Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

Szok najdłuższy topik ever 17 stron 🤗 i wciąż ma się dobrze, wisi i nie spada 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PacjętkaChoroszczy napisał:

Ale spadnie i będziecie na dnie.

To nie koncert życzen 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Paweł Polko napisał:

Ja akurat nie piję na koniec tygodnia tylko wtedy kiedy mam ochotę , czasami jest to parę razy w tygodniu ,czasami dwa miesiące nie tykam alkoholu, także nie trafiłaś. Równie dobrze mógłbym Cię nazwać ped/ofilką bo przytulisz dziecko swojej koleżanki witając się z nim

już masz łatke na tym forum i nic to nie zmieni. Nawet jak w realu zostaniesz abstynentem to tu już diagnoza została postawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Qwerty88 napisał:

już masz łatke na tym forum i nic to nie zmieni. Nawet jak w realu zostaniesz abstynentem to tu już diagnoza została postawiona

Tak tutaj jak człowieka podsumują to juz to z nim zostaje na zawsze, mi pisali coś o alkoholu nawet gdzie ja od 3,5 roku nie wypiłam nawet grama alkoholu. 😄

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tak tutaj jak człowieka podsumują to juz to z nim zostaje na zawsze, mi pisali coś o alkoholu nawet gdzie ja od 3,5 roku nie wypiłam nawet grama alkoholu. 😄

No właśnie, zawsze to jakieś pocieszenie dla batistuty że akurat team alkusów jest dość liczny tutaj, nie musi sie czuć samotnie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tak tutaj jak człowieka podsumują to juz to z nim zostaje na zawsze, mi pisali coś o alkoholu nawet gdzie ja od 3,5 roku nie wypiłam nawet grama alkoholu. 😄

I wszystko jasne, aczkolwiek mnie to osobiście mocno woli, mogą sobie mnie ti nazywać jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Miecz napisał:

Tego akurat nie mam. Szkoda, co nie?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paweł Polko napisał:

Tak Piję codziennie litr wódki na głowę, obecnie kończę już drugą połówkę i idę jeszcze po super mocne piwo .No nie wiem czy można nazywać to alkoholizmem

Alkoholikiem zapewne jesteś ale chyba nie pijakiem bo po litrze wódki dość składnie piszesz więc ilość spożytego alko najwyraźniej nie wpływa na stan Twojego umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Niburdiama napisał:

Przeoczyłam to i nie napisałam dobranoc 😁

Ale tak to bywa jak do stolika przysiadaja sie nieproszeni goscie 😁

W każdym razie miałam dziś kilka dziwnych przygód i niestety dopiero teraz idę wreszcie spać. A Tobie miłego dnia 😊😘

Bo dokarmiamy rzucając resztki z pańskiego stołu i jeszcze są tym zaszczyceni chociaż nie wypada im się do tego przyznać 😁 

A ja z kolei mam manierę że w ogóle się nie witam tylko uśmiech o tak 🙂 podaję i miałem nawet sceny z tego powodu , bo myślały że obrażony ja i zdezorientowane. Dopiero jak się pofatygowałem podając instrukcje obsługi do mnie to nastąpiło zrozumienie. Trzeba rozmawiać bo nikt nie jest jasnowidzem i komunikacja jest ważna. 😊

Jesteś waleczna jak tak teraz popatrzyłem 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, parabatai napisał:

Alkoholikiem zapewne jesteś ale chyba nie pijakiem bo po litrze wódki dość składnie piszesz więc ilość spożytego alko najwyraźniej nie wpływa na stan Twojego umysłu.

🙂Ja piłem tylko w święta i ostatnio w sylwestra to się nazywa abstynencja. 

Gość ma mocną głowę , bo gdyby nie powiedział że pił, to nikt by nie zczaił. 

Jak tam Twoje koty ? Moja ta znaleziona jak podrosła już młode miała bardzo ładne i zdrowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

🙂Ja piłem tylko w święta i ostatnio w sylwestra to się nazywa abstynencja. 

