Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

21 minut temu, GabrielaNowicki napisał:

Myślę, że wiele tutaj kobiet jest właśnie wyjątkowych, zmagających się z niemalymi trudnościami

No i? Bo mamy problemy z którymi mierzymy się, to jesteśmy wyjątkowe? ... Tak tak, popraw sobie koronę, i idź dalej. A, i jeszcze diabeł mówi jak sie budzisz "o ku.rwa, wstała konkurencja"... 

Wszyscy normalni ludzie mają swoje sprawy do załatwienia, problemy do ogarnięcia itd. Ale jedynie wybitne jednostki jak Siwa sądzą że niosą najcięższe brzemię świata i pieją o tym błagając o brawa. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, wyszlonamoje napisał:

Ciekawostka.

Wpis z kafeterii z początku 2019 roku:

Puste życie. Dopadła nas gonitwa za dobrami materialnymi. Zachłyśnięli się niektórzy kasą i padło na głowę. Ludzie czy naprawdę najważniejsza jest torebka za parę tysięcy zlotych, dresik za blisko tysiąc, kosmetyki za setki złotych... Czy to określa wartość człowieka? Razi mnie to wystawianie swojej prywatności na pokaz. Wszystko na sprzedaż! Nie może dziwić później krytyka. Wystarczy prześledzić historie życia bardzo zamożnych ludzi, jak skończyli. Dopadła ich pustka bezwartościowej egzystencji, depresje, narkotyki... Niejedno w życiu widziałam i przeżyłam, za jakiś czas pan lew odejdzie do innej, młodszej, ładniejszej, która urodzi mu "następcę". Nie wierzę, że jego rodzice nie będą naciskać na niego w sprawie wnuków. Coś mi się wydaje, że jemu na razie wygodnie. Na razie... Wiodą puste życie. Co po was zostanie? Kupa przedmiotów, szmat, dupereli. Pustka, totalna pustka. Jakie będą ich losy jak przyjdzie choroba? Egoizm poprzeplatany snobizmem. Wiele takich kobiet skoncentrowanych wyłącznie na sobie widziałam. Nie życzę tej pani źle, ale dopadnie ją wcześniej czy później starość, problemy i samotność. Jedynym sposobem pocieszenia będzie kolejna "metka"?

Tadam... a z metek została metka cebulowa z dino.

Ja pierdu, ale trafione. Nie oglądałam jej wtedy, choć wiedziałam kto to, tylko nie byłam w stanie przekonać się do jej nowobogadzkich vlogow....zaczęłam ją oglądać dopiero jak on się wyprowadził i ona wypuściła taki materiał co była w nim NAC*PANA albo PIJANA.  I tak mnie zainteresowało to uniwersum. A jak jeszcze byli razem to ktoś napisał komentarz pod vlogiem, że on się spotyka z jakąś babą, potem skasowali ten komentarz i tak trafiłam w jej chory świat, ale z przerwami..od rozwodu oglądałam regularnie, gdyż nie mogłam się nadziwić, że ktoś jej współczuje, kiedy ona opowiadała historie, które słyszałam u Mitkovej na kanale. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PandaCzerowna napisał:

No i? Bo mamy problemy z którymi mierzymy się, to jesteśmy wyjątkowe? ... Tak tak, popraw sobie koronę, i idź dalej. A, i jeszcze diabeł mówi jak sie budzisz "o ku.rwa, wstała konkurencja"... 

Wszyscy normalni ludzie mają swoje sprawy do załatwienia, problemy do ogarnięcia itd. Ale jedynie wybitne jednostki jak Siwa sądzą że niosą najcięższe brzemię świata i pieją o tym błagając o brawa. 

Tak właśnie uważam, jest wiele kobiet wyjątkowych, które nie mają tylko "normalnych" problemów.lub może nie co bardziej powszechnych. Znam takie i uważam je za bohaterki i nawet facetów też takich znam. Taka jest moja opinia. Violà 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

. Violà 

Prawidłowo Voila

Edytowano przez Noble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madziuszek napisał:

34:04 - czy wy też zostawiacie swoja zaje*istą torbę Kubota w rowerze i idziecie do sklepu tylko z plecakiem? 😄 Ale pierwszy raz chyba zostawiła rower tam gdzie trzeba...

Może to odpowiedź na jej "wydawało mi się, że kupiłam więcej". Bo może ktoś coś zwinął z koszyka 😀

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Może to odpowiedź na jej "wydawało mi się, że kupiłam więcej". Bo może ktoś coś zwinął z koszyka 😀

Ciekawe czy % też tak zostawia w koszyczku rowerowym bez opieki🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, GabrielaNowicki napisał:

Jak opowiada o depresji, to aż uszy więdną lub o innych skorzeniach, które rzekomo ma. Uważając, że nikt nie ma depresji, nikt nie wie co to jest astygmatyzm i nikt nie robił remontu.

Bądźmy szczere ... pier***i jak potłuczona. Astygmatyzm mam i mimo to idealnie podzielę coś na pół, wyczuję czy coś wejdzie na styk, nie potrącę słoików albo kogoś.

