Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Zepsuta spłuczka w rezidens

Polecane posty

" Nie można brać berberyny bez zawyzonej glikemii, ponieważ można się nabawic hipoglikemi , zbijając cukier, skoro nie jest za wysoki, zbijamy go za bardzo w dol co nie jest  zdrowe a sama berberyna osobie z prawidłowa glikemia i tak przecież nic nie może dac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę żeby osoba zdrowa brała koszyczek kilkunastu supli (widziane u damy).

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ja bym mogła schudnąć spokojne dla lepszego wyglądu te 3 - 5 kg ale berberyny nie wezmę, coś za dużo tych wynalazków się pojawia a potem będę konsekwencje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Etoile napisał:

" Nie można brać berberyny bez zawyzonej glikemii, ponieważ można się nabawic hipoglikemi , zbijając cukier, skoro nie jest za wysoki, zbijamy go za bardzo w dol co nie jest  zdrowe a sama berberyna osobie z prawidłowa glikemia i tak przecież nic nie może dac"

Nigdy nie uwierzę ze siwa robila krzywa cukrowa 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evoiva napisał:

Ryknęłam czytając " zmysłowe" 😅  widzę jak w wpycha do otworu gębowego cały ten niezdrowy szit. Siwa szanse na portki i wspolprace po zobaczeniu twojego pochłaniania żarcia są równe 0.

No wiesz, szeroki rozstaw paszczy, operowanie językiem .... zmysłowe 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sowa z Mazur napisał:

Czy ja mam omamy słuchowe czy w nowym odcinku tasiemca "Moda na SzUszKCES" ona opowiadała, że jej znajoma z Mazur czy kto tam, powiedziała, że w tym domku mieszkała wcześniej kobieta co miała 3 synów i jeden za*ił drugiego i teraz siedzi? Myślicie, że to bajka dla beki z Zakolaka? Bo serio nie wierzę w to co słyszę i miałam taki WTF

A wcześniej mówiła, że "ludzie od których kupiła domek, od 30 lat żadnego orzecha tam nie zjedli" bo wiewiórki kradną.. Czyli to o tych ludziach czy jeszcze poprzedni właściciele? Historia sprzed ilu lat to w takim razie?? Ile ten domek może mieć lat? 🤔 Qpy się to nie trzyma, więc albo siwa zmyśla albo sama ma musk wielkości orzeszka, że nie ogarnęła 🤦🏻‍♀️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Agulagul napisał:

Na 3 mce ..

Plus dieta eliminacyjna i 30 minut ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

Na miesiąc?

W ciągu 3 mcy plus dieta eliminacyjna i 30 minut ruchu codziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Agulagul napisał:

W ciągu 3 mcy plus dieta eliminacyjna i 30 minut ruchu codziennie. 

Chyba jednak więcej można schudnac ale to trzeba chorować na IO .

1 godzinę temu, Kingeczka napisał:

Powiem wam że ja bym mogła schudnąć spokojne dla lepszego wyglądu te 3 - 5 kg ale berberyny nie wezmę, coś za dużo tych wynalazków się pojawia a potem będę konsekwencje.

Ja tak samo bym nie kombinowala z tymi wszystkimi suplami na własną rękę. A potem wątroba do przeszczepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Lara567 napisał:

Ilw ten domek może mieć lat?

Rok budowy 1995. 

Szopa ma mniej lat niż cesarzowa 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Lara567 napisał:

wcześniej mówiła, że "ludzie od których kupiła domek, od 30 lat żadnego orzecha tam nie zjedli" bo wiewiórki kradną.

cesarzowa&pomidor kupili dom letniskowy w 2019, czyli 24lata po wybudowaniu szopy.

Może te "od 30lat" to takie nowe "20tyś/tydzień"?😆😆😆 

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Pamiętasz dokladnie kiedy zaczęła o niej wspominać? Wydaje mi sie że przed Wielkanocą już o niej wspominała.

