Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szara mysz

Warmińsko mazurski reality-show

Polecane posty

23 godziny temu, Ta_z_1_ napisał:

Gorzej jak Siwa po imprezie z sąsiadami zaśnie na takim kocyku. Może się to źle skończyć. Chociaż chyba mówiła że ma jakiś czujnik i wyłącza się po jakimś czasie. Aczkolwiek ja bym takiego kocyka bez sprawdzenia czy się myszy do niego  nie dobraly nie używała.

Kawiarkę poprzednią przecież spaliła bo zapomniała wody nalać. Także kiedyś będzie tragedia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Sylka856 napisał:

A jak zydzi domagaja się ściągania krzyży to      to nazwiesz? Bo słowo antysemityzm znasz. Czy odzywasz się w obronie każdej religii czy tylko żydowskiej? 

Nie wiem co ta osoba ma do mnie i innych. Czy to Żyd, katolik, muzułmanin, to jeżeli robi coś co narusza wolność innego wyznania, drugiego człowieka, zakłamuje historię, to jest to godne potępienia. 

A poza tym znowu zaczyna się zaśmiecanie wątku o Zakolaku na rzecz polityki i prywatnych wycieczek bo ktoś szuka dramy.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa kupiła nową szczotkę do włosów. Poza tym że była zaskoczona że jednak faktycznie szczotka działa i widzowie mieli rację to zaczęła też ta szczotka Rózie przeczesywać. Niby w zabawie i niby kilka razy ale jednak meh... Czyli te włosy w szczotkach to nie tylko Siwej mogły być...

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ona mnie wk*&@ia łoi alko na potęgę mimo iż deklaruje że ma depresję a przy niej jest zakaz picia palenia zielonego. Trzeba unikać wszystkiego co wpływa na zmianę stanu świadomości. Chyba jej towarzystwo od picia odjechało i ta dołuje bo nie ma z kim pić. Jaka to jest szkodliwa baba wrrr

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Ta_z_1_ napisał:

Siwa kupiła nową szczotkę do włosów. Poza tym że była zaskoczona że jednak faktycznie szczotka działa i widzowie mieli rację to zaczęła też ta szczotka Rózie przeczesywać. Niby w zabawie i niby kilka razy ale jednak meh... Czyli te włosy w szczotkach to nie tylko Siwej mogły być...

Bobra pewnie też przeczesuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam Zakolaka. Widzę, że zgodnie z przewidywaniami wjeżdża dół. Wygląda jak skacowane nieszczęście, chowa się pod kocem, pod kapturem, ale najlepsze życie, bulwy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sowa z Mazur napisał:

Kawiarkę poprzednią przecież spaliła bo zapomniała wody nalać. Także kiedyś będzie tragedia.

Jaka tragedia ? Normalna kolej rzeczy. Natura musi eliminować zdegenerowane jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Odpaliłam Zakolaka. Widzę, że zgodnie z przewidywaniami wjeżdża dół. Wygląda jak skacowane nieszczęście, chowa się pod kocem, pod kapturem, ale najlepsze życie, bulwy! 

Efekt chlania przez tydzień albo dłużej, no ale żyje swoim najlepszym życiem, co my tam wiemy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Odpaliłam Zakolaka. Widzę, że zgodnie z przewidywaniami wjeżdża dół. Wygląda jak skacowane nieszczęście, chowa się pod kocem, pod kapturem, ale najlepsze życie, bulwy! 

Zachęcejące, ale nie wiem czy jestem gotowa na ponad pełnometrażową produkcję. Czas trwania tych vlogów jest przerażająca, wicki pewnie pieją z zachwytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Plus napisał:

Zachęcejące, ale nie wiem czy jestem gotowa na ponad pełnometrażową produkcję. Czas trwania tych vlogów jest przerażająca, wicki pewnie pieją z zachwytu.

U mnie to leci w tle, ja w międzyczasie robię zakupy i inne rzeczy, czasem rzucę okiem. Jestem gdzieś w połowie, można to streścić tak: jojczenie, smutek, zimno, chciałaby mieć czasami kogoś obok, żeby pogadać choćby o pogodzie, zjadłaby coś słodkiego i cepłego, w lecie ma ciepłą, a zimą zimną karnację... Ciekawa jestem, ile tam jeszcze wytrzyma.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Plus napisał:

Zachęcejące, ale nie wiem czy jestem gotowa na ponad pełnometrażową produkcję. Czas trwania tych vlogów jest przerażająca, wicki pewnie pieją z zachwytu.