Ona i jej znajomość depresji ... no nie wiem czy ona ma jakiekolwiek pojęcie o tej chorobie, o tym uczuciu kompletnej pustki, osamotnienia, braku wiary w to, że jest lepsza przyszłość, co to jest chociażby próba samobójcza. Nie lubię jej ale nie życzę jej by kiedykolwiek była w takim stanie.

Także niech nie pier***i o swoim bohaterstwie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie ciekawi czemu niektóre baby uważają nienoszenie majtek za coś wspaniałego, seksownego? Jest to co najwyżej obrzydliwe i niehigieniczne 🤮 wyobrażam sobie jak siedzę 8 godzin w pracy, w spodniach i bez majtek 🤮 Zakolak jak niedojrzała nastolatka: myśli że takimi wynurzeniami zaintryguje i zachęci do siebie jakichś samców alfa. Szokujące jak kobieta po 40 jest zakompleksiona i niepewna swojej kobiecości. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, weronikazgierska napisał:

Zawsze mnie ciekawi czemu niektóre baby uważają nienoszenie majtek za coś wspaniałego, seksownego? Jest to co najwyżej obrzydliwe i niehigieniczne 🤮 wyobrażam sobie jak siedzę 8 godzin w pracy, w spodniach i bez majtek 🤮 Zakolak jak niedojrzała nastolatka: myśli że takimi wynurzeniami zaintryguje i zachęci do siebie jakichś samców alfa. Szokujące jak kobieta po 40 jest zakompleksiona i niepewna swojej kobiecości. 

Bo ona coraz bardziej tanich chwytow używa zeby przyciągnąć portki. Tance na blacie nie pomogły, wywalanie tzytzow też nie to teraz wymyśliła z tymi majtkami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Etoile napisał:

Bo ona coraz bardziej tanich chwytow używa zeby przyciągnąć portki. Tance na blacie nie pomogły, wywalanie tzytzow też nie to teraz wymyśliła z tymi majtkami.  

Majtki też nie pomogą, nawet te z lwem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, saturninapiacha napisał:

Majtki też nie pomogą, nawet te z lwem

Prymitywne te jej zagrania.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, saturninapiacha napisał:

Majtki też nie pomogą, nawet te z lwem

Żenujące to z tymi gaciami było 🤣 ja na jej miejscu  jakbym się zorientowała że kupiłam gacie w lwy to wycielabym ten fragment filmu. A ta uchachana jak nie wiem 🤣 oj chyba wcale nie takie 5 cm 🤣 tymczasem w Mikołajkach nad wodami unosił się echem ryk Lwa... ze śmiechu po wczorajszej produkcji 🤣 

Smieszkuje oczywiście. Lew pewnie jej nie ogląda. Ale ciekawe jaka by miał minę widząc fragment o majtkach ze swoją podobizną 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, weronikazgierska napisał:

Zawsze mnie ciekawi czemu niektóre baby uważają nienoszenie majtek za coś wspaniałego, seksownego? Jest to co najwyżej obrzydliwe i niehigieniczne 🤮 wyobrażam sobie jak siedzę 8 godzin w pracy, w spodniach i bez majtek 🤮 Zakolak jak niedojrzała nastolatka: myśli że takimi wynurzeniami zaintryguje i zachęci do siebie jakichś samców alfa. Szokujące jak kobieta po 40 jest zakompleksiona i niepewna swojej kobiecości. 

Tip: kabanosy, bakłażany i inne takie takie częstokroć preferują noszenie ładnej bielizny. Nagość zakryta zazwyczaj rozbudza zmysły. Boomer once said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Wsedno napisał:

Mówiła kiedyś, że kupiła działkę na Mazurach. Może to to. 

Kochana czy to gloł z Twojego avka to efekt tego retinolowego zabiegu? No napatrzeć się nie mogę. Powiedzieć nastolatka to jak nic nie powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywód przy makijażu 

- mówcie co chcecie, jak teraz nie myje włosów to mam je o wiele lepsze 

- zawsze ze wszystkim musiałam sobie radzić sama

- ja już tyle przeżyłam że jestem niezniszczalna 

- bardzo dobrze sobie radzę, mogłabym się sama poklepać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Wywód przy makijażu 

- mówcie co chcecie, jak teraz nie myje włosów to mam je o wiele lepsze 

- zawsze ze wszystkim musiałam sobie radzić sama

- ja już tyle przeżyłam że jestem niezniszczalna 

- bardzo dobrze sobie radzę, mogłabym się sama poklepać

 

No zdecydowanie powinna się mocno klepnąć w te tłuste jajo na szyi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PandaCzerowna napisał:

Kobieta 42 lata: "mamo, a wiewiórki nie boją się ludzi?"

Córeczko, wolałabym żebyś była chłopcem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam vlog " Haul z wiadra Leroy Merlin i TK Max" pierwsze 2 minuty. Nasza dameska chyba już wtedy była na bakier z myciem włosów. Po 2 tygodniach Leon zwiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×