Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Gdzie polecacie wyjechac na 3 dni ?

Polecane posty

1 minutę temu, selkie napisał:

Zakładałeś tematy o stopach, pytałeś kobiet, czy zgodziłyby się na masaż stóp od kolegi, pisałeś wprost, że Cię kręcą, to wyciągnęliśmy wnioski 🙂

Co do picia - sam tez pisałeś, ze chlejesz i to tanio 🙂

Masz sporo do powiedzenia na temat naszego braku atrybutów jak na liliputa z niewyjściowa gębą, gufno-pracą i mieszkaniem u starych 🙂

Ja pisałem takie tematy? To dawaj link do nich, inaczej uznaje cię za farmazona i frajera z wolności który pomawia, jedziesz malenki.

Chlanie? Dla ciebie piwo tygodniowo to chlanie? Kolejny farmazon i frajerzyna z wolnosci

Oj jak mi przykro ze was tak niszcze argumentami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

nie pisz wiemy bo ci qwerty zdiagnozuje jakies zaburzenie 😄

Masz rację, aczkolwiek to opinia o Tobie, którą podziela chyba - zaryzykuję - większość:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Ja pisałem takie tematy? To dawaj link do nich, inaczej uznaje cię za farmazona i frajera z wolności który pomawia, jedziesz malenki.

Chlanie? Dla ciebie piwo tygodniowo to chlanie? Kolejny farmazon i frajerzyna z wolnosci

Oj jak mi przykro ze was tak niszcze argumentami 🙂

jeszcze dwa dni temu byly 4 piwa za 10-12zl w sobote teraz juz jedno. wycofujesz sie z tego co sam piszesz nie wiem po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selkie napisał:

Masz rację, aczkolwiek to opinia o Tobie, którą podziela chyba - zaryzykuję - większość:)

znowu objaw choroby 😄 żeby top tylko nie byla bardzo zarazliwa "klątwa prababki" bo twoje wnuki beda jeszcze na to chorowaly 😄

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

jeszcze dwa dni temu byly 4 piwa za 10-12zl w sobote teraz juz jedno. wycofujesz sie z tego co sam piszesz nie wiem po co

No i? 4 piwa w sobote to jest dla ciebie chlanie? Buahhahaha ale lamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

Ja pisałem takie tematy? To dawaj link do nich, inaczej uznaje cię za farmazona i frajera z wolności który pomawia, jedziesz malenki.

Chlanie? Dla ciebie piwo tygodniowo to chlanie? Kolejny farmazon i frajerzyna z wolnosci

Oj jak mi przykro ze was tak niszcze argumentami 🙂

Tak, zakładałeś takie tematy na każdym nicku, łącznie z tym 🙂

Ilość wypijanego alkoholu ci się stopniowo zmniejsza (nie przejmuj się, tu bywają takie cuda, jednemu na przykład stale rośnie pe.nis 😎). 

Raczej sam się niszczysz, robiąc z siebie durnia (Batistuta 😎).

Edytowano przez selkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

znowu objaw choroby 😄 żeby top tylko nie byla bardzo zarazliwa "klątwa prababki" bo twoje wnuki beda jeszcze na to chorowaly 😄

Jesteś przedowcipny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

No i? 4 piwa w sobote to jest dla ciebie chlanie? Buahhahaha ale lamus

napisalem ze tyle pijesz ze pamietas ztylko pierwsze piwo a o 3 kolejnych zapomniales 😄

tak dal mnie to chalnie jak ktos nie moze sie doczekac soboty az walnie czteropaka jeszcze pisales chyba ze jak ktos nie pije to jest dziwny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sebix libedowsky napisał:

a co odpisalas na poczatku ? ze moze tak pisalas 😄 i dopeiro napisalem ze zartuje i rob dzieci z lezakiem ja ci dzieci nie wyliczam i nie zaluje 😄

 

Ty zawsze jak sytuacja robi się nieciekawa obracasz to co pisałeś wcześniej w żart.

A żarty to polegają na tym by były zabawne dla wszystkich a nie tylko dla ciebie bo w innym wypadku to raczej próba obrazania niż żarty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jerry89 napisał:

jedziesz malenki.