Gość ma mocną głowę , bo gdyby nie powiedział że pił, to nikt by nie zczaił. 

Jak tam Twoje koty ? Moja ta znaleziona jak podrosła już młode miała bardzo ładne i zdrowe....

Moje koty mają się nieźle dziękuję 😊 usunęłam im kamień nazębny i po kilka zębów i myślę że pożyją jeszcze z 10 lat 😄 a co zrobiłeś z maluchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, parabatai napisał:

Moje koty mają się nieźle dziękuję 😊 usunęłam im kamień nazębny i po kilka zębów i myślę że pożyją jeszcze z 10 lat 😄 a co zrobiłeś z maluchami?

Miałem zostawić ale trafiły się dobre ręce i mają tam warunki lepsze niż człowiek. Uznałem też że ten czarny samiec i właśnie ta samiczka w zupełności mi wystarczy , bo jeszcze psy są a to obowiązki wiadomo  i mam zamiar dokupić na dniach rosyjski okaz psa psa pokaże Ci jak kupię. Byłem u weta że swoimi i tylko trochę nadwagi mają. No wiecznie nienasycone a ja nie mam sumienia im odmówić 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Miałem zostawić ale trafiły się dobre ręce i mają tam warunki lepsze niż człowiek. Uznałem też że ten czarny samiec i właśnie ta samiczka w zupełności mi wystarczy , bo jeszcze psy są a to obowiązki wiadomo  i mam zamiar dokupić na dniach rosyjski okaz psa psa pokaże Ci jak kupię. Byłem u weta że swoimi i tylko trochę nadwagi mają. No wiecznie nienasycone a ja nie mam sumienia im odmówić 😁

Wysterylizuj tą kotkę,  dla jej dobra 🙂

A co do wagi pupilów to moja jedna kotka wygląda jak niedożywiona, taki ma metabolizm zaraza 😄 za to druga... kula,  łatwiej już ją przeskoczyć niż obejść 😄

A co to za pies? Ten rosjański 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, parabatai napisał:

Wysterylizuj tą kotkę,  dla jej dobra 🙂

A co do wagi pupilów to moja jedna kotka wygląda jak niedożywiona, taki ma metabolizm zaraza 😄 za to druga... kula,  łatwiej już ją przeskoczyć niż obejść 😄

A co to za pies? Ten rosjański 🙂

Kaukaske biorę znowu ale tym razem już taką trochę odchowaną, bo blisko rok ma i raz że mi się spodobało jej mental, a dwa moja materialna strona mówi że za młode będzie kasa ładna. Oczywiście z rodowodem. Wiesz ja mam warunki i ogrodzone więc można coś hodować. Wysterylizować? No nie wiem ona piękna jest i koty piękne po niej. Niby dachowiec ale jakby masywniejsze i większe a jaka łowna to głowa mała Moje też dużo jedzą a zwłaszcza ze mną ryby,  a nawet niektóre warzywa z obiadu albo chleb z masłem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, parabatai napisał:

Nie.

Przynajmniej jeden ludzki odruch. W dzisiejszych czasach zasługuje na Nobla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Kaukaske biorę znowu ale tym razem już taką trochę odchowaną, bo blisko rok ma i raz że mi się spodobało jej mental, a dwa moja materialna strona mówi że za młode będzie kasa ładna. Oczywiście z rodowodem. Wiesz ja mam warunki i ogrodzone więc można coś hodować. Wysterylizować? No nie wiem ona piękna jest i koty piękne po niej. Niby dachowiec ale jakby masywniejsze i większe a jaka łowna to głowa mała Moje też dużo jedzą a zwłaszcza ze mną ryby,  a nawet niektóre warzywa z obiadu albo chleb z masłem 😁

Kotka jak jest łowna to jest i sterylizacja tego nie zmieni,  z doświadczenia Ci to mówię 🙂 a ona będzie szczęśliwsza i zdrowsza,  serio.

