Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Umieram z samotności

Polecane posty

3 minuty temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Bo mam 185cm 17,2cm milion złotych majątku netto w tym własne mieszkanie w centrum miasta bardzo ładne wykonczone będzie już salon jest milionerski poza tym jestem ambitny chce zarobić miliony w tym życiu utrzymywać lachona jak by co i bardzo wiele do zaoferowania np duże serce ♥ nie pije nie bije chyba że lubi bdsm

Spełniasz standardy, ale sprzed 20-30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

 Przycpana Pokusia łapiaca pierwsza za jaja na imprezce w kiblu to cos dla nich nvm czemu udaja ze chca inteligientnych niby.

Nie łażę po klubach, głośnych imprez nie lubię (raz byłem i nie podobało mi się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jerry89 napisał:

nieadekwatne oczekiwania się zgodzę. ale czy to moja wina? ty uwazasz, ze ja jestem szczesliwy ze nieatrakcyjne laski mi sie nie podobaja i tylko te ladne z fajnym ciałem? tez bym wolal se wziąć jakiegos paszxczura i byc szczesliwy, ale nie potrafie, moj mozg nie potrafi tego przełamać. to tak jakbys ty nagle miała żreć tylko trawę z podwórka, no nie da się.

a co do osobowości, hm no owszem, nie jestem samcem alfa, nie ukrywam tego. zwykly przeciętny miły sympatyczny chłopak z poczuciem humoru- ale tacy bez wyglądu lub pozycji/kasy są tylko kolegami dla tych faajnych kobiet 

masz PONAD tysiąc postów! podczas kiedy ja mam około 300 a mam wrażenie, że nawalam tutaj non stop, więc ? zresztą co tutaj wejde raz na pare dni to zawsze widze ciebie jak cos piszesz. musisz tu spędzać więcej czasu niż ja- dla mnie to jest jasny przekaz, przegryw taki  sam jak ja, i kazdy kto tu przesiaduje to jest przegrywem, bo nikt normalny, kto ma rodzine hobby i zajęcia nie wypisuje tutaj. 

Jaruś jesteś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

 Przycpana Pokusia łapiaca pierwsza za jaja na imprezce w kiblu to cos dla nich nvm czemu udaja ze chca inteligientnych niby.

jeśli o mnie chodzi to takie laski to rynsztok. owszem jakby dała dopy i była atrakcyjna z wyglądu to moglbym ją pukać ale nigdy takiego szona na związek. kiedyś się pokusiłem na taką panienke, lubiła wypić i dawała od razu tyłka wtedy, no więc to wykorzystałem i bzykałem, z czasem się w niej zakochałem a finał był taki, że mnie zdradzała na lewo i prawo bo po prostu miała taką nature i ja o tym doskonale wiedziałem zanim się z nią związałem, 3 lata po niej odchorowywałem tak się zakochałęm i nie mogłem przeboleć ze inni już ją r0chają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Bo munek się boi ci powiedzieć że mu się nie podobasz to ci scieme wali że mało inteligentna jesteś doucz się. Może być glupiutka jak czepek byle pedzlowala rano.

podobam mu sie, masz bol bo jest tzw babiwakiem a nie pissda takich jak ty musi wulgarna Pokusia nauczyc bo pomylisz dziurki musi dosiasc jak klacz bo ty nie umiesz, siusiasz po nogawkach ptzy takich ale marzysz o nich mhm

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

podobam mu sie, masz bol bo jest tzw babiwakiem a nie pissda takich jak ty musi wulgarna Pokusia nauczyc bo pomylisz dziurki musi dosiasc jak klacz bo ty nie umiesz, siusiasz po nogawkach ptzy takich ale marzysz o nich mhm

Podoba ci się Jaruś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Ale masz błędny obraz o nas oboje munek to lamusik budzacy politowanie 

wyparte lezaki ktore ukrywajo swoje sprdolenie przed swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vlad Srakula napisał:

jak dla mnie on wypiera w sobie lezaka

to mylne wrażenie. nic nie wypieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Ale masz błędny obraz o nas oboje munek to lamusik budzacy politowanie 

ja mam dobry instynkt do takich rzeczy, mam podobna kolezanke do mnie tylko ma spiczasta gebe lekko i za duzo makijazu daje ale wlasnie wziela sobie taka niemote i oujała go na kase i zrobiła z niego dopiero faceta jestescie w takiej fazie kukolda ok taka dla was, dobrze sie roochała i chlop robił po majtach i kredyt na nią wzial

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

mam podobna kolezanke do mnie tylko ma spiczasta gebe lekko i za duzo makijazu daje ale wlasnie wziela sobie taka niemote i oujała go na kase i zrobiła z niego dopiero faceta jestescie w takiej fazie kukolda ok taka dla was, dobrze sie roochała i chlop robił po majtach i kredyt na nią wzial 

ja się takich historii masę nasłuchałem.

