Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Gdzie polecacie wyjechac na 3 dni ?

Polecane posty

Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

Ja się zawsze zastanawiam czy ludzie piją np.4 herbaty jedna po drugiej, 4 szklanki soku, 4 kubki mleka, itd. W 4 szklanki wody jeszcze uwierzę jak lekarz kazał.

Ja potrafię 3 herbaty z rzędu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Mój stary po 1 dużym piwie jest wesołkowaty i robi przypał. Nie wyobrażam go sobie po 4 serio 😄

zaraz ci powiedze ze penwie ciapaty albo jakis inszy mahomet prawidzwy polak po 4 piwach dopiero nabiera ochoty na picie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

chlop nawalajacy sie 4 piwami to jakas totalna ci0ta. niestety ale to wasz poziom 😉 jak my z ziomkiem kiedys za dawnych lat siadalismy do piwa to potrafilismy wypic 10 i kazdy chodził

Tak dokładnie jak nie umie pić to wstyd się z nim pokazać na weselu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Ja się zawsze zastanawiam czy ludzie piją np.4 herbaty jedna po drugiej, 4 szklanki soku, 4 kubki mleka, itd. W 4 szklanki wody jeszcze uwierzę jak lekarz kazał.

herbatke mleko i sok pijesz CODZIENNIE , do piwa zasiadasz raz na jakis czas i po kazdym czujesz w głowie coś, co nie daje ci ta herbata, ty serio takie porownanie glupie dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

Ok, ustępuję przed dowodami anegdotycznymi 😉

jestes tak samo chamska jak libec z tymi postami do elki tylko ty starasz sie pisac tak zeby rozumowcy nie zrozumieli a ja staram sie zeby oni tez sie smiali 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Ja się zawsze zastanawiam czy ludzie piją np.4 herbaty jedna po drugiej, 4 szklanki soku, 4 kubki mleka, itd. W 4 szklanki wody jeszcze uwierzę jak lekarz kazał.

ja mogę 4 kawy albo 4 piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

chlop nawalajacy sie 4 piwami to jakas totalna ci0ta. niestety ale to wasz poziom 😉 jak my z ziomkiem kiedys za dawnych lat siadalismy do piwa to potrafilismy wypic 10 i kazdy chodził

a nie mowielm tylko o 2 piwa sie pomylilem 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

zaraz ci powiedze ze penwie ciapaty albo jakis inszy mahomet prawidzwy polak po 4 piwach dopiero nabiera ochoty na picie 😄

 

No tak, drobny z Bangladeszu 😄 pol chlopa paszowego*

* tu mi słownik zamienił na paszowego zamiast prawdziwego ale spodobało mi się i zostawiłam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Argument że jakby przyjąć tę definicję to 50 procent byłaby alkoholikiem też jest żaden bo akurat Polska ma problem duży z alkoholizmem z tym chyba nikt nie dyskutuje 

Ludzi to szokuje, ale w sumie czemu by to nie miała być prawda skoro mamy taką wieloletnią narodową "kulturę". Jak połowa ludzi będzie walić mefedron to też większość to uzna za normę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

chlop nawalajacy sie 4 piwami to jakas totalna ci0ta. niestety ale to wasz poziom 😉 

Ciekawy system wartościowania męskości 🙂 Niestety to ciebie kobiety nie chcą, więc chyba nie uważają cię za męskiego, pomimo tego jak imponująco umiesz grzać 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

no to w ogole nie alkoholik jak pije codziennie i 4 piwa pije nie dlatego ze alkus tylko dlatego ze rosly i codzienie pije 😄

ty siebie czytasz ?

A ty siebie czytasz? Czy ja napisałam codziennie? Znowu przekręca, matoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Ja się zawsze zastanawiam czy ludzie piją np.4 herbaty jedna po drugiej, 4 szklanki soku, 4 kubki mleka, itd. W 4 szklanki wody jeszcze uwierzę jak lekarz kazał.

to dlatego ze mleka nie sprzedaja w czteropakach 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

jestes tak samo chamska jak libec z tymi postami do elki tylko ty starasz sie pisac tak zeby rozumowcy nie zrozumieli a ja staram sie zeby oni tez sie smiali 😄

Co? A to z czego nagle? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Mój stary po 1 dużym piwie jest wesołkowaty i robi przypał. Nie wyobrażam go sobie po 4 serio 😄

I co z tego, ze twój stary tak ma? Bo nie wiem. Niektórzy potrzebują więcej dla efektu "wesołkowatości". O tym mówię, o tolerancji, która jest różna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

No tak, drobny z Bangladeszu 😄 pol chlopa paszowego*

* tu mi słownik zamienił na paszowego zamiast prawdziwego ale spodobało mi się i zostawiłam 😄

bo to pasztuni 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

co ? bo ja nic nie czuje 😄

 

To napij sie wodki a poczujesz.  Ile wy macie lat, serio pytam i przestan pisac baranie z dwóch nickow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jerry89 napisał:

herbatke mleko i sok pijesz CODZIENNIE , do piwa zasiadasz raz na jakis czas i po kazdym czujesz w głowie coś, co nie daje ci ta herbata, ty serio takie porownanie glupie dajesz?

A czemu nie? Chodzi o ilość płynów jaką wlewasz w siebie w krótkim czasie. Przecież to ledwo się mieści w żołądku 😄 i ciśnie na kibel 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Takie banany z trudnych spraw się zdarzają 😉

Tak, wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ChoroszczanskaZaraza napisał:

A ty siebie czytasz? Czy ja napisałam codziennie? Znowu przekręca, matoł.

tak napsialas ze jak pije codzienie to nie nawali sie 4 p[iwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ChoroszczanskaZaraza napisał:

I co z tego, ze twój stary tak ma? Bo nie wiem. Niektórzy potrzebują więcej dla efektu "wesołkowatości". O tym mówię, o tolerancji, która jest różna.

 No bo dziwiłaś się że można się upić 4 będąc facetem.

tym bardziej argument ilości jest bez sensu jeśli stary ma humorek po 1 to gdyby pił 3 to wg definicji ilość byłoby wciąż wszystko super a on już byłby regularnie narąbany np co tydzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

A ile masz wzrostu i ile ważysz? Bo piszą do Ciebie liliput. Jeśli jesteś liliputem i nie biorą Cię 4 browce to masz problem:p

172cm, 80kg mięśni.  

Problem to raczej bym mial jakbym po takiej dawce upadl. Macie nowotwor? To moze niestety być przyczyna tego, ze was szybko sieka, zbadajcie się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

To napij sie wodki a poczujesz.  Ile wy macie lat, serio pytam i przestan pisac baranie z dwóch nickow

pilem i nie mam tak ze mi sie cos  glowie wlacza i musze nastepne 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

A czemu nie? Chodzi o ilość płynów jaką wlewasz w siebie w krótkim czasie. Przecież to ledwo się mieści w żołądku 😄 i ciśnie na kibel 😄

W krótkim czasie? Ja pije piwo raz na godzinę i jeszcze zdążę wysikać je zawsze przed następnym. Miejsce jest bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Czyli 3 piwa też byś obaliła 😄

No raczej 😄 ja tu jestem zdiagnozowana alkoholiczką przez dyżurną terapeutkę już dawno.

ale herbata to trzeba liczyć jakieś  250ml no i piwo nabzdycza jest gazowane i kaloryczne więc wg mnie nie da się 1 do 1 z herbatą porównać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

tak napsialas ze jak pije codzienie to nie nawali sie 4 p[iwami

Co tydzień. Pijany jesteś i źle czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×