Nie pamiętam, ale mógł być kwiecień lub maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie ma problem z rzeczywistymi cyframi/wymiarami 😆

raz na lajwie sie chwalila, ze jej szopa ma 140m2 - a w rzeczywistosci ma 114m2 wliczajac w to powierzchnie garazowa (obecnie przerobiona na kozownie, i pomieszczenie gospodarcze). 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Na miesiąc?

w ciagu 12 tyg. badan

"Badanie z 2012 roku (USA)
W badaniu uczestniczyło 16 otyłych osób obu płci . Przez 12 tygodni badani otrzymywali 3 razy dziennie 500 mg berberyny. Wyniki badań wykazały, że uczestnicy stracili średnio 2,3 kg masy ciała i 3,6% tkanki tłuszczowej. Spadło również stężenie lipidów we krwi (23% spadek trójglicerydów i 12,2% spadek cholesterolu"

(...)

"Do końca badania wytrwało tylko 7 osób – to mała próba. Podczas trwania badania uczestnicy stosowali dietę redukcyjną (obniżenie spożycia kilokalorii o ok. 20–25%) i raz dziennie wykonywali przez 30 min aktywność fizyczną (głównie ćwiczenia aerobowe) – nie dziwi więc, że stracili na wadze. Gdzie tu udział berberyny – nie wiadomo. "

zrodlo natu.care

 

 

"Badanie z 2012 roku (Chiny)
W tym badaniu brało udział 41 osób ze zdiagnozowanym zespołem metabolicznym (tak określane jest współistnienie czynników zwiększających ryzyko rozwoju chorób sercowo-naczyniowych ).

Przez 12 tygodni badani otrzymywali 3 razy dziennie 300 mg berberyny. Uczestnicy nie zmieniali swojej aktywności fizycznej i jadłospisu. Finalnie BMI uczestników obniżył się z 31,5 do 27,4. Utracili tkankę tłuszczową z okolic brzucha i poprawili wyniki parametrów krwi. "

to samo zrodlo

 

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Lara567 napisał:

A wcześniej mówiła, że "ludzie od których kupiła domek, od 30 lat żadnego orzecha tam nie zjedli" bo wiewiórki kradną.. Czyli to o tych ludziach czy jeszcze poprzedni właściciele? Historia sprzed ilu lat to w takim razie?? Ile ten domek może mieć lat? 🤔 Qpy się to nie trzyma, więc albo siwa zmyśla albo sama ma musk wielkości orzeszka, że nie ogarnęła 🤦🏻‍♀️

Coś mi się wydaje, że zmyśla, przekręca... Nie raz już kłamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Lara567 napisał:

A wcześniej mówiła, że "ludzie od których kupiła domek, od 30 lat żadnego orzecha tam nie zjedli" bo wiewiórki kradną.. Czyli to o tych ludziach czy jeszcze poprzedni właściciele? Historia sprzed ilu lat to w takim razie?? Ile ten domek może mieć lat? 🤔 Qpy się to nie trzyma, więc albo siwa zmyśla albo sama ma musk wielkości orzeszka, że nie ogarnęła 🤦🏻‍♀️

O ja pierdzielę ten twój avek🙈🙈Wygląda jakby tam coś sobie wsadziła (dwie różne rzeczy)w miejsce piersi😹

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostała bana na TT za pitolenie o alkoholu, ciekawe czy kiedykolwiek wróci na TT 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Luiza55 napisał:

dostała bana na TT za pitolenie o alkoholu, ciekawe czy kiedykolwiek wróci na TT 🙂

Cesarzowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hellena.De.Vil napisał:

Cesarzowa?

tak. kidey ją widziałaś ostatni raz na tt?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

Moja mama w podobnym wieku kiedyś usłyszała jak jej słucham podczas gotowania. Jest dość bezpośrednia i zapytała mnie co to za pierd*olnieta baba, więc to nie jest kwestia wieku. 

Ona będzie nagrywać, choćby miała już tylko leżeć na tych vlogach i jeść i nic więcej, byle tylko nie iść do normalnej pracy. Ciekawe do jakiego wieku pociągnie i kto ją będzie jeszcze oglądał?😹

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Luiza55 napisał:

tak. kidey ją widziałaś ostatni raz na tt?