Kogoś innego pewnie mój avek naprowadziłby na moją płeć prawidłowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jerry89 napisał:

Ja pisałem takie tematy? To dawaj link do nich, inaczej uznaje cię za farmazona i frajera z wolności który pomawia, jedziesz malenki.

Chlanie? Dla ciebie piwo tygodniowo to chlanie? Kolejny farmazon i frajerzyna z wolnosci

Oj jak mi przykro ze was tak niszcze argumentami 🙂

Batistuta, nie rób z siebie większego dêbila jak jesteś :classic_biggrin:

Jesteś alkoholikiem i zbokiem, pogódź się z tym i zacznij terapię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

napisalem ze tyle pijesz ze pamietas ztylko pierwsze piwo a o 3 kolejnych zapomniales 😄

tak dal mnie to chalnie jak ktos nie moze sie doczekac soboty az walnie czteropaka jeszcze pisales chyba ze jak ktos nie pije to jest dziwny 😄

Jak ktoś wyczekuje dnia kiedy może się napić w końcu to jest zwyczajny alkoholizm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ty zawsze jak sytuacja robi się nieciekawa obracasz to co pisałeś wcześniej w żart.

A żarty to polegają na tym by były zabawne dla wszystkich a nie tylko dla ciebie bo w innym wypadku to raczej próba obrazania niż żarty.

tak bo to byl zart 😄 pozniej ci napisalem ze ja nie pamietam co sam pisalem 2 lata wczesniej a co dopiero ty.

dla mnie wystarczy jak sa zabawne dla mnie to tylko forum jestem na nim egoista liczy sie moja dorba zabawa bo to rozrywka  😄

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jerry89 napisał:

No i? 4 piwa w sobote to jest dla ciebie chlanie? Buahhahaha ale lamus

No jak ktoś regularnie wali co sobotę cztery piwa i przez cały tydzień roboczy myśli tylko o tej sobocie i tych piwach to jest zwykłym alkoholikiem - pogódź się z faktami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zart sytuacyjny sama napsialas od siebei ze planujesz isc do pracy jak mlodsze dziecko podrosnie ja zazartowalem ze po pierwszymn pisalas to samo ty napisalas ze moze tak a ja ze tylko zartowalem. tak to wygladalo i mnie to smieszy 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak to przykre dla ciebie to po co piszesz lezakom czy narcyzom bo nie pamietam do kogo to pisalas  i tlumaczysz sie czy masz zamiar isc do pracy czy nie przeciez to nie ich sprawa. normalny czlowiek nie tlumaczy przegrywom z forum czy szuka kolejnego ojca czy idzie do pracy czy nie. wystarczy tego nie robic i nie ma z czego zartowac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

a jak to przykre dla ciebie to po co piszesz lezakom czy narcyzom bo nie pamietam do kogo to pisalas  i tlumaczysz sie czy masz zamiar isc do pracy czy nie przeciez to nie ich sprawa. normalny czlowiek nie tlumaczy przegrywom z forum czy szuka kolejnego ojca czy idzie do pracy czy nie. wystarczy tego nie robic i nie ma z czego zartowac

 

Na forum najbardziej zawsze ludzi boli nie jak robią głupoty, nie jak ponoszą konsekwencje tych głupot, tylko jak ktoś tą głupotę obnaży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, The Big Siur napisał:

Jak ktoś wyczekuje dnia kiedy może się napić w końcu to jest zwyczajny alkoholizm :classic_cool:

no dokladnie a on tego nie kuma i to wyczekiwanie biło z kazdego jego postu zanim go zaczeli wszysyc nazywac alkusem i on nie kumal dlaczego te baby uciekaja bo przeciez on nie pije a weekend to chce spedzac w domu przy czteropaku i sexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sebix libedowsky napisał:

nie pakuj się w żaden patchwork to będą wieczne dramy, chłopie tyle ludzie jest na swiecie po co ty sie pakujesz w jakies bagno.