straszna sprawa, biedny chłop bez wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kris888 napisał:

ja się takich historii masę nasłuchałem.

straszna sprawa, biedny chłop bez wiedzy.

no dopiero teraz jest facetem musiał to przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Jerry89 napisał:

nieadekwatne oczekiwania się zgodzę. ale czy to moja wina? ty uwazasz, ze ja jestem szczesliwy ze nieatrakcyjne laski mi sie nie podobaja i tylko te ladne z fajnym ciałem? tez bym wolal se wziąć jakiegos paszxczura i byc szczesliwy, ale nie potrafie, moj mozg nie potrafi tego przełamać. to tak jakbys ty nagle miała żreć tylko trawę z podwórka, no nie da się.

a co do osobowości, hm no owszem, nie jestem samcem alfa, nie ukrywam tego. zwykly przeciętny miły sympatyczny chłopak z poczuciem humoru- ale tacy bez wyglądu lub pozycji/kasy są tylko kolegami dla tych faajnych kobiet 

masz PONAD tysiąc postów! podczas kiedy ja mam około 300 a mam wrażenie, że nawalam tutaj non stop, więc ? zresztą co tutaj wejde raz na pare dni to zawsze widze ciebie jak cos piszesz. musisz tu spędzać więcej czasu niż ja- dla mnie to jest jasny przekaz, przegryw taki  sam jak ja, i kazdy kto tu przesiaduje to jest przegrywem, bo nikt normalny, kto ma rodzine hobby i zajęcia nie wypisuje tutaj. 

Ponad tysiąc postów,które najczęściej są jakimś zdaniem lub to same emotki przez 10 miecha.

Za to Ty napitalasz cały czas jak widzę Cię o tym jak chlasz i walisz konusa.Nie masz nikogo,mieszkasz ze starymi i nie możesz uwierzyć,że ktoś ma dom,dzieci,fajną pracę i sexy😱

Jesteś obrzydliwy,poza tym to wszyscy tutaj są przegrywami i nienormalni od Żaby poSiura,Salową,Libeda,Pokrake,Chochlika,Lexa,Miecza.

Oki 😱Papatki.

 

Edytowano przez KittyD
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Jakie według ciebie teraz są standardzy lachonow 

nie wiem, ale na pewno wyższe niż "własne mieszkanie, auto i praca".

ja zresztą od 2013, poza rynkiem matrymonialnym.

1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

no dopiero teraz jest facetem musiał to przejsc

i było warto? zamiast sobie spokojnie, po swojemu, samemu żyć? 😄

jeszcze brać kredyt na panienkę - spłaca jeszcze, czy już spłacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spłacił. Ma nowa babe. Bez tamtej pozostał by tzipka i nie ogarnal sie a normalnej babie bez socjopatycznych zapedow zmarnowalby zycie.

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kris888 napisał:

tak z ciekawości spytam, ile już jesteście ze sobą? zapewne 10 lat lub dłużej.

a zauważ, że rynek matrymonialny się zmienił na przestrzeni lat, także to nie jest takie pewne, że "znalazłby sobie inną" gdybyście teoretycznie się rozstali. wymagania lasek poszybowały mocno w górę.

Tak,ale znalazłby sobie.Chociaż nie chcę wdawać się w szczegóły naszych kryzysów.I ja też bym znalazła.

Nie moja wina,że wy nie potraficie🤷‍♀️🙋‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Na tiktoka widziałem jednego co z pożaru lachona uratowal stał się mega potworem z looku od poparzen. Co zrobił lachon w dowód uratowanie życia i miłości? Zostawil go...

ale z powodu wyglądu czy z innych powodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KittyD napisał:

Nie moja wina,że wy nie potraficie🙋‍♀️

To jest ten moment, w którym musisz zacząć tłumaczyć dlatego Ty potrafisz a ktoś nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jerry89 napisał:

I z braku sexu, budzę się w środku nocy i muszę się masturbowac bo nie wyrabiam

Miałem to samo kiedyś. Budzenie w nocy mi zostało ale tylko na siku. Nie masturbowałem się od kilku miesięcy i nie miałem polucji tylko raz sen eroty zny. Widocznie nie ma czym tryskać z małych jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że Kitty jest tu rzadko.

Myślę, że pan magazynier Jerry nie ma świadomości, jak bardzo zajętymi ludźmi są często faceci, którzy osiągają coś zawodowo i finansowo w życiu. Nieobecność faceta to często istotna wada związku z kimś takim.