Będzie musiała założyć inne konto. I na nowo rozkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Hellena.De.Vil napisał:

ma problem z rzeczywistymi cyframi/wymiarami

raz na lajwie sie chwalila, ze jej szopa ma 140m2 - a w rzeczywistosci ma 114m2 wliczajac w to powierzchnie garazowa (obecnie przerobiona na kozownie, i pomieszczenie gospodarcze). 

Przeinacza liczby tak, żeby lepiej wypaść. Nigdy takie przeinaczenie nie jest na jej niekorzyść. To perfidia, a nie pomyłki.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Luiza55 napisał:

dostała bana na TT za pitolenie o alkoholu, ciekawe czy kiedykolwiek wróci na TT 🙂

Elka Gawin podobnie tylko na YT chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lara567 napisał:

A wcześniej mówiła, że "ludzie od których kupiła domek, od 30 lat żadnego orzecha tam nie zjedli" bo wiewiórki kradną.. Czyli to o tych ludziach czy jeszcze poprzedni właściciele? Historia sprzed ilu lat to w takim razie?? Ile ten domek może mieć lat? 🤔 Qpy się to nie trzyma, więc albo siwa zmyśla albo sama ma musk wielkości orzeszka, że nie ogarnęła 🤦🏻‍♀️

Wymyśla różne historie, albo dorabia dziwne treści do zasłyszanych, żeby mieć o czym gadać i tyle.  Pamiętajmy, ze to jest nieźle pier.dol.nie.ta stara baba. 

Czekam z utęsknieniem na Karmę, jak będzie leżeć na łóżku, jak opowiadała, i zdrowieć tylko i wyłącznie siłą swoich pozytywnych myśli/afirmacji. Uzdrawiać ciało, które zostało przez Wercie tak wyniszczone jej eksperymentami - a to się nieuchronnie zbliża - komórka po komórce. 🤦🙈🤦

To co wygadywała w ostatnim vlogu przechodzi wszelkie pojęcie!!! Niesamowity z niej szkodnik społeczny od głoszenia dyrdymał! 

Aha i to nie jest H.ejt! Ja po prostu mam za dużo wolnego czasu Siwa (i jeszcze logicznego, trzeźwego myślenia) 😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luiza55 napisał:

tak. kidey ją widziałaś ostatni raz na tt?

Właśnie, też tak sądziłam, że coś się stało 😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Kingeczka napisał:

Elka Gawin podobnie tylko na YT chyba.

Jak się wkurze to Siwuche będę właśnie tak długo zgłaszać za te brednie o leczeniu się bez lekarzy, ze będzie to sensem mego życia przez następne kilka miesięcy!!! Do skutku! A mam na to akurat czas Siwa, oj mam! Takie kocopoły głosić w 21 wieku to totalne zacofanie! I ty się Siwa cofasz, bo u Ciebie to już wiek taki, a jeszcze sama sobie przyspieszasz to, że się zwijasz do ziemii, ale to co głosisz wszem i wobec jest MEGA! szkodliwe społecznie!

Edytowano przez SheriDANKA ;-P
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Jak się wkurze to Siwuche będę właśnie tak długo zgłaszać za te brednie o leczeniu się bez lekarzy, ze będzie to sensem mego życia przez następne kilka miesięcy!!! Do skutku! A mam na to akurat czas Siwa, oj mam! Takie kocopoły głosić w 21 wieku to totalne zacofanie! I ty się Siwa cofasz, bo u Ciebie to już wiek taki, a jeszcze sama sobie przyspieszasz to, że się zwijasz do ziemii, ale to co głosisz wszem i wobec jest MEGA! szkodliwe społecznie!

Ja już ją zgłaszałam, wielokrotnie za różne wyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Karolajnaaaaa napisał:

Nigdy nie uwierzę ze siwa robila krzywa cukrowa 

Przecież to materiał na co najmniej 5 vlogów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×