Ja to już się boję wchodzić w sekcję komentarzy, o oglądaniu to nawet mowy nie ma w moim przypadku.

Edytowano przez evoiva
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, evoiva napisał:

Ja to już się boję wchodzić w sekcję komentarzy, o oglądaniu to nawet mowy nie ma w moim przypadku.

Ktos jej napisal ,zeby sie ogarnela i do psychologa poszla i ze jeszcze moze miec dziecko😅 ja nie wiem w jakim kontekscie ten komentarz bo ogladalam na przewijaniu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ja trafiłam, jak Zakolak przytaszczył na piętro grzejnik elektryczny i jojczył, że zapłaci dużo za prąd, ale go odpali, bo zimno. I że ye bać biedę. Nasza bogaczka 20 tys/tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialam po komentarzach, ze zakupiła nową szczotkę do włosów. Serio??😀😀 Ale cringe. A tak się chwaliła tymi brudnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

A to ja trafiłam, jak Zakolak przytaszczył na piętro grzejnik elektryczny i jojczył, że zapłaci dużo za prąd, ale go odpali, bo zimno. I że ye bać biedę. Nasza bogaczka 20 tys/tydzień. 

Heh 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Syreni śpiew napisał:

chciałaby mieć czasami kogoś obok, żeby pogadać choćby o pogodzie, 

Dobra przekonalas mnie, odpalam na wieczór prodakszyn 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Dobra przekonalas mnie, odpalam na wieczór prodakszyn 😅

Odważna larwa, tak przed snem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Etoile napisał:

Widzialam po komentarzach, ze zakupiła nową szczotkę do włosów. Serio??😀😀 Ale cringe. A tak się chwaliła tymi brudnymi.

Kupiła nową, ale tłuste, pokryte grubą warstwą łoju czesze. To jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:29:53 - czyta opis gąbki po angielsku. Aż cofnęłam, bo myślałam, że się przesłyszałam - nasza poliglotka wymiata 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na...a w 70% filmu.

Scena jak coś miauczy owinięta kocem cringe max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Dobra przekonalas mnie, odpalam na wieczór prodakszyn 😅

Też w końcu odpaliłam na przyspieszeniu, ale długo chyba nie pociągnę. Jestem w momencie kiedy mówi, że ma plączące się włosy, że taka ich natura, czy coś w tym stylu, a w kilku vlogach widać, że czesze je tylko od nasady, a koczek robi z kołtuna. Nic dziwnego, że plączą się skoro nie są czesane po całej długości. No nie mogę słuchać tego pier.dolenia.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Kupiła książkę pt. "Można być grubym i zdrowym" - bardzo ją zaciekawiła 😆 

Ale spójrzcie na jej oczy jak pokazuje tą książkę 🤣 książka króa daje radoSC 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ta_z_1_ napisał:

Ale spójrzcie na jej oczy jak pokazuje tą książkę 🤣 książka króa daje radoSC 🤣

Proponuję następną: "Można mieć kołtun i wszy - kto ci zabroni?". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Kupiła książkę pt. "Można być grubym i zdrowym" - bardzo ją zaciekawiła 😆 

Ciekawe co ja skłoniło do zakupu tej książki 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, evoiva napisał:

Ciekawe co ja skłoniło do zakupu tej książki 🤔

Polecę klasykiem: nie wiem, ale się domyślam.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham się myć, kocham w wannie siedzieć, kocham brać prysznic, ja ne wem, ja ne umiem, słuchajce, iść spać nieumyta.

Końcówka vloga serio wymiata.

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

Kocham się myć, kocham w wannie siedzieć, kocham brać prysznic, ja ne wem, ja ne umiem, słuchajce, iść spać nieumyta.

Końcówka vloga serio wymiata.

Dokladnie taka jest nasza damessa. To ta druga ryba w przepoconym t-shircie skacowana udaje ze jest 6 rano ❤️

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Syreni śpiew napisał:

1:29:53 - czyta opis gąbki po angielsku. Aż cofnęłam, bo myślałam, że się przesłyszałam - nasza poliglotka wymiata 😄

Dzięki za minutki 🙂

Parsknęłam śmiechem, po co ona to w ogóle próbuje czytać 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocho mówicie, że wjechał dół! Ja jestem jeszcze 2 filmiki do tyłu😂. Byłam pewna, że dół wjedzie po powrocie do residęs a tu już na posiadłości ziemskiej ją dopadł. Ciekawa jaka przyczyna? Czyżby nie miała już z kim chlać?🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×