Odnośnie niskiego wzrostu - podawałam też przykłady swoich kolegów, naprawdę niskich. Jeden jest równy ze mną, a ja nie mam nawet 1,65 wzrostu. Zostawił żoną dla dziewczyny 25 lat. Wcześniej miał ładną żonę i rodzinę. Drugi podobnie, żonaty, potem po rozwodzie miał dziewczynę, znowu 25 lat, ostatecznie związał się na życie ze starszą, ale nie dlatego, że nie miał wyboru. Obaj nie są nie wiadomo kim finansowo, wyglądają dobrze z ciała, bo uprawiają sporty, prowadzą aktywny tryb życia, jeden sporty walki na poziomie już zawodowym. Ale autor podobno tez siłka i te sprawy. To są tylko dwa przykłady, mogłabym ich podać więcej.

Problemem autora jest zje... e charakterologiczne (jak zawsze) i nieudacznictwo życiowe (nie oceniam, ciężko się pewnie wyrwać, jak już się wpadło w denną pracę, mieszkania z rodzicami itd.) Natomiast ci z denną pracą też mają dziewczyny. I u wchodzą nadmierne oczekiwania Jerrego. No to już trudno, to już problem jego. Plus jest alkusem, to też może mieć znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KittyD napisał:

Ponad tysiąc postów,które najczęściej są jakimś zdaniem lub to same emotki przez 10 miecha.

Za to Ty napitalasz cały czas jak widzę Cię o tym jak chlasz i walisz konusa.Nie masz nikogo,mieszkasz ze starymi i nie możesz uwierzyć,że ktoś ma dom,dzieci,fajną pracę i sexy😱

Jesteś obrzydliwy,poza tym to wszyscy tutaj są przegrywami i nienormalni od Żaby poSiura,Salową,Libeda,Pokrake,Chochlika,Lexa,Miecza.

Oki 😱Papatki.

 

 

2 minuty temu, selkie napisał:

Potwierdzam, że Kitty jest tu rzadko.

Myślę, że pan magazynier Jerry nie ma świadomości, jak bardzo zajętymi ludźmi są często faceci, którzy osiągają coś zawodowo i finansowo w życiu. Nieobecność faceta to często istotna wada związku z kimś takim.

Odnośnie niskiego wzrostu - podawałam też przykłady swoich kolegów, naprawdę niskich. Jeden jest równy ze mną, a ja nie mam nawet 1,65 wzrostu. Zostawił żoną dla dziewczyny 25 lat. Wcześniej miał ładną żonę i rodzinę. Drugi podobnie, żonaty, potem po rozwodzie miał dziewczynę, znowu 25 lat, ostatecznie związał się na życie ze starszą, ale nie dlatego, że nie miał wyboru. Obaj nie są nie wiadomo kim finansowo, wyglądają dobrze z ciała, bo uprawiają sporty, prowadzą aktywny tryb życia, jeden sporty walki na poziomie już zawodowym. Ale autor podobno tez siłka i te sprawy. To są tylko dwa przykłady, mogłabym ich podać więcej.

Problemem autora jest zje... e charakterologiczne (jak zawsze) i nieudacznictwo życiowe (nie oceniam, ciężko się pewnie wyrwać, jak już się wpadło w denną pracę, mieszkania z rodzicami itd.) Natomiast ci z denną pracą też mają dziewczyny. I u wchodzą nadmierne oczekiwania Jerrego. No to już trudno, to już problem jego. Plus jest alkusem, to też może mieć znaczenie

Potwierdzam potwierdzone 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Vlad Srakula napisał:

 Przycpana Pokusia łapiaca pierwsza za jaja na imprezce w kiblu to cos dla nich nvm czemu udaja ze chca inteligientnych niby.

Prostacy nie pasują do inteligentnych 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Potwierdzam potwierdzone 🤣

Nie cytuj mnie Ogór przy swoim ułomnym bełkocie, bo wlecisz do ignora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

Prostacy nie pasują do inteligentnych 🙂

do takich prawitszkow pasuja, oni siedza i czekaja tylko az taka ich wyrwie. Siedza i kiszą jaja w słoiku takie panicze.

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Jak stracisz zdrowie straciles wszystko 

Tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jerry89 napisał:

I z braku sexu, budzę się w środku nocy i muszę się masturbowac bo nie wyrabiam

Ja rozumiem, że czasem ulżyć sobie trzeba, ale aż tak, że w nocy nie można spać? Lekarz wskazany.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

https://youtu.be/sk89riqnd_A?si=2j_exQyzuLuboEJd🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Nie cytuj mnie Ogór przy swoim ułomnym bełkocie, bo wlecisz do ignora.

Nie kompromituj się stalkerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kiii napisał:

Nie kompromituj się stalkerko.

Lecisz do ignora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kris888 napisał:

Ja rozumiem, że czasem ulżyć sobie trzeba, ale aż tak, że w nocy nie można spać? Lekarz wskazany.

Po co do lekarza zdrowy chłop i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×