Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

20 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Ona  też specjalnie pokazuje np. zakłaczone szczotki.  No ale nie da się ukryć, że pomiędzy tymi postaciami przepaść intelektualna jest jak Wielki Kanion. Zakolak pewnych rzeczy nie ogarnia, ale instynktownie działa podobnie. 

jest coraz mniej rzeczy, których nie pokazuje...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Ona  też specjalnie pokazuje np. zakłaczone szczotki.  No ale nie da się ukryć, że pomiędzy tymi postaciami przepaść intelektualna jest jak Wielki Kanion. Zakolak pewnych rzeczy nie ogarnia, ale instynktownie działa podobnie. 

Zakolak nie ma od kogo wyciągać informacji jak teraz zdobywa się współprace, więc się miota. Bazuje na tym co zdążyła wyciągnąć ze znajomości z Karo 7 lat temu. Myślała, że już karo jest jej zbędna. Ale teraz jak idzie na dno chętnie by zadzwoniła do dawnej koleżanki żeby co nie co podpytać. A może nawet karo wykorzystałaby swoje kontakty żeby jej pomóc? Na szczęście jest te*mu, filmy ze współpracy się podobają, sama sobie klaszcze. A to podobanie się to naiwne widzki, które skorzystały z jej promocji. Ale siwa się nie przejmuje, ważne że ona zarabia. Sama nie kupi buta dla Rózi za 50zl(?), poczeka na kolejną współpracę i może wtedy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, GabrielaNowicki napisał:

I teraz przyjdą do niej ci panowie od remontu, może nie oglądają jej vlogów, ale może ktoś im powie (żona, koleżanka, sąsiadka) że idą do pani pracować, co bez majtek chodzi. I nawet jeśli to bzdury i prymitywne prowokacje. To czy ona się nie zastanawia jak ona wypada i jaki sobie tworzy wizerunek? Jak się ośmiesza. Albo słuchają jej jacyś klienci biznesowi.....Nie rozumiem tej kobiety w żadnym aspekcie. Chodzi jej o to, że jak będzie się błaźnic i będzie mieć więcej wyświetleń, to więcej zarobi? Przecież w ogólnym rozrachunku zarobi mniej, bo nikt zrównoważony nie zaproponuje współpracy z takim odklejonym czlowkiem. Sabotuje siebie, swoją prywate i swoje zawodowe życie. Mnie to lata, ale niech potem nie zrzuca winny na innych za swoje własne postępowanie. 

Problem polega na tym, że Zakolak uważa że to co pokazuje jest wartościowe i że pokazuje prawdziwe życie. Ona uważa, że nie ma ludzi, którzy zdrowo jedzą, mają czysty dom, mają czyste i zadbane ciało. W jej mniemaniu to oszustwo. Ta kobieta nie ma wglądu w rzeczywistość, w siebie. Jej urojenia są dla niej prawda. Beznadziejny przypadek 

  • Like 2
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, szatanowska napisał:

Wyjdź na spacer. Jest taka ładna jesienna pogoda. Popatrz na drzewa, liście, nakarm wiewiórkę.

Odwal się ode mnie ok? Bo widzę że z jakiegoś powodu żal ci pupę ściska na mój widok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, weronikazgierska napisał:

Problem polega na tym, że Zakolak uważa że to co pokazuje jest wartościowe i że pokazuje prawdziwe życie. Ona uważa, że nie ma ludzi, którzy zdrowo jedzą, mają czysty dom, mają czyste i zadbane ciało. W jej mniemaniu to oszustwo. Ta kobieta nie ma wglądu w rzeczywistość, w siebie. Jej urojenia są dla niej prawda. Beznadziejny przypadek 

Ona twierdzi, że POMAGA innym tymi vlogami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Odwal się ode mnie ok? Bo widzę że z jakiegoś powodu żal ci pupę ściska na mój widok. 

