Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Skandia

Ala_zuza

Polecane posty

Te powieki ok ale te usta mogłaby sobie darować bo to akurat nie poprawiło jej wyglądu a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Te powieki ok ale te usta mogłaby sobie darować bo to akurat nie poprawiło jej wyglądu a wręcz przeciwnie.

Ja u niej nie widzę przesadzonych ust. Nie ma dzioba wygląda świeżo i dobrze. Nie rozumiem czepiania się. Chyba nie widziałyście prawilnego karpia zdjętego z haczyka

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ala miała dość duże wory pod oczami. Nie zawsze to było widać bo ona to starała się tuszować roznymi kosmetykiami plus filtry w aparacie, odpowiedni kadr. Pamiętam jak różne kremy kupowala ale niestety  jak widać tylko chirurgia zadziała na pewne rzeczy, żadne tam kremy czy pudry. Fajnie że mamy teraz takie czasy i mozliwosci do walki z pewnymi mankamentami/ defektami. Ala jest ładna, zadbana kobieta i takie wory niestety psują wygląd. Super że udalo jej się zrobić operacje. Ja nie lubiłam nosic okularów i za pierwsze zarobione pieniądze zrobiłam sobie laserową korekcje wzroku. Do dziś uważam, że to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Etoile napisał:

Ala miała dość duże wory pod oczami. Nie zawsze to było widać bo ona to starała się tuszować roznymi kosmetykiami plus filtry w aparacie, odpowiedni kadr. Pamiętam jak różne kremy kupowala ale niestety  jak widać tylko chirurgia zadziała na pewne rzeczy, żadne tam kremy czy pudry. Fajnie że mamy teraz takie czasy i mozliwosci do walki z pewnymi mankamentami/ defektami. Ala jest ładna, zadbana kobieta i takie wory niestety psują wygląd. Super że udalo jej się zrobić operacje. Ja nie lubiłam nosic okularów i za pierwsze zarobione pieniądze zrobiłam sobie laserową korekcje wzroku. Do dziś uważam, że to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.

Gdzie robiłaś tą korekte wzroku? Ty jesteś z okolic Katowic? Ja sama chce się wybrać. Jeszcze druga sprawa, plusy, czy minusy mialaś i czy wzrok się pogorszył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Skandia napisał:

Gdzie robiłaś tą korekte wzroku? Ty jesteś z okolic Katowic? Ja sama chce się wybrać. Jeszcze druga sprawa, plusy, czy minusy mialaś i czy wzrok się pogorszył. 

Robiłam w Katowicach. Mialam minusy. Nie, mi się wzrok nie pogorszyl. Mialam dość duża wadę, że bez okularów było ciężko. A teraz już ponad 15 lat bez okularów. Robiłam metoda PRK , jakoś tak to się chyba nazywało. Kiedyś były chyba do wyboru 3 metody, jak jest teraz nie mam pojęcia bo jak wyżej napisałam było to ponad 15 lat temu. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie okulary były mega kompleksem, zle się w nich czułam a bez nich nie szło funkcjonować. Do tego grube szkła w okularach. Do dziś jestem wdzięczna za ten zabieg.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Etoile napisał:

Dla mnie okulary były mega kompleksem, zle się w nich czułam a bez nich nie szło funkcjonować. Do tego grube szkła w okularach. Do dziś jestem wdzięczna za ten zabieg.

Super:) Dzięki za info.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Skandia napisał:

Widac bardzo różnicę. Przecież miała wory pod oczami. Wygląda bardzo ładnie. Nie przesadzajmy, bo wygląda bardzo dobrze. Akurat dobrze zrobiła, skoro jej te wory przeszkadzały to teraz ich nie ma.

Właśnie pomyślałam, że muszę porównać stare filmy z nowymi i może wtedy będę widzieć ta różnicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Montmorlonit napisał:

Właśnie pomyślałam, że muszę porównać stare filmy z nowymi i może wtedy będę widzieć ta różnicę. 

Przede wszystkim jest to zabieg robiony dla siebie. Ty możesz uważać że różnica minimalna a dla niej to krok milowy w wyglądzie i samopoczuciu

Ja po usunięciu opadnie tej powieki raz że czuję się bosko to ostatnio przy kupnie alko pani poprosiła o dowód a ja po 30 także tak

Edytowano przez MONIKA
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Montmorlonit napisał:

Właśnie pomyślałam, że muszę porównać stare filmy z nowymi i może wtedy będę widzieć ta różnicę. 

Już widać, że nie ma tych worów i od razu lepiej. Ona na bank będzie szczęśliwa. Aczkolwiek jakby zdecydowała, że nie robi nic z tymi worami, bo nie chce to jej sprawa. Ona tak wygląda młodo w porównaniu do takiej brudaski siwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×