos w inną stronę. Nie wyobrażam sobie tego - zarabiać wizerunkiem i nie zadbać o podstawy, czyli umycie głowy. 

Co cudownego jest w halloweenowym Stitchu?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MaGo2 napisał:

Co cudownego jest w halloweenowym Stitchu?

jak masz mentalnie te max 15 lat jak z rolki "prawdziwa dziewczyna" to pewnie w tym wieku byś się jarała tym XD 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, kotusdf napisał:

jak masz mentalnie te max 15 lat jak z rolki "prawdziwa dziewczyna" to pewnie w tym wieku byś się jarała tym XD 

Zobaczycie, ona jest na takim poziomie rozwoju emocjonalnego, że będzie latać z dzieciakami po imprezach albo będzie chciała się przyjaźnić z ich znajomymi, bo będzie mieć kryzys wieku średniego po 40, że faceci zmieniający żony na młode laski i kupujący motor lub czerwone auto to będzie przysłowiowe pierdnięcie.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2024 o 10:42, kotusdf napisał:

a ogólnie jak ma się impreza a żałoba? ona chce imprezować, zaprosiła znajomych 2.5 miesiąca wcześniej? robi zaproszenia? to nie brzmi jak posiedzenie przy kawie tylko jak niezła impreza alkoholowa XD 

Tu już nawet nie chodzi o nią bo w końcu to była tylko jej teściowa. Dla mnie gorsze jest to, że ma w upie Lolo i to, że robi mu w domu imprezę miesiąc po śmierci matki.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ale_kicha napisał:

Tu już nawet nie chodzi o nią bo w końcu to była tylko jej teściowa. Dla mnie gorsze jest to, że ma w upie Lolo i to, że robi mu w domu imprezę miesiąc po śmierci matki.

Mnie po prostu rozwalają komentarze pod filmem (nie oglądałam, bo i tak nie ma tam nic ciekawego i wszystkie można dowiedzieć się z komentarzy pod filmem i od Was❤️), że ojoj jak to Julce jest ciężko i może pojechałaby do SPA z mamą i siostrą... Ludzie, jej nie stać na potrzebne do rzeczy, a co dopiero na jakieś SPA. Zresztą ktoś jej tam napisał, że przykre ma życie, że musi czekać na promocję, by sobie coś kupić... O Loro nic. Nikt mu nie współczuje straty matki, bo wiadomo - żona cierpi najbardziej. To tak jakby któreś z nas zmarła mama, a naszemu partnerowi/mężowi współczuli ludzie i mówili, jaki jest dzielny 🤦🏼‍♀️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, piekielneoczy napisał:

Mnie po prostu rozwalają komentarze pod filmem (nie oglądałam, bo i tak nie ma tam nic ciekawego i wszystkie można dowiedzieć się z komentarzy pod filmem i od Was❤️), że ojoj jak to Julce jest ciężko i może pojechałaby do SPA z mamą i siostrą... Ludzie, jej nie stać na potrzebne do rzeczy, a co dopiero na jakieś SPA. Zresztą ktoś jej tam napisał, że przykre ma życie, że musi czekać na promocję, by sobie coś kupić... O Loro nic. Nikt mu nie współczuje straty matki, bo wiadomo - żona cierpi najbardziej. To tak jakby któreś z nas zmarła mama, a naszemu partnerowi/mężowi współczuli ludzie i mówili, jaki jest dzielny 🤦🏼‍♀️

Dokładnie. Nie wyobrażam sobie organizować w domu imprezy w czasie kiedy mój partner cierpi po stracie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ale_kicha napisał:

Dokładnie. Nie wyobrażam sobie organizować w domu imprezy w czasie kiedy mój partner cierpi po stracie matki.

zwłaszcza że widać że nosi czarne szmaty czyli jest ta żałoba. 
ale ogólnie ona zawsze była pępkiem świata. tylko jej emocje się liczą i jej dramaty. zawsze to ona cierpi. niby o niej jest ten vlog, ale jakby była normalna to by mówiła "przeżywamy/ tęsknimy/ brakuje nam" a nie tylko ja ja ja 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, kotusdf napisał:

zwłaszcza że widać że nosi czarne szmaty czyli jest ta żałoba. 
ale ogólnie ona zawsze była pępkiem świata. tylko jej emocje się liczą i jej dramaty. zawsze to ona cierpi. niby o niej jest ten vlog, ale jakby była normalna to by mówiła "przeżywamy/ tęsknimy/ brakuje nam" a nie tylko ja ja ja 

Czarne szmaty to nie żałoba. Gdyby naprawdę przeżywała czyjąś śmierć nie planowałaby imprezy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×