Nie reaguj 😉 swego czasu ja byłam na tapecie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Mi a napisał:

Zakolak nie ma od kogo wyciągać informacji jak teraz zdobywa się współprace, więc się miota. Bazuje na tym co zdążyła wyciągnąć ze znajomości z Karo 7 lat temu. Myślała, że już karo jest jej zbędna. Ale teraz jak idzie na dno chętnie by zadzwoniła do dawnej koleżanki żeby co nie co podpytać. A może nawet karo wykorzystałaby swoje kontakty żeby jej pomóc? Na szczęście jest te*mu, filmy ze współpracy się podobają, sama sobie klaszcze. A to podobanie się to naiwne widzki, które skorzystały z jej promocji. Ale siwa się nie przejmuje, ważne że ona zarabia. Sama nie kupi buta dla Rózi za 50zl(?), poczeka na kolejną współpracę i może wtedy…

Mogą też być to wicki, które widzą co się co z nią stalo, jak bardzo posypała się po rozstaniu z przemocowcem i jej tak współczują, że kupią coś z temu nie tylko dlatego, że jest kod, ale nawet ze współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mi a napisał:

Ona twierdzi, że POMAGA innym tymi vlogami;)

Fakt, nakłania inne nieśmiałe ofermy do bycia aroganckimi ofermami. 

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

Mogą też być to wicki, które widzą co się co z nią stalo, jak bardzo posypała się po rozstaniu z przemocowcem i jej tak współczują, że kupią coś z temu nie tylko dlatego, że jest kod, ale nawet ze współczucia.

Poczytaj komentarze pod dziełami fałszywy blask, ile tam pelikanów jak ją bronią i tłumaczą, grube błony na oczach. Jak można nie wyłapać po tych filmach tego, że to zakłamana i bardzo zaburzona osoba, nadużywającą alkoholu i tematu ex męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa lubi jak inni mają tak samo jak ona. „ Też tak macie ?” Cukrzycę, depresję, syf w mieszkaniu? Ej, to fajnie. Możemy razem nic nie robić. Jakby się ktoś pytał, mówcie, że masę ludzi tak ma. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Fakt, nakłania inne nieśmiałe ofermy do bycia aroganckimi ofermami. 

W punkt. Nie ma nic gorszego niż arogancka oferma. Oferma, której zdaje się, że jest sprytna i wybitna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mi a napisał:

Ona twierdzi, że POMAGA innym tymi vlogami;)

Ktoś nie nosi majtek, nie myje głowy,nie pierze i nie sprząta nie musi czuć się samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kingeczka napisał:

Ktoś nie nosi majtek, nie myje głowy,nie pierze i nie sprząta nie musi czuć się samotny.

„ Brudasy wszystkich krajów łączcie się”

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakaś przepowiednia. Właśnie wyświetlił mi się film sprzed 3 lat "TAK WYGLĄDA MOJA TWARZ I HAUL Z ACTION". Mówi "Tylko nie przestraszcie się" a ja "Jaka ona szczupła!".

 

 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kingeczka napisał:

Ktoś nie nosi majtek, nie myje głowy,nie pierze i nie sprząta nie musi czuć się samotny.

Ja odkłaczam swoje szczotki po każdym czesaniu. Natomiast dywan 2 razy w tygodniu. Nie wyrabiam ze swoim linieniem 😂😂😂😂

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sprzed 6 lat Weekend w Wiedniu. Dzizas jaka przepaść.

Długie kłaki.,sztuczne szczoty rzęsy, waskie usta bez kwasu, pazury długie i pomalowane.

15 kg mniej albo i 18.

Z zlexem, uśmiechnięta, dowcipkująca.

Niby to wszystko udawała bo była ofiarą przemocowca.

Zlex wygląda jak ten jeden amant z ostatniego Ślubu od pierwszego wejrzenia.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak świeci obrączką ślubną.

Może trochę kwasu miała ale to było malutko w porównaniu z tym co ma teraz.

Gadają o 2 kubkach jakie kupiła w Starbuniu. Nie widziałam by kiedyś w nich coś piła.

To 18 kg mniej mi ryje mózg.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ciekawska666 napisał:

I jak świeci obrączką ślubną.

Może trochę kwasu miała ale to było malutko w porównaniu z tym co ma teraz.

Gadają o 2 kubkach jakie kupiła w Starbuniu. Nie widziałam by kiedyś w nich coś piła.

To 18 kg mniej mi ryje mózg.

Teraz gada do szczurków. Nie wierzę, że tak kiepsko było jej na tych wyjazdach, nawet jak się pokłócili to widać on nie był długo obrażony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bym chciała usłyszeć cover piosenki Isy Kisio 'zamknij moo..rde' - w wykonaniu damy - dla nas Larveczek. Takie małe życzenie do falyszywy blask,zrobicie nam jakiś edit.