A Ty masz medalowych reproduktorów? Czy tą suczke będziesz gdzieś dopuszczal?

Edytowano przez parabatai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Miecz napisał:

Przynajmniej jeden ludzki odruch. W dzisiejszych czasach zasługuje na Nobla.

Raz za czas nawet ja mam ludzkie odruchy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

Kotka jak jest łowna to jest i sterylizacja tego nie zmieni,  z doświadczenia Ci to mówię 🙂 a ona będzie szczęśliwsza i zdrowsza,  serio.

A Ty masz medalowych reproduktorów? Czy tą suczke będziesz gdzieś dopuszczal?

Inni mają samców Alpha i za drobną opłatą w odpowiednim momencie można pomóc im się spotkać. Szczeniak później jeden jakieś pięć tysięcy , a zwykle ma kilka sztuk i to jest ładna kasa. Przyjemne z pożytecznym bo lubię zwierzęta i one mnie. 

Pomyśle jeszcze ale u weta to samo mówili co Ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, parabatai napisał:

Raz za czas nawet ja mam ludzkie odruchy 😊

Atawistyczna pozostałość. Chyba że? Chyba że to taki odruch płynący prosto z serca😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Inni mają samców Alpha i za drobną opłatą w odpowiednim momencie można pomóc im się spotkać. Szczeniak później jeden jakieś pięć tysięcy , a zwykle ma kilka sztuk i to jest ładna kasa. Przyjemne z pożytecznym bo lubię zwierzęta i one mnie. 

Pomyśle jeszcze ale u weta to samo mówili co Ty ...

Szkoda ze nie mam skrzynki, podesłał byś mi zdjęcia swojego zwierzyńca 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Miecz napisał:

Atawistyczna pozostałość. Chyba że? Chyba że to taki odruch płynący prosto z serca😊

Lubię myśleć że mam dobre serce... ale to nie prawda, niemniej źle życzę tylko wrogom. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Kaukaske biorę znowu ale tym razem już taką trochę odchowaną, bo blisko rok ma i raz że mi się spodobało jej mental, a dwa moja materialna strona mówi że za młode będzie kasa ładna. Oczywiście z rodowodem. Wiesz ja mam warunki i ogrodzone więc można coś hodować. Wysterylizować? No nie wiem ona piękna jest i koty piękne po niej. Niby dachowiec ale jakby masywniejsze i większe a jaka łowna to głowa mała Moje też dużo jedzą a zwłaszcza ze mną ryby,  a nawet niektóre warzywa z obiadu albo chleb z masłem 😁

Sterylka czy kastracja nie ma wpływu na instynkt łowcy czy też przebywanie poza domem. Utarło się że to potem są zewierzaki kolankowce. Nic bardziej mylnego, moze w dużo starszym wieku, może  🙂    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, parabatai napisał:

Szkoda ze nie mam skrzynki, podesłał byś mi zdjęcia swojego zwierzyńca 😊

A gdzie się podziała? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

Lubię myśleć że mam dobre serce... ale to nie prawda, niemniej źle życzę tylko wrogom. 🙂

Nie wiem jak inni ale ja dostrzegam w Tobie znamiona człowieczeństwa i to sa te momenty jak chcesz żeby robić tak aby dobrze było. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mar_Gret napisał:

Sterylka czy kastracja nie ma wpływu na instynkt łowcy czy też przebywanie poza domem. Utarło się że to potem są zewierzaki kolankowce. Nic bardziej mylnego, moze w dużo starszym wieku, może  🙂    

Słyszałem o tym , ale mnie szkoda żeby zatrzymać tak optymalnej jakości geny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mar_Gret napisał:

A gdzie się podziała? 🙂

 

 

Usunięta

Edytowano przez parabatai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Słyszałem o tym , ale mnie szkoda żeby zatrzymać tak optymalnej jakości geny ...

Póki młode to szkoda.Też tak miałam dopiero w wieku 4 lat sterylizowałam.Kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×