Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Paweł Polko

Trzeba uczciwie przyznać że na kacu jest największa chcica

Polecane posty

Brak kobiety obok w łóżku kiedy ma się kaca to jest kryminał, człowiek ma taką chcicę że mógłby non stop ją bzykać, jest dopiero 8:00 rano a ja już musiałem trzy razy się z masturbować a jeszcze cały dzień przede mną. żeby jakoś ostudzić głowę i nie czuć się jak ostatni przegryw to planuję później jakiś rower i może siłownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

ja sie juz pogodzilem z zyciem przegrywa i ze do konca zycia nie bede spal nigdy z dziewczyna

Z tym się można pogodzić ale popędu nie oszukasz . Chyba że masz to szczęście że psychicznie jesteś już tak zniszczony na punkcie kobiet że nawet cię już one nie podniecają i nie myślisz w ogóle o seksie wtedy w gruncie rzeczy Wygrałeś życie w tej beznadziei . najgorzej mają Tacy ludzie jak ja którzy mieli kobiety doświadczyli seksu i są uzależnieni od seksu a obecnie są samotni i raczej nikłe szanse na zmianę. człowiek się męczy ,non stop ciągle myśli o seksie, o kobietach i non stop musi się masturbować żeby w ogóle wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem tak ze kilka miesiecy nie czulem popedy i mam wyjeebane, ale jak widze fajna laseczke ktora ma fajne stopki to jednak masaz stopek bym jej odpieerdolil i mnie ciagnie do tego bardzo

no to wspolczuje, ja nigdy seeksu nie mialem, dlatego moze tak sie trzymam z dala od kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×