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dolores_lolek napisał:

to jest straszne być mała dziewczynka uwięziona w ciele starzejącej się kobiety. 

To jest straszne dla sąsiadów. 
Dziecko samo w domu stanowi zagrożenie dla siebie samego i dla całego budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu syfiaste żarcie. ona przez cały rok nie zjadła żadnego warzywa, na bank ma niedobory witamin i błonnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lola w końcu na diecie! Bo LOLA DOWALIŁA W LATO DO PIECA. Lola, nie pańcia, która jej sypie karmę jak popadnie. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ciekawska666 napisał:

A mi sprzed 6 lat Weekend w Wiedniu. Dzizas jaka przepaść.

Długie kłaki.,sztuczne szczoty rzęsy, waskie usta bez kwasu, pazury długie i pomalowane.

15 kg mniej albo i 18.

Z zlexem, uśmiechnięta, dowcipkująca.

Niby to wszystko udawała bo była ofiarą przemocowca.

Zlex wygląda jak ten jeden amant z ostatniego Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Jaka przepaść między tamtym życiem, a obecnym...

No ale mówi, że teraz przecież ma lepiej

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O remontach: Kuchnia to nawet nie jest na przyszły rok, ale jeszcze na przyszły. <zapowietrzenie> Ja po prostu yyyyy nigdy nie będę mieć żadnych oszczędności, bo po prostu wszystko, co odkładam, to ten domek <zasysanie>. Serio, no. Powiem wam, że dawno, no, od czerwca właściwie to nie odłożyłam żadnych pieniędzy, a wcześniejsze, które odkładałam od października, to poszły na te remonty, co tu były, nie? No, tak że... Ale wece, ja to tam nie żałuję, zarobi się nowe. No tak jest. Akurat wiece, w domek, no... A jeszcze jak w przyszłym roku zrobią ten remont, trzeba będzie te wszystkie sprzęty pokupować i tak dalej... 

 

ALE TAM MUSI BIEDA PISZCZEĆ PO KĄTACH. Niby człowiek wiedział, ale wreszcie się przyznała, że wszystko przeżera, nasza bogaczka 20 tys/tydzień. Gdzie ta wielka kasa odłożona w remont, też nie wiem. Wszystko po taniości i byle było. 

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

O remontach: Kuchnia to nawet nie jest na przyszły rok, ale jeszcze na przyszły. <zapowietrzenie> Ja po prostu yyyyy nigdy nie będę mieć żadnych oszczędności, bo po prostu wszystko, co odkładam, to ten domek <zasysanie>. Serio, no. Powiem wam, że dawno, no, od czerwca właściwie to nie odłożyłam żadnych pieniędzy, a wcześniejsze, które odkładałam od października, to poszły na te remonty, co tu były, nie? No, tak że... Ale wece, ja to tam nie żałuję, zarobi się nowe. No tak jest. Akurat wiece, w domek, no... A jeszcze jak w przyszłym roku zrobią ten remont, trzeba będzie te wszystkie sprzęty pokupować i tak dalej... 

 

ALE TAM MUSI BIEDA PISZCZEĆ PO KĄTACH. Niby człowiek wiedział, ale wreszcie się przyznała, że wszystko przeżera, nasza bogaczka 20 tys/tydzień. Gdzie ta wielka kasa odłożona w remont, też nie wiem. Wszystko po taniości i byle było. 

Niech wydłuży przerwę w poście przerywanym do 23 godzin, to jej styknie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam prysznic, chociaż bardzo mi się nie chciało... To jest dzywne, bo zawsze na to czekam.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie Larwunie, jakby któraś chciała wiedzieć co damesa robiła na lapku przy pączku, to słuchała czytania tarota o tym jak postrzega was wasza osoba. Może chce wiedzieć co lew o niej myśli 😀 lub jakiś 🍆

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Syreni śpiew napisał:

Lola w końcu na diecie! Bo LOLA DOWALIŁA W LATO DO PIECA. Lola, nie pańcia, która jej sypie karmę jak popadnie. 

No tak lola otwiera sobie lodówkę i bierze co chce i ile chce, przecież to oczywiste, czyj pies tak nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, madziutek7889 napisał:

Ten sos grzybowy wygląda jak zaprawa murarska 🤮

Jak papka z papieru toaletowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×