 

wiesz co zawsze są problemy i dramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, The Big Siur napisał:

Na forum najbardziej zawsze ludzi boli nie jak robią głupoty, nie jak ponoszą konsekwencje tych głupot, tylko jak ktoś tą głupotę obnaży :classic_cool:

no ale ludzie sa przewidywalni i zwykle powtarzaja ciagle to samo jak chomik w kolowrotku wiec takie zarty czesto okazuja sie prawda 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

to zart sytuacyjny sama napsialas od siebei ze planujesz isc do pracy jak mlodsze dziecko podrosnie ja zazartowalem ze po pierwszymn pisalas to samo ty napisalas ze moze tak a ja ze tylko zartowalem. tak to wygladalo i mnie to smieszy 😄

Ale querty nie chodziło o to co opisujesz teraz tylko chwilę wcześniej to było pisane. Zresztą nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, selkie napisał:

Tak, zakładałeś takie tematy na każdym nicku, łącznie z tym 🙂

Ilość wypijanego alkoholu ci się stopniowo zmniejsza (nie przejmuj się, tu bywają takie cuda, jednemu na przykład stale rośnie pe.nis 😎). 

Raczej sam się niszczysz, robiąc z siebie durnia (Batistuta 😎).

Daj mi link do profilu tego ziomka bo az jestem ciekawy co on pisal, ze mnie do niego porównujecie , serio podaj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bawidamek z Szczywilka napisał:

wiesz co zawsze są problemy i dramy

ale tu masz dramy pewne i na wlasne zyczenie. uciekaj chlopie poki czas zanim sie zaangazujesz. baba znajdzie lepszego ojca to sie ciebie pozbedzie bez skrupułow. pakujesz sie w pewne problemy do konca zycia rola przyszywanego ojca jest zawsze niewdzieczna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ale querty nie chodziło o to co opisujesz teraz tylko chwilę wcześniej to było pisane. Zresztą nieważne.

a o co ? ja tam chyba tylko to pisalem wczesniej gadalas z jakism narcyzem czy kims .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, The Big Siur napisał:

No jak ktoś regularnie wali co sobotę cztery piwa i przez cały tydzień roboczy myśli tylko o tej sobocie i tych piwach to jest zwykłym alkoholikiem - pogódź się z faktami :classic_cool:

Dla mnie to nawet mogę byc narkonamenm i palaczem dla was. Ja nie znam osob które wgl nie pija a te ktore poznalem to takie nudiarze i snooby ze nie da się wytrzymac, wiec ok.. mogę być alkoholikiem 🙂 tylko prosze tak pisac o 3/4 kraju bo raczej wiekszosc cos wypije w tygodniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Daj mi link do profilu tego ziomka bo az jestem ciekawy co on pisal, ze mnie do niego porównujecie , serio podaj link

ma skasowane posty dostal bana dlatego masz nowy nick przed batistuta mial inne i pisze dokladnie jak ty i co ty

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, The Big Siur napisał:

Batistuta, nie rób z siebie większego dêbila jak jesteś :classic_biggrin:

Jesteś alkoholikiem i zbokiem, pogódź się z tym i zacznij terapię :classic_cool:

Dawaj frajerze link do batistuty ale choj ci w dope za pomowienia

Dla mnie od dzisiaj jesteś  frajer, o bo tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Daj mi link do profilu tego ziomka bo az jestem ciekawy co on pisal, ze mnie do niego porównujecie , serio podaj link

Człowieku, jesteś mało inteligentny, więc w swoim własnym mniemaniu jesteś niesamowicie przebiegły, co powoduje, że uważasz, że jak zmienisz nick i zaczniesz pisać pod innym to absolutnie nikt nie rozpozna że to Ty. Prawda jest jednak brutalna, jesteś do bólu wręcz przewidywalny, za każdym razem piszesz to samo i tak samo, więc jedyną osobą którą zaskakujesz tym zmienieniem nicków jesteś Ty sam, wiecznie zaskoczony że i tak wszyscy Cię momentalnie rozpoznają :classic_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

Daj mi link do profilu tego ziomka bo az jestem ciekawy co on pisal, ze mnie do niego porównujecie , serio podaj link

Serio, to ty jesteś po prostu czubkiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×